Jump to content

Samurai Tajrox 龙

[CS:GO] Server guardian SURF
 • Content Count

  78
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Samurai Tajrox 龙 last won the day on October 9

Samurai Tajrox 龙 had the most liked content!

Community Reputation

208 Znakomita

8 Followers

About Samurai Tajrox 龙

 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Birthday 07/16/2003

Profile information

 • Name
  Jakub
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Bydgoszcz
 • Interest
  Wstawianie znaku " ¯\_(ツ)_/¯ "

Information about Fragowicz

 • Nick
  Samurai Tajrox
 • Favorite server
  CS:GO - CLASSIC SURF
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY AWP NO SCOPE
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Nie posiadam
 • Processor
  ¯\_(ツ)_/¯
 • Graphics Card
  ¯\_(ツ)_/¯
 • RAM
  ¯\_(ツ)_/¯
 • Keyboard
  ¯\_(ツ)_/¯
 • Mouse
  ¯\_(ツ)_/¯
 • Smartphone
  ¯\_(ツ)_/¯

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

936 profile views
 1. Mam w planach dodanie czegoś takiego na serwerze surf, tylko troszkę rozbuduje ten koncept. Mianowicie, początek z wyborem, czy chcemy stoczyć pojedynek zostaje, jednakże po zaakceptowaniu pojedynku, gracz i jego przeciwnik, zostaną przeniesieni na specjalne areny w których stoczą swój pojedynek, w przypadku niezaakceptowania, stanie się coś innego, ale tego już nie będę zdradzał. Na chwilę obecną temat ten zostanie zamknięty i pozostawiony w tym dziale. Natomiast, kiedy już wdrożymy taką funkcje, przeniesiemy ten post do działu: "Zrealizowane propozycje i uwagi".
 2. Skrypt powodujący wyrzucanie afk'ów jest jak najbardziej ciekawym pomysłem. Prawdopodobnie zostanie on wprowadzony w niedługim czasie, o ile będziemy w stanie go stworzyć, lub też zaimplementować do serwera. Tak więc na chwilę obecną zamykam ten temat, gdyż został zaakceptowany. Na razie post ten będzie sobie przebywał zamknięty w tym dziale, aż ostatecznie uda nam się dodać taki plugin na serwer, potem temat ten przeniesiemy do katalogu: "Zrealizowane propozycje i uwagi", lub też "Archiwum", jeśli nie uda nam się czegoś takiego wdrożyć.
 3. Siemanko, ponownie podsyłam wam koleją listę zmian w poszczególnych mapach 😄 awp_fg_deluxe / night - zmieniono wygląd skyboxa, - poprawiono teksturę podłoża w niektórych miejscach mapy, - zmieniono położenie wież, a także niektórych obiektów, w taki sposób, aby mniej przeszkadzał i lepiej się prezentowały. awp_fg_dust - zmieniono położenie drzewa obok podestu, a także usunięto niepotrzebną (niewidzialną) ścianę, która blokowała czasami graczy. - pod wcześniej wspomnianym podestem dodano blokadę, by uniemożliwić kampienie w tamtym miejscu graczom, - skrócono rampę przy schodach po prawej stronie mapy (patrząc od respa TT), a także dodano niewidzialną rampę, aby celownik nie skakał w trakcie chodzenia po nich, - całkowicie po lewej stronie mapy (patrząc od respa TT): a) wyrównano teren, b) dodano schody, aby można było na niego wejść, c) dodano budynek, dla lepszej osłony, d) zmieniono położenie dużej skrzynki przy wzniesieniu (tam gdzie kiedyś był długi podest, niedaleko ct), a na jego miejsce dodano kilka mniejszych skrzynek. awp_fg_gade_beta - poprawiono niektóre tekstury, - dodano kilka murków, niedaleko mostów, awp_fg_kox_beta - dodano za respami budowle, które znajdowały się już wcześniejszej wersji mapy (chodzi, głównie o te okręgi), - poprawiono, a w szczególności dodano brakujące tekstury, - usunięto trójkątne podesty, obok schodów, na rzecz jednego, większego, awp_fg_lego_2 - usunięto funkcje z mapy, która dodawała kewlar, awp_fg_lego_2_remake - zmieniono kolorystykę niektórych tekstur, - zmieniono intensywność światła, - dodano inną teksture skyboxa, - obniżono murki znajdujące się na wieży, awp_fg_vio - poprawiono tekstury większości budowli - pozbyto się błędu z cieniami awp_fg_zvk / night - przywrócono stare położenie murku od strony ct (wcześniej były tam skrzynki), - dodano trzy skrzynki po lewej stronie budowli (patrząc od strony CT), a także jedną skrzynkę przy prawym murku od ct, - przestawiono jedną skrzynkę z trzech, obok środkowej budowli, w taki sposób, aby nie dało się wejść pomiędzy nimi. scout_fg_neon_beta - poprawiono niektóre tekstury - podjęto się próby zoptymalizowania mapy, aby ta nie powodowała lagów, awp_fg_garden - skrócono mapę od tylnej strony respów, - zmieniono położenie drzew, - podwyższono wszystkie cztery murki - dodano kilka krzaków obok wodospadu, - zmieniono położenie pochodni, obok murków, w miejsce przy wodospadzie, - obrócono kilka skrzynek przy bocznych stronach mapy, - powiększono wielkość szlaku wodnego z wodospadu do środkowej budowli, - dodano dwie deski, nad dziurą do środkowej budowli, dodatkowo usunięto możliwość wrzucenia tam broni, - zmieniono teksturę trawy, - usunięto możliwość chodzenia po bocznych murkach mapy, awp_fg_orange - zmieniono intensywność, a także położenie światła, - obniżono podesty za respami - pozbyto się bocznych ścianek, - dodano "balkony", tzn. więcej przestrzeni, obok środkowej budowli, - poprawiono niektóre tekstury,
 4. Pomysł jest dosyć ciekawy, jednakże w ogólnych rozrachunku, mógłby za bardzo ułatwić grę. Przykładowo, osoby potrafiące, bardzo dobrze surofwać i posługiwać się broniami w powietrzu, mogłyby w prosty i szybki sposób zabić większość graczy w krótkim czasie, co powodowałoby, że większość graczy powychodziłaby z serwera i już przestała do niego wracać. Dodatkowo jest dużo broni, które już będące dosyć dobre, stałyby się zbyt mocne, a sama rozgrywka straciłaby sens. Ogólnie rzecz biorąc, odrzucam dodanie takiej koncepcji na serwerze.
 5. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 6. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 7. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 8. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
 9. Szczerze powiedziawszy nie wiem na chwilę obecną o co może chodzić. Wszystkie respy są ustawione na wprost i nie było to zmieniane. Więc nie wydaje mi się, aby było to spowodowane od map, wieć może od gry? Mimo wszystko postaram się sprawdzić co jest tego przyczyną.
 10. Witaj Swaguuu, Po przeanalizowaniu i podsumowaniu, wszystkich zebranych dowodów jestem skłonny stwierdzić, że ban ten był nie słuszny, a konkretniej nie ma na chwilę obecną dowodów, które pokazywałyby, że jest inaczej. Oczywiście twój nick, a także głos, mogłyby sugerować coś innego, jednakże nie wystarczą one by całkowicie potwierdzić, że ban jest słuszny. Szczerze powiedziawszy nie pamiętam, już gracza o nicku: "Swag", przez co nie mam jak porównać jego głosu z nagraniem podesłanym przez @ TURBO LACZEK . Na chwilę obecną jedynymi dowodami, pokazujące twoją niewinność są różne adresy IP przy obu kontach, oprócz tego najczęściej gracz zmieni nazwę swojego nicku, niż pozostawi taką samą, dodając np. kilka liter. Podsumowując, gracz Swaguuu zostaje odbanowany, w najbliższych 24 godzinach, natomiast ten post, przeniesiony do odwołań przyjętych. Dodatkowo mam pewną prośbę do @ TURBO LACZEK mianowicie, następnym razem, lepiej zweryfikuj danego gracza i znajdź jednoznaczne dowody, że gra na multi koncie, np. poprzez porównanie adresów IP niż opieranie się na swoich przypuszczeniach. Nie mówię od razu, że są złe i niepotrzebne, tylko to, iż w ogólnym rozrachunku nie wystarczą. Twoje odwołanie zostało: PRZYJĘTE w ciągu najbliższych 24 godzin zostaniesz odbanowany.
 11. Siemka, podsyłam wam zestaw zmian na waszych mapa, od razu uprzedzam, że lista nie jest długa więc szybko ją przeczytacie awp_fg_arena - przesunięto, powiększono, a także dodano animacje do loga za respem ct, - dodano dodatkowe loga w rogach mapy, - poprawiono teksturę wszystkich log znajdujących się na mapie, - usunięto niektóre obiekty, dla lepszej optymalizacji, - poprawiono położenie skyboxa. awp_fg_deluxe - poprawiono strukturę, a także tekstury większości budowli, - dodano możliwość wspięcia się na środkową wieże od strony bocznej, - poprawiono i powiększono teksturę loga. awp_fg_dust - usunięto podest niedaleko respa ct, - obniżono, a także przeniesiono skrzynkę nad podestem, - zmieniono położenie i poprawiono teksturę loga, - przesunięto wielką skrzynkę do strony ct do przodu i lekko w lewo, - dodano od strony tt małą skrzynkę, aby dało się lepiej wskakiwać na inne skrzynki, - usunięto jedną środkową skrzynkę, a drugą dano podwójną, - zmieniono położenie niektórych respów od strony ct, - dodano kilka skrzynek i podest na po bocznej stronie mapy (obok schodów i drzewa), - dodano w rogu tt lekkie wzniesienie z piasku, - poprawiono teksturę niektórych skrzynek, - dodano beczkę po boczne stronie mapy na przeciwko skrzynek z podestem. awp_fg_fort - zmniejszono ilość scoutów - poprawiono teksturę loga - zamiast amunicji przy samochodzie od strony tt, dodano kilka opon, - dodano wejścia do budynków znajdujących się obok pojazdów, - usunięto jedną ze skrzynek z amunicją obok pojazdu wojskowego. awp_fg_gade - dodano respy na platformach znajdujących się na respach, - poprawiono teksturę loga, - usunięto ściany znajdujących się w małym korytarzu, - pozbyto się błędu z prześwitem na bocznych ścianach, - zmieniono położenie słońca, - zmieniono położenie murków w korytarzu. awp_fg_garden - usunięto wszystkie krzaki znajdujące się na podestach, - lekko obniżono rośliny znajdujące się na środku - zmieniono wygląd schodów, - zmieniono położenie skrzyń po bokach mapy, - dodano wodospad po bocznych ścianach mapy, - dodano w środkowej budowli dziurę, aby było widoczne całe wnętrze. awp_fg_gony - dodano drabinki po prawej stronie od mostu, - dodano skrzynkę nad mostem, - poprawiono teksturę loga, - dodano niewidzialną ścianę obok drabinek. awp_fg_india - poprawiono teksturę loga, - usunięto mgłę nad mapą, która powodowała lekkie spadki fps, - usunięto i poprawiono niektóre skrzynki na mapie. awp_fg_kazki - poprawiono teksturę loga. awp_fg_2_remake - poprawiono teksturę loga. awp_fg_lego_2_towers - poprawiono teksturę loga. awp_fg_lego_3 - poprawiono teksturę loga, - zmieniono wygląd skybox'a. awp_fg_lego_2019 - poprawiono teksturę loga i innych obiektów. awp_fg_lego_arena - poprawiono teksturę loga. awp_fg_lego_india - poprawiono teksturę loga, - usunięto błąd z blokującym drzewem, - dodano schody do białych pięciokątów po bokach mapy, - poprawiono położenie respów, awp_fg_lego_rome - poprawiono teksturę loga, - usunięto błąd z poświatą na bocznych ścianach mapy, awp_fg_neon - poprawiono niektóre tekstury - dodano, aby kreska pod logiem (środkowa wieża), była przenikalna, awp_fg_nuke - poprawiono teksturę loga, awp_fg_pro - poprawiono teksturę, - usunięto reflektory na środkowej budowli, awp_fg_roost - poprawiono teksturę loga, awp_fg_vio - poprawiono teksturę loga i niektórych bloków, awp_fg_zvk - poprawiono teksturę loga, - zmieniono położenie ściany na respie ct (w jej miejsce dodano skrzynki) - przesunięto lekko skałę od strony tt, scout_fg_lego_dark - poprawiono teksturę loga, scout_fg_scoutknivez_street - skrócono czas jaki potrzeba, aby każda z pułapek się zakończyła - poprawiono, aby kolce zabijały - dodano obrażenia do drzwi od strony ct - usunięto doniczkę z kwiatkami na balkonie ct
 12. Siemka, poniżej podsyłam wam zestaw zmian na mapach. am_fg_redline - poprawiono niektóre tekstury, - powiększono obszar zabijania po wypadnięciu z okna, - poprawiono położenie, niektórych respów. am_fg_mix_warmup - usunięto niektóre obiekty z mapy, które mogły powodować lagi i duży var - poprawiono niektóre tekstury, - lekko poprawiono optymalizacje mapy, - zmieniono rozmieszczenie skyboxa. am_fg_custom_vertigo - zmieniono skyboxa, - zmieniono poprawiono teksturę loga, - dodano niewidzialną ścianę w miejscach, gdzie gracze najczęściej się blokowali, - poprawiono położenie skrzynek, a także niektórych obiektów na środku mapy, - lekko zmieniono oświetlenie, - dodano funkcje przenikanie do wiszącej wentylacji na suficie, - dodano po cztery spawny na arenę, czyli po dwa dla tt i dwa dla ct,
 13. Witaj AANG, Pozwoliłem sobie przejrzeć demko, z zamieszczonym zdarzeniem i muszę przyznać, nie wygląda to kolorowo. Wspominasz, że "co jakiś czas" używasz mikrofonu, jednakże na demku da się usłyszeć, że w ręcz przeciwnie, ponieważ praktycznie non stop da się ciebie usłyszeć i twoje naprawdę głupie i niepotrzebne komentarze. Nie dziwi mnie zachowanie admina, który nadał ci bana, bo w niektórych momentach przeszkadzałeś innym, a także prowokowałeś. Szczerze, to nie wiem poco w ogóle napisałeś tego posta, ponieważ już sam powinieneś zauważyć, jak tak naprawdę było i dlaczego ten ban został nadany. Poza tym wątpię by ta godzinna "kara" nakłonił cię do refleksji, gdyż mówi to o tym twoje konto, które chyba zostało stworzone, tylko po to by się odwoływać od banów/mutów i mieć za przeproszeniem "wyjebane", bo co cie obchodzą te bany co nie, przecież możesz napisać odwołanie, lub skargę i liczyć na to, że może teraz się uda i nie będziesz musiał czekać nie wiadomo ile. Wiem, że po to są te katalogi, ale nie wiem dlaczego ludzie, lubią w nich poruszać, takie głupoty, chyba tylko po to, aby dopiec trochę adminowi i zmarnować mu trochę czasu. Skarga zostaje oczywiście odrzucona a sam post zostanie przeniesiony, mam jedynie nadzieję, że choć trochę zrozumiesz po co są ci te bany dawane, w twoim wieku nie powinno to być chyba trudne. Twoja skarga została: ODRZUCONA
 14. Siemka, poniżej macie listę zmian konkretnych map. am_fg_desert_island - powiększono, a także oddalono logo, - zmieniono położenie beczki i koła ratowniczego na środku (beczkę dano bardziej w prawo, a koło w lewo) - poprawiono ułożenie piasku, - obniżono, a także zmieniono jego stan na przenikalny (no solid), - dodano od strony ct bar po lewej stronie, - poprawiono dwie drewniane kładki na środku mapy, a konkretnie ich położenie, - usunięto słońce na samej górze skyboxa, które w ogólnym rozrachunku, było nie potrzebne, - poprawiono położenie, a także teksturę skrzynek, przy respach, - zmieniono położenie drzew przy respach, - zmieniono położenie zadawanych obrażeń, - poprawiono położenie niewidzialnych ścian wokół wyspy, - poprawiono tekstury tabliczki z logiem, na skałach obok respa tt, am_fg_headshot_skydrop - dodano funkcje na mapie, która sprawia, że po podejściu na tylną stonę respa, - zmniejszono odstęp przy rozwalanych kładkach, aby dało się przeskoczyć na drugą stronę, - poprawiono skyboxa, - poprawiono wygląd schodów, - usunięto część kładki po bokach od respów, am_fg_sky_clouds - poprawiono dźwięk wydawany po przejściu przez most (od teraz jest jednorazowy, aż do końca rundy) - zmniejszenie miejsca w którym dźwięk zostaje odtwarzany, - zmniejszono niewidzialną rampę przy moście, która miała ułatwić wchodzenie, - zmieniono skyboxa, - poprawiono respy na mapie. am_fg_water - usuniętą ptaki znajdujące się nad mapą, - dodano wgłębienie na środku, - zmniejszono ilość ryb, a także ich promień poruszania się,
 15. Po przejrzeniu powyższego demka i sytuacji, która tam zaszła, muszę przyznać racje adminowi, który ów bana ci nadał. W regulaminie serwera jest jasno napisane, że nie można skanować, czyli strzelać do innych graczy przez szkło w respie i NAD respem. A dokładnie to uczyniłeś, łamiąc tym samym jedną z naprawdę małej ilości zasad panujących na serwerze. Dokładny moment tego zdarzenia znajduje się praktycznie na początku rundy po rozgrzewce a nie w trakcie jej, tak jak wspomniałeś. Twoje odwołanie zostało: ODRZUCONE
×
×
 • Create New...