Jump to content

Żywy

[CS:GO] Admin ONLY AWP
 • Content Count

  418
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Żywy last won the day on April 15 2017

Żywy had the most liked content!

Community Reputation

550 Doskonała

About Żywy

 • Other groups Premium,
  Elite fragers
 • Rank
  Dynamiczny fragowicz
 • Birthday 03/13/1994

Profile information

 • Name
  Aleksander
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Żywy
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #02
  CS:GO - ONLY DD2/MIRAGE

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  AMD Ryzen 7 5800X, 3.8GHz, 32 MB
 • Graphics Card
  MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X 8GB GDDR6
 • RAM
  Patriot Viper Steel, DDR4, 32 GB,3200MHz, CL16
 • Keyboard
  A4 Tech Bloody B314
 • Mouse
  Logitech G502 Hero
 • Armchair
  W kojcu nie ma miejsca na takie wygody. Ale za to mam słuchawki Astro A40 TR PS4 + MixAmp PRO TR
 • Smartphone
  Samsung Note 10 Lite

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

5,535 profile views
 1. System: Windows 10 Procesor: AMD Ryzen 7 5800X, 3.8GHz, 32 MB Karta graficzna: MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X 8GB GDDR6 Pamięć RAM: Patriot Viper Steel, DDR4, 32 GB,3200MHz, CL16 Klawiatura: A4 Tech Bloody B314 Myszka: Logitech G502 Hero Słuchawki: Astro A40 TR PS4 + MixAmp PRO TR Chłodzenie: Noctua NH-D15S
 2. Nick: Żywy Planowana data urlopu: Czas nieokreślony, zapewne będę wpadał co weekend. Powód urlopu: - Brak chęci do gry - Nie wiem, czy nie mam problemu z tarczycą, dlatego jestem trochę umysłowo ,,rozyeb...y", żre jak świnia, a łapy mi chudną, z resztą wszyscy dookoła mi mówią, że schudłem. Poza tym czuję non-stop zmęczenie, mógłbym chodzić spać 3h po tym jak wstałem. Wracam z pracy o 16, posiedzę do 17 i kładę się spać, po czym budzę się o 21-23 i tak siedzę do 1 w nocy i znowu na 8 do pracy. Może mi chlania brakuje, bo piłem trzy razy w przeciągu roku, dlatego jutro w turbo picie idę. - Wahania nastroju jak u kobiety przy okresie. Jestem w pracy, to ciągle z bananem na ryju, wchodzę do domu, to z automatu wjeżdża tryb ,,odejdźcie ode mnie". Uwagi: ***** ***
 3. Osoba ubiegająca się o stanowisko administratora serwera według mnie nie powinna być wcześniej karana w żaden sposób. Do innych kwestii nie mogę się odnieś, ponieważ jestem na serwerach w kratkę z powodu braku czasu, bądź chęci na grę w momencie kiedy go mam. Jedyny plus jaki mogę zaznaczyć to schludność podania. Neutralny
 4. Nick: Żywy Planowana data urlopu: Cały styczeń w kratkę. Powód urlopu: Kończę kilka solowych projektów, a gonią mnie terminy. W pracy sporo nowych zadań przydzielonych, gdzie wracam padnięty i do 19-23 potrafię spać. Uwagi: Urlop został zgłoszony jakiś czas temu, dodaję go na prośbę Lova.
 5. Każdy się już wypowiedział, więc nie widzę większego sensu, abym sam rozwijał swoją wiadomość. Mam identyczne zdanie jak Koyot, jestem zupełnie neutralny. Staż gry na serwerze, to cholerna podstawa, u Ciebie go w ogóle brak moim zdaniem.
 6. Dlatego zamiast teraz prosić o usunięcie mute, wystarczyło wcześniej wrzucić demko z całego zajścia i chłopak otrzymałby swoją należną karę. Jeżeli ewidentnie, specjalnie uprzykrzał Ci grę, nie powinieneś go wyzywać, bo rzucanie epitetami, to nie jest żadne usprawiedliwienie, ani sposób walki z przygłupami. Takim zachowaniem tylko ich będziesz nakręcał, a sam sobie narobisz gówna, czego właśnie jesteśmy świadkami.
 7. I co z podaniem, bo widzę, że inne są rozpatrywane?
 8. Dopiero wczoraj wróciłem po tygodniowej przerwie z powodów technicznych, więc nie jestem na bieżąco. Z tym, że nie chce mi się też wierzyć, że po tygodniu spadła frekwencja, chłopaki co chwila wchodzili na serwer. Prawie każdego dnia jestem od 16 do 22-24, zależy jak się ułoży praca. Co do reszty podania, to oczywiście jestem za. Chłop od Śmigła dla mnie będzie zawsze mile widziany w ekipie, ponieważ tamten nie otaczał się osobami, którym nie powinno się ufać. Pozdrawiam!
 9. Jak jedyny dobry pomysł, to anty-afk. Czasem po prostu gracze mają tak chore nicki, że nie pokazują się one w ogóle na sm liście, a ręczne wykopanie nie pozwala na odnajdowanie większości tych symboli. Jak dla mnie VIP standard powinien zostać, strzykawka do usunięcia, regulaminów i tak nikt nie czyta kto wchodzi na serwery.
 10. Nick jakiego używasz: Żywy Wiek: 26 lat Staż gry na serwerze: Generalnie na GTA V spędziłem trochę czasu, zdecydowanie więcej na Armie 3, której system wygląda bardzo podobnie jeżeli chodzi o miasta RP. Jakieś 3 do 5 tysięcy godzin przegrałem na projektach GTA SA:MP, z czego w znanych typu Genius-RP pełniłem funkcję supporta. Byłem współzałożycielem dwóch, bądź trzech innych serwerów, jednak nazw już niestety nie pamiętam ze względu na to, iż było to lata temu. Na GTA V nie miałem jeszcze okazji pełnić funkcji supporta, więc system komend itp jest mi najprościej w świecie mówiąc obcy. Jednak jestem osobą, która szybko się uczy i dostosowuje do społeczności, czy tez systemu gry. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na GTA V?: NIE, wyłącznie na SA-MP Znajomość komend oraz funkcji supporta: Komend NIE, funkcji supporta TAK Oceń znajomość oraz swoje możliwości na GTA V: 5/10 (Jak już wspomniałem wyżej, mam ubytki w znajomości komend). Godziny w jakich grasz: 16:00 - 02:00 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Supportem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] - Jestem opanowaną osobą, która nie pozwala sobie wejść innym na głowę. Nie wchodzę w durne, czy też zbędne dyskusje, które tak naprawdę do niczego nie prowadzą poza kłótnią, rzucaniem mięsem, czy zmarnowaniem czasu. - Mówię szczerze co myślę i nie owijam w bawełnę, taki już po prostu jestem i tak zostałem wychowany. Nie jestem typem "lizodupa", który będzie kadził osobom pełniącym wyższe stanowiska. Jeżeli mam Ci coś do powiedzenia, to Ci to po prostu powiem, nie publicznie, ale prywatnie. - Cenię sobie punktualność i systematyczność w ludziach, dlatego też wymagam od siebie tego samego. - Szybko się uczę i dostosowuje do otoczenia, w którym przychodzi mi spędzać wolne, czy też te zajęte chwile. - Posiadam radar, który wykrywa nowotwory społeczne. Wszystkie przygłupy w maskach grających rolę "odpowiedzialnej, skromnej, kulturalnej osoby", same się rozpracują zamieniając ze mną dwa zdania. Już niejeden raz dochodziło do sytuacji, gdzie osoba, która była bardzo szanowana na danym projekcie weszła ze mną w konflikt, oczywiście nie z mojej winy, czy próby prowokacji z mojej strony, po prostu właśnie to jest ten radar, że nic nie muszę tak naprawdę robić ^^". Wtedy pokazała swoje prawdziwe oblicze i koledzy z niedowierzaniem jej zachowania przechodzili do stałego zbanowania ów oponenta ^^".
 11. "Poziom argumentacji jest na wysokim poziomie" - say what? Każdy z Administratorów wypowiedział się obiektywnie w twoim śmiesznym podaniu, do którego nawet się nie przyłożyłeś, a teraz masz pretensje? Poza tym grasz od marca z wyżej wymienioną dwójką i oni niby się wypowiedzieli obiektywnie? Jakoś ciężko tutaj połączyć kropki, albo używasz słownictwa, którego znaczenia w ogóle nie pojmujesz chłopcze. Szerzysz jakieś zabarwione teorie o poprawnej polszczyźnie, a twoja interpunkcja oraz dodatkowe smaczki takie jak przykładowo: "psychologi", której pisowni najwidoczniej odmiany nie znasz, tylko stawiają cię w świetle zidiocenia i hipokryzji. Próbujesz na siłę prawić morały i pouczać innych mając za sobą dość niedaleką i barwną historie kar na koncie, no gratuluje. Naucz się przyjmować krytykę na klatę, a nie robić z siebie kozła ofiarnego, bo tym tutaj nic nie ugrasz. "to przeanalizuj podanie gracza ZúR3L☣AD"- Nie będziesz mi mówił co mam robić to raz, a dwa nawet nie wypowiadałem się w podaniu wyżej wymienionego przez ciebie gracza. To jest zupełnie inny serwer, inna administracja oraz inny opiekun. A jego podanie jest zdecydowanie schludniejsze od twojego przy czym odpowiednio wypełnił cały schemat oraz szablon podania. Wrzucanie posta pod postem, również daje do myślenia jaki chaos masz w głowie, bo nie chce ci się kliknąć przycisku do edytowania posta. Kończę z tobą tą idiotyczną konwersacje, bo do niczego ona nie prowadzi, tak samo jak twoje na siłę z tyłka wyciągane argumenty do "kontrataku" w stronę osób, które mają rację wobec twojej osoby.
 12. W szczególności, że konto ma niespełna miesiąc, a wypowiadacie się wyłącznie w temacie podania kolegi? Dobre sobie.
 13. 1. Podanie powinno zostać z góry odrzucone, za błędnie wypełnioną nazwę tematu. Skoro tak banalnej rzeczy nie potrafisz wykonać, to dajesz nam z góry znak, że nie jesteś odpowiedzialną osobą jak to zaznaczyłeś waląc sobie samymi superlatywami. 2. Proszenie fumfli, żeby zarejestrowali się na forum tylko po to, aby napisali post na twoją rękę udzielając ci poparcia było jednym z największych idiotyzmów jakie można wymyślić. 3. Twoje podanie w ogóle do mnie nie przemawia, napisane na dosłowny odpi**dol się. Nie
 14. Sluchawki i mikrofon ma ? Mój nick: ŻywyZPR ID: 5439422658
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy