Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dyskusja' .
-
hey, wrzucam temat jako dyskusje, moim zdaniem anty rash czasowo jest ok, jednak uwazam ze potrzebna jest zmiana anty rashu/a. zdarzylo mi sie ze dostalem info ze paka jest na bsie i chcac szybko przebiec na drugi bs nie moglem przez antyrasha i musialem gonic na okolo(de mirage). rozumie ze TP ale jednak musimy stworzyc anty rasza aby eliminowal pojedyncze rashe ale zeby umozliwial lekkie skracanie druzynowe(de inferno skaracnie srodka na poczatek 2 srodka jest dostepne - to przyklad i o to chodzi) czesto jakos wychodzi ze gram bo stronach TT wiec jeszcze nie opisze map ale dam sobie reke uciac ze kazdy by mogl cos dorzucic - np de trian - gralem raz CT i nie sprawdzilem - zeby skrocic mala drabine ale na nia nie wchodzic - kazdy kto gral lata temu wie ze jak komus sie udalo dobiec to stopowal atak na zamkniety chociazby przez flashe to jest tylko sugestia, zapraszam do dyskusji ale merytorycznej i z sensem oraz z argumentacja
-
Witam. Jaka jest szansa na powrót Vertigo na serwer ?
-
Jak na razie wedle mnie 4 nowe mapy na noc po 00:00 są ok a dodał bym z 4 jeszcze i będzie git lub jakieś mapy z grania 20:00 do 00:00 dodać ale nowe były by lepsze to tylko moja propozycja ale o tym co będzie na serwerze zadecyduje administracja załoga a te mapy to np: 1.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2812/ de_csgothicde_scud fajna mapa grałem na paru innych serwerach idzie się szybko jej nauczyć 2.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/289/ cs_estate klasyk na hosty 3.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1719/ de_torn dużo grana na poprzedniej serwerowni gdzie byłem i na innym serwerze grana 4.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1704/ de_scud ludzie o nią pytają na serwerze co to za mapka z tymi rakietami była i czołgiem. bonus mapa nie grałem ale fajnie wygląda bardziej na 4fun serwer 5.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3092/ de_rats_garden_csz Jeżeli to złe miejsce na ten temat to sorry. Pozdrawiam.
-
[ODDZIELONY] Dyskusja na temat gracza HALOGLA ARATUNKU CDZWON NA 9978
Kutnapletesopublikował(a) temat w Oddzielone posty@ Sweet_Candy to po co mnie oznaczasz geniuszu, nie chce mi się już gadać -
[ODDZIELONY] [CS 1.6] Dyskusja o zmianach na serwerze FFA
felas opublikował(a) temat w Oddzielone posty
@ GET a kiedy nowe mapy na awp #01? -
[KOSZ] [CS:GO] Dyskusja o zmianach na serwerze ONLY MIRAGE #04
[BOT] Fraguś opublikował(a) temat w Archiwum
Dyskusja o zmianach na serwerze ONLY MIRAGE #04 Tutaj możecie dyskutować o zmianach, które trzeba wprowadzić na serwer lub o tym, co zostało już wprowadzone. Zapraszamy! -
[Oddzielony] [MC] Dyskusja o zmianach na serwerze Minecraft
Rozwal3Was opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Proponuję wprowadzić, aby pod koniec mapy było głosowanie, jaką mapę byśmy chcieli zagrać, bo czasami jest albo zbugowane, nie wiem, ale jest stale dust2 i to jest trochę irytujące, a także popędzać adminów do grania, bo bywam często na serwerze i widzę, często cheaterów, pozdrawiam. A także, abyście dodali komende !zgłoś lub !votekick/!voteban. Komenda !zgloś by dawało , że zgłaszamy cheatera i wyskakuje to przykładowo gdzieś na forum lub do danych adminów. A !votekick/!voteban, że dajemy vote'a i wybieramy osobę którą chcemy wykickować lub zbanować, a banowanie byłoby przykłądowo na 30min, aby zdążył admin wejść. -
[Oddzielony] Dyskusja o zmianach na serwerze ONLY MIRAGE
drs opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Ostatnio non stop ktoś odpalony lata.. -
[Oddzielony] [CS:GO] Dyskusja o zmianach na serwerze 5 vs 5
Czester opublikował(a) temat w Oddzielone posty
-
Ale o to chodzi, że to ma tak wyglądać. Nie rozumiem ile Ty tu grasz? Że już chcesz nam zmieniać cały serwer? To jest śmieszne i żenujące zarazem...jakoś stałym bywalcom co grają tu kupę czasu wszystko odpowiada i lubią ten serwer za to jaki jest. A przychodzą takie świeżaki i na wejściu chcą wszystko zmieniać
- 2 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- [oddzielony]
- dyskusja
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Oddzielony] Dyskusja o zmianach na serwerze ONLY MIRAGE
shagur opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Boli mnie troche brak adminow na only mirage. A glownym powodem przyjecia jest duza aktywnosc na forum a nie na serwerze. Jestescie w stanie sobie wyobrazic ze ktos nie lubi siedziec na forum tylko grac i spelniac role admina, a nie pisac jakies smenty na CHB. Chcialbym sie zapytac czy mimo braku adminow gdzie co drugi typ lata odpalony przez caly dzien i potem jest 4/20 graczy bo nikt nie wchodzi czegos z tym zrobic, jest wazne forum ktore wiekszosc osob ma gdzies bo woli grac i robic cos z tymi odpalami a nie tracic czas na pisanie czegos na forum. Aktualnosci ? Regulamin, jak najbardziej byc na czasie z nowymi informacjami ale nie ze ma miec 100+ tematow i postow zeby cos znaczyc heh. -
[Oddzielony] [CS:GO] Dyskusja o zmianach na serwerze ONLY MIRAGE
niczek opublikował(a) temat w Oddzielone posty
+ -
[Oddzielone] [CS 1.6] Dyskusja o zmianach na serwerze ZOMBIE INFECTION
WaryaT opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Na tym serwerze jest tak gdy zwrócisz danemu adminowi uwage dostajesz bana lub kicka z różnego powodu. Damo jest tego najlepszym przykładem! Że lepiej grać niż wejść od czasu do czasu na specta i zwrócić uwage na daną sytuacje. Ale to moja sugestia lecz prawdziwa. -
Bardzo mocna dyskusja! TVP info Korwin-Mikke vs reszta 06.04.2014 http://youtu.be/gzT6GlvqO5Y Weźcie sobie 31:00 do końca ;) Bardzo dobrze pocisnął temu Gawkowskiemu.
-
[Oddzielony] [ARENA] Dyskusja o zmianach na serwerze ARENA 1 vs 1
Ghoter379 opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Ja natomiast jestem przeciwny obecności wszystkich "karabinów" na normalny tryb arenki 1vs1 . natomiast proponuje żeby te bronie dodać do listy gdzie na tak/nie jak np z p90 czy xm . fajnie by tak było według mnie i uniknęło by się tym sposobem wszystkich konfliktów na podłożu kto jaka bronią gra i nw jak wy ale to by było najlepsze rozwiązanie dla wszystkich którzy lubią grac m4a1s nie było by takiego hejtu a do wyboru karabinów powinny być 2 bronie ak-47 i m4a4 i reszta broni by była dostępna jak by ktoś się na to zgodził . myślę ze nie napisałem tego tak ze nikt mnie nie zrozumie ale jeśli jednak to proszę o kontakt priv czy tutaj a jakoś postaram się to wytłumaczyć bądź napisać lepiej od nowa ;D @kocham koniki . jak dostane admina to w pt tak o 10 myślę ze dal bym rade w pozostałe dni tygodnia to średnio ale w pon i śr może dal bym rade gdzieś na 10 min z rana zajrzeć ....ale jeszcze adminem nie jestem i czy będę nie zależy ode mnie ale jeśli tak to postaram się jak najczęściej w te 3 dni pojawiać -
Ma ktoś pomysł jak to powiększyć?
-
Chciałbym przedyskutować z wami temat udogodnień admina/VIPa na serwerze. A mianowicie, pierwsza runda, pistole, wszyscy z pistolami a admin z bizonem. Mysle, że to jest zbyt duża wyższość nad innymi. Ta pierwsza runda powinna być równa. A wy co o tym sądzicie?
-
Witam Zachęcam moich czytelników do dyskusji na temat zmian na PBE które znajdziecie tutaj
-
[ODDZIELONY] [CS 1.6] Dyskusja o zmianach na serwerze 4FUN
H4rmus opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Można by również zrekrutować więcej adminów, gdyż taki "waszka g" jest kompletnie bezkarny i bany na ip nic nie dadzą. Trzeba mu walnąć na id :|
