Jump to content

Żywy

[CS:GO] Admin ONLY AWP
 • Content Count

  406
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Żywy last won the day on October 11 2017

Żywy had the most liked content!

Community Reputation

532 Doskonała

8 Followers

About Żywy

 • Other groups Premium,
  [GTA V] Support RolePlay,
  Gold fragers
 • Rank
  Dynamiczny fragowicz
 • Birthday 03/13/1994

Profile information

 • Name
  Aleksander
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Żywy
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #02
  CS:GO - ONLY DD2/MIRAGE

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  AMD Ryzen 5 3600, 3.6GHz, 32 MB
 • Graphics Card
  MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X 8GB GDDR6
 • RAM
  Patriot Viper Steel, DDR4, 16 GB,3200MHz, CL16
 • Keyboard
  A4 Tech Bloody B314
 • Mouse
  Logitech G502 Hero

Recent Profile Visitors

5,322 profile views
 1. Dlatego zamiast teraz prosić o usunięcie mute, wystarczyło wcześniej wrzucić demko z całego zajścia i chłopak otrzymałby swoją należną karę. Jeżeli ewidentnie, specjalnie uprzykrzał Ci grę, nie powinieneś go wyzywać, bo rzucanie epitetami, to nie jest żadne usprawiedliwienie, ani sposób walki z przygłupami. Takim zachowaniem tylko ich będziesz nakręcał, a sam sobie narobisz gówna, czego właśnie jesteśmy świadkami.
 2. I co z podaniem, bo widzę, że inne są rozpatrywane?
 3. Dopiero wczoraj wróciłem po tygodniowej przerwie z powodów technicznych, więc nie jestem na bieżąco. Z tym, że nie chce mi się też wierzyć, że po tygodniu spadła frekwencja, chłopaki co chwila wchodzili na serwer. Prawie każdego dnia jestem od 16 do 22-24, zależy jak się ułoży praca. Co do reszty podania, to oczywiście jestem za. Chłop od Śmigła dla mnie będzie zawsze mile widziany w ekipie, ponieważ tamten nie otaczał się osobami, którym nie powinno się ufać. Pozdrawiam!
 4. Jak jedyny dobry pomysł, to anty-afk. Czasem po prostu gracze mają tak chore nicki, że nie pokazują się one w ogóle na sm liście, a ręczne wykopanie nie pozwala na odnajdowanie większości tych symboli. Jak dla mnie VIP standard powinien zostać, strzykawka do usunięcia, regulaminów i tak nikt nie czyta kto wchodzi na serwery.
 5. Nick jakiego używasz: Żywy Wiek: 26 lat Staż gry na serwerze: Generalnie na GTA V spędziłem trochę czasu, zdecydowanie więcej na Armie 3, której system wygląda bardzo podobnie jeżeli chodzi o miasta RP. Jakieś 3 do 5 tysięcy godzin przegrałem na projektach GTA SA:MP, z czego w znanych typu Genius-RP pełniłem funkcję supporta. Byłem współzałożycielem dwóch, bądź trzech innych serwerów, jednak nazw już niestety nie pamiętam ze względu na to, iż było to lata temu. Na GTA V nie miałem jeszcze okazji pełnić funkcji supporta, więc system komend itp jest mi najprościej w świecie mówiąc obcy. Jednak jestem osobą, która szybko się uczy i dostosowuje do społeczności, czy tez systemu gry. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na GTA V?: NIE, wyłącznie na SA-MP Znajomość komend oraz funkcji supporta: Komend NIE, funkcji supporta TAK Oceń znajomość oraz swoje możliwości na GTA V: 5/10 (Jak już wspomniałem wyżej, mam ubytki w znajomości komend). Godziny w jakich grasz: 16:00 - 02:00 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Supportem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] - Jestem opanowaną osobą, która nie pozwala sobie wejść innym na głowę. Nie wchodzę w durne, czy też zbędne dyskusje, które tak naprawdę do niczego nie prowadzą poza kłótnią, rzucaniem mięsem, czy zmarnowaniem czasu. - Mówię szczerze co myślę i nie owijam w bawełnę, taki już po prostu jestem i tak zostałem wychowany. Nie jestem typem "lizodupa", który będzie kadził osobom pełniącym wyższe stanowiska. Jeżeli mam Ci coś do powiedzenia, to Ci to po prostu powiem, nie publicznie, ale prywatnie. - Cenię sobie punktualność i systematyczność w ludziach, dlatego też wymagam od siebie tego samego. - Szybko się uczę i dostosowuje do otoczenia, w którym przychodzi mi spędzać wolne, czy też te zajęte chwile. - Posiadam radar, który wykrywa nowotwory społeczne. Wszystkie przygłupy w maskach grających rolę "odpowiedzialnej, skromnej, kulturalnej osoby", same się rozpracują zamieniając ze mną dwa zdania. Już niejeden raz dochodziło do sytuacji, gdzie osoba, która była bardzo szanowana na danym projekcie weszła ze mną w konflikt, oczywiście nie z mojej winy, czy próby prowokacji z mojej strony, po prostu właśnie to jest ten radar, że nic nie muszę tak naprawdę robić ^^". Wtedy pokazała swoje prawdziwe oblicze i koledzy z niedowierzaniem jej zachowania przechodzili do stałego zbanowania ów oponenta ^^".
 6. 1. Wcześniej otrzymałeś na serwerze 3 bany. 2. Dwa starsze są mi nieznane, trzeci ode mnie 7 dni za napisanie "get to pet, tylko mu nie mówcie". Następnie został on zmieniony na perma przez opiekuna. 3. Jesteś kolejnym dzieciuchem nieogarem, który nie wie gdzie się pisze odwołania, a tym bardziej w jakim dziale serwera, bo wrzuciłeś go na 1.6, nie CS:GO. Twoje kretyńskie żarty nikogo nie bawią, a obraza założyciela sieci dla mnie równa się z jednoznaczną karą. Dziękuję dobranoc.
 7. "Poziom argumentacji jest na wysokim poziomie" - say what? Każdy z Administratorów wypowiedział się obiektywnie w twoim śmiesznym podaniu, do którego nawet się nie przyłożyłeś, a teraz masz pretensje? Poza tym grasz od marca z wyżej wymienioną dwójką i oni niby się wypowiedzieli obiektywnie? Jakoś ciężko tutaj połączyć kropki, albo używasz słownictwa, którego znaczenia w ogóle nie pojmujesz chłopcze. Szerzysz jakieś zabarwione teorie o poprawnej polszczyźnie, a twoja interpunkcja oraz dodatkowe smaczki takie jak przykładowo: "psychologi", której pisowni najwidoczniej odmiany nie znasz, tylko stawiają cię w świetle zidiocenia i hipokryzji. Próbujesz na siłę prawić morały i pouczać innych mając za sobą dość niedaleką i barwną historie kar na koncie, no gratuluje. Naucz się przyjmować krytykę na klatę, a nie robić z siebie kozła ofiarnego, bo tym tutaj nic nie ugrasz. "to przeanalizuj podanie gracza ZúR3L☣AD"- Nie będziesz mi mówił co mam robić to raz, a dwa nawet nie wypowiadałem się w podaniu wyżej wymienionego przez ciebie gracza. To jest zupełnie inny serwer, inna administracja oraz inny opiekun. A jego podanie jest zdecydowanie schludniejsze od twojego przy czym odpowiednio wypełnił cały schemat oraz szablon podania. Wrzucanie posta pod postem, również daje do myślenia jaki chaos masz w głowie, bo nie chce ci się kliknąć przycisku do edytowania posta. Kończę z tobą tą idiotyczną konwersacje, bo do niczego ona nie prowadzi, tak samo jak twoje na siłę z tyłka wyciągane argumenty do "kontrataku" w stronę osób, które mają rację wobec twojej osoby.
 8. W szczególności, że konto ma niespełna miesiąc, a wypowiadacie się wyłącznie w temacie podania kolegi? Dobre sobie.
 9. 1. Podanie powinno zostać z góry odrzucone, za błędnie wypełnioną nazwę tematu. Skoro tak banalnej rzeczy nie potrafisz wykonać, to dajesz nam z góry znak, że nie jesteś odpowiedzialną osobą jak to zaznaczyłeś waląc sobie samymi superlatywami. 2. Proszenie fumfli, żeby zarejestrowali się na forum tylko po to, aby napisali post na twoją rękę udzielając ci poparcia było jednym z największych idiotyzmów jakie można wymyślić. 3. Twoje podanie w ogóle do mnie nie przemawia, napisane na dosłowny odpi**dol się. Nie
 10. Sluchawki i mikrofon ma ? Mój nick: ŻywyZPR ID: 5439422658
 11. Witam, poszukuję osób chętnych do gry w PUBG Mobile . Jeżeli znajdą się takowe osoby, to proszę o nickname w komentarzu etc.
 12. Bieszczady z dziś. Połonina Wetlińska i Caryńska. 22km z buta bez wliczania wysokości. Dwa czerwone szlaki jednego dnia.
 13. Żywy

  [KOSZ] .

  Nie zgodzę się koleżko w kilku kwestiach. 1. Od kilku dobrych lat sieć funkcjonuje na pełnych obrotach. W czasach kiedy była masa konkurencji, tutaj serwery pękały w szwach. Teraz jest okres wakacyjny, plus "podaż" na graczy spadła w CS:GO. Wystarczy popatrzeć na listę serwerów. 2. Tak dużo mówisz o tych pękniętych dupskach, w których są kije, może to ty jesteś ciepły jak grzejnik w grudniu? 3. Przełożeni to zawistne polaczki? Patrząc po sposobie w jaki się wypowiadasz łatwo stwierdzić, że jesteś zwykłym, internetowym napinaczem. Gdybyś nie wiedział, ludzie nie wchodzą do gry, aby się wyżywać, ale w spokoju pograć. Wszystkich pakujesz do jednego wora, walisz epitetami od skurwysynów, do nieudaczników. Takich jak ty przerabiałem już na pęczki, po jednym płaskim morda w kubeł i pięta palce na PKSa z podkulonym ogonem. Dodam, że twoja interpunkcja, chaos i ortografia tak kuleje, że co do "nieudacznictwa", to strzeliłeś sobie sam w kolano.
 14. Jeżeli mogę coś od siebie dodać, a wiem że mogę i to zrobię, to powiem tak. Pamiętam czasy 2016-2018 plus minus, kiedy to najwięcej nerwów, czasu i pracy Nesty marnował na serwer MTA. Rakotwórcza społeczność dawała mu dopiec od samego rana do później nocy. Jakieś kretyńskie filmy na youtube, wredne i obrażające komentarze, farmazony ze strony dzieciaków, które jeszcze w kondonie na strychu wisiały, a w cztery oczy na kolanach ze łzami w oczach by przepraszały. Mimo tego wszystkiego serwer dalej się rozwijał i wkładana była w niego masa czasu, pracy i nerwów. Ja osobiście bardzo dobrze go rozumiem, że potrzebny jest jeden wielki oddech i przerwa od tego co zbierało się przez kilka lat w człowieku i w końcu pękło. Swojego czasu wypowiadałem się mocno w tematach MTA i uczestniczyłem chwilę w grze, ale po jakimś czasie zrezygnowałem, bo po prostu się nie da. Tak jak scena League of Legends jest przepełniona hejtem, cwaniaczkami internetowymi i przygłupami, tak MTA biło ją na łeb. Niestety okres tamtych lat był wylęgarnią robactwa, które myślało że jeżeli obrażają przez sieć, to są "incognito". Niestety tak to nie działało, bo dotarliśmy do rodziców niejednego z Dobromirów, a internet aż sam wypluwał po paru godzinach szczegółowego wertowania w sieci najciekawsze dane gnojka wraz z członkami jego rodziny. Tak zaczęły się również pojawiać przeproszenia i prośby o kolejne szansy. Oczywiście nie mam na celu tutaj tylko i wyłącznie narzekać,, ani wrzucać do jednego wora ze względu na to, że trafialiśmy na równie przemiłe osoby jak i na ich przeciwieństwo, ale tego drugiego była zdecydowana przewaga. Według mnie potrzebna jest oddzielna, niezależna administracja pokroju Nesty'iego, która będzie liczyła min. 2xGA, aby móc wziąć ponownie na barki MTA, bo nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale prowadzenie sieci jaką jest Fragujemy pochłania kur***sko sporą masę czasu, a pamiętam to bardzo dobrze ze stanowiska osoby, która zajmowała się serwerami CS:GO. To teraz wystarczyło mi spojrzeć, że Nesty zajmował się tym samym patrząc mi na ręce, a do tego resztą serwerów, forum, administracją i społecznością. MTA nie było niewypałem, było i wydaje mi się, że jeszcze będzie sukcesem, ale tak jak mówię potrzeba do tego zaufanej, niezależnej administracji, która odciąży Nesty'iego od tego bagna.
×
×
 • Create New...