Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'banów' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 8 wyników

  1. Reforma sędziów i strefy banów Drodzy Fragowicze. Z każdym dniem dążymy do doskonałości. Staramy się wprowadzać zmiany, dzięki którym podejście do graczy będzie coraz bardziej profesjonalne bo na to właśnie stawiamy. W związku z tym, miło nam zakomunikować, iż w ostatnim czasie dział Strefa Banów Serwerowych ze strony formalnej przeszedł gruntowną przemianę. Zmiany obejmują zarówno system banowania czyli coś co dotyczy Was wszystkich, ubiegania się o zdjęcie blokady, jak i sam proces rekrutacji dotyczącej przyjmowania nowych członków na stanowisko Sędziego Ocen. Pytania i odpowiedzi... 1. W jaki sposób zostać Sędzią Oceniania? Pierwszym krokiem jest złożenie podania z zastosowaniem się do wzoru. Następnie kandydat w ciągu kilku godzin otrzymuje od Głównego Sędziego Ocen poprzez wiadomość prywatną na forum paczkę w której w zależności od moda gry znajdować się będą screeny połączone z demkiem, bądź same demka. Jak nietrudno się domyślić; demka dotyczyć będą CS: GO, a screenshot'y wraz z nagraniem rozgrywki z gry modu 1.6. Będzie to wyglądać następująco: CS: GO - 3 demka, CS 1.6 - 1 demko i 2 paczki po 5 SS'ów. Dema mają być rozpisane wraz ze wskazaniem czasówek i pobierane będą z serwerów FFA. W przypadku screen'ów te mogą być brane z naszego ZOMBIE MODa - ma to na celu poprawną weryfikację rozjaśnień, z którymi mamy do czynienia w tym trybie. Po ocenie, z zachowaniem ciągłości korespondencji [w tym samym PW] odpowiada zamieszczając szczegółową rozpiskę [o czym mowa powyżej]. Kolejnym krokiem będzie wprowadzenie przez Opiekuna Strażników poprzez edycję podania kandydata wyniku, z jakim Ten zakończył test. By zaliczyć trzeba zdobyć powyżej 51% [jednakże w pewnych przypadkach, głównie w 1.6 administracja może przepuścić kandydata dalej mimo otrzymania punktów poniżej tego progu]. Na ostatniej prostej administracja podejmuje decyzję i ostatecznie rozpatruje podanie. Możliwe, że część osób takowy test zniechęci do kandydatury, jeszcze inni na nim polegną, jednakże wszystko to wprowadzamy po to, aby nie dochodziło do sytuacji, gdzie sędzia banuje czystego gracza, a jeszcze gorzej gdy puszcza cheater'a, ażeby ten dalej uprzykrzał życie naszej Społeczności. Sędzia to nie tylko odwołania, ale też zgłoszenia oszustów. Zależy nam na tym, by osoby będące sędziami ocen cieszyły się zaufaniem wszystkich osób, bo to oni podejmują ostateczną decyzję i to od ich zdania nie raz zależy nasza dalsza rozgrywka tutaj. 2. Dostałem bana, co dalej? W takiej sytuacji musisz napisać prośbę o odbanowanie w odpowiednim dziale ponieważ CS 1.6 i GO mają osobne do tego działy. Masz na to 7 dni czyli tyle, ile przechowujemy dema HLTV / GOTV na stronie. Redagując ją zobowiązany jesteś zastosować się do wzoru, inaczej Twoje odwołanie będzie uznane za spam i wrzucone do kosza. Po publikacji odwołania admin banujący zgodnie z regulaminem ma 24-godziny na rozpisanie dema. Gdy już to będzie zrobione Sędzia Ocen od danej wersji [1.6 / GO] zapoznaje się z rozpiską i sprawdza demo i to on ostatecznie rozpatruje temat. Jeśli podtrzyma decyzję admina poinformuje o tym w poście. W sytuacji błędnej decyzji podjętej przez administratora oprócz wyjaśnienia sytuacji dlaczego decyzja została podjęta błędnie i rozpatrzenia prośby Twoja kara w ciągu kilku minut zostanie zdjęta. W sytuacji, gdyby admin rozpiski nie zamieścił, demo zostanie sprawdzone przez sędziego i to on ją wstawi. W zależności od wyniku śledztwa rozpatrzy temat. [!] Cały proces może potrwać maksymalnie 3 dni, jednakże zwykle dzieje się to w ciągu jednej doby od momentu publikacji przez użytkownika. [!] 3. Nie zgadzam się z decyzją sędziego, co robić? Gdy temat został już rozpatrzony, a sędzia nie przychylił się do Twojej prośby co uważasz za błąd i nie zgadasz się z werdyktem; możesz zgłosić opublikowany przez niego post. Temat zostanie rozpatrzony ponownie przez Sędziego Głównego, a decyzja ta będzie już ostateczną. [!] Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do ponownego rozpatrzenia tylko raz. Kolejne zgłoszenia nie będą już sprawdzane. [!] [!] Wszystko ma się odbywać na Forum. Niedopuszczalne są przypadki, gdzie zbanowany wysyła wiadomości prywatne do sędziego, czy innych osób funkcyjnych. [!] Podsumowując... Zmiany zaszły również na stanowisku Głównego Sędziego. Aktualnie jest nim @ Hayu , który pełnił już tę funkcję, więc można wspomnieć, iż niejako powrócił na dawne stanowisko. Przez ten czas, gdy korzystał z "sędziowskiego urlopu" zastępował go @ therealgtx . który aktualnie wybrał się na zasłużony wypoczynek. Obydwu kolegom, życzymy dalszych sukcesów! Pozdrawiamy, FGTeam
  2. Nowy wygląd banów CS 1.6 i CS:GO Drodzy Fragowicze, W związku z wprowadzonym nowym wyglądem naszego forum, odświeżyliśmy wygląd systemów banów, zarówno dla serwerów CS 1.6, jak i CS:GO! --- CS 1.6 - FragBans vs CS:GO - SourceBans vs --- [ UWAGA! ] Jeśli nie widzicie nowego wyglądu odczekajcie 24h celem odświeżenia pamięci podręcznej! Jeśli widzicie nowy wygląd i zauważyliście jakikolwiek błąd, zgłoście go nam koniecznie w tym temacie! Pozdrawiamy, FGTeam
  3. Nowy design systemu banów Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mimo, że moja aktywność nie była zadowalająca w ostatnich 2 tygodniach, nie próżnowałem i po cichu wprowadziłem kilka ciekawych zmian. Nie tylko z okazji "7 lecia" istnienia naszej sieci, ale przede wszystkim w celu uatrakcyjnienia Fragujemy.com. Jak możecie się domyślić po nazwie tematu, największą zmianą, jaką wprowadziliśmy na początku tego roku jest nowy wygląd systemu banów dla serwerów CS:GO! Prezentuje się on następująco: Dla porównania, poprzednio wyglądało to tak: Jak możecie dostrzec, zmiany nie są kosmetyczne! Wygląd systemu banów został całkowicie zaprojektowany od nowa, czyniąc go najnowocześniejszym ze wszystkich sieci serwerów CS:GO! Co istotne, strona główna, a także inne zakładki ładują się zdecydowanie szybciej! Wyjątkiem stanowi zakładka bany, która co prawda po przeniesieniu bazy danych przyspieszyła, to i tak w dalszym ciągu trzeba czekać parę sekund na jej załadowanie. Z istotnych zmian warto jeszcze wspomnieć, że został dodany pasek postępu bana wyświetlany w kolorze czerwonym, pomarańczowym i zielonym, co z pewnością ułatwi każdemu z Was sprawdzanie listy banów i postęp do zakończenia kary. Wykorzystaliśmy także stopkę, która w prawym dolnym rogu wyświetla różne informacje, np. o możliwości odwołania się od bana, zakupu V.I.P'a i nie tylko Spolszczyliśmy również istotne informacje tak, aby ułatwić każdemu z Was poruszanie się po nowym systemie banów. Poza tym, serwery CS:GO otrzymały nową wersję systemu banów ( oznaczoną przez nas jako 2.0 ) z pełnym spolszczeniem i licznymi poprawkami. Jeśli chcecie zobaczyć efekt naszych zmian, wejdźcie na stronę -> http://sbans.fragujemy.com/ ----- Mimo rewolucji na serwerach CS:GO, nie zapomnieliśmy także o serwerach CS 1.6... Przede wszystkim subdomena http://bany.fragujemy.com/ nie będzie już przekierowywać do systemu banów CS 1.6. W praktyce oznacza to, że idąc wzorem systemu banów CS:GO, wprowadziliśmy nową subdomenę -> http://fbans.fragujemy.com/ Z kolei subdomena http://bany.fragujemy.com/ będzie ogólna, co za tym idzie każdy z Was po załadowaniu wybierze, do jakiego systemu banów chce się połączyć. Żeby zrozumieć sens tych zmian, to poniżej przedstawiamy Wam schemat: FBANS.FRAGUJEMY.COM - FRAGBANS CS 1.6 SBANS.FRAGUJEMY.COM - SOURCEBANS CS:GO Oczywiście, że CS 1.6 wymaga również aktualizacji systemu banów po stronie serwerów, ale to już wkrótce! Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przez Nas zmiany przypadną Wam do gustu. Czekamy na Wasze opinie w tej sprawie! Pozdrawiamy, FGTeam
  4. Serwis VAC-BAN.com wykrył prawdopodobnie największą falę banów typu VAC w historii. Dzisiaj zbanowanych miało zostać blisko 4500 kont, choć początkowo statystyki na wspomnianej stronie były nieco wyższe. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znana wartość ekwipunku zbanowanych kont. Ostatnia spora fala banów miała miejsce 14 września. Tamta i tak była jednak mniejsza od dzisiejszej. Warto zaznaczyć, że VAC-BAN.com nie śledzi wszystkich kont Steam, przez co faktyczna liczba zbanowanych kont może być jeszcze wyższa. Źródło: http://cybersport.pl
  5. Hej postanowiłam napisać bo na serwie jest istny burdel, nie ma adminów wiem, że podobno bany nie działają ale nie zagłębiałam się w tym temacie. Na serwie ciągle biegają odpały z sh/aim/wh typu np. nike,który właśnie jest na serwerze. Przyjmujcie więcej adminów, sama moge powrócić do tej funkcji bo teraz będe miała więcej czasu aby ją sprawować. Wielu graczy toczy dyskusje na serwerze,że chcą go zmienić... trzeba coś z tym zrobić !
  6. `Weu

    [KOSZ] Długość banów

    Hm... Z tego co zaobserwowałem to na naszym wspaniałym serwerze ZM ludzie mają tendencję do łamania regulaminu... Czy ja wiem... Może myślą, że są fajni? A więc jak nie ma Admina to się robi burdel na serwie, a czasem trafiają się tacy co i tak blokują / rozwalają kładki / wpychają zm itp podczas gdy admin jest na serwerze.. Proponuję zaś abyście wydłużyli długość banów za wszystkie przewinienia. Nie wiem jakie są tutaj stawki ale jak patrzę w AMXBans to np. z Blokowanie gość dostaje 30 minut.. Właśnie. 30 minut. A blokują cały czas praktycznie. Skoro ludzie to lekceważą to długość bana powinna podskoczyć od 2 do 5 godzin w zależności jak perfidnie blokował (Moim zdaniem). To samo tyczy się min, spychania itp. To jak jest admin oczywiście. A jeśli gość notorycznie utrudniał grę innym gdy na serwerze nie było admina (tzw. kozaczki) to długość bana powinna być wydłużona o co najmniej 2 razy. Np. z 5 godzin za blokowanie na 10 godzin. Serio.. Trudno się gra gdy na serwie nie ma admina.
  7. Oszustwa i „hackowanie” w sieciowych strzelankach FPS to nic nowego, ale rzadko słyszymy o przypadkach „oszukiwania oszustów” i fałszywych programów wspomagających. Widok po włączeniu programu: Na taki pomysł wpadł użytkownik o pseudonimie „AndroidL”, fan cieszącego się wielką popularnością Counter-Strike: Global Offensive. Gracz przygotował i rozprowadzał za darmo aplikacje do automatycznego celowania, szybkiego skakania i zapewniające podgląd przez ściany. Pobierający nie wiedzieli jednak, że w kodzie umieszczono także opcje, dzięki którym wbudowany w grę system ochrony przed tego typu programami - Valve Anti-Cheat (VAC) - nie miał wątpliwości, że ma do czynienia z oszustem i automatycznie wręczał blokadę konta. Mowa na przykład o ustawieniu kąta widzenia na niemożliwy do uzyskania podczas normalnej rozgrywki, a także o ciągłym odnawianiu punktów życia i amunicji. „Kwestie, takie jak życie i naboje, są zapisywane po stronie serwera, więc zmodyfikowanie ich na lokalnym komputerze nic nie zmieni, ale poinformuje VAC, że dochodzi do takich prób” - wyjaśnia AndroidL. W okresie dwóch tygodni wydano trzy programy tego typu. Pierwsze dwa posiadały nawet stosowne ograniczenie, by dodatkowe „funkcje” aktywować dopiero w określonym momencie. Trzeci skutkował banem natychmiast po włączeniu. Aplikacje pobrano łącznie około 5,5 tys. razy i choć trudno podać dokładną liczbę zablokowanych kont, to autor na podstawie danych serwisu VAC-Ban.com szacuje liczbę „ofiar” na ponad 3 tysiące. Użytkownicy narzekają na otrzymanie banów: Źródło: http://www.eurogamer.pl/articles/2016-02-03-sprytny-zabieg-fana-counter-strike-przelozyl-sie-na-sporo-banow
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności