Jump to content

Żywy

ZKKF
 • Content Count

  520
 • Donations

  370.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Żywy last won the day on October 11 2017

Żywy had the most liked content!

Community Reputation

745 Doskonała

About Żywy

 • Other groups Sponsor,
  Elite fragers
 • Rank
  Protokolant ZKKF
 • Birthday 03/13/1994

Profile information

 • Name
  Aleksander
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Żywy

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  AMD Ryzen 7 5800X, 3.8GHz, 32 MB
 • Graphics Card
  MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X 8GB GDDR6
 • RAM
  Patriot Viper Steel, DDR4, 32 GB,3200MHz, CL16
 • Keyboard
  A4 Tech Bloody B314
 • Mouse
  Logitech G502 Hero
 • Armchair
  W kojcu nie ma miejsca na takie wygody. Ale za to mam słuchawki Astro A40 TR PS4 + MixAmp PRO TR
 • Smartphone
  Samsung Note 10 Lite

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

6,953 profile views
 1. I miejsce - @ UnnameD II miejsce - @ Malarz III miejsce - @ CSHT. Gratulujemy zwycięzcom! Podium proszone o PW steam!
 2. HH jest tam gdzie powinien być
 3. XD kiedy hh wypadł z beatu
 4. Ostatnio nagraliśmy mojego dobrego kumpla i stwierdziłem, że zrobię z tego beat, bez jakiegoś specjalnego wydłużania utworu. Łapcie link i powiedzcie jaka tragedia ^^" https://we.tl/t-vIWDdaY7YF
 5. Osoby, które biorą udział od samego początku trwania konkursu otrzymały ode mnie pakiet kilkunastu / kilkudziesięciu wlep! Kto jeszcze się nie zgłosił proszę o napisanie do mnie na PW, bądź dodanie do znajomych na steamie, a następnie napisanie prywatnej wiadomości na jego komunikatorze! Konkurs nadal trwa, a my czekamy do 18.06.2021r. za Waszymi pracami!
 6. Ciężko cokolwiek wywnioskować z Twoich wiadomości, piszesz tak chaotycznie i na odwal się, że brak słów.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, naprawdę odwaliliście kawał dobrej roboty dzięki czemu Wasze prace są istnymi petardami! Z ekipą doszliśmy do wniosku, że damy również szanse osobom, które niestety nie mogły zagłębić się w treść konkursu, ponieważ matury oraz towarzyszący stres, nie pozwoliły im nawet na zwrócenie uwagi, iż takowy się odbywa. Dlatego też przedłużymy konkurs do 18.06.2021r.! Dodatkowym wariantem, którym można się podeprzeć, to tematyka sieci Fraujemy.com (niekoniecznie samych wlep z operacji), wydarzeń które miały na niej miejsce, czy też osób! W ramach rekompensaty dla osób, które wzięły wcześniej udział w konkursie i czekały na werdykt, proszę aby dodały mnie na steam do znajomych, dzięki czemu wyślę Wam dodatkowo wlepy wysokiej jakości już teraz, a za końcowym werdyktem zaczekacie do połowy czerwca!
 8. NICK: Żywy CSGO Z PRIME (TAK/NIE): TAK LINK STEAM: Wiem, że każda z Was tego długo wyczekiwała https://steamcommunity.com/profiles/76561198813064015/
 9. Witam Was serdecznie w kolejnym konkursie na Naszej sieci FRAGUJEMY.COM! Na czym polega ,,ZRYMUJ WLEPE" i co znów ten Szyfy wymyślił? Celem konkursu jest napisanie krótszej bądź dłuższej rymowanki (wszystko wedle uznania) z użyciem nazw naklejek z operacji ,,BROKEN FANG". Każda z przedstawionych przez Was prac będzie oceniana przeze mnie, @ WiolQa oraz @ GET 'a. Jaki jest plus uczestnictwa? KAŻDA OSOBA, KTÓRA WEŹMIE UDZIAŁ W KONKURSIE WYGRYWA MNIEJSZY BĄDŹ WIĘKSZY PAKIET WLEP! Wszystko zależy od Waszego wkładu w opublikowane ,,prace". KONKURS TRWA DO 16.05.2021r.! LICZNE NAKLEJKI WYSOKIEJ JAKOŚCI Z RMR 2020 ORAZ BROKEN FANG! Sponsorem dzisiejszego odcinka jest Żywy @ Zasłużony @ Emerytowany Fragowicz @ Elitarny fragowicz @Fragowicz @ Nowy fragowicz
 10. Witajcie młodzi wojownicy pustynnych terenów!
  Niebawem Waszym oczom ukaże się czorny jeździec na biołym kuniu, którego zwą Złamanym Sobotnim Kiełem!
  Wypatrujcie go szóstego dnia tygodnia o świcie, o brzasku patrzcie na dział konkursowy!
  Z góry Wam powiadam, że walka nie będzie tak łatwa na jaką się wydaje, łby będą się kręciły od lirycznych włóczni, a knagi uderzały o rycerskie pochwy.
  Zwycięzców czekają cholernie sowite nagrody jakich się nie spodziewacie, bo jo żech jak coś dla Wos szykuje, to rozdupiam wiary i burze obskurne murzyska!
  Pozdrawiam!

  Bez nazwy 1.jpg

 11. Widziałem w jak arogancki i niekulturalny sposób potrafisz się odnosić publicznie do graczy. Czego przykładem było Twoje wczorajsze zachowanie w godzinach wieczornych na M#1. jak to było ,, jesteś sztywny jak *****" ? Zawsze może, któryś z czerwonych wskoczyć i podrzucić wartości z czatu. Jak to poczucie humoru jest przykładem wyżej opisanego zachowania, to ciekaw jestem jak wygląda Twój gorszy dzień. Co? Były pisane zdecydowanie lepsze podania, gdzie Wy @ [CS:GO] Admin ONLY MIRAGE #01 dawaliście negatywne opinie, mimo iż nawet sama argumentacja, czy schludność waliły na łeb i szyje, to powyżej. Mało tego głównym powodem, dla którego wyrażaliście, wyrażaliśmy negatywne opinie były konta tworzone pod podanie i brak jakiekolwiek zawartości w postaci aktywności na forum. Nie EDIT: Edytowałem, aby odnieść się do postu poniżej i zwyczajnie nie zaśmiecać podania. Chodzi o fakt, że vmeliv odniosłaś się do tej osoby niekulturalnie, publicznie. Nie jest to ważne, czy ta osoba się z tego śmiała, czy jednak nie. Każdy z Nas ma swoje poczucie humoru i potrafi być bardzo czarne, jednak tylko w wąskim gronie, gdzie przeciętny Kowalski nie ma dostępu i tego nie zobaczy. Nie widzę najmniejszego problemu, możesz próbować, życzę Ci pozytywnego rozpatrzenia podania, ale w mojej opinii wczorajszy występek i brak jakiejkolwiek ,,aktywności" na forum działają na Twoją niekorzyść. Widzisz nie piszę tego złośliwie, choć wiele osób uważa mnie za gbura (przestałem się w ogóle tym tematem jak i nimi samymi przejmować, bo nie ma co marnować czasu na infantylnych nastolatków), ale taki mam sposób wypowiadania się i może jest on zbyt bezpośredni i niezbyt miły, ale nie taki jest jego cel. Aktywność na forum jak i budowanie na nim swojego wizerunku, to równie ważne elementy jak i te na serwerze. Regulaminy i zasady są od tego, aby ich przestrzegać i nie można bazować na tym, że jednemu odpuściłem motyw ,,konta pod podanie" przez co mój werdykt był pozytywny, a drugiemu aplikującemu walnę czerwone ,,NIE" z tego samego powodu, przecież to hipokryzja. Nie wiem jak opiekun zareaguje na Twoje podanie, ale jeżeli werdykt będzie negatywny, to nie ma co się załamywać i odpuszczać jak to robi 99,9% osób, tylko poprawić w tym przypadku swoją aktywność na forum i wszystko. Ostatni Twój ,,punkt'' został napisany jako argument, a przynajmniej tak to dla osób weryfikujących wygląda i będzie wyglądało . Gdybyśmy nie czepiali się błahostek, to pamiętaj że powoli doprowadzałoby to do odpuszczania co jeden raz to większych przewinień, czy pomyłek. Flagi na serwerze, to spora odpowiedzialność, bo pamiętaj, że wśród Nas nie przesiadują wyłącznie dorośli, nastolatkowie, ale również zdecydowanie młodsze towarzystwo, poza tym trzeba też pamiętać o reputacji i reprezentowaniu serwera co z tym idzie ,,sieci".
 12. Workin' :fg_face_maklowicz: <photo>

  20210505_130809.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy