Jump to content

In Qontrol by Q-dance z nl

Fragowicz
 • Content Count

  96
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  8h 28m 16s

Community Reputation

63 Przyzowita

2 Followers

About In Qontrol by Q-dance z nl

 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Entries from Chatbox 4

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  In Qontrol
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE
  CS 1.6 - GUNGAME

Recent Profile Visitors

1,099 profile views
 1. haha jedyny BUBEK którego pamiętam z serwa to notoryczny blokers i podkładacz! Dodatkowo on gra NS a nie steam . Stanowcze NIE.
 2. Typ śmie jeszcze wchodzić i sie skarżyć .... Po drugie kolego nie pisalem fake info tylko prawdę i tu nawet nie chodziło mi o to ze blokowales wejscia do kampy czy cos innego, po prostu tylko mnie blokowałeś i nie mogłem iść do przodu bo ta kampa jest specyficzna. Jak za blisko podejdziesz to mnie blokujesz w tym narożniku. I najśmieszniejsze jest to typie ze nie skarżyłem sie na @ bo każdy ogarniety wie ze amatory robią to nawet nieświadomie, a ty piszesz od razu mi wiązankę i sapiesz do micro teksty jak w kiblu w szkole .... Ogarnij sie i odpocznij od gry.
 3. oooo amator ustawił profilowe

  1. Show previous comments  8 more
  2. Damo

   Damo

   O, teraz zdjęcie nabrało nowego znaczenia czyli... "takie tam przed chatą".

  3. 𝐄.𝐑
  4. Damo

   Damo

   To jest zm_anekin_house_v500

 4. Oj tu raczej będzie ciężko bo gorą tego tematu nie chce ruszać, dla mnie tez jest to irytujace kiedy wchodzę do dobrej kampy może uda sie wylosować autokampe ( ODDAJCIE JA ) a po chwili typ obok mnie staje sie matka ... hajs stracony, i nikłe szanse na zarażenie kogoś po takim czasie.
 5. Ja jestem za tym by jako zombiak jak nie zginiesz na rundzie żeby ZABIERAŁO hajs! Może zmotywuje to do większej aktywnosci we wbijaniu do kamp.
 6. W ogole typa nie kojarze a większość amatorow i ich nicki znam na pamieć :P. Stanowcze nie.
 7. Te twoje pomysły sa całkowicie nie hallo na tego moda już nie mówiąc z tym he w tych 3 trybach. Szalony jest teraz dosyć mocno zbalansowany, he + 2 blokujące sprawują sie dobrze nawet na niego. Po 3 pograj troszkę najpierw u nas zapoznaj sie z serwem bo mam wrażenie ze grasz tu u nas od niedawana ... Pozdro
 8. Przecież jak wylazłem z kampy był 1 zombiak, jak zaraził to od razu zacząłem się cofać tyłem do kampy ... i niestety doskoczył do mnie. Jak dla mnie to troszkę na siłę ten ban.
 9. Nick podczas gry: In Qontrol by Q-dance z nl Nick admina: Michałek Powód bana: Podkładasz sie Data zdarzenia: 15:18 15.12.2019 Opis zdarzenia: Akcja była na dole matka latała zaraziła jednego humana ja byłem w kampie. Zabili zwykłego zombiaka wiec wyszedłem troszke przed kampe bo została tylko matka niestety matka zaraziła kolejnego czyli znowu 2 zombiaka. Ja cofając tyłem do kampy niestety nie trafiłem w wejscie ( za bardzo do lewej) zombiak do mnie doskoczył i mnie capnał już praktycznie byłem w kampie. Wybiegłem odpaliłem szalonego wbiłem zaraziłem 1 humana i ban za podkładkę poszedł. W moim odczuciu lekko z pupy bo nie biegałem po mapie a był tylko 1 zombiak. Niestety nie moge odtworzyc dema i napisac ktora to minuta ale godzina 15.18 ss zrobiłem demo >>>> http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-1912151503-zm_clinic_emergency-1576418580-1576420680.zip Pozdro In Qontrol
 10. Jak dla mojej skromnej osoby motyw tego losowania autkoampy jest nie hallo. Bez vipa to początki mapy sa słabe .... Nie wiem jaki był zamysł tego ale idac tym krokiem może zaraz bedzie typowa ruletka z bazoka i goldenak. Jedyna szansa to gra z kimś ogarnietym ale tak to słabo. Dodatkowo przez to mieszanie z dolarami szyszki zaczynaja latac po 5 na runde.
 11. ta ta siedzial pewnie w tej ukrytej od poczatku rundy a amatory nawet nie wiedzialy skad dostaja .... jak dla mnie ta ukryta powinna byc zablokowana na tej mapie
 12. hehe no ładnie ale do mnie Ci jeszcze brakuje oO
 13. hmmm jak dla mnie zmniejszanie hp zombiakow jest nie hallo, co do podkładania myślę ze ludzie będą to wykorzystywać i co chwilka wychylać sie sie z kamp... W mojej opinii zmiany nie były aż tak mocno potrzebne. Pozdro
 14. Hehe ten 1 zawodnik przegrał już łącznie 120 dni na serwie czyli jakieś 4 miesiące dobrze ze nie jebnał tego na raz
 15. eee nie przesadzajmy że sie nie da zabić, trzeba dużo skakac co do przenikania modeli to racja denerwuje to ale chyba z tym nic nie zrobią.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy