Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'sytuacja' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 8 wyników

  1. Cześć Wam, dziś grałem normalnie w CS'a miałem standardowo od 200-400 FPSów, naglę przez przypadek chyba przełączyłem profil na Radeońskiej aplikacji i nie wiem dlaczego gra liczy straszne spadki FPSów. Kiedy się poruszam niby jest 200-300, ale zacina strasznie grę. Gdy tylko się zatrzymuje, to wskaźnik pokazuje 30-40 FPS, nie mam pojęcia co jest grane. Wcześniej jakiej opcji bym nie ustawił, to wszystko grało jak ta lata, teraz nagle pojawił się jakiś problem dosłownie nagle, bez aktualizacji gry, bez niczego. Fakt faktem gram na telewizorze, ale nawet New World przy moim PC chodzi z tym TV na wysokich płynnie. Coś w CS'ie przeklikałem, nie mam pojęcia co...
  2. *KR@J@N*

    [KOSZ] sytuacja z ss

    Mam do was pytanie czy istnieje mozliwosc aby godzina modyfikacji ss na komputerze np. 20:38 i 38 sekund różniła się z godziną serwera na ss np. 20:38 i 46 sekund
  3. Jak wszyscy widzimy, serwer przeżywa kryzys, a gra na nim jest nudna, sprawia bardzo mało frajdy. Ilość graczy przez tydzień nie przekroczyła nawet trzydziestki, a średnio jest ich chyba 15-20. Aktywność administracji ostatnio, przynajmniej moim zdaniem, jest zbyt mała. Dostajemy ostatnio praktycznie zero wiadomości. Nie wiemy nad czym obecnie pracujecie, czy w ogóle macie jeszcze ochotę prowadzić ten serwer. Według mnie, głównym powodem spadku liczby graczy jest długa nieobecność "glue". Osobiście dla mnie, nie jest to żadnym problemem ba, uważam, że serwer bez "glue" jest lepszy, lecz niestety ale 90% uważa "glue" za fundament serwerów mta dayz. Dlatego proszę o jak najszybsze włączenie, czy też naprawienie tego. Druga sprawa, w takim momencie, myślę że administracja powinna wchodzić na serwer codziennie i urozmaicać grę np. dając skrzynki z itemami, lub w końcu zorganizować event z namiotami. Zarówno obecni, jak i nowi gracze zobaczyliby, że serwer nie jest nudny i gra jest ciekawa + administracja stara się, aby rozgrywka była interesująca. Dlaczego to piszę? Mogę nie lubić administracji, mogę nie lubić wiele osób na tym serwie, ale serwer uważam za dobry jak na polskie warunki i chętnie bym sobie na nim popykał, tylko obecnie frajda jest zerowa. Dlatego proszę adminów aby zwiększyli swoją aktywność i pokazali chęć przywrócenia stanu serwera jaki miał 3-5 tygodni temu. Pozdrawiam i mam nadzieję, że post zostanie zaakceptowany. :)
  4. rekin.

    [KOSZ] dziwna sytuacja ub

    Serwer: 4fun Nick podczas gry: rekin/mnietuniema. Nick admina podczas gry: - Powód bana: - Wydruk z konsoli: - [AMXBans] Banned Nickname : rekin [AMXBans] Reason : ' obraza admina + wyzwiska po banie ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Fragujemy.com [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 59861442 ' Dodalibyście chociaż "opis sytuacji" do tego :)) Ps. chodzi o to, że w AMX nie mam bana a gdy chce wejść na serwer to jednak go mam :)) http://bany.fragujemy.com/bans/index.html
  5. Witam! Mam taki jeden problem :) Niektórzy powinni mnie kojarzyć z serwera only DD2 (nick jak ten z forum - Pietrucha), lecz nie tam doszło do zdarzenia, które skłoniło mnie do napisania tego postu. Dzisiaj grałem sobie na serwerze DEATHMATCH-owym, grałem sporo, szło mi całkiem nieźle no i nagle ni stąd ni zowąd dostałem screeny od niejakiego admina LET'S ROCK!. Problem w tym że te screeny nie zapisały mi się nigdzie na dysku. Wygooglowałem sobie dlaczego tak sie stało, no i nie miałem czegoś tam ustawionego we właściwiościach (już poustawiane jak trzeba). Screenów nie mogę wstawić bo ich nigdzie nie mam, co tym idzie ban aktywny,a co za tym idzie nie moge grać na innych serwerach fragujemy.com (właściwie sprawdzalem tylko na only DD2 ale pewnie na innych też nie mogę ;p). Moje pytanie jest takie: czy da się coś z tym banem zrobić, w sensie anulować przez jakąś Szychę z tego forum, co być może kojarzy mnie z only DD2 i jest przekonana, że nie oszukuję w Kantera? Czy może jestem skazany na wieczne potępienie i ni chuja nie zagram już ever
  6. Wiem, że to nie Wasza wina (chodzi o amx bans), nawet nie szukam kozła ofiarnego, bo po prostu nie ma takiej potrzeby. No ale coś z tym zrobić trzeba - nie można banować, ale można slayować - w ten sposób zniechęcać cziterów do gry na naszym serwie :) Po prostu jestem za tym, by na nowo otworzyć szybką rekrutacje i przyjąć kilku graczy na stanowisko admina... tak, mam też na myśli siebie, bo gram bardzo często, ale nie tylko mnie. Jestem również za tym, żeby za kilka dni (wtedy, gdy zacznie działać amx bans) zrobić ponowny reset ranku - w obecnym top5 jest 4 cziterów (jedyny ja normalny:D) Taka krótka wzmianka na temat obecnej sytuacji ode mnie. Tutaj naprawdę kilku graczy jako admini by pomogli, i to bardzo pomogli, nie zaszkodzili. Weźcie sobie to pod uwage :) FRAGUJEMY [DD2] # WIARA
  7. Malolat `

    Ciekawa sytuacja.

    Witam, temat zakładam tutaj, nie w Skargach, gdyż uważam że nie ma to nic z nią wspólnego. Wczoraj, na serwerze 4FUN zaistniała jedna sytucja, a mianowicie była jakaś beka na mikrofonie, a jakoż że umiem wydawać jeden zabawny dzwięk :D , to go użyłem. I nie było to jakieś bekanie czy coś w tym stylu, ot po prostu zabawny odgłos. Dużo osób to śmieszy, a tu nagle bang. Admin mnie mutuję. Pytam dlaczego? Dostaje odpowiedź, żebym odpoczął bo są na mnie skargi, że przeszkadzam. Tylko że takiego dźwięku używam po śmierci, bynajmniej nie pamietam takiej sytuacji żebym robił to podczas jakiejkolwiek akcji. Nikt nie pisał, nikt nie mówił żebym przestał bo przeszkadzam, czegoś takiego nie było. Wręcz przeciwnie, każdy kto używał mikrofonu, miał z tego beke. Więc teraz moje pytanie, czy nie wystarczylo jedno słowo od admina abym przestał? Czy na prawde chcęcie scigać za takie zachowanie, a przymykać oko na takie chamskie rzeczy jak celowe bekanie do mikrofonu? I nie chodzi tutaj mi o karę, bo kara to była ogólnie śmieszna, ale o samo zachowanie. Serwer jest świetny, bo jest świetna atmosfera, a takie popisówy jak mutowanie czy kickowanie bez słow tylko to psują. Zapraszam do dyskusji, zwłaszcza admina wtedy obecnego, TerrorMachine... bodajże <yyy>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności