Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'dayz' .
Znaleziono 32 wyników
-
no szczerze to brakuje mi troche serwera ;/ chcialbym bardzo powrot starych czasow :(
-
Zmiany w ofercie MTA DayZ v3 Uprzejmie informujemy, iż od 1 grudnia 2016 roku oferta, z której dotychczas Państwo mieli okazje korzystać na serwerze MTA DayZ ulegnie kilku zmianom. Zmiany mają na celu urozmaicić ofertę i obniżyć jej koszty. 1. Kupno baz nielimitowanej Administracja po dokładnym przeliczeniu kosztów, obniża ceny dla baz nielimitowanych ponownie. Dzięki temu gracze będą mogli kupować bazy w przestępnej i odpowiedniej cenie. a) Mała baza nielimitowana Koszt obecny: 40 PLN Nowa cena: 30 PLN Stały bywalec może kupić bazę małą nielimitowaną za jedyne 25 PLN! b) Średnia baza nielimitowana Koszt obecny: 60 PLN Nowa cena: 50 PLN Dodatkowo do tej bazy dodajemy 1x duży namiot! Stały bywalec może kupić bazę średnią nielimitowaną za jedyne 45 PLN! c) Duża baza nielimitowana Koszt obecny: 90 PLN Nowa cena: 70 PLN Dodatkowo do tej bazy dodajemy 2x duże namioty! Stały bywalec może kupić bazę dużą nielimitowaną za jedyne 60 PLN! d) Ultra baza nielimitowana Koszt obecny: 130 PLN Nowa cena: 100 PLN Dodatkowo do tej bazy dodajemy 3x duże namioty + 1x medyczny! Stały bywalec może kupić bazę ultra nielimitowaną za jedyne 85 PLN! 2. Eventy Od grudnia wprowadzamy regularne eventy, zatem w każdą sobotę co tydzień od momentu resetu pojazdów, będzie się odbywał jeden z nich. Ale to nie wszystko! Po wygraniu eventu jednej z grupy, możliwe będzie do uzyskania: a) Rabat 50% na zakup lub przedłużenie danej usługi ( maks 3 rabaty w miesiącu ). b) Darmowe przedłużenie bazy na okres miesiąca ( maks 1 rabat w miesiącu ). Pozdrawiamy, FGTeam
-
Zmiany w ofercie MTA DayZ v4 Uprzejmie informujemy, iż od 17 października 2016 roku oferta, z której dotychczas Państwo mieli okazje korzystać na serwerze MTA DayZ ulegnie kilku zmianom. Zmiany mają na celu sprostowania kilku kwestii związanych z usługami, z którymi Państwo mieli dotychczas styczność. 1. Powiększenie limitu w bazach ultra W związku z tym, iż Ultra baza jest najlepszą bazą, dodajemy możliwość powiększenia limitu pojazdów za dodatkową opłatą w wysokości 10 PLN. Limit ten będzie wliczony podczas przedłużania baz o 5 PLN. Więc jeśli kupujemy bazę, zapłacimy łącznie 50 PLN. Przedłużenie tego dodatku będzie kosztować 5 PLN, łącznie 25 PLN. a) Ilość pojazdów lądowych: 15 b) Ilość pojazdów powietrznych: 7 Jednocześnie wraz z wprowadzeniem tej oferty, do regulaminu usług trafi pkt. dotyczący, że dana grupa może posiadać maks 2 bazy ( nieważne jakiej wielkości ). 2. Możliwe dokupienie markerów do baz W nowej ofercie będzie możliwy zakup markerów do baz, które zostaną ustawione tylko i wyłącznie pod bazą i w bazie. Oferta jest możliwa tylko w przypadku, gdy baza znajduje się na budynku! 3. Nowa promocja Chcemy uhonorować osoby nagrywające filmy na serwerze, dlatego będziemy składać propozycje zniżek dla takich osób. Zniżki będą zależeć od kilku czynników: a) Ilość subskrybentów. b) Częstotliwość wrzucania filmików. c) Jakość kanału, np. czy znajdują się tylko filmy z MTA czy też muzyka. Możliwe będą do przyznania zniżki w wysokości: 10 % / 25 % / 50 % lub darmowa baza! 4. Nowy namiot medyczny First Aid Kid x 40 Medic kit x 30 Medic bag x 20 Blood bag x 30 Bandage x 45 Morphine x 45 Temp. regulator x 45 Pain killer x 45 Cena nie ulega zmianie - 10 PLN. Pozdrawiamy, FGTeam
-
Event - utrzymanie terenu Event ten polega na utrzymaniu specjalnie przygotowanego terenu, składającego się z: a) Dużego hangaru - utrzymanie da Ci największą nagrodę; b) Średniego hangaru - utrzymanie da Ci średnią nagrodę; c) Małego hangaru - utrzymanie da Ci najniższą nagrodę; Event trwa około 2 godzin, a już po godzinie od startu będą bardzo powoli zamykać się 3 bramy. PS. Żeby nie było za łatwo, w środku będą dwa namioty pełne broni, amunicji i małych medykamentów! --- Regulamin Eventu 1. Nagrodę uzyskaną za wygranie Eventu można wykorzystać tylko i wyłącznie tydzień po jej uzyskaniu. 2. Nie można pieniądze wygrane w Evencie łączyć z rabatem uzyskanym po wygraniu Eventu. 3. Zakazuje się wykorzystywania wszelkich bugów, wspomagaczy czy celowego zawyżania pingu. -> w przypadku wykrycia oszustwa przez administrację, grupa zostanie zdyskwalifikowana <- --- Możliwe nagrody do uzyskania I. Utrzymanie Dużego hangaru a) 1 x 50 PLN do wykorzystania w sklepie MTA b) 1 x 50% zniżki na wybrany pakiet w sklepie II. Utrzymanie Średniego hangaru a) 1 x 25 PLN do wykorzystania w sklepie MTA b) 1 x 25% zniżki na wybrany pakiet w sklepie III. Utrzymanie Małego hangaru a) 1 x 10 PLN do wykorzystania w sklepie b) 1 x 10% zniżki na wybrany pakiet w sklepie albo można... a) 1 x Skin na stałe. b) 3 x Skin na 1 miesiąc. c) 2 x Przedłużenie bazy.
-
Pierwszy filmik z serwera już na kanale :D Następne wkrótce :) //edit W następnym filmie poprawie jakość przy nagrywaniu jak i mikrofon :)
-
[KOSZ] MTA:SA DayZ #8 - Fragujemy ostro !! /w bula, thizz, RUDY, Dorixson
Kaczorek2306 opublikował(a) temat w Kosz
Zapraszam do oglądania dzisiaj dostaniecie DayZ :D Naprawdę przesępatyczny odcinek zapraszam ! -
Pierw przeczytaj regulamin serwera: http://fragujemy.com/topic/30790-regulamin-dotycz%C4%85cy-serwera-mta-dayz/ Nigdy nie słyszałeś o DayZ? Pozwól, że wtajemniczę Cię w ten świat. DayZ zostało oryginalnie wydane jako mod do gry pt. Arma 2, po tym powstało wiele gier o tym samym charakterze co w modyfikacja, gry typu H1Z1, WarZ itp. Świat jaki przedstawia DayZ to świat wrogi, nastała apokalipsa która to wymiotła większość przedstawicieli ludzkości, po za Tobą. Właśnie Tobie przystanie rywalizacja z innymi graczami a czasem współpraca z nimi. Na tym serwerze sieci Fragujemy masz to wyjątkowe szczęście, że respawnujesz ("pojawiasz") się w niebiosach, nie na długo. Respawnujesz się z spadochronem (co jest mało spotykane na innych serwerach) który możesz odrazu otworzyć i polecieć o wiele dalej od "oryginalnego" miejsca spawnu. Po wylądowaniu sugeruje udać się do najbliższego miasteczka.Najlepszym wyborem są małe wsie w okolicach LS gdyż mało osób się tam kręci i można w spokoju lootować (zbierać przedmioty). Do większych miast (LS/SF/LV) najlepiej wybrać się z uzbrojeniem i amunicją. Pamiętaj jednak o innych zagrożeniach oprócz ludzi, żywych ludzi. Problemem oczywiście są tzw. zombie. Jeżeli będziesz skakać, biegać obok nich to zaczną Ciebie gonić-to może wpędzić Ciebie w wiele nieprzyjemnych sytuacji. Aby tego uniknąć chodź tzw. kucakiem (przycisk C). Jest też element typowego survivalu-pragnienie i głód. By zaspokoić te trzeba zbierać przedmioty typu Burger/Mleko. Pamiętaj też o aspekcie temperatury ciała człowieka-jeżeli nie zadbasz o nią to dostaniesz drgawek, wówczas użyj przedmiotu "temp. regulator", jeżeli zaczniesz krwawić- użyj bandaża. Uważaj na miejsca typu lotniskowiec w dokach SF, w Fort Carson (miasteczko "pod" Areą 51), Millitary base (również dostępna tylko na tym serwerze) w LV, Złote pociągi również w LV, Area 51 i szpitale w różnych miejscach. Dlaczego? Dlatego, że w tych właśnie miejscach kręci się najwięcej ludzi, powodem tego jest to co można w tych lokacjach znaleźć. W tych lokacjach można zlootować najlepsze z najlepszych broni i innych bardzo przydatnych rzeczy i to w dużych ilościach. Co do szpitali-są one jedynymi źródłami Medic-Kitów i innych medykamentów bardzo ważnych jeżeli chodzi o przeżycie w różnych sytuacjach typu np. strzelanina. Najlepiej jest grać z tzw. ekipą gdyż daje to Ci człowieka/ludzi którzy mogą patrzeć czy ktoś nie chce zaatakować Cię zza pleców w czasie gdy np. lootujesz. Wchodząc na serwer zauważysz, że jest parę grup, jednakże z liczebną załogą (np. NIEPLA, HG2). Na serwerze są tzw. bazy które najpewniej z czasem zauważysz, że są źródłem częstych kłótni. Jest to z powodu ludzi którzy tzw. kampią (siedzą z bronią w jednym miejscu) na bazę LUB ludzi którzy siedzą w bazie i z niej strzelają. Jeżeli chodzi o zakładanie "prowizorycznych" baz to jest to średnio dobry pomysł. Fakt faktem można rozłożyć namiot w jakimś skrytym miejscu i przechowywać w nim przedmioty jednakże nigdy nie wiadomo czy ktoś go nie znajdzie. Co do pojazdów to jest to ogółem bez sens by próbować jakkolwiek je chować, można je schować na parę minut/godzin ale przez ten czas jest bardzo prawdopodobne, że już go nie znajdziesz- jest to problem natury technicznej GTA:SA gdzie to często gęsto nie renderują (ładują) się tekstury mapy i np. ktoś lecąc helikopterem może zobaczyć pojazd z przestworzy. Polecam kupno bazy, naprawdę- gdyż to zapewni Ci swój mały kącik gdzie możesz przechowywać rzeczy i pojazdy oraz czuć się bezpiecznie. Co do pojazdów- co 2 tygodnie jest tzw. reset w którym to są usuwane pojazdy z baz i innych miejsc by to pojawiły się na nowo w swych oryginalnych spawnach- daje to szanse każdemu na zdobycie pojazdu zanim ktoś go schowa do bazy. Nie słuchaj bzdur na temat restartów namiotów- NIE MA TAKIEGO CZEGOŚ! Wiele ludzi narzeka na zabijanie tzw. frixów/nowych, tyczy się to graczy którzy dopiero co się zrespawnowali i nie mają broni. Nie słuchaj nikogo- możesz taką osobę zabić czy Ci się to podoba czy nie. Proponuje jednak dać szanse takiej osobie i napisać do niej na czacie lokalnym (przycisk T)- zachowaj jednak ostrożność, nigdy nie wiadomo jakie zamiary może mieć druga osoba. Powracając na chwilę do pojazdów- na serwerze jest system glue który pozwala graczom przykleić się do pojazdu (z wyjątkiem do Helikopterów i rowerów), by to zrobić musi być przynajmniej jedna osoba w pojeździe (jako pasażer lub kierowca) i wtedy gdy wejdziemy na pojazd klikamy klawisz E. Nigdy nie wdawaj się w kłótnie, praktycznie zawsze kończy to się przezywaniem a to prowadzi tylko do jednego- bana lub muta (zablokowania możliwości pisania na chacie). Jeżeli znajdziesz jakiś błąd na mapie lub w czymkolwiek innym- od razu zgłoś to admina na serwerze a jak jego nie ma to leć tu-na forum i pisz natychmiastowo o tym, nie czekaj aż coś się wydarzy przez ów buga. Teraz leć, wbij na serwer i pogadaj z ludźmi, przywitaj się i eksploruj mapę oraz jej zakamarki. Czekają Ciebie niesamowite momenty na tym serwerze Słowniczek: Loot/lootować- Itemy/zbieranie itemów. Frix/świeżak- Osobnik bez uzbrojenia. Nauka- Szkoła jazdy z singleplayera w SF (san fiero). Skate- Skatepark obok szpitala LS (los santos). Militarka- Obiekt militarny obok wjazdu do LV (las venturas) od strony opuszczonego lotniska. Navy SF- Statek wojskowy w San Fierro Copyright by WielBond dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
- 9 odpowiedzi
-
- 15
-
-
Witam Postanowiłem, że od czasu do czasu nagram jakiś filmik i wrzucę go na jutuba jak i na forum. Ostrzegam- jakość wideo jak i audio nie stoją na najwyższym poziomie, ale da się coś wypatrzeć z tego xD Zapraszam do oglądania i oceny
-
Siemanko, W dniu dzisiejszym postanowiłem zorganizować dla Was konkurs - x3 duży namiot. Aby wziąć udział w konkursie należy: 1. Zostawić fraga (zielona strzałka w góre) pod tym tematem. 2. Napisać w komentarzu Swój numer - którą osobą jesteś + 'Biore udział'. Na przykład: '1 - biorę udział' '5 - biorę udział' Q&A: Q: Jak będzie przebiegać losowanie? A: W dniu losowania za pomocą strony random.org wylosuje dwóch zwycięzców. Q: Kiedy odbędzie się losowanie? A: Losowanie odbędzie się jutro (14.03) bądź we wtorek (15.03) - zależy to od ilości osób które biorą udział w losowaniu. Q: Co muszę zrobić aby po wylosowaniu mojego numeru dostać wygraną na 100%? A: Każda osoba, po jej wylosowaniu dostanie swoją wygraną, o ile zostawiła wcześniej fraga pod tym tematem i nie wysłała kilka postów z różnym numerem. Q: Co mogę zrobić aby zwiększyć moje szanse na wygrana? A: Wystarczy dogadać się z osobami z teamu w celu wzięcia udziału przez kilka osób z jednego teamu - z jednego teamu udział może wziąść kilka osób. Udział bierzecie jako jedna osoba, a nie team. Na końcu warto zaznaczyć, że konkurs organizuje z własnej kieszeni - nikt z administracji go nie sponsorował. Konkurs nie jest ustawiony - jeśli w bazie brakuje magazynków stać Nas na to, aby zakupić taki namiot. Konkurs jest organizowany dla graczy serwera MTA DayZ i organizuje go, ponieważ jako moderator chce dać coś dla graczy od siebie. Nie czerpie z tego żadnych korzyści. Wygrany ma pełne prawo do wybrania sobie dowolnej usługi na serwerowni fragujemy.com do 5 zł ZAMIAST dużego namiotu. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Ile bd trwał reset globalny ?
-
Regulamin dotyczący serwera MTA DayZ Nie obowiązuje tu Ogólny Regulamin Serwerów Dla tego serwera przeznaczony jest poniższy regulamin i tylko według niego należy się stosować! Zasady gry Każdy gracz może zbierać i wykorzystywać itemy w dowolny przez siebie sposób. Każdy gracz może kampić na innego gracza lub urządzać zasadzki w dowolny sposób. Każdy gracz może kampić na bazę przeciwników lub obiekty typu crashsite w dowolny sposób. Każdy gracz może posiadać, a co najważniejsze poruszać się dowolnym pojazdem na serwerze. Każdy gracz powinien mieć odpowiedni ping ( maks 200 ), aby nie destabilizować przebiegu rozgrywki. Każdy gracz zobowiązany jest do posiadania włączonej opcji robienia zrzutów ekranu ( screenshot ) w ustawieniach gry. Fair play - grajmy uczciwie! Nie wolno usuwać żadnych obiektów gry po stronie klienta. Nie wolno używać żadnych programów wspomagających lub ułatwiających grę. Nie wolno używać na serwerze niestandardowych ( zmodyfikowanych ) plików gry. Nie wolno wykorzystywać wszelkich błędów zawartych w grze MTA. Nie wolno wykorzystywać wszelkich sposobów na kopiowanie przedmiotów. Nie wolno wykorzystywać wszelkich sposobów na przenikanie przez ściany lub tekstury. Nie wolno włamywać się i kraść itemów lub pojazdów należących do czyjejś bazy. Nie wolno włamywać się i kraść itemów lub pojazdów poprzez celowe dołączenie do czyjejś grupy. Nie wolno przynależeć do więcej niż 1 grupy na serwerze, niezależnie od ilości posiadanych kont. Nie wolno reklamować innych serwerów ani stron www stanowiących konkurencję dla serwera lub sieci. Nie wolno prowadzić handlu na serwerze poprzez sprzedaż za realną gotówkę itemów, pojazdów czy zakupionych wcześniej usług. --- Drogi graczu! Jeśli znalazłeś jakikolwiek błąd po stronie serwera, który jest możliwy do załatania, niezwłocznie powiadom nas o tym, a z całą pewnością takie postawy będą przez nas nagradzane i oceniane pozytywnie! Jeśli zależy Ci na serwerze, dbaj również o niego i nie niszcz wspólnej pracy! Wykorzystując błędy na swoją korzyść działasz tak naprawdę na niekorzyść całego serwera! Grupa: Zakładanie grup nie wiąże się z dodatkową opłatą na serwerze. Właściciel grupy jest odpowiedzialny w całości za wszelkie czyny dokonywane przez członków grupy. Właściciel grupy jest odpowiedzialny w całości za wszelkie udostępnianie haseł do baz swoim członkom grupy. Nie wolno nadmiernie tworzyć grup na serwerze. Nie wolno używać obraźliwych nazw oraz tagów grupy. Nie wolno celowo zabijać graczy należących do tej samej grupy. Nie wolno podszywać się pod członków oraz liderów innych grup. Nie wolno przekraczać dozwolonych limitów pojazdów w bazie grupy. Nie wolno grupowo wykorzystywać wszelkich błędów w grze bądź na serwerze. Nie wolno grupowo kampić lub stosować pułapek na nowych graczy na serwerze. Nie wolno sprzedawać, wymieniać lub przekazywać grupę, jeśli na nią są przypisane usługi ( np. baza, skin grupowy ). a) Innej grupie - niezależnie czy dana grupa posiada już zakupioną usługę, czy też nie; b) Innej osobie - niezależnie czy dana osoba posiada już zakupioną usługę, czy też nie; [!] Prowadzenie jakiegokolwiek handlu w powyższych przypadku będzie surowo karane! Pozwala się na zawieranie prywatnych sojuszy między grupami. Pozwala się na wymianę przedmiotami lub pojazdami między grupami. Pozwala się na posiadanie więcej niż jednej bazy przez daną grupę na serwerze. Pozwala się na wszelkie ustawki ( np. kampienie na crashsite lub bazę ) między grupami. W niektórych przypadkach odpowiedzialność za popełnione czyny przez grupy może być zbiorowa! --- Adnotacja Administracja nie ma obowiązku w przypadku włamania do bazy do zmiany hasła lub nazwy grupy! Administracja nie odpowiada za wszelkie ustalane warunki czy postanowienia zawarte pomiędzy danymi grupami! Administracja nie odpowiada za wszelkie utraty przedmiotów lub pojazdów przez grupę nie z winy po stronie serwera! Administracja nie zwraca żadnych przedmiotów lub pojazdów utraconych przez grupę, jeśli wina nie leży po stronie serwera! Administracja nie rozdaje żadnych przedmiotów ani nie działa na korzyść danej grupy na serwerze! Zachowanie: Zabronione Wszelkie obrażanie, poniżanie bądź zastraszanie graczy. Wszelkie używanie obraźliwych lub zastraszających nicków. Wszelkie używanie zbyt długiego lub niewidzialnego nicku ( puste pole ). Wszelkie używanie nicków składających się wyłącznie ze znaków specjalnych ( np. %,#,@,! ). Wszelkie spamowanie wiadomościami na czacie globalnym lub lokalnym. Wszelkie nadużywanie wulgaryzmów w stosunku do graczy, a szczególnie administracji serwera. Nie wykonywanie poleceń administracji serwera. Podważanie wszelkich decyzji administracji serwera. Używanie gróźb w stosunku do administracji serwera. Nagabywanie administracji serwera o teleport, dawanie itemów czy spawn pojazdów. Wprowadzanie administracji serwera w błąd lub składanie skarg niepopartymi żadnymi dowodami. Bezpodstawne oskarżanie graczy, a w szczególności adminów, np. o spectowanie, kradzież, rozdawanie itemów. Dozwolone Przeklinanie z umiarem. Spokojna dyskusja z adminem lub graczem. Używanie nieobraźliwych nicków na serwerze. Proszenie administracji serwera o pomoc na serwerze. Współpracowanie z innymi graczami lub grupami na serwerze. Taryfikator kar Destabilizowanie gry - ban według uznania admina Ucieczka przed banem - ban według uznania admina Prowadzenie handlu za realną gotówkę na serwerze - ban według uznania admina Spamowanie na czacie - mute do 7 dni / ban do 3 dni Nadmierne przeklinanie - mute do 30 dni / ban do 7 dni Nieprawidłowe zachowanie - mute do roku / ban do 7 dni Obrażanie lub poniżanie graczy - mute do roku / ban do 7 dni nadmierna obraza (także po nadanym banie) może zakończyć się permanentnym banem! Bezpodstawne oskarżanie graczy lub adminów - ban do 3 dni Stosowanie obraźliwych nicków na serwerze - ban do 7 dni Handel grupami: a) ban permanentny dla lidera grupy i / bądź jej członków; b) usunięcie wszystkich aktywnych usług i / bądź żądanie zwrotu pieniędzy; Przekroczenie limitu pojazdów w bazie: a) zabranie wszystkich pojazdów ( lądowych i powietrznych ); b) zabranie wszystkich lub niektórych namiotów w bazie; c) usunięcie całkowicie bazy ( w ostateczności ). Reklamowanie konkurencyjnych serwerów - mute do 7 dni / ban od 7 dni do permanentnego Zablokowana możliwość robienia zrzutów ekranu ( screenshotów ) - kick / ban do 30 dni Wszelkie kopiowanie itemów - ban permanentny Włamywanie się do baz innych grup - ban do permanentnego Wykorzystywanie wszelkich błędów oraz niedozwolonych programów - ban permanentny Męczenie lub nagabywanie admina - ban do 10h Kłamanie lub wprowadzenie w błąd admina - ban do 3 dni Podszywanie się pod admina - ban do 7 dni w razie nadgorliwości gracza ( bądź celowym podszywaniu ) - permanentny Grożenie - ban do 7 dni Obrażanie admina - ban do 7 dni nadmierna obraza (także po nadanym banie) może zakończyć się permanentnym banem! Podważanie decyzji admina, kiedy on ma rację - ban według uznania admina ADNOTACJA: Administracja serwera ma prawo nadać dłuższy czas kary w sytuacji, kiedy gracz, np. łamał regulamin nadmiernie, złamał zbyt wiele punktów regulaminu lub, gdy do złamania regulaminu doszły inne, poważne powody. Administracja serwera ma prawo przed nadaniem bana zastosować innego rodzaju kary, np. kick lub mute. --- Copyright by Nesty dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania. Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
-
Cześć Nazywam Się Michał Nick w Grze NatusYT Szukam Gangu mam 2 letnie doświadczenie w MTA DayZ 16 Lat Mutacja 4-6 h aktywny ( nawet więcej ) Team Speak 3 Dzięki I czekam na odpowiedz jak najszybciej
-
Tutaj będą pojawiać się filmy z serwera MTA DayZ Fragujemy.com Serdecznie zapraszam do oglądania
-
Mimo iż antyrelog jest ponoć jest dodany na serwer to nadal nie działa...Pierwsze co powinno być zrobione na serwerze to antyrelog iż gdyż ponieważ nie jaki Uzillo mówi:"Ja logam gdy coś mam" Czyli logasz całe życie powiadasz... Wczoraj chyba z 10 razy w ciągu niecałych 5 min lognąłeś tak samo Hg2.... gdy mają okazję to już z 1km logną XD
-
Nie zapomnij o łapce w górze !
-
Nikogo to nie obchodzi
-
Link do kupionej bazy: http://fragujemy.com/topic/44135-zrealizowane-baza-nzr/ Przedłużenie skinu grupowego [ 5 PLN ]: NIE Mały namiot [ 5 PLN ]: NIE Medyczny namiot [ 10 PLN ]: / NIE Duży namiot [ 12,50 PLN ]: / NIE [ PROMOCJA! ] Kup 5 namiotów małych ( 25 PLN ), a dostaniesz dodatkowo jeszcze jeden ( łącznie 6 )! Kup 3 namioty medyczne ( 30 PLN ), a dostaniesz dodatkowo mały namiot! Kup 4 namioty duże ( 50 PLN ), a dostaniesz dodatkowo jeszcze jeden ( łącznie 5 )!
-
Chciałbym przedstawić wam filmik na start mego kanału :) Jako iż jest to moja pierwsza seria zarazem pierwsze prosiłbym o poradzenie co jest źle i co trzeba poprawić Kolejne filmy będą zamieszczane w tym temacie.
-
Proponuje dodać nowy pojazd, taki sam jak ten z moda DayZ na Armie 2. Mały smaczek z prawdziwego DayZ a na pewno ucieszy graczy: http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/29778-chevorlet-tahoe-ltz-2013-unmarked-police.html
-
Your nickname in MTA: [MDK]MRK Your serial: [iD CHECK IN CONSOLE] 4C48EE77C4DF4F4D3DA648DA227EAB52 The name of the gang: MDK Type of payment: psc Base validity: month Base size: The small Base Base location: SCREEN WITH PLACE AND MAP (F11) http://imgur.com/a/CRqCE Skin group [ 3 EUR - 3 months! ]:NO Tent [ 2 EUR / 3 EUR / 4 EUR ]: NO The bridge if the base is on the water (2 EUR): NO Inscription above the base (2 EUR): NO
-
Ankieta przeprowadzana jest w celu dopasowania HUDu do poszczególnych rozdzielczości. Podane są tylko rozdzielczości zgodne z MTA.
- 11 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- ankieta
- rozdzialka
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mam pytanie, dlaczego praktycznie cały dzień serwer nie działa?
-
Witam jak ktoś gra w Arma 2 dayz to pisać pw chętnie zagram z kimś a nie sam.
-
Moglibyscie zrobić cos takiego żeby można było wyciągać częsci z pojazdów (jesli jest naprawiony) Aby można było koła,silnik,tank parts wyjmować Mysle że pomysl jest dobry Pozdrawiam ;)
