Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'dyskusja' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 21 wyników

  1. hey, wrzucam temat jako dyskusje, moim zdaniem anty rash czasowo jest ok, jednak uwazam ze potrzebna jest zmiana anty rashu/a. zdarzylo mi sie ze dostalem info ze paka jest na bsie i chcac szybko przebiec na drugi bs nie moglem przez antyrasha i musialem gonic na okolo(de mirage). rozumie ze TP ale jednak musimy stworzyc anty rasza aby eliminowal pojedyncze rashe ale zeby umozliwial lekkie skracanie druzynowe(de inferno skaracnie srodka na poczatek 2 srodka jest dostepne - to przyklad i o to chodzi) czesto jakos wychodzi ze gram bo stronach TT wiec jeszcze nie opisze map ale dam sobie reke uciac ze kazdy by mogl cos dorzucic - np de trian - gralem raz CT i nie sprawdzilem - zeby skrocic mala drabine ale na nia nie wchodzic - kazdy kto gral lata temu wie ze jak komus sie udalo dobiec to stopowal atak na zamkniety chociazby przez flashe to jest tylko sugestia, zapraszam do dyskusji ale merytorycznej i z sensem oraz z argumentacja
  2. Witam. Jaka jest szansa na powrót Vertigo na serwer ?
  3. Jak na razie wedle mnie 4 nowe mapy na noc po 00:00 są ok a dodał bym z 4 jeszcze i będzie git lub jakieś mapy z grania 20:00 do 00:00 dodać ale nowe były by lepsze to tylko moja propozycja ale o tym co będzie na serwerze zadecyduje administracja załoga a te mapy to np: 1.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2812/ de_csgothicde_scud fajna mapa grałem na paru innych serwerach idzie się szybko jej nauczyć 2.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/289/ cs_estate klasyk na hosty 3.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1719/ de_torn dużo grana na poprzedniej serwerowni gdzie byłem i na innym serwerze grana 4.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/1704/ de_scud ludzie o nią pytają na serwerze co to za mapka z tymi rakietami była i czołgiem. bonus mapa nie grałem ale fajnie wygląda bardziej na 4fun serwer 5.https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3092/ de_rats_garden_csz Jeżeli to złe miejsce na ten temat to sorry. Pozdrawiam.
  4. Kto donosi głowy nie nosi
  5. @ Sweet_Candy to po co mnie oznaczasz geniuszu, nie chce mi się już gadać
  6. @ GET a kiedy nowe mapy na awp #01?
  7. Dyskusja o zmianach na serwerze ONLY MIRAGE #04 Tutaj możecie dyskutować o zmianach, które trzeba wprowadzić na serwer lub o tym, co zostało już wprowadzone. Zapraszamy!
  8. @ GET mam się przypomnieć pod koniec wakacji czy jak to rozumieć?
  9. Proponuję wprowadzić, aby pod koniec mapy było głosowanie, jaką mapę byśmy chcieli zagrać, bo czasami jest albo zbugowane, nie wiem, ale jest stale dust2 i to jest trochę irytujące, a także popędzać adminów do grania, bo bywam często na serwerze i widzę, często cheaterów, pozdrawiam. A także, abyście dodali komende !zgłoś lub !votekick/!voteban. Komenda !zgloś by dawało , że zgłaszamy cheatera i wyskakuje to przykładowo gdzieś na forum lub do danych adminów. A !votekick/!voteban, że dajemy vote'a i wybieramy osobę którą chcemy wykickować lub zbanować, a banowanie byłoby przykłądowo na 30min, aby zdążył admin wejść.
  10. Ostatnio non stop ktoś odpalony lata..
  11. CS-HARNAS.PL pasowało by zamienić na FRAGUJEMY.COM
  12. Ale o to chodzi, że to ma tak wyglądać. Nie rozumiem ile Ty tu grasz? Że już chcesz nam zmieniać cały serwer? To jest śmieszne i żenujące zarazem...jakoś stałym bywalcom co grają tu kupę czasu wszystko odpowiada i lubią ten serwer za to jaki jest. A przychodzą takie świeżaki i na wejściu chcą wszystko zmieniać
  13. Boli mnie troche brak adminow na only mirage. A glownym powodem przyjecia jest duza aktywnosc na forum a nie na serwerze. Jestescie w stanie sobie wyobrazic ze ktos nie lubi siedziec na forum tylko grac i spelniac role admina, a nie pisac jakies smenty na CHB. Chcialbym sie zapytac czy mimo braku adminow gdzie co drugi typ lata odpalony przez caly dzien i potem jest 4/20 graczy bo nikt nie wchodzi czegos z tym zrobic, jest wazne forum ktore wiekszosc osob ma gdzies bo woli grac i robic cos z tymi odpalami a nie tracic czas na pisanie czegos na forum. Aktualnosci ? Regulamin, jak najbardziej byc na czasie z nowymi informacjami ale nie ze ma miec 100+ tematow i postow zeby cos znaczyc heh.
  14. Na tym serwerze jest tak gdy zwrócisz danemu adminowi uwage dostajesz bana lub kicka z różnego powodu. Damo jest tego najlepszym przykładem! Że lepiej grać niż wejść od czasu do czasu na specta i zwrócić uwage na daną sytuacje. Ale to moja sugestia lecz prawdziwa.
  15. Bardzo mocna dyskusja! TVP info Korwin-Mikke vs reszta 06.04.2014 http://youtu.be/gzT6GlvqO5Y Weźcie sobie 31:00 do końca ;) Bardzo dobrze pocisnął temu Gawkowskiemu.
  16. Ja natomiast jestem przeciwny obecności wszystkich "karabinów" na normalny tryb arenki 1vs1 . natomiast proponuje żeby te bronie dodać do listy gdzie na tak/nie jak np z p90 czy xm . fajnie by tak było według mnie i uniknęło by się tym sposobem wszystkich konfliktów na podłożu kto jaka bronią gra i nw jak wy ale to by było najlepsze rozwiązanie dla wszystkich którzy lubią grac m4a1s nie było by takiego hejtu a do wyboru karabinów powinny być 2 bronie ak-47 i m4a4 i reszta broni by była dostępna jak by ktoś się na to zgodził . myślę ze nie napisałem tego tak ze nikt mnie nie zrozumie ale jeśli jednak to proszę o kontakt priv czy tutaj a jakoś postaram się to wytłumaczyć bądź napisać lepiej od nowa ;D @kocham koniki . jak dostane admina to w pt tak o 10 myślę ze dal bym rade w pozostałe dni tygodnia to średnio ale w pon i śr może dal bym rade gdzieś na 10 min z rana zajrzeć ....ale jeszcze adminem nie jestem i czy będę nie zależy ode mnie ale jeśli tak to postaram się jak najczęściej w te 3 dni pojawiać
  17. Ma ktoś pomysł jak to powiększyć?
  18. Chciałbym przedyskutować z wami temat udogodnień admina/VIPa na serwerze. A mianowicie, pierwsza runda, pistole, wszyscy z pistolami a admin z bizonem. Mysle, że to jest zbyt duża wyższość nad innymi. Ta pierwsza runda powinna być równa. A wy co o tym sądzicie?
  19. Witam Zachęcam moich czytelników do dyskusji na temat zmian na PBE które znajdziecie tutaj
  20. Można by również zrekrutować więcej adminów, gdyż taki "waszka g" jest kompletnie bezkarny i bany na ip nic nie dadzą. Trzeba mu walnąć na id :|
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności