Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'masters' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 15 wyników

  1. Były najlepsze momenty, to muszą być i faile.
  2. Poznaliśmy wyniki losowania grup DreamHack Masters Malmö. Szesnaście uczestniczących drużyn zostało podzielonych na cztery zbiory. Lounge Gaming znalazł się w grupie C razem z Astralis, Ninjas in Pyjamas oraz dignitas. Drugi z polskich zespołów – Virtus.pro – trafił do grupy D, gdzie zmierzy się z Team EnVyUs, Tempo Storm, a także FaZe Clan. Zmagania grupowe turnieju odbędą się 12-14 kwietnia i będą rozgrywane bez udziału publiczności. Po zaledwie jednym dniu przerwy, zespoły, które awansują do play-offów, przeniosą się do Malmö Arena. Rozgrywki fazy pucharowej będą trwały dwa dni. W fazie grupowej turnieju obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji, natomiast wszystkie spotkania – za wyjątkiem tych, które będą decydować o drugiej lokacie – będą rozgrywane w trybie best of one. Inaczej będzie wyglądać sytuacja w play-offach. Wszystkie mecze fazy pucharowej, włącznie z wielkim finałem rozgrywek, będą rozgrywane w trybie best of three. Pierwszym grupowym rywalem zawodników Lounge Gaming będzie Astralis. Reprezentantom Virtus.pro przyjdzie zmierzyć się z FaZe Clan. Oto jak prezentuje się podział grup zawodów w Malmö: Grupa A: Luminosity Gaming Team Liquid mousesports TyLoo Grupa B: Natus Vincere G2 Esports Counter Logic Gaming GODSENT Grupa C: Astralis Ninjas in Pyjamas Team Dignitas Lounge Gaming Grupa D: Virtus.pro Team EnVyUs Tempo Storm FaZe Clan Źródło: http://cybersport.pl
  3. Fnatic wycofało się z udziału w DreamHack Masters Malmö. Szwedzka formacja w wydanym oświadczeniu ujawniła, że z problemami zdrowotnymi zmaga się Olof „olofmeister” Kajbjer. Zawodnikowi w ostatnim czasie dokucza kontuzja ramienia. Jak poinformował Jesper „JW” Wecksell, szwedzka drużyna poszukuje zawodnika, który zajmie miejsce olofmeistera na czas jego rekonwalescencji. O tym, kto okaże się jego zastępcą, powinniśmy dowiedzieć się w przeciągu najbliższych dni. Zespołem, który pojawi się w Malmö zamiast Fnatic będzie G2 Esports. Źródło: http://cybersport.pl
  4. W weekend zakończyły się ostatnie kwalifikacje do DreamHack Masters Malmö, dzięki czemu znamy już wszystkich uczestników tych zawodów. Na liście znajduje się szesnaście drużyn – osiem zaproszonych i osiem z kwalifikacji. Nas cieszyć powinien fakt, że w Malmö zobaczymy dwie polskie ekipy: Virtus.pro i Lounge Gaming. Bardzo bliski awansu był także Team AGG, który w decydującym meczu przegrał jednak z Team Dignitas. Zaproszone drużyny: Fnatic, Team EnVyUs, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Virtus.pro, Luminosity Gaming, FaZe Clan, Astralis Zwycięzcy europejskich kwalifikacji: Lounge Gaming, mousesports, Team Ancient, Team Dignitas Zwycięzcy amerykańskich kwalifikacji: Counter Logic Gaming, Team Liquid, Tempo Storm Zwycięzcy azjatyckich kwalifikacji: TyLoo Odbyły się w sumie cztery turnieje kwalifikacyjne: dwa europejskie i po jednym amerykańskim oraz azjatyckim. W pierwszych eliminacjach na Starym Kontynencie najlepiej poradzili sobie reprezentanci Lounge Gaming i mousesports. Drugie wygrali podopieczni Team Ancient oraz Team Dignitas. Counter Logic Gaming, Team Liquid i Tempo Storm to drużyny, które najlepiej spisały się w eliminacjach dla Ameryki Północnej. TyLoo wygrało azjatyckie zmagania o slota na DreamHack Masters Malmö. Szwedzki turniej podzielony będzie na dwa etapy: grupowy oraz pucharowy. W puli nagród DreamHack Masters Malmö znajdzie się 250 000$. Zmagania odbędą się 12-17 kwietnia. Źródło: http://cybersport.pl/
  5. Organizatorzy turnieju DreamHack Masters Malmö 2016 poinformowali o rozdaniu dwóch pierwszych zaproszeń. Pewni udziału w zmaganiach, które zaplanowano na 12-16 kwietnia już teraz mogą być podopieczni Fnatic oraz Astralis – dwie czołowe drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Już wcześniej zapowiedziano, że w DreamHack Masters Malmö 2016 rywalizować będzie szesnaście drużyn. Osiem z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenia, a pozostałe wywalczą sobie miejsca na zawodach przez kwalifikacje. Kwietniowa edycja DreamHack Masters będzie pierwszą z dwóch zaplanowanych na ten rok. W puli nagród obu turniejów znajdzie się w sumie 500 000$. Źródło: http://cybersport.pl/44222/fnatic-i-astralis-zagraja-na-dreamhack-masters-malmo/
  6. DreamHack zapowiedział właśnie nową serię turniejów Counter-Strike: Global Offensive, która w przyszłości może objąć także inne gry – DreamHack Masters. W kwietniu w Malmö odbędzie się pierwsza edycja ów zawodów. Szesnaście zespołów powalczy o 250 000$. Na ten rok zaplanowano w sumie dwa turnieje spod szyldu DreamHack Masters. Pierwszy 12-17 kwietnia rozegrany zostanie w Sztokholmie i Malmö. W stolicy Szwecji dojdzie do pojedynków fazy grupowej, zaś faza pucharowa rozegrana zostanie w Malmö Arena. Organizatorzy zapowiedzieli, że w zawodach weźmie udział 16 zespołów. Osiem otrzyma bezpośrednie zaproszenia, a pozostałe wyłonione zostaną przez kwalifikacje. O drugim póki co nic nie wiadomo. Wyjaśnia się zatem w jaki sposób DreamHack rozda 1 000 000$ na CS:GO w tym roku. Oprócz dwóch turniejów DreamHack Masters można się najprawdopodobniej spodziewać pięciu spod szyldu DreamHack Open. W każdym z nich do zgarnięcia będzie 100 000$. Źródło: http://cybersport.pl/43584/zapowiedziano-dreamhack-masters/
  7. Wczoraj w niemieckim Monachium rozegrane zostały finały turnieju Female Masters 2015, w którym udział wzięły cztery żeńskie drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Na liście uczestników znalazły się między innymi reprezentantki ALSEN Team. Polska drużyna zajęła ostatecznie trzecie miejsce. W pierwszym meczu ALSEN zmierzyło się z melty eSport Club. Na inferno Francuzki wygrały 16:11, następnie Polki doprowadziły do remisy zwyciężając 16:9 na cache’u. O tym, kto dostanie się do wielkiego finału zadecydowało starcie na duście2. Tam melty wygrało 16:13, a cały mecz 2:1. Polkom po przegranej z melty pozostało walczyć o trzecią lokatę. W meczu, którego stawką były brązowe medale oraz 250€ podopieczne ALSEN Team stanęły naprzeciw LGB eSports. Zawodniczki z naszego kraju wygrały to spotkanie 2:0 (16:14 mirage, 16:11 cache). Na najwyższym stopniu podium Female Masters 2015 stanęły ostatecznie zawodniczki melty eSport Club. Ekipa z Francji pokonała rosyjski zespół Revival 2:1 (16:12 train, 8:16 mirage, 16:14 inferno). melty eSport Club – 1 750€ Revival – 500€ ALSEN Team – 250€ LGB eSports Źródło: http://cybersport.pl/43366/alsen-trzecie-na-finalach-female-masters-2015/
  8. Fnatic wygrało wczoraj drugi lanowy turniej grając w składzie z Dennisem „dennis” Edmanem. Szwedzka formacja w Sztokholmie sięgnęła po mistrzowski tytuł piątego sezonu fragbite Masters. W wielkim finale zmierzyła się z podopiecznymi Ninjas in Pyjamas. Ninjas in Pyjamas do wielkiego finału dotarło przez drabinkę wygranych. allu i jego koledzy w pierwszej rundzie WB ograli SK Gaming (16:2 cache, 16:6 mirage). W finale WB NiP spotkał się z Fnatic, które wcześniej ograło ex-TSM 2:0 (16:11 cache, 16:10 mirage). Pojedynek pomiędzy NiP-em i Fnatic zakończył się zwycięstwem 2:1 (16:6 cache, 14:16 inferno, 16:12 cobblestone) pierwszej z wymienionych drużyn. Następnie w finale LB Fnatic pokonało SK Gaming 2:1 (12:16 overpass, 16:5 inferno, 16:6 mirage). Wielki finał fragbite Masters Season 5 był niezwykle interesujący. Zwycięstwo 16:9 na trainie dało reprezentantom Fnatic prowadzenie. Następnie takim samym rezultatem wygrali na duście2 podopieczni NiP-u, dzięki czemu doprowadzili do remisu. Decydujące, trzecie starcie odbyło się na mirage’u. Ekipa GeT_RiGhTa nie wykorzystała prowadzenia po pierwszej połówce i ostatecznie przegrała 12:16, a cały finał 1:2. 1. Fnatic – ~26 000$ 2. Ninjas in Pyjamas – ~14 000$ 3. SK Gaming – ~10 000$ 4. ? (ex-TSM) – ~7 000$ Źródło: http://cybersport.pl/42799/fnatic-najlepsze-na-finalach-fragbite-masters-5/
  9. Virtus.pro znalazło się wśród 10 zespołów zaproszonych do udziału w Gfinity Spring Masters II, które odbędą się 15 - 17 maja w Londynie. Uczestnicy tych zmagań powalczą o nagrody z puli 50 000 dolarów. Mistrzowskiego tytułu będą bronić reprezentanci EnVyUs, którzy w ubiegłym finale pokonali Ninjas in Pyjamas. Polacy zajęli wówczas trzecie miejsce. Po raz kolejny będziemy świadkami walki o podbój Londynu. Organizatorzy do udziału zaprosili następujące ekipy: EnVyUs NiP Virtus.pro Natus Vincere Cloud9 Fnatic Titan Team Liquid Vox Eminor Immunity Dla przypomnienia - w ubiegłej edycji najlepiej poradzili sobie gracze EnVyUs, którzy za zajęcie pierwszego miejsca otrzymali 25 000 dolarów. Teraz będą mieli szansę na powtórzenie tego sukcesu, ale z pewnością nie będzie to łatwe, bo w stawce znalazły się mocne ekipy. W porównaniu do poprzedniej odsłony Gfinity, lista uczestników została powiększona z ośmiu do 10. źródło: http://cybersport.pl/
  10. Cześć ;) Odnosząc się do tytułu tematu, chciałbym zapytać kto się wybiera i w jaki dzień? Mam nadzieję że jedzie kilka osób od nas, może uda nam się gdzieś ustawić, porozmawiać, może reprezentować Fragujemy.com na tym ogromnym wydarzeniu, wszystkich serdecznie zapraszam i zachęcam do wyjazdu.
  11. Fajna gra na pochłonięcie czasu... nudzi sie ale za jakiś czas sie do niej wraca :P Ma 1 wade że jest krótka i trzeba uważać na plazme :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności