Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'reakcja' .
-
Dzień dobry 😊 Wychodzę z zapytaniem do was. Mianowicie, czy jeśli serwer faktycznie miałby powstać to czy byłoby zainteresowanie takowym z waszej strony? Sam ostatnio grywałem na kilku serwerach DayZ na MTA i widzę że popyt nadal jest. Ale tak jak już mówiłem, najpierw trzeba wybadać czy jest tutaj zainteresowanie. Dajcie znać reakcjami, komentarzami. Czy bylibyście chętni grać, sprowadzić innych graczy itp. itd.
-
Siemanko, mam mały problem, po jakimś czasie chciałem sobie postrzelać trochę w cs 1.6, ale coś się zepsuło ;> a mianowicie kiedy wchodzę na serwer, to wszystko ma jakoś tak dziwnie opóźnioną reakcję, i kiedy klikam w i dłużej przytrzymam, to postać sama biegnie (nawet jak już puszczę w) i nie mogę nic zrobić, iść w inną stronę czy spojrzeć gdzie indziej. Miał ktoś taki problem, albo wie jak go rozwiązać? :) PS. Pobrałem nowego cs'a, inną wersję i nic nie dało. Jeszcze dodam, że gdy włączę cs'a i wpiszę w konsole -forward to jest normalnie, ale ja muszę zmienić priorytet w menedżerze zadań na wysoki, bo bez tego nie mogę grać ( zacina się ) ale jak go zmienię, to znowu jest źle ;p i wtedy -forward nie pomaga. Pozdrawiam :D
-
Reakcja na wymagania do Wiedźmina 3 http://youtu.be/DAKy-qmKmPc hahahaa
