Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'design' .
-
Witam serdecznie. Nie będę zamieszczał starych prac bo trzeba być aktualnym człowiekiem, więc zamieszczę Wam grafikę wykonaną 14 minut temu. Jak ocenicie? Alucard TAG Mechanics 'MTA' Logo Abstract GTA:SA Logo
-
Nowy design systemu banów Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mimo, że moja aktywność nie była zadowalająca w ostatnich 2 tygodniach, nie próżnowałem i po cichu wprowadziłem kilka ciekawych zmian. Nie tylko z okazji "7 lecia" istnienia naszej sieci, ale przede wszystkim w celu uatrakcyjnienia Fragujemy.com. Jak możecie się domyślić po nazwie tematu, największą zmianą, jaką wprowadziliśmy na początku tego roku jest nowy wygląd systemu banów dla serwerów CS:GO! Prezentuje się on następująco: Dla porównania, poprzednio wyglądało to tak: Jak możecie dostrzec, zmiany nie są kosmetyczne! Wygląd systemu banów został całkowicie zaprojektowany od nowa, czyniąc go najnowocześniejszym ze wszystkich sieci serwerów CS:GO! Co istotne, strona główna, a także inne zakładki ładują się zdecydowanie szybciej! Wyjątkiem stanowi zakładka bany, która co prawda po przeniesieniu bazy danych przyspieszyła, to i tak w dalszym ciągu trzeba czekać parę sekund na jej załadowanie. Z istotnych zmian warto jeszcze wspomnieć, że został dodany pasek postępu bana wyświetlany w kolorze czerwonym, pomarańczowym i zielonym, co z pewnością ułatwi każdemu z Was sprawdzanie listy banów i postęp do zakończenia kary. Wykorzystaliśmy także stopkę, która w prawym dolnym rogu wyświetla różne informacje, np. o możliwości odwołania się od bana, zakupu V.I.P'a i nie tylko Spolszczyliśmy również istotne informacje tak, aby ułatwić każdemu z Was poruszanie się po nowym systemie banów. Poza tym, serwery CS:GO otrzymały nową wersję systemu banów ( oznaczoną przez nas jako 2.0 ) z pełnym spolszczeniem i licznymi poprawkami. Jeśli chcecie zobaczyć efekt naszych zmian, wejdźcie na stronę -> http://sbans.fragujemy.com/ ----- Mimo rewolucji na serwerach CS:GO, nie zapomnieliśmy także o serwerach CS 1.6... Przede wszystkim subdomena http://bany.fragujemy.com/ nie będzie już przekierowywać do systemu banów CS 1.6. W praktyce oznacza to, że idąc wzorem systemu banów CS:GO, wprowadziliśmy nową subdomenę -> http://fbans.fragujemy.com/ Z kolei subdomena http://bany.fragujemy.com/ będzie ogólna, co za tym idzie każdy z Was po załadowaniu wybierze, do jakiego systemu banów chce się połączyć. Żeby zrozumieć sens tych zmian, to poniżej przedstawiamy Wam schemat: FBANS.FRAGUJEMY.COM - FRAGBANS CS 1.6 SBANS.FRAGUJEMY.COM - SOURCEBANS CS:GO Oczywiście, że CS 1.6 wymaga również aktualizacji systemu banów po stronie serwerów, ale to już wkrótce! Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przez Nas zmiany przypadną Wam do gustu. Czekamy na Wasze opinie w tej sprawie! Pozdrawiamy, FGTeam
