Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'gracza' .
Znaleziono 74 wyników
-
Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: DD2 -54.38.134.9:27015 Data i godzina zdarzenia: 12.11.2024r, około godziny 01:00 Nick podejrzanego: Adolf Hitler oraz VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV Steam:ID podejrzanego: adolf hitler" 2890 STEAM_1:0:976668869 34 17:16 10 0 VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV" 2905 STEAM_1:1:55466162 5 12:43 Rodzaj cheatu u podejrzanego: Akurat chodzi o to, że ciągle obrażał graczy od kurew, śmieci itp. Akurat nie było admina, natomiast gracz jest strasznie wulgarny i agresywny wobec grających - wszystkich, włącznie ze swoją drużyną. Grożą zabiciem, wyzywają matki graczy, mówią że zabili by matki i gwałcili nasze matki...
- 2 odpowiedzi
-
- zgłoszenie
- gracza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Skarga na gracza : Subtelny Data zdarzenia: 1.08.2024 Opis zdarzenia: wyzywanie blokowanie prowokowanie i wpychanie zm Dodatkowe informacje: 21 minuta kurnik wpychanie zm 14 min 30 sekunda blokowanie szalonego 9 min 15 sekunda podkładka rzuca szyszke 2 min 46 sek podkladka rzuca szyszke Wiem i odrazu Przepraszam ale musiałem gdzie zgłosić tą osobę bo naprawdę tak utrudnia grę blokuję prowokuje i utrudnia grę każdemu wiem że zostanie to odrzucone ale chociaż może będzie mieli na niego oko bo przez niego nie da się grać odrazu pisze Przepraszam że nie pisze tam gdzie to powinno być napisane ale mam karę na forum i nie pisze tego bo mam karę ale ciągle ten chłopak Subtelny pisze że może mnie wyzywać i utrudniać mi grę bo nie mam dostępu do forum i że jestem konfidentem ale teraz nie napiszę nie mogę wstawić tutaj zdjęć na których widać że mnie wyzywa ale przesądza chłopak ja nic mu nie robię wchodzę pograć mam muta nie zaczepia go bo nie mam jak ale to już doszło za daleko wiem że nic z tym nie zrobicie ale chociaż będziecie wiedzieli że on coś takiego robi i to już któryś dzień z kolei co rundę coś działo się nie uciekał do kampy dawał się zarazić specjalnie żeby szyszke rzucać miłego Pozdrawiam i Przepraszam http://217725.node53.pukawka.pl/hltv-2408011344-zm_fg_kurnik-1722512640-1722514800.zip
-
Data 1.08.2024 przybliżona godzina 12 do 14 Powód dlaczego pisze skargę : ten chłopak ciągle mnie wyzywa na serwerze od konfidentów śmieje się że mam blokadę na forum oraz muta śmieje się że skargi nie mogę napisać dlatego mnie wyzywa i wpycha zombi i się podkłada bo myśli że nikt nie napiszę skargi na niego wiem że i tak to będzie odrzucone bo to nie jest miejsce na skargę i odrazu Przepraszam ale chociaż wiem że zobaczysz to i może zrobisz z nim porządek bo inni gracze chcą grać sobie spokojnie a nie wyzywanie oraz ciągle prowokowani przez jednego gracza " Subtelny" już kilka dni tak robi i czuję się bez winy a inni gracze dostają karę za jedną podkładkę a on robi sobie co mu się podoba tym psuję każdemu grę oraz serwer 21 minuta kurnik wpychanie zombi 14 min 30 sekunda blokowanie szalonego 9 min 15 sekunda podkładka zm po czym rzuca szyszke 2 min 46 sek podkladka po czym rzuca szyszke ostatnia runda też podkładka Odrazu pisze że Przepraszam że tutaj napisałem ale ja wchodzę pograć a nie być prowokowany przez niego oraz wyzywany ja dostałem karę i czekam cierpliwie ale też nie pozwolę sobie żeby ktoś mnie wyzywał codziennie i robił po złości mi oraz innym gracza nie czuje się jak jakiś strażnik serwera ale rozumiem raz lub dwa przypadkowe podłożenia albo zaczepienia dla beki ale nie cały czas i tak wiem że to pisanie jest na marne ale jak się mówi kto nie ryzykuje nie pije szampana Pozdrawiam i przepraszam Dowody:http://217725.node53.pukawka.pl/hltv-2408011344-zm_fg_kurnik-1722512640-1722514800.zip
-
Witam na każdej mapie blokuję i przeszkadza od godziny 11 do tego momentu nadal gra mapa zm_fg_oblivion_f Nick . Wstawiam nagrane filmiki z mojego telefonu podczas grania z tą osobą ponieważ coś mam problem z pobraniem mapy . Jak nadal źle zrobiłem to po prostu nie potrafię i nadal takie osoby będą dalej grały i utrudniały miłego dnia Messenger_creation_7c91ecc7-4668-4a52-bde1-a13e4d80cdf8.mp4 Messenger_creation_8ff8640e-f8b0-4a54-a7bd-a59844e73a6c.mp4 Messenger_creation_93544b23-38c8-4640-b4ca-70fea21f5d16.mp4
- 2 odpowiedzi
-
- gracz . nadal blokuję
- i @przeszkadza $w graniu
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Skarga na: Rogate Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Nick z gry: Fist Nick osoby oskarżonej: Rogate Data zdarzenia: Wczoraj gdzieś przed 10 rano a na demku 30.22 Opis zdarzenia:Oczywiscie typ który przestrzega regulaminu i widać jak gracz blokował może przez 3 sekundy kampe po czym ubliża mu Żebyście mogli zobaczyć 30.20 I niech mi on nie mówi że przestrzega regulaminu :). Dowód: http://217725.node53.pukawka.pl/hltv-2401250949-zm_wiocha_final2-1706172540-1706174640.zip
-
Witam i może ja się wypowiem Rogaczu http://217725.node53.pukawka.pl/hltv-2401250949-zm_wiocha_final2-1706172540-1706174640.zip 30.22 minuta nie bądz święty bo na demku widać że się cofał ale ty nie obrażasz innych :)?
-
https://bany.fragujemy.com/cs16/bans/33757.html Według mnie można zamknąć, chyba że sprawdzający chce przedłużyć kare.
-
Proponuje surowszą karę za tego typu zachowanie. Tak aby kolega sobie przez weekend odpoczął od gry. Pozdrawiam
-
No chyba jako były admin powinieneś wiedzieć, jak należy postępować wobec takich graczy, tym bardziej że nie grasz od miesiąca tylko od baardzo długiego czasu... To jest główny problem tego serwera, dlatego wiele adminów z Surfa zrezygnowało z tej posady ostatnio, włącznie ze mną bo byłem znudzony ciągłym karaniem dziecków za to samo... Wyzywanie, mutacja, zagłuszanie rozgrywki... Nie jest to aczkolwiek powód do wkręcania się w jakieś potyczki słowne z osobami młodszymi od siebie, a tym bardziej chwalenia się swoją jakże bardzo potężną rangą na forum, która nic kompletnie nie daje... Nie mi to oceniać, ale przed ewentualnym powrotem na posadę admina, to najpierw powinieneś popracować nad sobą, bo adminowi absolutnie nie wolno tak się zachowywać w stosunku do innych adminów i/lub broń boże, graczy!!! (Nawet, gdy jesteś byłym adminem, bo to na prawdę psuje wizerunek serwera, bo jak można mieć na jakimś serwerze admina, który nie ma szacunku do innych graczy po zrezygnowaniu z tej roli...) To tyle, odmeldowuje się Pozdrawiam
-
Warto dodać szwagier że często gracze zagraniczni tacy jak ten wchodzą na serwer z WH, czy też AimBotem Parę dni temu miała miejsce też taka sytuacja że wbił gracz wyzywał po Angielsku i w dodatku latał odpalony a Admina nie było :C
-
Koniecznie wtrącam swoje 3 gr, bo taka moja rola. Poza tym nie da się przejść obok tego obojętnie 😂 Wystarczy poczytać Twoje skargi 😂
-
Skarga na: gracza Dlaczego składasz skargę: gracz z aim i wh Nick z gry: FURI Nick osoby oskarżonej: jo nie chcioł Data zdarzenia: 11:58 | 18.07.2023 Opis zdarzenia: gralem sobie na 4 jak gdyby nigdy nic po czym typ zaczal wypytywac jakich cheatow uzywam i sie splakal ze jestem lepszy xdd, po czym zaczal uzywac wh aim. Dowód: Dema jeszcze nie ma ale znajdziecie jak sie doda. Sytuacja miala miejsce o 11:58 wiec w demkach bedzie a i jeszcze zostawiam link do konta tego agencika https://steamcommunity.com/profiles/76561199526763900/
-
Powiem tak, rychu aktywny, komunikatywny - czasem nerwy puszczają przy gierce i to normalne. Zapomniał wół jak cielęciem był ? Panu pouczenie sie należy i chu..
-
[ODDZIELONY][PRZYJĘTE] Skarga na gracza RYCHU :)
I Like Girls ^^ opublikował(a) temat w Oddzielone posty
No po prostu śmiech na sali. Niusia wyraziła swoje zdanie na ten temat tak samo, jak B A R D Z O K U L T U R A L N Y. Tyle, że on jest po Twojej stronie więc Tobie to odpowiada. Natomiast wcześniej wspomniana Pani jest innego zdania dlatego do niej masz już jakieś wąty. Bardzo dobrze napisała bo Tobie nigdy do paki się nie śpieszy. Ogólnie nie jestem w stosunku do Ciebie jakoś wrogo nastawiony ale napisałem, jak to wygląda z mojego punktu widzenia. Liczę, że załatwisz mi upomnienie albo ostrzeżenie za ten wpis. Pozdrawiam -
konfident xd
-
fragmovie [CS:GO] Fragmovie gracza Benamisos AC
zeriUsz opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Witam wszystkich ponownie. W związku z ciepłym przyjęciem ostatniego FRAGMOVIE zapraszam was na kolejne. Pozdro! -
:c
- 1 odpowiedź
-
- 3
-
-
-
Serwer, którego dotyczy zgłoszenie: Prowokowanie mnie Data i godzina zdarzenia: 18.02.2023r, około godziny 21-23 Nick podejrzanego: 123PANDA i Darkness - Steam:ID podejrzanego: 123PANDA https://steamcommunity.com/profiles/76561199124529428 Darkness https://steamcommunity.com/profiles/76561198273918509 Przyczyna : Prowokowanie Link do dowodu: http://852899.node54.pukawka.pl/dem-surf_fg_superwild_beta2-1676750498-1676751789.zip a drugie http://852899.node54.pukawka.pl/dem-surf_fg_dust_2015_beta4-1676751792-1676753139.zip Czas akcji: to pierwsze 12:58 zpytalem sie kto kampi 14:00 gracz Darkness zaczą podpowiadac 14:40 123PANDA zacza kampienie i prosil autograf dla "zartow" co mnie to prowokowalo 16:00 zaczeli "we mnie wierzyc" 16:33 zaczeli podpowiadac gdzie jestem 16:46 zaczeli sie smiac co mnie prowokowalo 20:03 kulson dolaczyl drugi dowód : 5:13 Zaczeli znowu prowokowac 5:43 prowokuje znowu (kulson zwrócil uwage) 6:00 Prowokowal znowu razem z darknessem 6:26 zacza od pajacow 10:50 darkness chce podpowiadania podczas rozgrywki 12:11 zacza od "!admin !pajac" razem z darknessem 14.24 dostal gaga na 1440min od kulson potem sie tlumaczyl ze niby testowal komendy to juz na tyle zgloszenia
- 3 odpowiedzi
-
- prowokowanie
- gracza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[ODDZIELONY] Skarga na gracza - ale franca.
DUPA DUPA CYCKI GOWNO opublikował(a) temat w Oddzielone posty
2 krotnie ? Śmieszna jesteś xD 😆 Czekam na bana. -
Forma zapłaty: przelew / sms Data złożenia zamówienia: 24-01-2023 Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P Dane identyfikacyjne usługi: Kaczor Serwer, którego dotyczy problem: CS 1.6 - 4FUN Opis problemu: Dziś wyrzuciło mnie z gry. Odwołałem się i dostałem taką odpowiedź od administratora NOISIΛ. "Twoje IP pokrywa się z IP gracza, która ma u nas perma, dlatego nie możesz wejść na serwer. Jedyna opcja, to zakupić dowolną usługę na serwerze, ze względu na to, że adresacja PLAY nie pozwala na jego zmianę." O co chodzi??? Co mam zakupić??? np: VIPa??? co to"perm"?? i że niby jak zmieni się IP?? Tyle lat gram w cs-a i pierwsze słysze o czymś takim. Wyjaśnijcie mi co mam zrobić. Dziekuję Uwagi:
-
Akurat tak się składa że to nie ja, ale słyszałem o nim dobry gościu przynajmniej prawdę mówi
-
Bolo, ale z innego konta nie musiałeś pisać bo i tak wiadomo, że to ty
-
jestes mad
