Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ciekawa' .
-
Witajcie Moi Mili :) Dziś chciałem złożyć wam propozycje. Pisałem ze znajomym i dowiedziałem się, że grają oni mixy między serwerowe- Czyli wybierają sobie 5 najlepszych osób "reprezentujących" swoją serwerownie i grają z pięcioma najlepszymi osobami np. z Naszego serwera. Powiem że jest to bardzo fajne i ciekawe, fajne grać mixa z samymi dobrymi graczami(dużo inaczej niż na zwyklym serwerze) Zaraz wymienie ~8 najlepszych osób z 4FuNa i zwracam się z prośbą oraz pytaniem, czy byli byście czymś takim zainteresowani? 8 Najlepszych osób z 4FuN'a Dla mnie to: -Psiaq -Matrix -Katmandoo -Core -Tal -Virus -Kondzio -GiboN (Jeżeli kogoś DOBREGO pominąłem, który był by chętny- zapraszam do pisania pod tematem,) Napisałem Więcej osób, bo pewnie kilka nie będzie chętnych. Z wymienionych osób potrzeba conajmniej 4 (ja będę tą piąta osobą) Czy ktoś z osób które wymieniłem był by zainteresowany właśnie Takimi mixami? Prosił bym o komentarze z odpowiedzią tak czy nie. Pozdrawiam.
-
Chciałbym złozyć propozycję a otóż: Gdy zarażone Zombie przez matkę użyje "Szalonego Zombie" od razu po tym ginie :) Mam nadzieje, ze pomysl sie spdooba i liczne na pozytywne rozpatrzenie.
-
Witam, temat zakładam tutaj, nie w Skargach, gdyż uważam że nie ma to nic z nią wspólnego. Wczoraj, na serwerze 4FUN zaistniała jedna sytucja, a mianowicie była jakaś beka na mikrofonie, a jakoż że umiem wydawać jeden zabawny dzwięk :D , to go użyłem. I nie było to jakieś bekanie czy coś w tym stylu, ot po prostu zabawny odgłos. Dużo osób to śmieszy, a tu nagle bang. Admin mnie mutuję. Pytam dlaczego? Dostaje odpowiedź, żebym odpoczął bo są na mnie skargi, że przeszkadzam. Tylko że takiego dźwięku używam po śmierci, bynajmniej nie pamietam takiej sytuacji żebym robił to podczas jakiejkolwiek akcji. Nikt nie pisał, nikt nie mówił żebym przestał bo przeszkadzam, czegoś takiego nie było. Wręcz przeciwnie, każdy kto używał mikrofonu, miał z tego beke. Więc teraz moje pytanie, czy nie wystarczylo jedno słowo od admina abym przestał? Czy na prawde chcęcie scigać za takie zachowanie, a przymykać oko na takie chamskie rzeczy jak celowe bekanie do mikrofonu? I nie chodzi tutaj mi o karę, bo kara to była ogólnie śmieszna, ale o samo zachowanie. Serwer jest świetny, bo jest świetna atmosfera, a takie popisówy jak mutowanie czy kickowanie bez słow tylko to psują. Zapraszam do dyskusji, zwłaszcza admina wtedy obecnego, TerrorMachine... bodajże <yyy>
