-
Moim zdaniem było dobrze jak można było zabić szalonego bo tak to ten PrzeGranat nie ma sensu jak tylko ma odpychać zm to już bardziej opłaca się kupić minę.
-
Jestem na TAK powody wyżej Przyda się ktoś doświadczony.
-
- 3
-
-
-
-
- theexorcist11
- admina
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nick podczas gry: rafix Nick admina: Damo Powód bana: Auto bunnyhop Data zdarzenia: 11.03.2019 23:56 Opis zdarzenia: Ban za Auto Bunnyhop 01:40 zm_battleground_foda wskakiwałem i zostałem popchnięty przez gracza White Pride i zaraziłem nakanoo. Na zm_colores gracz white pride skakał tak samo jak ja 8:18 23:05
-
Nick podczas gry: rafix Nick admina: Damo Powód bana: podkładka Data zdarzenia:około 22 Opis zdarzenia: damo gdzie jest ta podkładka w 34:40 i ten szalony i gravitka 35:20 ja byłem hamanem i siedziałem w żółtym kontenerze. A ty mi tu bana dajesz za podkładke .
-
18:50 wpychał
-
ok ale trzeba próbować
-
Postów
114 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
rafix1482
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
