Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'banowanie' .
-
Cześć właśnie przed chwilą zostałem zbanowany za blokowanie mimo że sam zostałem zblokowany. Druga sytuacja miała miejsce wczoraj Kicki lecą jak loterie co jest z tymi adminami na tym serwerze Wypis z consoli [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: RecyDywistA ||| IP: 188.146.104.57 ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:40966331 ||| Nick admina: Sunwolf ||| Powod: blokujesz szalonego ||| Nalozony: 15.01.2024 - 17:21:58 ||| Dlugosc: 4 godzin ||| Na: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: SANTA UPDATE! (zm_fg_horror_b3) ||| Musisz poczekac jeszcze: 4 godzin ||| Wygasa: 15.01.2024 - 21:21:58 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] * Przywileje ustawione
-
Yo Po dzisiejszej rozgrywce na serwie i banie dla gołebia z tematu TU. Naszła mnie dziwna myśl która jest zwiazana z serwem wiec pisze w tym dziale. Oczywiście nie popieram łamania regulaminu, toksycznych graczy psujących na prawdę atmosferę na serwie i cziterów powinniśmy wycinać jak chwasty ... ale jest jedno małe ale. Gołab a wcześniej ciamajda to stały bywalec od samego początku tego projektu serwera grał tu z nami jak jeszcze były worki z piaskiem do kładzenia ( ehhh czemu tego nie było to było przede wszystkim granie TP ), gra dosyć specyficznie ale nie ubliża nikomu, nie wydziera sie do micro czasem zdarzy mu sie podłożyć to fakt. Ale czy pozbywanie sie na stałe takich ludzi jest ok i można porównywać go z cziterem czy total TOXIC graczem? Admini ( nie wszyscy oczywiste) też im sie zdarzy być często zombiakiami, dosyć często i szybko rzucają szyszkami, niektórzy tracili flagi po czym z powrotem wracali, ktoś czasem kogoś przyblokował zdarza sie wiadomo. Jest dużo graczy krzyczących do micro, gadających totalne idiotyzmy, abo gadających po fecie ich jakoś nie mutujecie. Ostatni mi czasem gra stała sie troszkę nie teges, strach coś powiedzieć bo zaraz adminowi na odcisk nadepniesz i cie zmutuje ... i powie bo tak. Gra powinna być 4fun tak mi sie zdaje ... Oczywiście nie pisze to w imieniu gołebia jak by chciał to pewnie sam by sie odwołał są to tylko moje przemyślenia na temat atmosfery na serwie. Nie mam też zamiaru wrzucać swoich demek bo nie o to w tym chodzi... Pozdrawiam
