Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'anty' .
-
hey, wrzucam temat jako dyskusje, moim zdaniem anty rash czasowo jest ok, jednak uwazam ze potrzebna jest zmiana anty rashu/a. zdarzylo mi sie ze dostalem info ze paka jest na bsie i chcac szybko przebiec na drugi bs nie moglem przez antyrasha i musialem gonic na okolo(de mirage). rozumie ze TP ale jednak musimy stworzyc anty rasza aby eliminowal pojedyncze rashe ale zeby umozliwial lekkie skracanie druzynowe(de inferno skaracnie srodka na poczatek 2 srodka jest dostepne - to przyklad i o to chodzi) czesto jakos wychodzi ze gram bo stronach TT wiec jeszcze nie opisze map ale dam sobie reke uciac ze kazdy by mogl cos dorzucic - np de trian - gralem raz CT i nie sprawdzilem - zeby skrocic mala drabine ale na nia nie wchodzic - kazdy kto gral lata temu wie ze jak komus sie udalo dobiec to stopowal atak na zamkniety chociazby przez flashe to jest tylko sugestia, zapraszam do dyskusji ale merytorycznej i z sensem oraz z argumentacja
-
przetłumacze na język dla prostych ludzi: "Nie umiem podać nazwy takiego serwera" "Boje się że w wyniku głosowania okazałoby sie, że większość graczy chciałaby usunięcia antyrusha"
-
- propozycja
- dot.
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mimo iż antyrelog jest ponoć jest dodany na serwer to nadal nie działa...Pierwsze co powinno być zrobione na serwerze to antyrelog iż gdyż ponieważ nie jaki Uzillo mówi:"Ja logam gdy coś mam" Czyli logasz całe życie powiadasz... Wczoraj chyba z 10 razy w ciągu niecałych 5 min lognąłeś tak samo Hg2.... gdy mają okazję to już z 1km logną XD
-
Moja propozycja to antyblock czyli przenikanie przez siebie na początku rundy przez 15-25s. Dlaczego? Niektóży nie maja bindow na drop, sklep,ks,modele i wpisując to betonują respa.
- 1 odpowiedź
-
- anty
- blokowanie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
