Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'strike' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. WPISOWE MINIMUM 25zl ILOSC DRUZYN SKLADAJACYCH SIE Z 5 OSOB NAJLEPIEJ ZEBY BYLA PARZYSTA (A JAK NIE TO I TAK TURNIEJ SIE ODBEDZIE) PRAWO DO DWOCH TAKTYCZNYCH PAUZ DLA OBU DRUZYN PO MINUCIE ZWYCIESKA DRUZYNA ZGARNIA UZBIERANA CALA KWOTE PIENIEDZY I DZIELI NA PIEC OSOB PO ROWNO. PROPONUJE TERMIN POD KONIEC ROKU 2022 ALBO STYCZEN DLA MNIE WYGODNIEJSZY. DAJE WAM PROPOZYCJE I MOZECIE Z TYM ZROBIC CO CHCECIE JAKO SIEC SERWEROW.
  2. Siemanko Mam problem od kilku dni , z graniem w cs 1.6 i czatem podczas gry . Ktos mial taki problem? Gram w 1.6 ktos napisze wiadomosc na steam , gra minimalizuje sie Otworze nakladke steam podczas gry , wybieram kogos z listy znajomych klikam 2xLPM w celu otwarcia okna rozmowy , bum - minimalizuje sie gra. Strasznie to uciazliwe , nie wiem gdzie mozna to przestawic? Z czym moze byc to zwiazane ? Nie widze nigdzie opcji zeby gra sie minimalizowala podczas rozmowy na steam , moze ktos podpowie , jesli nie , pozostaje szukac rozwiazania. Podpowiem tylko ze steam po reinstalacji wiec obstawiam ustawienia gry/konta/czatu.
  3. Cześć, chciałbym Wam przedstawić kilka sposobów jak zwiększyć ilość FPS w Counter strike 1.6 Zapraszam do oglądania :)
  4. Skarga na: gracza Twój nick podczas gry: $.KaZaM.$ Nick osoby posądzonej: NAJlepsza gra Cunter Strike 1.6 Dlaczego składasz skargę: Kolejny skraca. Opis sytuacji: Skraca sobie na zywca Dowód: [LINK HLTV] może być to link do dema, lub screny z konsoli/serwera! http://iv.pl/images/54429625142548134766.jpg, http://iv.pl/images/83983958157383489057.jpg , http://iv.pl/images/40856898440830863326.jpg , http://iv.pl/images/97899837132757936681.jpg Uwagi: #10 "NAJlepsza gra Cunter Strike 1.6" 4179 VALVE_0:4:2132999285 0 02:51 37 0 Około godziny 12:30
  5. Skarga na: graczy Twój nick podczas gry: Enju Nick osoby posądzanej: Mateusz, NAJlepsza gra Cunter Strike 1.6 Dlaczego składasz skargę: skracanie Opis sytuacji: Dowód: http://speedy.sh/Hfr6A/9.demhttp://speedy.sh/U73mK/10.dem http://speedy.sh/ghDfV/12.dem Uwagi: http://imgur.com/w991YDC Mateusz: VALVE_0:4:410116 Najlepsza...: VALVE_0:4:1833989109 godz. ok. 12:15 PS. Od następnej skargi demka będę pakował w RARa.
  6. Zarobki w e-sporcie rosną niezwykle szybko. Kwoty, które otrzymują zawodnicy jeszcze nie tak dawno wydawały się niemożliwe do osiągnięcia. Ma na to wpływ oczywiście rosnąca popularność sportów elektroniczych, które zaczynają pojawiać się w największych halach i stadionach oraz na salonach najważniejszych i największych mediów świata. I choć dokładne sumy nie są znane, wiadomo, że umowy sponsorskie, partnerskie, reklamy i kontrakty z profesjonalnymi organizacjami, przynoszą zyski wielokroć większe, niż sumy wygrywane na turniejach. Poniższy ranking skupia się jednak wyłącznie na tych drugich, które też przecież do niskich nie należą. 10. Robert „Robban” Dahlstrom (SWE) $129,072,92 - 30 lat - 70 turniejów - Begrip, NiP, SK Gaming - zakończył karierę w 2010 roku - największa wygrana: $10.000 | WEG II 2005 +- 30 lat - 70 turniejów - Begrip, NiP, SK Gaming - zakończył karierę w 2010 roku - największa wygrana: $10.000 | WEG II 2005 __________________________________________________________________________________ 9. Mariusz „Loord” Cybulski (POL) $129,359,79 -28 lat - 70 turniejów - zawodnik PGS, MYM, FX, WICKED eSports, Vitriolic, ESC Gaming, INSHOCK - największa wygrana: $12,000 | WCG 2006 __________________________________________________________________________________ 8. Adam „friberg” Friberg (SWE) $139,913,46 - 23 lata - 72 turnieje - największa wygrana: $20,000 | ESL One Cologne 2014 __________________________________________________________________________________ 7. Harley „dsn” Orwall (SWE) $169,091,65 - 28 lat -79 turniejów - Begrip, EYEBALLERS, Fnatic - zakończył karierę w 2011 roku - największa wygrana: $10,000 | EM III Global Finals 2009 __________________________________________________________________________________ 6. Patrik „cArn” Sattermon (SWE) $172, 847,75 - 30 lat - 70 turniejów - Begrip, EYEBALLERS, Fnatic - zakończył karierę w 2012 roku - największa wygrana: $10,000 | EM III Global Finals 2009 __________________________________________________________________________________ 5. Richard „Xizt” Landstrom (SWE) $174,377,08 - 24 lata - 104 turnieje - Lions, Fnatic, NiP Gaming, zTactic - największa wygrana: $20,000 | ESL One Cologne 2014 __________________________________________________________________________________ 4. Wiktor „TaZ” Wojtas (POL) $216,670,86 - 28 lat - 113 turniejów - PGS, MYM, FX, WICKED eSports, Vitriolic, ESC Gaming, Universal Soldiers, Virtus.pro - największa wygrana: $20,000 | EMS One Katowice 2014 __________________________________________________________________________________ 3. Filip „neo” Kubski (POL) $218,630,86 - 27 lat - 115 turniejów - PGS, MYM, FX, WICKED eSports, Vitriolic, ESC Gaming, Universal Soldiers, Virtus.pro - największa wygrana: $20,000 | EMS One Katowice 2014 ________________________________________________________________________________ 2. Christopher „GeT_RiGhT” Alesund (SWE) $245,645,00 - 24 lata - 137 turniejów - Begrip, SK Gaming, Fnatic, NiP Gaming - największa wygrana: $20,000 | ESL One Cologne 2014 ________________________________________________________________________________ 1. Patrik „f0rest” Lindberg (SWE) $330,684,42 - 26 lat - 154 turnieje - Begrip, SK Gaming, Fnatic, NiP Gaming - największa wygrana: $20,000 | ESL One Cologne 2014 ________________________________________________________________________________ *lista zawiera dane z gier Counter Strike, CS:Source oraz CS:GO **kwoty ze względu na błędy w archiwizacji mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistości źródło: http://gocs.pl/
  7. W kultową już grę Counter Strike 1.6 można grać na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Programista Alibek Omarov postanowił przenieść CS’a na urządzenia mobilne. Nie, nie jest to jakaś okrojona kopia, a dokładnie ten sam tytuł, który dostępny jest na platformie Steam. Countera uruchomić można zarówno na smartfonach, jak i tabletach. W tej wersji gry znalazł się nawet tryb sieciowy, umożliwiający zabawę z innymi graczami. Jeżeli zastanawiacie się co z celowaniem, to od razu warto zaznaczyć, że o szybkich headach nie ma mowy. System sterowania jest dość oporny, chociaż nadal intuicyjny. Nastawiony na skilla osobom pozostaje opcja podłączenia klawiatury i myszki poprzez bluetooth. Autor udostępnia wszystkim swój kod i każdy może spróbować, czy odpowiada mu taka rozrywka. Źródło: http://polscygracze.pl
  8. Cześć! chciałbym zaprezentować po bardzo długiej przerwie (ponad 10-letniej)swój najnowszy film. https://www.youtube.com/watch?v=Im5nndv-_Ok&feature=youtu.be Mam nadzieje, iż ten film zapoczątkuje całą serię "Superplayers", gdzie będą akcje graczy z całego świata. Wystarczy, że wyślecie mi na maila (podanego na Youtube) demo ze swoim nickiem oraz czasem akcji - a wasza akcja ukaże się w następnej części. Chce robić średnio jeden tego typu film na tydzień - oczywiście pod warunkiem, że uzbieram akcje od graczy. Pozdrawiam:)
  9. Nie jest to nowa forma rozrywki, gdyż gra chodzi dość opornie. Jest to bardziej ciekawostka i pokazanie, że się da. A skoro się da, to dlaczego tego nie zrobić? Do uruchomienia Countera wystarczy aplikacja Xash3D, która emuluje działanie starszej wersji systemu Windows. Po wgraniu oryginalnej kopii gry, poprzez dedykowanego klienta wszystko powinno zadziałać. Tyle i tylko tyle. Reszta to dobra ekhem, zabawa. Owszem, możemy tworzyć mecze, obserwować je, ale do najwygodniejszych rzeczy to nie należy. O ile ilość FPS nawet jest zadowalająca i oscyluje w okolicach 20, o tyle ekran jest praktycznie zawalony interfejsem. Do tego dochodzą zacięcia i ogólna wydajność. Źródło: http://polscygracze.pl
  10. Pierwszy filmik na nowym programie, gdzie nie gdzie widać małe nie dociągnięcie przy locie kamery ale to wina myszki (odmawia czasem posłuszeństwa) ale mam nadzieję że się wam spodoba :) miłego oglądania
  11. Oszustwa i „hackowanie” w sieciowych strzelankach FPS to nic nowego, ale rzadko słyszymy o przypadkach „oszukiwania oszustów” i fałszywych programów wspomagających. Widok po włączeniu programu: Na taki pomysł wpadł użytkownik o pseudonimie „AndroidL”, fan cieszącego się wielką popularnością Counter-Strike: Global Offensive. Gracz przygotował i rozprowadzał za darmo aplikacje do automatycznego celowania, szybkiego skakania i zapewniające podgląd przez ściany. Pobierający nie wiedzieli jednak, że w kodzie umieszczono także opcje, dzięki którym wbudowany w grę system ochrony przed tego typu programami - Valve Anti-Cheat (VAC) - nie miał wątpliwości, że ma do czynienia z oszustem i automatycznie wręczał blokadę konta. Mowa na przykład o ustawieniu kąta widzenia na niemożliwy do uzyskania podczas normalnej rozgrywki, a także o ciągłym odnawianiu punktów życia i amunicji. „Kwestie, takie jak życie i naboje, są zapisywane po stronie serwera, więc zmodyfikowanie ich na lokalnym komputerze nic nie zmieni, ale poinformuje VAC, że dochodzi do takich prób” - wyjaśnia AndroidL. W okresie dwóch tygodni wydano trzy programy tego typu. Pierwsze dwa posiadały nawet stosowne ograniczenie, by dodatkowe „funkcje” aktywować dopiero w określonym momencie. Trzeci skutkował banem natychmiast po włączeniu. Aplikacje pobrano łącznie około 5,5 tys. razy i choć trudno podać dokładną liczbę zablokowanych kont, to autor na podstawie danych serwisu VAC-Ban.com szacuje liczbę „ofiar” na ponad 3 tysiące. Użytkownicy narzekają na otrzymanie banów: Źródło: http://www.eurogamer.pl/articles/2016-02-03-sprytny-zabieg-fana-counter-strike-przelozyl-sie-na-sporo-banow
  12. Zapraszam do oglądnięcia drugiego mojego filmiku z kolekcją fragów świeżo zrobiony bo w nocy :) mam nadzieję że wam się spodoba a jak nie no to przynajmniej muzyczki posłuchacie :D pamiętajcie ustawić na jakość HD miłego oglądania. Pozdrawiam https://youtu.be/wvYd3r8CeuA
  13. Witam chciałem sie podzielić z wami tym oto filmikiem :) Ace w pierwszej rundzie na mapie de_nuke
  14. Matfas

    [KOSZ] Powrót StRiKe

    Witajcie panowie ☺ niektórzy może mnie pamiętają grałem na cod mod jakieś 3 miesiące temu zapisane ale z powodu pracy wyjechałem do Anglii. Teraz postanowiłem wrócić do Polski i od kilku dni juz gram na serwerze. Mam nadzieje ze będzie mi się fajnie grało z nowymi fragowiczami ☺
  15. Gracze CS:GO muszą przyznać, że ich prośby zostały wysłuchane. Valve potwierdza, że dokonano zmian w systemie przyznawania rang. Counter Strike: Global Offensive przechodzi prawdziwy natłok graczy. Studio otwarcie przyznaje, że w doszliśmy do momentu, w którym potrzebne są zmiany w rangach. Społeczność w końcu ma okazję do przyznania, że Valve jednak słucha sugestii. Zmiany nie są bardzo inwazyjne. Rosnąca społeczność i szybkie zdobywanie rang przez stosunkowo nowych graczy zaburzyło dotychczasowy balans w ligach. Podjęto kroki, by przywrócić normalny stan rzeczy. Przesunięto granice rang, co skutkuje między innymi kierowaniem większej ilości do Glod Nova 4. Z dostarczonych informacji wynika, że gracze nie powinni odczuć zmian w jakości swoich meczów, gdyż dopasowywanie nie odbywa się według znanych wszystkim rang. Wprowadzono również system, którego głównym zadaniem będzie monitorowanie sytuacji, by uniknąć podobnych zmian w przyszłości. Źródło: http://polscygracze.pl/zmiany-systemie-rang-counter-strike-global-offensive/
  16. Witam, gdy gram sobie w cs 1.6 i rozmawiam przez microfon ale inni gracze mnie nie słyszą potem następuje lag i w konsoli wyskakuje mi to: Couldn't get sound buffer status. Natomiast w grze CS: GO nie wyskakuje mi to gracze mnie także nie słyszą ale nie wywala mi tego errora w konsoli tylko zacina się dźwięk tzn. słychać takie tarcia i trzeszczy (nie szumi) Nie wiem czy to wina sterownika dźwięku ale odinstalowałem potem zainstalowałem i dalej nic... Reinstall Steam też nie pomógł. Dodam, że przed formatem wszystko działało a na CS 1.6 na nonsteamie też wszystko działa. Pozdrawiam i dziękuje oraz proszę o odpowiedzi `Veq.!
  17. Nie wierzę że to mogło się tak zakończyć :O A o co mi chodzi przeczytajcie uważnie ten artykuł ;> http://m.fakt.pl/wydarzenia/polska,p02qm2
  18. Witajcie Chciałbym zaprosić Was do obejrzenia mojego pierwszego, krótkiego filmiku, przedstawiającego 1 rundę Counter Strike 1.6 https://www.youtube.com/watch?v=uKqfKlp5FCg Miłego oglądania. Pozdrawiam!
  19. Witam, gdy gram sobie w cs 1.6 i rozmawiam przez microfon ale inni gracze mnie nie słyszą potem następuje lag i w konsoli wyskakuje mi to: Couldn't get sound buffer status. Natomiast w grze CS: GO nie wyskakuje mi to gracze mnie także nie słyszą ale nie wywala mi tego errora w konsoli tylko zacina się dźwięk tzn. słychać takie tarcia i trzeszczy (nie szumi) Nie wiem czy to wina sterownika dźwięku ale odinstalowałem potem zainstalowałem i dalej nic... Reinstall Steam też nie pomógł. Dodam, że przed formatem wszystko działało a na CS 1.6 na nonsteamie też wszystko działa. Pozdrawiam i dziękuje oraz proszę o odpowiedzi `Veq.!
  20. CS 1.6 DOWNLOAD NON STEAM Masz dość zawirusowanych i niedziałających klientów non steam? Wypchanych reklamami, wybrakowanymi config'ami i zjadających więcej FPS'ów niż najnowsze gry? Trafiłeś pod dobry adres, mamy lekarstwo na wszystkie Twoje problemy! Główne cechy CS NONSTEAM: * Same polskie i pewne serwery * Serwery z graczami z Polski - nigdy nie będziesz musiał czekać na innych graczy * FPS i PING Booster ( dużo więcej FPS i mniejszy ping ) * zBoty v2.5 * HLDS and HLTV włączony i działający * Unikalny SteamID * Nie instalujesz żadnych patchy, wszystko już jest dodane * Jest w pełni kompatybilny z każdą wersją systemu Windows CS 1.6 DOWNLOAD
  21. Witam. Borykam się z takim problemem, że na moim komputerze nie chce uruchomić się Counter Strike 1.6 Non Steam. Próbowałem z dwiema wersjami tej gry, jedna niezawiedziona, na której grałem od dawien dawna, a druga rzekomo specjalnie na mój system operacyjny, Windows 8.1 . Próbowałem również uruchomić w trybie zgodności z różnymi sytemami operacyjnymi, inną ilością bitów pamięci grafiki, lecz nawet takie operacje nie przyniosły oczekiwanego skutku. Podczas włączania Counter Strike'a 1.6 w wersji Non Steam pojawia się kółko symbolizujące, że gra jest uruchamiana, lecz szybko znika. Podczas tej operacji, w Menedżerze zadań nie ma wzmianki, że jest uruchomiona ta gra. Dodam tylko tyle, iż wersja Steam działa bez żadnych zarzutów. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności