Jak wszyscy widzimy, serwer przeżywa kryzys, a gra na nim jest nudna, sprawia bardzo mało frajdy. Ilość graczy przez tydzień nie przekroczyła nawet trzydziestki, a średnio jest ich chyba 15-20.
Aktywność administracji ostatnio, przynajmniej moim zdaniem, jest zbyt mała. Dostajemy ostatnio praktycznie zero wiadomości. Nie wiemy nad czym obecnie pracujecie, czy w ogóle macie jeszcze ochotę prowadzić ten serwer.
Według mnie, głównym powodem spadku liczby graczy jest długa nieobecność "glue". Osobiście dla mnie, nie jest to żadnym problemem ba, uważam, że serwer bez "glue" jest lepszy, lecz niestety ale 90% uważa "glue" za fundament serwerów mta dayz. Dlatego proszę o jak najszybsze włączenie, czy też naprawienie tego.
Druga sprawa, w takim momencie, myślę że administracja powinna wchodzić na serwer codziennie i urozmaicać grę np. dając skrzynki z itemami, lub w końcu zorganizować event z namiotami. Zarówno obecni, jak i nowi gracze zobaczyliby, że serwer nie jest nudny i gra jest ciekawa + administracja stara się, aby rozgrywka była interesująca.
Dlaczego to piszę? Mogę nie lubić administracji, mogę nie lubić wiele osób na tym serwie, ale serwer uważam za dobry jak na polskie warunki i chętnie bym sobie na nim popykał, tylko obecnie frajda jest zerowa. Dlatego proszę adminów aby zwiększyli swoją aktywność i pokazali chęć przywrócenia stanu serwera jaki miał 3-5 tygodni temu.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że post zostanie zaakceptowany. :)