Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'adminów' .
Znaleziono 27 wyników
-
Cześć właśnie przed chwilą zostałem zbanowany za blokowanie mimo że sam zostałem zblokowany. Druga sytuacja miała miejsce wczoraj Kicki lecą jak loterie co jest z tymi adminami na tym serwerze Wypis z consoli [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: RecyDywistA ||| IP: 188.146.104.57 ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:40966331 ||| Nick admina: Sunwolf ||| Powod: blokujesz szalonego ||| Nalozony: 15.01.2024 - 17:21:58 ||| Dlugosc: 4 godzin ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: SANTA UPDATE! (zm_fg_horror_b3) ||| Musisz poczekac jeszcze: 4 godzin ||| Wygasa: 15.01.2024 - 21:21:58 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] * Przywileje ustawione
-
Koniecznie wtrącam swoje 3 gr, bo taka moja rola. Poza tym nie da się przejść obok tego obojętnie 😂 Wystarczy poczytać Twoje skargi 😂
-
Skarga na: @ BEST 4K4 BOSS @ smile. Dlaczego składasz skargę: Prowokacje Nick z gry: -Damian- Nick osoby oskarżonej: @ BEST 4K4 BOSS @ smile. Data zdarzenia: 18.05.2023 - 13:05:41 z pół minuty przed nadaniem mi bana Opis zdarzenia: Admin @ smile. zamiast dać od razu bana czy coś chciał mnie sprowokować pisząc to co na screenach. Dodatkowo @ BEST 4K4 BOSS też dołożył swoje dwa grosze też prowokując, nieistotne, że nie jest adminem ZM, ale jest adminem z tej samej sieci Fragujemy i wszedzie powinien zachowywywac jak na admina przystało. Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
-
Skarga na: @ BEST 4K4 BOSS @ smile. Dlaczego składasz skargę: Prowokacje Nick z gry: -Damian- Nick osoby oskarżonej: @ BEST 4K4 BOSS @ smile. Data zdarzenia: 18.05.2023 - 13:05:41 z pół minuty przed nadaniem mi bana Opis zdarzenia: Admin @ smile. zamiast dać od razu bana czy coś chciał mnie sprowokować pisząc to co na screenach. Dodatkowo @ BEST 4K4 BOSS też dołożył swoje dwa grosze też prowokując, nieistotne, że nie jest adminem ZM, ale jest adminem z tej samej sieci Fragujemy i wszedzie powinien zachowywywac jak na admina przystało. Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
-
Piszę to z mała prośbą i jak propozycją aby zarządcy zwiększyli aktywność adminów na mirage 1 (pewnie też są i inne serwery), ponieważ nie da się grać przychodzą i robią sobie hvh na serwerze
- 2 odpowiedzi
-
- propozycja
- zwiększenia
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siema, gram na waszej sieci kilka dnia le to co sie odpierdala to porażka. Powiem wprost. Na serwerze napiredala odpalony gość na wh. #29 "Autononims" 3912 STEAM_0:0:68623242 15 13:52 13 0 jest to jego steam ID, pol serwera widzi ze tym lata na wh, celuje prezz sciany, wylatuje obvious na model, wie kiedy wychylic, wie kiedy sprawdzic i sie odwrocic ale jak widac administracja ma to w ch. Tak wiec no, na czacie nie mozna zglaszac cziterow to zglasazm to tu pozdro
-
- 2 odpowiedzi
-
- nie
- działająca
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Takim pisaniem pogrążasz się totalnie, mam nadzieje że dostaniesz - albo degrada
-
[ODDZIELONY] Skarga na KURCZAK PO WIETNAMSKU
eggs eggs tention opublikował(a) temat w Oddzielone posty
LeV ta skarga do mnie bo kupilem premke na KURCZAK JEST WLOCHEM i chce se troche nim pograć a nie- 2 odpowiedzi
-
- 17
-
-
-
- pozdrawiam
- udanych
-
(i 7 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Rogalik, może bys kurw*a dał sie wypowiedziec adminowi ktory rzekomo mnie zbanował a nie od razu zamykał temat? Najlepiej kurwa, 0 jakiegos profesjonalizmu, dostał adma i Pan i władca świata. Nie widzisz ze moze id jest jestzupełnie inne? To jest nie pierwsza akcja z wami, jak lecicie w kulki z ludzmi... Jak mam Miec screeny skoro mnie w grze nie było ?? Gosciu ?? no jak ? Dobra jest UNBAN, widze ktos sie za to normalny wziął.
- 1 odpowiedź
-
meczy mnie ten temat już jakiś czas aż w końcu postanowiłem napisać posta na ten temat dotyczy się sprawa adminów serwera zm co oni rozumieją przez podkładanie się bo miałem kiedyś taka sytuacje z Jasiem dostałem od niego bana za podkładanie się bo zgłosiło mu to kilku graczy ze to uczyniłem po rozmowie z jasiem na steamie obejrzał demko i stwierdził ze to nie do końca było podłożenie tylko jak to napisał chciałem być takim rambo i samemu rozwalić zombi a ze ktoś pchnął na mnie zombi z drugiego końca mapy i zaraził mnie jasio pewnie kojarzy to sytuacje ale nie chodzi mi konkretnie o sytuacje bo pretensji o to nie mailem tylko ogólnie jak to wygląda ze strony adminów nie widzi całego zajścia tylko widzi co się dzieje na serwie np początek rundy admin jest na drugim końcu mapy a akcja rozgrywa się w innym miejscu zombi zaraza 1 i bamba i często widziałem ze poleciał ban za podkładkę a nie musiała to być podkładka nie chce nikomu zaszkodzi w tym poście chodzi mi CHillu o ta sytuacje co się kłóciliśmy ze to była podkładka z twojej strony ja twierdziłem ze podłożyłeś się a ty ze nie dla mnie osoba która wychyla się po za szereg innych i podchodzi bliżej niż inny i zostaje zarażana to dla mnie podkładka mimo ze nie zrobiłeś tego celowo tylko chciałaś być jak to napisał jasio taki rambo każdy ocenia sytuacje inaczej dla jednego podkładka dla innego nie http://217725.node2.pukawka.pl/hltv-1504022320-zm_battleground_foda-1428009600-1428011640.zip to jest link do tego demka i miało to miejsce w 4 rundzie czas około 8;15 i dalej tez było kilka takich sytuacji dodam ze chillu jako admin jest bardzo dobry Proszę o wypowiedzi tylko samych adminów i nie zamykajcie tematu na razie i jeszcze jedno czy to jest podkładanie się jak człowiek się zarazi specjalnie żeby tylko nabić pkt zombi mimo ze nie ma ani szalonego ani granata bo jest kilka osób co tak specjalnie robią jest polowanie zombi gdzieś się skampi i czeka zaraza typa co ma już 12 kt zombi i lecą granaty czy szalony czy to jest podkladka ??
- 7 odpowiedzi
-
- uwaga
- podkladania
- (i 4 więcej)
-
[KOSZ] Sytuacja serwera - dwie propozycje/prośby do adminów
Lumcia Gumcia opublikował(a) temat w Kosz
Jak wszyscy widzimy, serwer przeżywa kryzys, a gra na nim jest nudna, sprawia bardzo mało frajdy. Ilość graczy przez tydzień nie przekroczyła nawet trzydziestki, a średnio jest ich chyba 15-20. Aktywność administracji ostatnio, przynajmniej moim zdaniem, jest zbyt mała. Dostajemy ostatnio praktycznie zero wiadomości. Nie wiemy nad czym obecnie pracujecie, czy w ogóle macie jeszcze ochotę prowadzić ten serwer. Według mnie, głównym powodem spadku liczby graczy jest długa nieobecność "glue". Osobiście dla mnie, nie jest to żadnym problemem ba, uważam, że serwer bez "glue" jest lepszy, lecz niestety ale 90% uważa "glue" za fundament serwerów mta dayz. Dlatego proszę o jak najszybsze włączenie, czy też naprawienie tego. Druga sprawa, w takim momencie, myślę że administracja powinna wchodzić na serwer codziennie i urozmaicać grę np. dając skrzynki z itemami, lub w końcu zorganizować event z namiotami. Zarówno obecni, jak i nowi gracze zobaczyliby, że serwer nie jest nudny i gra jest ciekawa + administracja stara się, aby rozgrywka była interesująca. Dlaczego to piszę? Mogę nie lubić administracji, mogę nie lubić wiele osób na tym serwie, ale serwer uważam za dobry jak na polskie warunki i chętnie bym sobie na nim popykał, tylko obecnie frajda jest zerowa. Dlatego proszę adminów aby zwiększyli swoją aktywność i pokazali chęć przywrócenia stanu serwera jaki miał 3-5 tygodni temu. Pozdrawiam i mam nadzieję, że post zostanie zaakceptowany. :) -
Jak widać za dobro dostaję się najbardziej po pysku. (Widać to po moich pkt. ujemnych.) Ale nie o to tu chodzi. Na serwerze panuje totalna rozsypka. Adminów jest totalnie brak. Gdy składamy podania na adminów to większość z nich jest odrzucona. Przykład Core - ja. Piszecie, że na serwerze zawsze jest jakiś admin, a ile Wy gracie ludzie? Grajcie średnio 3 godziny dziennie i zobaczycie ile adminów jest aktywnych. Gracz o nicku "nike" wbija sobie na 3-4 mapy kosi wszystkich 150:15 i nikt mu bana nie da. Dlaczego? Ponieważ brak aktywnych adminów. W dodatku dzisiaj 7/04 doszło paru kolejnych cziterów, którym próbował podołać Virus, ale niestety AMX BANS nawala. Ban za czitowanie trwał 15 min o ile nie krócej. Pozdrawiamy gracze 4fun.
- 1 odpowiedź
-
Hej postanowiłam napisać bo na serwie jest istny burdel, nie ma adminów wiem, że podobno bany nie działają ale nie zagłębiałam się w tym temacie. Na serwie ciągle biegają odpały z sh/aim/wh typu np. nike,który właśnie jest na serwerze. Przyjmujcie więcej adminów, sama moge powrócić do tej funkcji bo teraz będe miała więcej czasu aby ją sprawować. Wielu graczy toczy dyskusje na serwerze,że chcą go zmienić... trzeba coś z tym zrobić !
-
Regulamin Adminów serwerów Czyli najważniejsze zasady, które dotyczą każdego Admina serwera. Złamanie poniższych zasad skutkować może odebraniem praw adminowskich. Powinności Adminów serwerów CS 1.6 / CS 2... I. Admin powinien godnie reprezentować sieć Fragujemy.com. Powinien dawać przykład innym graczom sieci serwerów. Powinien wyróżniać się ponadprzeciętną kulturą słownictwa oraz zachowania. Powinien dbać o dobre imię powierzonego mu serwera, jak i całej sieci serwerów. II. Admin powinien działać na rzecz dobra całej sieci serwerów. Powinien pomagać w kryzysowych sytuacjach dla naszej sieci serwerów. Powinien wkładać swoje serce w prace, jaką wykonuje na rzecz powierzonego mu serwera. Nie powinien zatajać informacji zagrażających bezpieczeństwu i rozwoju serwerów oraz sieci. Nie powinien zatajać sytuacji, gdy inny admin nie wywiązuje się z obowiązków mu przydzielonych. III. Admin powinien działać na rzecz dalszego promowania sieci serwerów. Powinien współtworzyć społeczność naszej sieci serwerów. Powinien promować naszą sieć serwerów na wszelaki sposób. Powinien przyczyniać się do rozwoju serwera mu powierzonego, jak i całej sieci serwerów. IV. Admin powinien aktywnie uczestniczyć w życiu forum, jak i powierzonego mu serwera. Powinien odnosić się do skarg bądź odwołań, które go dotyczą. Powinien zgłaszać wszelkie spostrzeżenia i uwagi dotyczące serwera. Powinien przedstawiać swoje propozycje i pomysły dotyczące serwera. Powinien uczestniczyć w spotkaniach adminowskich organizowanych przez Opiekuna serwera. Powinien informować o nieobecnościach dłuższych niż 3 dni w przeznaczonym do tego dziale serwerowym. Powinien zaznajamiać się na bieżąco z informacjami przekazywanymi przez Administrację sieci bądź Opiekuna serwera. Nie powinien wynosić informacji z ukrytych działów na zewnątrz dla zwykłych użytkowników sieci. V. Admin powinien być w pełni przygotowany do pełnienia powierzonych mu funkcji. Powinien posiadać dowód by wybronić się z niekorzystnej dla niego sytuacji. Powinien wykazywać się wysoką znajomością regulaminów i zasad obowiązujących na naszej sieci serwerów. VI. Admin powinien być świadomy oraz stanowczy podczas podejmowania decyzji. Powinien rzetelnie rozpatrywać wszelkie sytuacje na serwerze. Powinien ponosić w pełni odpowiedzialność za wszelkie podejmowane decyzje. Nie powinien ulegać żadnym presjom oraz naciskom ze strony graczy. VII. Admin powinien być sprawiedliwy oraz uczciwy wobec wszystkich graczy. Powinien traktować każdego gracza na równi z innymi. Powinien oddzielać relacje prywatne od zawodowych z innymi graczami bądź adminami. Nie powinien faworyzować w jakikolwiek sposób jakiegokolwiek gracza. VIII. Admin powinien być pomocny wobec wszystkich graczy. Powinien wprowadzać nowych graczy w naszą sieć serwerów. Powinien udzielać wsparcia graczom w każdej sprawie dotyczącej powierzonego mu serwera. IX. Admin powinien współpracować z innymi adminami. Powinien liczyć się ze zdaniem innych adminów obecnych na serwerze. Powinien współdziałać z innymi adminami na rzecz dobra serwera i sieci. Nie powinien przenosić wewnętrznych sporów poza gronem adminowskim. X. Admin powinien postępować zgodnie z treścią podpisanej deklaracji. Adminowi zabrania się... 1. Nadużywania władzy. Zabrania się nadmiernego i nieuzasadnionego kickowania graczy. Zabrania się banowania bez konkretnego powodu graczy. 2. Zachowywania się w sposób nieetyczny i niezgodny z prawem. Zabrania się kłócenia z innymi adminami. Zabrania się faworyzowania jakichkolwiek graczy. Zabrania się samodzielnego odbanowywania graczy. Zabrania się samodzielnego wymierzania kar na jakimkolwiek adminie serwera. Zabrania się przenoszenia jakichkolwiek konfliktów wewnętrznych pomiędzy użytkowników sieci. 3. Używania funkcji pod wpływem szkodliwych substancji, które wpływają na Ciebie niekorzystnie (np. alkohol): Jeśli już jesteś pod wpływem takiego środka, staraj się zachowywać w racjonalny sposób lub nie korzystać z funkcji admina. W ostateczności nie wchodź na serwer, a wtedy unikniesz nieprzyjemnych sytuacji bądź konsekwencji 4. Wszelkiego łamania regulaminu i zasad panujących na naszej sieci serwerów. Zabrania się łamania w jakikolwiek sposób podpisanej deklaracji. Zabrania się łamania w jakikolwiek sposób regulaminu serwera, na którym zostały powierzone funkcje. 5. Wynoszenia w jakikolwiek sposób poufnych informacji do jakiegokolwiek użytkownika bądź gracza. Adminowi pozwala się na... 1. Slapowanie, zabijanie bądź teleportowanie gracza, jeśli ten: nadmiernie kampi; chodzi po teksturach; skleił się z innym graczem; używa spec buga ( gracz nakłada się na drugiego ); bądź w innych sytuacjach, jeśli admin uzna to za konieczne 2. Wyrzucenie gracza jako ostrzeżenie, jeśli ten złamał regulamin. 3. Zbanowanie gracza, jeśli ostrzeżenie w postaci wyrzucenia nie poskutkowało. 4. Nadanie większego czasu bana, jeśli są do tego przesłanki. 5. Sprawdzanie każdego gracza - według uznania admina. 6. Granie na spec bugu, gdy wymaga tego sytuacja. Specjalne warunki Admina O specjalnych warunkach admina decydować może tylko wyznaczony administrator lub właściciel sieci. Specjalne warunki mogą obowiązywać tylko na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia do maks 6 miesięcy. Jeśli dany admin chciałby przejść na specjalne warunki, muszą zaistnieć ku temu istotne przesłanki, tj. : problemy zdrowotne problemy rodzinne inne wydarzenia życiowe, np. zmiana pracy, przeprowadzka, nadmiar obowiązków prywatnych Staż jako pełnoprawny admin to minimum 3 miesiące, włączając w to okres kwalifikacyjny. Admin na specjalnych warunkach obowiązany jest do składania sprawozdania opiekunowi z jego aktywności, a także obecnej sytuacji co miesiąc. Admin w dowolnym momencie może zrezygnować z specjalnych warunków. Ważna informacja Admin ma prawo nadać dłuższy czas bana w sytuacji, jeśli gracz, np.: łamał wcześniej regulamin, złamał zbyt wiele punktów regulaminu lub, gdy do złamania regulaminu doszły inne, poważniejsze powody! Admin ma prawo przed nadaniem bana zastosować innego rodzaju kary, np. kick lub mute. Admin nie informując o nieobecności powyżej 3 dni ( bądź nie będzie aktywny dłużej niż 2 tygodnie ), może zostać zawieszony lub odsunięty od wykonywania obowiązków. --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim. Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021r
- 3 odpowiedzi
-
- 100
-
-
-
Siema, Piszę w sprawie aktywności adminów na serwerze, w godzinach 8:00-13:00 na serwerze gra dużo cheaterów a adminów na serwerze i na Steam brak więc nie ma do kogo i jak zgłosić odpała, proponuje zwiększyć aktywność adminów lub zwerbować nowego admina bo nie da się grać
-
Od jakiegoś tygodnia na tym serwie jest patologia od 8-15 nie ma adminów kazdy robi co chce zwiększcie ilość adminów na tym serwie ;P
-
Wiecej luzu na serwie 4fun i mniej pretensji od adminów :)
MIKE G aka Wiadrolapacz opublikował(a) temat w Kosz
Każdego dnia podczas gry slyszy sie różnego rodzaju pretensje od adminów np;"ogarnij micro" i to mnie właśnie śmieszy najbardziej bo to jest w końcu serwer 4fun czytaj " Dla zabawy "! Co za tym idzie chcialbym by gracze i admini mieli wiekszy dystans do siebie podzas gry na serwerze gdyż powstaja przez to nie potrzebne awantury i kłótnie:) Najlepiej gdyby admin interweniował na prośbe gracza ze jest obrażany czy cos w tym stylu a nie by sam admin to ocenial czy graczow dzieje sie krzywda podczas gry :) Pozdrawiam Wszystkie dobre mordy! hahah :) Wiecej Zieleni aka Mike G :) -
Witam zauważyłem że na serwie od rana do godz 14:00 nie można zastać żadnego admina! gdzie oni są skoro na serwie gra 20 osób? moja uwaga jest taka że albo admini to sami młodziki czyli 16- 18 lat i siedzą w szkole albo poprostu jest ich za mało! od kilkunastu dni gram z rana do południa i nie zastałem ani jednego admina a na serwie sie nie da grac fajnie że jest sporo osób ale co z tego jak zawsze 2-3 odpalonych. co z tego że nagram demo i wrzuce jak i tak na drugi dzień gra znów. bierzcie admów więcej i to starszych co beda w roznych godzinach a nie tylko od 14
-
Niedawno dołaczyłem do waszej sieci i gram na serverze cod mod. Chciałem zwrócić uwage na ilość odpalonych osób na tym serverze. Prosze o rekrutacje na adminów bo nie da się tam grać...
-
Czy możecie rozpatrzyć skargi bo niektóre mają juz 2 tygodnie
-
Jestem ogólnie osobą bardzo ciekawą i postanowiłem sprawdzić obecność adminów na forum ! Aro1922 - Admin 4FUN - ostatnio był 7 stycznia , Star - Admin FFA - ostatnio był 20 stycznia , Buzika - Admin COD 200 - ostatnio był 7 stycznia , lepiej ci ? - Admin COD 200 - ostatnio był 24 stycznia , DajMiCiastko - Admin GunGame - ostatnio był 11 stycznia , Yoda - Admin Only DD2 - ostatnio był 17 stycznia , Care. - Admin TS3 - ostatnio był 21 stycznia , Grzesio - Admin TS3 - ostatnio był 21 grudnia 2014r , Rozumiem , że ktoś pracuje czy coś ale jak dla mnie to jeden raz na dzień to chociaż mogli by zajrzeć nawet żeby sprawdzić czy jakaś skarga na nich jest... Pozdrawiam Nike Edit . nie miałem zielonego pojęcia w jakim dziale to napisać , jak by coś to przepraszam za zły dział i proszę o przeniesienie ! Odpowiedzi Nawet nie chodzi o to że jest wiele kandydatów na ich miejsce ale według mnie admin to też musi zaglądać na forum a nie...
-
ADMINI NA serwer bo kurwa graja sobie z aimem 2 mapy nick artek i nick sadysta ! zrobcie cos z tym kurwa
-
Siemanko. Pomysł jest taki.. Niektórzy ludzie narzekają, że nie ma admina a na serwerze znajdują się cziterzy lub ludzie którzy nie potrzebnie są na AFK lub na spectators.. Nie lepiej by było ustalić nie którym adminom (Ci którzy pracy nie mają) czas w którym by mogli sprawdzać serwer czy nie jest czasem '' zaśmiecony '' ludźmi którzy wchodzą bez potrzeb na serwerownie? Nie mam pretensji do administracji.. Rozumiem, każdy ma swój czas na wejście do gry i nie każdemu odpowiada dana godzina. Ale wydaję mi się, że rozpiska godzin mogła by być trochę podpisywana pod odpowiedzialność administratorów i zobaczyć komu tak naprawdę zależy na właśnie tym stanowisku. Pozdrawiam wszystkich adminów za chęci w pomaganiu. Ale dajcie z siebie czasami więcej ! :) Pozdrawiam V !
-
witam wszystkich! Mam tylko 1 sprawe duzo gram na Waszym serwerze i zauważyłem brak adminow. Nie wiem czemu, ale jest ich zdecydowanie za malo. Jedyni admini co ogarniają to : Marcin , i bad Santa. Prosze o wieksze zainteresowanie sie adminow mapą De_dust 2...... wciagu 18 h na dobe mozna wyliczyc tylu cziterow , ze zabraknie miejsca w zeszycie 80 kartkowym, Dziekuje i pozdrawiam
