Jump to content

Max Goldds

Zasłużony
 • Content Count

  141
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Max Goldds last won the day on August 12 2020

Max Goldds had the most liked content!

Community Reputation

202 Znakomita

About Max Goldds

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 09/30/1999

Profile information

 • Name
  Damian
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Jastrzębie-Zdrój

Information about Fragowicz

 • Nick
  MaxGoldds
 • Favorite server
  CS:GO - CLASSIC SURF
 • I play on servers
  CS:GO - MIRAGE #04
  CS:GO - MIRAGE/CACHE
  CS:GO - ONLY AWP #01
  CS:GO - ONLY AWP #02
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Keyboard
  Genesis
 • Mouse
  Fury

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

1,336 profile views
 1. Puk puk witam czy można? Dziś są twoje urodziny okazja to nie mała nawet Max tu wpada by złożyć ci życzenia. Taju mordoooo wszystko najlepszego duzi cierpliwości do adminów nie ma mnie więc już masz łatwiej ale mimo to wiem że dają ci popalić 😅 zdrowia i szczęścia weny do mapek i innego wyglądu rang na surfie 😅 100 latek do zobaczenia za rok 😂😂

  1. Samurai Tajrox 龙

   Samurai Tajrox 龙

   Dziękuję za złożenie życzeń :D

 2. Uważam dokładnie to samo co pod odwołaniem trefika nie będę sie powtarzać lecz dodam iż widać tu skruchę i chęć poprawy co ja osobiście doceniam.
 3. Ej gościu to chyba ty jesteś nie stabilny emocjonalnie piszesz by ukarać ich permem Get ukarał ich permem i piszesz ze cie wkurwił.... A get dla twojej wiedzy jest właścicielem i założycielem tego projektu.
 4. WOOO teraz to poleciałeś grubo "tacy ludzie jak terfik nie zasługują nawet na pierwszą szanse"..... kim ty jesteś albo inaczej jak wielkie jest twoje ego by uważać sie za jakiegoś boga, który ma prawo decydować kto zasługuje na szanse a kto nie ? Ponadto piszesz ze admini są nie stabilni emocjonalnie to podchodzi pod obrazę admina za co też jest ban tak dla twojej wiadomości, dodam ze temat ten jest poruszany nie przez adminów tylko przez gracza który został ukarany permem bo ma prawo nie zgodzić sie z taką kara i napisać odwołanie adnimi sami nie wiedzieli co zrobić z tą sytuacją, ponieważ w regulaminie nie ma konkretnie ustalonej kary by ten czyn podpiąć pod daną karę. O długości kary zadecydował @ GET i Admini przystali na to co powiedział może któryś się z tym nie zgadzać ale padła taka decyzja i koniec ban został nadany i dlatego ten temat bo pogadać i pomyśleć być może pojawią sie inne argumenty przemawiające za długością bana. Tak by każdy gracz nie zależnie od tego czy jest lubiany czy nie czy gra długo czy nie był sprawiedliwie osądzony zgodnie z regulaminem bądź zdrowym rozsądkiem.
 5. Cześć szanowany i znany graczu w czym kolwiek sobie grasz. Fajnie że się wypowiedziałeś, bez urazy ale pisząc że jesteś szanowanym graczem tego czego tam sobie gramy nawet nie potrafiąc nazwać tego coś tu chyba nie gra fajnie że twój 1 post na forum odnosi się do "daj mu perma i tyle" czy rozkazujesz tym administracji co mają robić? Nie uważasz że każdy powinien dostać druga szanse?
 6. Pozwólcie że i ja się wypowiem. Jak dla mnie ban permanentny za to się nie należy. Owszem można podpisać to pod działanie na szkodę rzecz serwera aczkolwiek nie była to długotrwała czy trwała usterka moim zdaniem powinno to zostać podpięte pod wykorzystywanie błędów mapy czy też bugowanie mapy zgodnie z regulaminem 10h bana aczkolwiek mimo upomnień graczy a nie admina nie zostało to zaprzestane więc moim zdaniem ban powinien zostać nadany na długość 1miesiac patrząc na całokształt graczy o których mowa @ LiseQ @ trefik oraz @ Szefowa. Znam tych graczy i uważam że są oni jednymi z bardziej ogarniętych osób na serwerze mimo młodego wieku. Wiemy jak to jest każdemu może czasem odbić sodówka zwłaszcza w ich młodym wieku uważam że ban na miesiąc będzie wystarczająca nauczka ponadto projekt nie straci graczy którzy na co dzień są osobami ogarniętymi. Pozdrawiam wasz Max <3 Edit: Popieram @ PAPA Smerf w tym ze macie przemyśleć swoje zachowanie i się ogarnąć bo naprawdę jesteście wartościowymi graczami i widziałem to nie raz i na serverze i na długich rozmowach na DC.
 7. Zbliżają się Walentynki a wy co macie dla swojej 2 połówki ?

  IMG_20210211_134624.jpg

  1. [URLOP] GET

   [URLOP] GET

   Bat oraz kajdanki różoffe.

    

   making love bdsm GIF

  2. gtx

   gtx

   Pączuś wypełniony miłością. 

 8. Kocham to gówno 

  Oj tak byczku oj tak 

   

  1. KAEL

   KAEL

   Oj nie tylko ty ;) 

 9. Taka opcja była by fajna dajmy na to przykład surfa, gdzie VIP ma strzykawkę z HP i szansę na respawn. Dajmy na to ostatnią rundę mapy na surfie i wylosowany gracz dostawał by vipa na czas trwania następnej mapy. Dobry sposób by zapoznać ludzi z korzyśćmi z VIP-a i zachęcić ich do kupowania.
 10. Brawo leniu po 4 dnia pisania tego jakże ciężkiego tematu urlopowego należy ci się odpoczynek, to było tak męczące że aż się spociłem na samą myśl tego jak się napracowałeś. Pozderki Odpoczywka Szczała twój Maxik :p #toxic
 11. Gratulacje laczenty zastąp mnie godnie
 12. GET ten projekt bez ciebie upadnie włożyłeś w to całe serducho nie pozwól by to upadło przez to że inni mają to w dupie to twoje "dziecko" odpoczywaj i wracaj do nas
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy