Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ankieta' .
-
[ODDZIELONY] Ankieta dotycząca serwera ZOMBIE INFECTION
spalona pyra opublikował(a) temat w Oddzielone posty
@ -Damian @ BEST 4K4 BOSS @ 666D2 @ Lantiez Co wy na to? -
Witam. Potrzebuję minimum sto osób do wypełnienia ankiety na potrzeby pracy empirycznej na studia. Pytania nie są trudne, śmiem powiedzieć, że nawet ciekawe, dlatego proszę o jedno - absolutnie poważne i racjonalne podejście. Odpowiedzi będą na koniec selekcjonowane, więc bez głupot. ;) http://panelariadna.pl/survey/index.php?code=YToxOntzOjk6InN1cnZleV9pZCI7czoxODoiZ3JvbmNpa293c2thX3Rlc3R5Ijt9- link do ankiety + dałam wstęp, byście się nie przerazili. Z góry dzięki za wsparcie - oczywiście nagrody gwarantowane, cała masa piwa, cycków (nie moich), czekolady i... plusów! Dobra, tylko to ostatnie jest w granicach dostępności dla Was! Miłego wypełniania.
- 10 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- praca
- empiryczna
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak już pewnie zauważyliście doszło do zapowiadanych zmian na FFA, ruszyliśmy z formą "3 Maps" na serwerze. Od tego momentu co miesiąc będziemy losować "3 cią" mapę na przyszły miesiąc. Obecny Maps Settings: - de_mirage - de_cache - de_inferno (mapa rotacyjna) W tym temacie głosujemy na mapę która pojawi się w miesiącu WRZESIEŃ! (mapa de_inferno nie może pojawić się w przyszłym miesiącu) Za jakiś czas gdy serwer będzie dobrze prosperował będzie wprowadzony temat na mapy "nie oficjalne" jak de_westwood czy de_rats... Głosujemy
-
Witam drogich userów! W trakcie realizacji jest duży projekt związany z otworzeniem pierwszego w Polsce lokalu oferującego pełne zaplecze e-sportowe, możliwość grania ze znajomymi na najlepszym sprzęcie, braniu udziału w turniejach oraz wiele wiele innych, więcej informacji wkrótce. W celach wywiadowczych, serdecznie proszę o wypełnienie prostej i szybkiej ankiety - http://www.survio.co...A4W9E2A9M3A4W9X . Pozdrawiam, Varg :)
-
Ankieta przeprowadzana jest w celu dopasowania HUDu do poszczególnych rozdzielczości. Podane są tylko rozdzielczości zgodne z MTA.
- 11 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- ankieta
- rozdzialka
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam! Prosiłbym was o głos w ankiecie na temat waszego ulubionego typu serwera w CS 1.6! Macie opcję wielokrotnego wyboru, więc prosiłbym was o nie spamowanie bezsensownymi odpowiedziami. Pozdrawiam i dziękuje za każdy głos! :) //Edit. Nie ma tutaj wszystkich trybów, ale ankieta to max 20 opcji odpowiedz.. Wybaczcie. I tak chce zobaczyć tylko zainteresowanie na serwerach których nie ma obecnie na Fragujemy.com :)
-
Końcowy wynik: Polska 0 : 1 Ukraina
- 10 odpowiedzi
-
- Polska-Ukraina
- transmisja
- (i 8 więcej)
-
Witam. Otóż mam do Was pytanie. Tworzę swój serwer i chciałbym się spytać jakiego moda byście chcieli - Paintball czy Surf. Tworzę ankietę więc wybierajcie oraz komentujcie. Dziękuje i pozdrawiam sNaxu.
-
Wypełnij krótką ankietę odnośnie gatunków muzyki najbardziej przez Ciebie lubianych. Możliwy jest multi-wybór odpowiedzi. Zapraszam
-
Wpisujemy m.in. nasz czas spędzony na tym serwerze, taka mała ankieta :D http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.59:27015/top_players/<-- Tutaj znajdziemy nasz czas wyszukując po nicku Najlepiej wypełniać według wzoru: Mój nick: Imię: Wiek: (można pominąć :D) Od kiedy gram: Do kiedy będę grał: Czas online: Dlaczego akurat wybrałem ten serwer: Najlepsza osoba z administracji: (wpisujemy nick) Zamiar kandydowania na admina: Oczywiście/Nie/Może w przyszłości. Ulubiona klasa: Ulubiony perk: Ulubiona mapa: Zainteresowania: Do skopiowania w trybie BBCODE: [b]Mój nick: [/b] [b]Imię:[/b] [b]Wiek: (można pominąć :D)[/b] [b]Od kiedy gram:[/b] [b]Do kiedy będę grał: [/b] [b]Czas online:[/b] [b]Dlaczego akurat wybrałem ten serwer:[/b] [b]Najlepsza osoba z administracji: (wpisujemy nick)[/b] [b]Zamiar kandydowania na admina: Oczywiście/Nie/Może w przyszłości.[/b] [b]Ulubiona klasa:[/b] [b]Ulubiony perk:[/b] [b]Ulubiona mapa:[/b] [b]Zainteresowania:[/b]
