Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów '2015' .
Znaleziono 41 wyników
-
Od jakiegoś czasu zastanawiam się by może urozmaicić grę na serwerze AWP i dodać jakieś smaczki związane ze świętem Halloween. Chodzi mi o jakieś mapy(Halloween) lub maski jakie były w tamtym roku w CS:GO. Myślę,że takie urozmaicenie spodobałoby się graczom na serwerze :D http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=533643595&searchtext=Halloween+map
-
Przerwa techniczna serwera ZM Uprzejmie informuję, iż 6 sierpnia 2015 w godzinach nocnych odbędzie się przerwa techniczna serwera ZM. Planowane godziny modernizacji: 1 - 4 Modernizacja obejmuje szereg zmian z naciskiem na stabilność oraz płynność rozgrywki. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, dołożymy wszelkich starań, aby przerwa trwała możliwe jak najkrócej. Pozdrawiamy, FGTeam
- 2 odpowiedzi
-
- 12
-
-
- przerwa
- techniczna
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
ESL, największe na świecie przedsiębiorstwo esportowe, wspólnie z ESEA, największą społecznością zawodników Counter-Strike, ogłaszają start ligi Counter-Strike: Global Offensive o niespotykanej dotąd skali. W 2015 roku pula nagród ligi sięgnie miliona dolarów, a wszyscy jej uczestnicy będą mieli opłacone wszelkie koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem. ESL ESEA Pro League będzie zwiększać swoją skalę z każdym rokiem i tym samym wzmocni całą, profesjonalną scenę Counter-Strike. Już 4 maja wystartuje profesjonalna liga będąca efektem współpracy dwóch gigantów esportowych. ESL wraz z ESEA mają wspólnie ponad 30 lat doświadczenia w organizowaniu wielkich imprez esportowych i prowadzenia transmisji o najwyższej jakości. ESL ESEA Pro League będzie najbardziej prestiżową ligą w historii Counter-Strike, której czterodniowe finały sezonu 2015 prowadzone będą w dwóch studiach ESL: w Kolonii i Los Angeles. - ESL rozpoczęło swoją przygodę z Counter-Strike ponad 15 lat temu. Dziś, po tak długim czasie, jesteśmy niezwykle podekscytowani perspektywą organizowania pionierskiego turnieju wraz z ESEA z pulą 500 000 dolarów - powiedział Ralf Reichert, Managing Director w ESL. - Jesteśmy dumni z bycia liderami w branży w dziedzinie innowacyjności i jakości transmisji. Mamy też pewność, że to nowe przedsięwzięcie będzie niezrównanym doświadczeniem dla widzów na całym świecie. - ESEA jest miejscem, w którym od ponad dekady grają wszyscy zawodowcy. Łącząc nasze doświadczenie w organizacji profesjonalnych lig, milion dolarów w puli nagród i nadzwyczajną jakość produkcji oferowaną przez ESL, stworzymy prawdziwy kamień milowy dla całej społeczności Counter-Strike - powiedział Eric Thunberg, prezes i CEO w ESEA. Trwające wiele miesięcy sezony organizowane będą z uwzględnieniem terminarza turniejów kategorii Major sponsorowanych przez Valve. Dzięki temu wzmocniona zostanie scena Counter-Strike, której zostanie zapewniona najwyższa możliwa jakość. ESL ESEA Pro League podzielona zostanie na regiony europejski i północnoamerykański, a w obu uczestniczyć będzie po 12 zaproszonych drużyn z całego kontynentu. Cotygodniowe kolejki spotkań będą transmitowane online, a ochronę przed oszustwami zapewni przodujące na rynku oprogramowanie ESEA. Sezon zostanie zwieńczony finałami offline odbywającymi się zarówno w Ameryce Północnej, jak i w Europie. źródło: http://cybersport.pl/
-
Opis serialu: Głównym bohaterem serialu Agent X jest John Case, tajny agent, o którego istnieniu nie wie prawie nikt. Pracuje on dla wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Natalie Maccabee, która przysięgła chronić kraj przed wrogami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Razem muszą zajmować się globalnymi zagrożeniami oraz tymi z pałacu intryg w Waszyngtonie. Więcej info: http://www.filmweb.pl/serial/Agent+X-2015-707623 LInk do serialu: http://www.tvseriesonline.pl/agent-x/
-
Gatunek: Kryminał/Thriller Rok: 2015 Format: Bez formatu :D Produkcja: Polska Reżyseria: Borys Lankosz Opis filmu: W Sandomierzu dochodzi do tajemniczej zbrodni. Stróże prawa pod wodzą Teodora Szackiego rozwiązują zagadkę morderstwa. Link do filmu: http://www.kinoman.tv/film/ziarno-prawdy-1-3 Plakat filmu: Źródło: filmweb.pl ----------------------------------------------------------- Mi się podobał. Lubię filmy z Więckiewiczem. Powieści nie czytałam i raczej nie przeczytam szybko. Nie patrzyłam na film pod względem politycznym!
-
W Japonii jak co roku udostępniony został ranking mang z największą liczbą sprzedanych tomów w ciągu ostatnich 12 miesięcy (17 listopada 2014 - 22 listopada 2015). 1. One Piece - 14,102,521 2. Nanatsu no Taizai - 10,304,112 3. Shingeki no Kyojin - 8,778,048 4. Assassination Classroom - 8,605,861 5. Kingdom - 8,569,215 6. Haikyu!! - 6,531,508 7. Shokugeki no Souma - 4,321,830 8. Terra Formars - 4,188,158 9. Prison School - 4,058,119 10. Tokyo Ghoul: Re - 3,758,541 11. One-Punch Man - 3,689,013 12. Ao Haru Ride - 3,638,637 13. Tokyo Ghoul - 3,576,177 14. Naruto - 3,498,177 15. Fairy Tail - 3,472,121 One Piece ponownie zajmuje 1. miejsce, jednak niektóre tytuły odnotowały widoczny wzrost sprzedaży, ze względu na udane ekranizacje anime (np. Nanatsu no Taizai, Shokugeki no Souma, One-Punch Man). Niespodziewany spadek z kolei zaliczyło Magi. To prawdopodobnie ostatni rok, w którym widzimy tak wysoką sprzedaż Naruto. http://anime24.pl/news.php?readmore=1464
-
Gatunek: Biograficzny,Sztuki walki Rok: 2015 Format: Lektor PL Produkcja: Hongkong Reżyseria: Wilson Yip Opis filmu: Link do filmu: https://openload.co/f/34eyYN2mjG0/Ip_Man_3_Yip_Man_3_(2015)_PL.720p.BluRay.x264-KiT.mkv.mp4" Plakat filmu:
-
Opis: Wiosna 1996 roku. Doświadczony alpinista Rob Hall (Jason Clarke) organizuje kolejną wyprawę na Mount Everest. W niebezpiecznej wędrówce może wziąć udział każdy, komu ciąży akurat w portfelu kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Pod skrzydła bohatera trafiają m.in. chełpliwy Teksańczyk (Josh Brolin), listonosz-fajtłapa (John Hawkes) oraz japońska bizneswoman (Naoko Mori), która hobbystycznie wspina się na ośmiotysięczniki. Bogowie zdają się sprzyjać śmiałkom: pogoda dopisuje, ekwipunek działa bez zarzutu, a serwowane wieczorami procenty pozwalają odreagować trudy podróży. Na ośnieżonym dachu świata, gdzie rozrzedzone powietrze, niskie ciśnienie i jeszcze niższe temperatury tworzą morderczą mieszankę, przygoda życia może się jednak szybko zamienić w dreszczowiec. Jak mówi jedna z postaci: ostatnie słowo zawsze należy do góry. Reżyser Baltasar Kormákur stąpa po kruchym – nomen omen – lodzie. Relacjonując prawdziwą, a przy tym tragiczną w skutkach ekspedycję, powinien oddać hołd jej uczestnikom. Pochwalić odwagę, hart ducha i niezłomność w obliczu zagrożeniu. Problem w tym, że bohaterowie nie są odkrywcami jak Amundsen czy Mallory, nie kieruje też nimi (może z wyjątkiem postaci Hawkesa) żadna świetlista idea. Jedni ryzykują życie dla pieniędzy. Inni, aby zaspokoić głód sportowej rywalizacji lub adrenaliny. I choć większość zapewnia, jak wiele znaczy dla nich rodzina, w praktyce niespecjalnie liczą się z jej uczuciami. Twórca "Kontrabandy" oparł się na szczęście pokusie, by skąpać "Everest" w deszczu łez. Choć w filmie znalazły się sceny obarczone dużym ładunkiem emocjonalnym (patrz: telefoniczne rozmowy Halla z ciężarną żoną), górę biorą obrazy zimnego okrucieństwa sił natury. Najwyraźniej widać je w scenach śmierci bohaterów – wystarczy silny podmuch wiatru albo jeden nieostrożny krok, by w ułamku sekundy przenieść się stąd do wieczności. Bez slów motion i łkających smyczków na ścieżce dźwiękowej. Sposób, w jaki Kormákur opowiada tę historię, niewiele ma wspólnego ze współczesnym kinem katastroficznym. Nieśpieszna narracja, stonowany melodramatyzm i nakręcone bez pomocy CGI sceny akcji przywodzą raczej na myśl filmy z lat 70. Alpiniści nie są tu herosami większymi niż życie. To raczej grupa przeciętniaków, w których odzywa się pierwotny odruch przetrwania za wszelką cenę. Owszem, portrety psychologiczne i relacje wewnątrz grupy są ledwie naszkicowane i niewolne od klisz. Świetni aktorzy potrafią jednak tchnąć w nie życie. W punkt są wybory obsadowe: zamiast wymuskanych hollywoodzkich przystojniaków reżyser zatrudnił ludzi o prezencji zbliżonej do ekipy budowlanej z Pruszkowa. Najbardziej odstający od towarzystwa Jake Gyllenhaal używa skutecznego kamuflażu w postaci długiej, zaniedbanej brody. "Everest" będzie pewnie jednym z przyszłorocznych oscarowych faworytów w kategoriach technicznych. Podziw budzą zarówno piruety kamery Salvatorego Totino, jak i sugestywne efekty dźwiękowe. To dzięki nim w najlepszych momentach dzieło Kormákura ogląda się jak slasher, w którym mordercę z maczetą zastępuje nieokiełznany żywioł. Trudno wyobrazić sobie inne niż kino miejsce, gdzie można by obejrzeć "Everest". To jeden z tych filmów, w których rozmiar ekranu naprawdę ma znaczenie. Źródło: http://www.filmweb.pl/reviews/Gdy+piek%C5%82o+zamarza-17768
-
Opis: Historie sukcesów i upadków są bardzo popularnymi nośnikami filmowych emocji i treści. A tym bardziej opowieści o sukcesach, upadkach i podnoszeniu się z kolan, by odnieść kolejne sukcesy. Uwielbiamy oglądać w kinie ludzi walczących dzielnie z przeciwnościami losu, stawiających czoła osobistym tragediom, ukazujących hart ducha w sytuacjach, zdawałoby się, beznadziejnych. I to niezależnie od tego, czy danemu bohaterowi uda się pokonać wszelkie przeszkody, czy też taki człowiek zostanie zmuszony przez życie, żeby się poddać – i w tej, i w tej opcji dostajemy, jako widzowie, mnóstwo emocji i mniej lub bardziej wartościowych refleksji, które zawsze można w jakiś sposób przełożyć na własne problemy. Historia Billy'ego Hope'a (Jake Gyllenhaal), wychowanego bez rodziców i jakichkolwiek idoli chłopaka "z nizin społecznych", który został mistrzem świata w boksie, by na skutek pewnej tragedii upaść na samo dno i podnieść się z niego przy pomocy starych i nowych przyjaciół, posiada wszystkie elementy takiego kina. Łącznie z efektownie nakręconymi i realistycznie ukazanymi pojedynkami w ringu. Ale także przy udziale wszystkich wątków i motywów, które uosabia się z filmami bokserskimi. Doświadczony i trochę zgorzkniały trener, który przestał trenować zawodowców, ale dla protagonisty zmienia zdanie? Jest. Atrakcyjnie wyglądające montażówki ukazujące bohatera przygotowującego się do ważnych pojedynków? Są. Hardy, młodszy bokser, który prowokuje i zaczepia mistrza, by odebrać mu tytuł, a którego nasz mistrz, nawet jeśli upadły, musi pokonać, aby udowodnić jemu, sobie oraz swoim bliskim, że jest prawdziwym mistrzem? Na miejscu. I tak dalej. Jest w "Do utraty sił" wiele fragmentów, które można bez większej przesady określić mianem "the best of" kina bokserskiego, zarówno w kontekście sportowym, jak i dramaturgicznym. Reżyser Antoine Fuqua nic sobie z tego nie robi, prześlizgując się po fabularnych kliszach i próbując zainteresować widza spektaklem i osobistą perspektywą Billy'ego Hope'a, ale wielu widzom może to przeszkadzać. Na szczęście w główną rolę wcielił się nie Eminem, dla którego po części ten scenariusz został napisany, lecz Jake Gyllenhaal, będący w ostatnich kilku latach w – nomen omen – mistrzowskiej formie. Amerykański aktor stał się Billym Hope'em nie tylko fizycznie (w scenach na ringu trudno go poznać pod górą mięśni i dzikim wyrazem twarzy), ale także mentalnie, ukazując perfekcyjnie skomplikowaną osobowość człowieka, który z zewnątrz może wydawać się jedynie prostym osiłkiem. W scenach walk Hope w interpretacji Gyllenhaala jest pewnym siebie wojownikiem, który zachowuje się chwilami jak wściekłe zwierzę w natarciu, natomiast w sekwencjach bardziej wyciszonych, intymnych, które składają się na większą część "Do utraty sił", mocarny mistrz jest przestraszonym i zagubionym chłopakiem, jąkającym się w chwilach stresu i spuszczającym wzrok za każdym razem, gdy nie może znaleźć języka w gębie. Gyllenhaal kontroluje ten dualizm charakteru Hope'a w każdej sekundzie, często łącząc oba oblicza Billy'ego w jednej scenie. "Do utraty sił" jest bowiem filmem bokserskim, z kilkoma imponująco zrealizowanymi i zainscenizowanymi sekwencjami walk w ringu, ale nade wszystko jest dramatem o wychowanym na wilka człowieku, który musi nauczyć się neutralizować wypełniające go frustrację i wściekłość, zastępować je bardziej pozytywnymi emocjami. W tym – jakkolwiek banalnie to brzmi – miłością; do malutkiej córki, do trwających przy nim przyjaciół, do nieznanych mu ludzi, którym może pomóc swoją wiedzą i doświadczeniem. Droga, którą przechodzi Billy Hope, jest okraszona zwyczajowymi przeszkodami stawianymi przez filmowców przed tego typu bohaterami, trudno również oczekiwać po niej większych zaskoczeń, natomiast nie oznacza to wcale, że nie może angażować emocjonalnie. Wręcz przeciwnie, Fuqua miał na tyle rozsądku i talentu, by skupić się na spektaklu i stronie technicznej, a dramat i intymność pozostawić aktorom, na czele z Gyllenhaalem, Rachel McAdams i Forestem Whitakerem. Dzięki nim film, choć przewidywalny, nie zawodzi. Źrodło: http://film.onet.pl/recenzje/do-utraty-sil-wygrana-na-punkty-recenzja/86v33s
-
[CS:GO] LEAKED FNATIC BOOST SPOTS! (ESL ONE Katowice 2015)
atraX.sO opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Witam natrafiłem na taki oto filmik :) i powiem że nawet mi się go fajnie oglądało. -
https://www.youtube.com/watch?v=1hRWTorEiXc
- 2 odpowiedzi
-
- jumpstyle
- compilation
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
https://www.youtube.com/watch?v=UptRoKoQp20&feature=youtu.be
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
[CS:GO] atraX.sO (Frag Collection 2015)
atraX.sO opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Zapraszam do oglądnięcia drugiego mojego filmiku z kolekcją fragów świeżo zrobiony bo w nocy :) mam nadzieję że wam się spodoba a jak nie no to przynajmniej muzyczki posłuchacie :D pamiętajcie ustawić na jakość HD miłego oglądania. Pozdrawiam https://youtu.be/wvYd3r8CeuA -
- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
[CS:GO] Najlepsze akcje CS:GO 2015 #Reddit
TygryS opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Najlepsze akcje z 2015 roku według jednego z użytkowników Reddita. Nikola „NiKo” Kovac oraz Vincent „Happy” Schopenhauer pokazali jak się gra Desert Eeagla oraz te akcje Kenny ‚kennyS’ Schrub oraz Ladislav „GuardiaN” Kovács z AWP „inhuman”. Zapraszam! -
Podsumowanie roku 2015, a jednocześnie 4 rocznica naszej sieci! Stary rok 2015 już za nami, a cały 2016 przed nami! Dlatego wypadało by podsumować nasze wzloty i upadki w ubiegłym już roku. Przypominamy, że mimo tego, iż świętujemy 4 rocznice istnienia naszej sieci, tak dopiero po okresie rewolucji wrześniowej z 2012 roku sieć zaczęła rozwijać się prawidłowo. Szczegóły na ten temat tutaj: http://fragujemy.com/topic/23100-3-lata-istnienia-2-lata-intensywnego-rozwoju Kwartał I - „Styczeń rok stary z nowym styka, czasem zimnem do kości przenika, czasem w błocie utyka”: Z początkiem stycznia borykaliśmy się z problemami ataków DDoS na serwer COD MOD, lecz to nie pokrzyżowało naszych dalszych planów! W odwecie wprowadziliśmy inoowacyjne udogodnienie dla graczy polegające na blokowaniu wszelkiego rodzaju WH, ESP oraz ANTYFB. Kolejnym, przełomowym wydarzeniem w naszej sieci był start serwera MTA - to początek transformacji sieci w centrum gier. Po namowach graczy zdecydowaliśmy się na wypuszczenie serwera DeathRun. Nie tylko DeathRun, lecz spróbowaliśmy z serwerem CS:GO ELITE EU - niestety po kilku miesiącach został zlikwidowany :( Nasz serwer CS:GO TP zyskał nowe IP po tym, jak Valve wydało pod koniec grudnia wadliwą aktualizację, która podniosła obciążenie serwerów o 20%. Jednak daliśmy radę! Wprowadzaliśmy forumową giełdę, która również zyskała na popularności - będziemy nad nią jeszcze pracować! Nastąpiła reforma rang użytkowników forum, a także pogrupowanie ich pod poszczególne serwery. Zanim jednak nastąpiła reforma rang użytkowników, utworzyliśmy specjalną strefę zakupów, tworząc m.in. strefę techniczną. Poszerzyliśmy ofertę V.I.P na niektórych serwerach CS 1.6! Oprócz tego wszystkiego, serwer GG+DM oraz ZM przeszły istotne zmiany: -> GG+DM - szczegóły: http://fragujemy.com/topic/13883-zmiany-na-serwerze/?p=120360 -> ZM do wersji 2.05 beta - szczegóły: http://fragujemy.com/topic/20292-go-to-update-205/?p=124290 Przełom kwartału I i II - „W marcu jak w garncu”:Marzec rozpoczął się ciekawie. Najważniejsza była reforma administracji, stanowiska zostały odebrane dwóm osobom. W miejsce jednego z nich wszedł Kurwikłak, który do dzisiaj jest Opiekunem TS3. W późniejszym czasie Mała Mi. otrzymała właściciela, lecz później go utraciła - szczegóły do tej pory są nieznane. -> z uwagi na zaniedbanie byłego administratora Wymiara, nie byliśmy w stanie wprowadzić systemu „osiągnięć”. Następnie wprowadziliśmy zupełnie nowy, autorski system banów o nazwie FragBans 1.0. Po 2 miesiącach batalii nad naprawą lagów, które - jak się okazało - było wynikiem błędów naszych, zostały naprawione. Co więcej, podnieśliśmy jakość serwerów. Tuż przed 1 kwietnia wycięto nam numer - transfer uległ powiększaniu wskutek ataków, co spowodowało blokadą forum. Wtedy po raz pierwszy wzięliśmy się poważnie za konfigurację CloudFlare, czyli zabezpieczenia WWW! Podjęcie współpracy z portalem Fabryka-Kluczy, niestety nie układa się ona zbyt dobrze i co najważniejsze, nie z naszej winy. Doprowadziliśmy do podziału dwóch osobnych rang Strażnika fragów na serwery CS 1.6 i GO. Kwartał II - „Gdy kukułka kuka w maju, spodziewaj się urodzaju”:16-go maja niespodziewanie serwer CS:GO DD2 uległ awarii, jednak problem udało się szybko rozwiązać i postawić serwer na nogi. 27-go maj kolejne problemy z CS:GO, awaria wszystkich serwerów z powodu aktualizacji samej gry, uaktualnienie sourcemoda naprawiło ten problem. Dzięki temu serwery zyskały również kilka aktualizacji i usprawnień. Po tym, jak serwer COD MOD został odbudowany, postanowiliśmy pierwszy raz od kiku miesięcy zwiększyć ilości slotów do 27. Więcej zmian konkretnych nie było, bo to, co miało nadejść, nadeszło później... :) Kwartał III - „Lipcowe upały, wrzesień doskonały.”:Uprzednie systemy banów powodowały wielokrotnie problemy na trasie niestabilności serwerów, dlatego ukazało się światełko w tunelu i jeszcze raz postanowiliśmy wprowadzić kolejny, nowy system banów, który nie wpływał znacząco na pogorszenie się stabilności serwerów. Sieć TOPMASTERS przeszła do nas z serwerem JAILBREAK, i to na rzecz tego serwera zrezygnowaliśmy z serwera CS:GO ELITE. Wakacje to okres intensywnej i dalszej pracy nad serwerem MTA - szczegóły: http://fragujemy.com/topic/24148-zmiany-wprowadzone-na-serwerze/ Utworzyliśmy nową rangę: Administrator Forum - wraz z nią awans otrzymał NC+. Bimbasek awansował na stanowisko Administratora od serwerów CS:GO. Sierpień przyniósł nam dużo słońca na zewnątrz, ale także ataki na poziomie setek tysięcy a nawet miliona. Zwiększyliśmy ilość slotów na serwerze MTA do 40 a na serwerze GUNGAME do 25. Koniec sierpnia i początek września to zbiórka 350 zł na licencję serwera głosowego TS3. Zmiany w regulaminie admina oraz prawach i obowiązkach opiekunów, które usprawniły działanie sieci. Przeorganizowane zostało kilka działów, a mianowicie: HLDS ( najwazniejsze ), Filmy, Komputery i Software oraz kilka mniejszych poprawek. Przypominamy także, że dopiero w okresie wakacyjnym wystartowało odpracowanie ostrzeżeń: http://fragujemy.com/forum/349-odpracuj-ostrzeżenie/ Kwartał IV – „Gdy październik ciepło trzyma, zwykle mroźna bywa zima”:Początek października przyniósł blokadę adresacji serwera CS:GO TP ( http://fragujemy.com/topic/32141-blokada-adresacji-serwera-tp-csgo/), a co za tym idzie – kolejna zmiana IP. Ataki DDoS na nasz serwer DD2 skutecznie utrudniały jego działanie, lecz nie poddaliśmy się i okres intensywnej współpracy z hostingiem przyniósł dwukrotnie większą ochronę. Zabezpieczyliśmy dodatkowo ( z początku na COD, potem reszta serwerów ) serwery od strony wewnętrznej, m.in. przed spam botami. Wszystkie te sytuacje nie zbiły nas z tropy, dlatego podjęliśmy współpracę z kilkoma partnerami, a mianowicie: -> http://www.1shot1kill.pl/ -> http://serverproject.pl/ -> https://www.youtube.com/user/MaxiorPolska/ -> http://csone.eu/ Testowaliśmy intensywnie system banów - FragBans 2.0, który został wdrożony wraz z pojawieniem się forum. Start nowego serwera CS:GO ARENA 1 vs 1 z 22 slotami, a później 24. Zadbaliśmy o przetłumaczenie SourceBans i aktualizację skryptu w całości. Wdrożyliśmy nową, poszerzoną ofertę V.I.P-ów na serwerach CS:GO - szczegóły: http://fragujemy.com/topic/32468-nowa-oferta-vip-ów-csgo/ Tak jak wcześniej zapowiedzieliśmy, wprowadziliśmy autorską treść SMS-ów premium. Pojawił się także półautomatyczny sklep dla serwerów CS:GO - szczegóły: http://fragujemy.com/topic/33878-ważne-informacje-dotyczące-sklepu/ Aktualizacja serwera ZM do wersji 2.06, która przyniosła oczekiwany rezultat - szczegóły: http://fragujemy.com/topic/34473-go-to-update-206/ Serwera COD zyskał bardzo ważne aktualizacje z serii 4.9.x - to wstęp do aktualizacji 5.0 - szczegóły: http://fragujemy.com/topic/32448-lista-zmian-na-serwerze/?p=176358 Harmuś awansował na Administratora sieci. Godnie będzie reprezentował Reapera, który wróci do nas za rok!. dalszy rozwój serwera głosowego TS3 a w tym: poprawa działu TS3, zmiany w ekipie, optymalizacja i aktualizacja. Powiększyliśmy sloty serwera CS 1.6 DM do 20 - jest to dość istotne, ponieważ zawsze trzymaliśmy się 18, lecz daliśmy się namówić graczom na zmiane. Tuż przed sylwestrem udało się zaktualizować po wielu miesiącach serwer DeathRun do wersji 2.0. Przebudowany został serwer w całości - szczegóły: http://fragujemy.com/topic/24811-zmiany-na-serwerze/?p=188016 Ponadto, odszedł od nas Reaper. Mamy nadzieję, że pojawi się za rok, gdy tylko uporządkuje kilka spraw prywatnych. Będzie nam Ciebie brakowało przez ten cały czas! Wraz z końcem roku forum uległo poważnej awarii z przyczyn ataków aplikacyjnych na nasze WWW. Dopiero przeniesienie go do innego hostingu, a także zabezpieczenie kilku rzeczy, rozwiązało problem z dostępem do niego. Równolegle wyniknęły problemy z serwerem MTA. Łącze Polska <-> Francja uległo awarii, oraz bug związany ze stawianiem samoczynnie namiotów przez gracza. Problemy te jednak zostały rozwiązane i znowu możemy cieszyć się stabilnym funkcjonowaniem forum jak i serwera. Zmian w naszej sieci w trakcie trwania całego roku 2015 było znacznie więcej. Na pewno ubiegły rok był dla nas stosowną nauką na przyszłość w wielu kwestiach i wyciągnęliśmy z tego odpowiednie wnioski. Z początkiem tego roku świętujemy naszą czwartą rocznicę istnienia. Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w rozwój naszej sieci, za okazany wkład, trud oraz pomoc w jej udoskonalaniu i tworzeniu. Z pozdrowieniami Ekipa Fragujemy.com
- 4 odpowiedzi
-
- 22
-
-
- podsumowanie
- 2015
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS:GO] Intel Extreme Masters San Jose 2015 CS:GO Highlights
TygryS opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
-
Witajcie, dla tych co nie wiedzą - wystarczy, że podłączycie swoje konto steam z kontem twitch i podczas oglądania meczy możecie otrzymać skrzynki, które można otworzyć bez kluczyka. Szans na drop to szacowane 0.5%. Zawsze coś. Konto twitch możecie połączyć pod linkiem: twitch.tv/settings/connections Podczas oglądania na GOTV nie trzeba podłączać konta, ale proponuję połączyć i oglądać spotkania w grze i na twitchu, dla pewności.
-
CS:GO najlepiej sprzedającą się gra w 2015 roku – wyprzedaż
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Właśnie ruszyła świąteczna wyprzedaż gier na Steam, w której znajdziecie tytuły takie jak Wiedźmin 3, The Elder Scrolls, Sid Meier’s Civilization, Killing Floor 2 i o wiele więcej. Nie zabraknie także Counter-Strike: Global Offensive, którego można kupić już za 5,49€, czyli o połowę taniej niż zazwyczaj. Dodatkowo warto podkreślić, że na przełomie kwietnia i grudnia tego roku CS:GO był najlepiej sprzedającą się grą na Steam. A ogólnie produkt Valve został sprzedany w około 18 milionach egzemplarzy. Źródło: http://polscygracze.pl/csgo-najlepiej-sprzedajaca-sie-gra-2015-roku-wyprzedaz/ -
ALSEN trzecie na finałach Female Masters 2015
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Wczoraj w niemieckim Monachium rozegrane zostały finały turnieju Female Masters 2015, w którym udział wzięły cztery żeńskie drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Na liście uczestników znalazły się między innymi reprezentantki ALSEN Team. Polska drużyna zajęła ostatecznie trzecie miejsce. W pierwszym meczu ALSEN zmierzyło się z melty eSport Club. Na inferno Francuzki wygrały 16:11, następnie Polki doprowadziły do remisy zwyciężając 16:9 na cache’u. O tym, kto dostanie się do wielkiego finału zadecydowało starcie na duście2. Tam melty wygrało 16:13, a cały mecz 2:1. Polkom po przegranej z melty pozostało walczyć o trzecią lokatę. W meczu, którego stawką były brązowe medale oraz 250€ podopieczne ALSEN Team stanęły naprzeciw LGB eSports. Zawodniczki z naszego kraju wygrały to spotkanie 2:0 (16:14 mirage, 16:11 cache). Na najwyższym stopniu podium Female Masters 2015 stanęły ostatecznie zawodniczki melty eSport Club. Ekipa z Francji pokonała rosyjski zespół Revival 2:1 (16:12 train, 8:16 mirage, 16:14 inferno). melty eSport Club – 1 750€ Revival – 500€ ALSEN Team – 250€ LGB eSports Źródło: http://cybersport.pl/43366/alsen-trzecie-na-finalach-female-masters-2015/ -
Minionej nocy w Los Angeles odbyło się rozdanie nagród The Game Awards 2015. W tym roku w plebiscycie pojawiły się trzy w pełni e-sportowe kategorie. Fani mogli głosować na najlepszą drużynę, grę oraz zawodnika 2015 roku. Poznaliśmy już zwycięzców ankiety. Najlepszą e-sportową grą 2015 roku został Counter-Strike: Global Offensive. W kategorii tej produkcja Valve pokonała między innymi takie tytuły jak Hearthstone’a, League of Legends i Call of Duty: Advanced Warfare. Kenny „kennyS” Schrub został z kolei okrzykniętym najlepszym e-sporowcem kończącego się roku. Francuz reprezentujący barwy Team EnVyUs zdobył więcej głosów niż olofmeister, Faker, pdd i Suma1L. W ostatniej e-sportowej kategorii – drużyna roku – zwyciężył amerykański Optic Gaming. Zespół zrzeszający między innymi zawodników HALO i CoD-a w ankiecie tej miał większe poparcie niż TSM, Fnatic, Evil Geniuses oraz SK Telecom T1. Źródło: http://cybersport.pl/42712/csgo-e-sportowa-gra-roku-a-kennys-najlepszym-graczem-2015/
