Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów '3maps' .
-
Wiemy że serwer 3maps upada i nie tylko u nas może warto wprowadzić zmiany. Po 1usunol bym blokadę broni na tym serwerze a czemu to napisze później. Po 2 zostawiamy mirage bo to mapa w którą ludzie chcą grać (choć tego nie rozumiem bo mnie się już znudziła) 2 mapa na serverze była by inna mapa z official mm by mogli sobie zmienić 3 mapka była by castmowa jakieś przeróbki mapek mapki z Cs 1.6 czy coś w tym stylu bo fajnie poznawać nowe mapy i gracze może by wchodzili na serwer sprawdzać chociażby jaka nowa mapa została wgrana 4 mapa dałbym mapy z workshopa jakieś mini gry dla rozluźnienia po przegranym mm czy poprostu by się rozerwać bo nie każdy ma dobry net by postawić server mini gierek i grać że znajomymi pozatym nie zawsze znajdą się znajomi by zagrać w mini gry. Mapy zmieniali byśmy co np sobotę. Czemu usunąć blokadę broni? Bo na minigach nie miało by to sensu zamiast tego dodał bym heal shota takiego jak na surfie dla vipow uważam że to rozgrywki nie zepsuje bo jak dostaniesz heada czy z avp to i tak padniesz a z leczeniem w niektórych sytuacjach może być ciekawie. Jak gracze zobaczą że coś się dzieje na serverze ze są jakieś innowacje może zaczną na niego wchodzić.
- 3 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
- propozycje
- zmian
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak już pewnie zauważyliście doszło do zapowiadanych zmian na FFA, ruszyliśmy z formą "3 Maps" na serwerze. Od tego momentu co miesiąc będziemy losować "3 cią" mapę na przyszły miesiąc. Obecny Maps Settings: - de_mirage - de_cache - de_inferno (mapa rotacyjna) W tym temacie głosujemy na mapę która pojawi się w miesiącu WRZESIEŃ! (mapa de_inferno nie może pojawić się w przyszłym miesiącu) Za jakiś czas gdy serwer będzie dobrze prosperował będzie wprowadzony temat na mapy "nie oficjalne" jak de_westwood czy de_rats... Głosujemy
