Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów '[oddzielony]' .
Znaleziono 73 wyników
-
Na tą chwilę odemnie masz Nie, ale jeśli reszta będzie za to zmienię zdanie. "Jestem strasznym wrogiem kampieniam, bycia wcelowanym w jedno miejsce przez minute i takie osoby z miejsca bym slapował lub kickował." Wiadomo regulamin regulaminem ale stanowczo przesadzasz np dziś gdy byłem na spec, używasz Caps locka kierując wiadomość domnie bym grał, druga sytuacja to mapa awp_kox gdzie pytasz o admina, ja ci odpowiadam co od niego potrzebujesz a później złowrogo piszesz ze mapa jest drugi raz grana i admin nic nie robi. Wystarczyło napisać na U@, bo ja wbilem później i nie wiedziałem o crashu.
-
- 3
-
-
-
- rekrutacja
- [oddzielony]
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Oddzielony] Dyskusja o zmianach na serwerze ONLY MIRAGE
drs opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Ostatnio non stop ktoś odpalony lata.. -
To, że się nie odzywam nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. Skoro nie mam nic do powiedzenia to rozsądnie jest się po prostu nie odzywać. edit. Wystarczy wytężyć słuch i wzrok to usłyszysz kolory i zobaczysz dźwięki.
-
Skarga może i nie skierowana do mnie ale się wypowiem, jakim prawem możesz się wypowiadać o kimkolwiek, że cheatuje mając 3 konta na których łącznie masz maxymalnie 400h a co najlepsze na 2 z nich posiadasz aktywnego VACa a ostatniego z tego co widzę 4 dni temu, wracając do tematu siedzisz na serwerze od klku dni jedyną rzeczą którą robisz to jest narzekanie, że ktoś cheatuje kolega "Sken" którego tak bardzo osądzasz nie był odpalony tylko po prostu cię zabijał jak 99% serwera a ty poprostu płaczesz i narzekasz na wszystko. Nie oszukujmy się szukasz atencji której tu nie znajdziesz ciekawe skąd wziąłeś też to 3/4 serwera które to potwierdza, w takim razie gdzie oni są ? bo jakoś ich tu broniących cię nie widze.
-
Ale o to chodzi, że to ma tak wyglądać. Nie rozumiem ile Ty tu grasz? Że już chcesz nam zmieniać cały serwer? To jest śmieszne i żenujące zarazem...jakoś stałym bywalcom co grają tu kupę czasu wszystko odpowiada i lubią ten serwer za to jaki jest. A przychodzą takie świeżaki i na wejściu chcą wszystko zmieniać
- 2 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- [oddzielony]
- dyskusja
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Udzielać się tutaj to serio porażka, słodkie stowarzyszenie lizania dup po koleii. Rzuciłem propozycję a czuje się jak bym wam rodziny pogwałcił. @ Taba™ skończ pierdolic głupoty, ani razu umyślnie się nie podlozylem. Jeżeli uwazasz inaczej - twoja sprawa. @ Damo naduzywasz notorycznie władzy, serio komiczne. Argumentujesz straszna Manipulacją, bo stałem sobie i miałem wyjebane dopiero po kicku a nie przed. Ciekawe jest to ze prawdopodobnie Ty mnie wyrzuciłes dopiero po tym jak dałem się zabić a nie przed ? A jeżeli juz mowa o tym jak to sumiennie wykonujecie swoja pracę, nie raz mówiłem ze ktoś mi wpycha zm do kamoy, nawet na foxie, 4 adminow rekacji 0. Jedym słowem serwer naprawdę zajebisty i przyjemnie się gra, ale bez lizanka odbytu każdemu po kolei jak to właśnie zrobił Taba równa się stracona pozycja gdziekolwiek i w jakikolwiek sposób. Mam dosłownie daleko gdzieś jak przyjmiecie ten wpis, możecie nawet dac mi perma bo mowie jak jest. Banda hipokrytow. Damo i podkladki jak ma na szyszke są po prostu piękne Dowodzenia.
-
@ WasterPl czas jego odwołania minął więc powinno być brak UB.
-
Jak zaczynasz coś pisać o czacunku to najpierw popatrz na siebie. ?
-
Cześć, Zapraszamy na serwer ONLY DD2
-
- eska
- [oddzielony]eska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To po kiego czorta to pisałeś?
-
Serio?
-
Wiadomo, nie mnie to oceniać, ale dodam swoje kilka słów. Ogólnie danie bana z opisem "pa pa" za to, że gościu wyraził swoje zdanie, które nie było zgodne z twoim jest raczej trochę słabe jak na opiekuna serwera, zawsze przecież mogłeś wytłumaczyć dlaczego, gracz o tym i o tym nicku dostał bana, nie? A co do akcji z wejściem na innym koncie, akurat przy tym byłem, i jakoś jeden ze starszych adminów nie dał mu bana, ba nawet z nim porozmawiał gdzie powinien się udać jeśli mu nie działa forum, wiedząc o tym, że ta osoba jest na alt koncie, a gościu tak szczerze był na 3-4 minuty, tylko po to żeby się zapytać co i jak, w sumie z tego co napisałeś na forum wygląda to tak jakbyś na siłę chciał przypiąć mu jakiś punkt w regulaminie tylko po to żeby miał tego bana. Mam nadzieję, że sam nie dostanę bana za to co napisałem xD Pozdro.
-
- 1
-
-
- gvng
- julia69/boonk
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zapowiada się niezła rywalizacja
-
- konkurs-
- fragowanie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To może jeszcze jeden głos za tą samą nauczycielkę z języka polskiego? Pani Basia by była szczęśliwa.
-
polecam pana
-
coś przeczuwam że za chwilkę będzie "`smile."
-
Zmiany są ok, jak sam podkreślasz wszystko jest na testy, więc będzie można wrócić do poprzednich czy zmodyfikować obecne jeszcze bardziej. Co do zwiększenia frekwencji to uważam że jest jeszcze jeden ważdny aspekt tego, mianowicie administracja przestała być tak wścipska w niktórych momentach rozgrywki w stosunku do nowych jak i starych graczy i ograniczyła banowanie, co według mnie skutkuje przyjemniejszą atmosferą na serwerze, przez co więcej graczy zostaje i gra dalej. Oby tak było nie tylko do świąt
- 1 odpowiedź
-
- 4
-
-
-
Jedno pisze na forum ze łatwo go zabic , ale na grze napisał prawdę https://www97.zippyshare.com/v/gGbc8bjz/file.html
- 1 odpowiedź
-
[Oddzielony] Dyskusja o zmianach na serwerze ONLY MIRAGE
shagur opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Boli mnie troche brak adminow na only mirage. A glownym powodem przyjecia jest duza aktywnosc na forum a nie na serwerze. Jestescie w stanie sobie wyobrazic ze ktos nie lubi siedziec na forum tylko grac i spelniac role admina, a nie pisac jakies smenty na CHB. Chcialbym sie zapytac czy mimo braku adminow gdzie co drugi typ lata odpalony przez caly dzien i potem jest 4/20 graczy bo nikt nie wchodzi czegos z tym zrobic, jest wazne forum ktore wiekszosc osob ma gdzies bo woli grac i robic cos z tymi odpalami a nie tracic czas na pisanie czegos na forum. Aktualnosci ? Regulamin, jak najbardziej byc na czasie z nowymi informacjami ale nie ze ma miec 100+ tematow i postow zeby cos znaczyc heh. -
Jestem na TAK powody wyżej Przyda się ktoś doświadczony.
-
- 3
-
-
-
-
- theexorcist11
- admina
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Chodz na normalnego csa a nie sie w 1.6 bawisz mordo.
-
- zacinającą
- problem
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
