Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'skrzynki' .
-
[CS:GO] Chińskie prawo wpłynie na skrzynki z zawartością
TygryS opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Twórcy gier z umiłowaniem wrzucają do swoich produkcji mikropłatności, najczęściej w formie różnego rodzaju skrzynek. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy takiego boxu nie otworzył, mając nadzieje, że to akurat jemu dopisze szczęście i wzbogaci się małym kosztem. Fakty bywają jednak bezwzględne – najczęściej wypada „nic”, a my nie wiemy nawet ile procent szans mieliśmy na otrzymanie upragnionej rzeczy. To jednak ma się zmienić, przynajmniej w Chinach. Azjatyckie państwo chce już niedługo wprowadzić regulacje, które wymuszą na producentach upublicznienie informacji odnośnie zawartości skrzyń oraz częstotliwości wypadania z nich konkretnych itemów. Wpis ten ma w teorii pomóc graczom w ocenie, czy otwarcie boxów się w ogóle opłaca, czy jednak lepiej sobie odpuścić. Jak można się domyślić, głównym celem takiego prawa byłyby Counter-Strike, League of Legends oraz Overwatch. Co ciekawe, jeden z ustępów mówi nawet o tym, że twórcy powinni zachować nagranie całego losowania lootu przez kolejne 90 dniu. W razie inspekcji rządowych, miałyby one być udostępniane odpowiednim organom, jednak z zachowaniem prywatności użytkownika, którego bezpośrednio dotyczą. Czy nowe prawodawstwo rzeczywiście skutecznie pomoże użytkownikom w ocenie opłacalności wirtualnych zakupów, okaże się już niedługo. Źródło: http://cybersport.pl -
Witajcie, dla tych co nie wiedzą - wystarczy, że podłączycie swoje konto steam z kontem twitch i podczas oglądania meczy możecie otrzymać skrzynki, które można otworzyć bez kluczyka. Szans na drop to szacowane 0.5%. Zawsze coś. Konto twitch możecie połączyć pod linkiem: twitch.tv/settings/connections Podczas oglądania na GOTV nie trzeba podłączać konta, ale proponuję połączyć i oglądać spotkania w grze i na twitchu, dla pewności.
-
Witam, trochę sie tych skrzynek nazbierało, a klucze drogie, ceny samych skrzynek to porazka, a za darmo nie bardzo mam chęć oddawać. Moje pytanie czy można w jakiś pożyteczny sposób coś z tymi skrzynkami zrobić ? Jakieś Jackpoty czy coś w tym stylu ?
-
Witam mam do rozdania 2 skrzynki chroma 2 , 2 chromy , 2 breakout'y i jedną feniksa ;)
-
3x chroma 2 6x phoenix 5x chroma 5x breakeout 2x lowcy 1x skrzynia operacji bravo (ok 5 euro na rynku) PODAWAC SWOJE OFERTY
-
3x chroma 2 6x phoenix 5x chroma 5x breakeout 2x lowcy 1x skrzynia operacji bravo (ok 5 euro na rynku) PODAWAC SWOJE OFERTY
-
Tak jak w tytule :) Mam z 10+ skrzynek ;) Oferty :P
-
Wymienię parę skrzynek na jakiegoś skina do ak, może być byle jaki ;)
