Jump to content

Samurai Tajrox 龙

[CS:GO] Server guardian SURF
 • Content Count

  116
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Samurai Tajrox 龙 last won the day on October 9 2020

Samurai Tajrox 龙 had the most liked content!

Community Reputation

303 Wspaniała

About Samurai Tajrox 龙

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 07/16/2003

Profile information

 • Name
  Jakub
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Bydgoszcz

Information about Fragowicz

 • Nick
  Samurai Tajrox
 • Favorite server
  CS:GO - CLASSIC SURF
 • I play on servers
  CS:GO - SURF
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  ¯\_(ツ)_/¯
 • Graphics Card
  ¯\_(ツ)_/¯
 • RAM
  ¯\_(ツ)_/¯
 • Keyboard
  ¯\_(ツ)_/¯
 • Mouse
  ¯\_(ツ)_/¯
 • Smartphone
  ¯\_(ツ)_/¯

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

1,103 profile views
 1. Odpocznij sobie i zrelaksuje, panie adminie
 2. [#11] Roundsound - Styczeń - Luty 2021 Wykonany przez: @ Samurai Tajrox 龙 Ava Max - Kings Queens, Deepend - Desire, Disciples - I Got You, DJ Khaled - Wild Thoughts, Dua Lipa - Dont Start Now, Jason Derulo - Take You Dancing, Khalid, Disclosure - Know Your Worth, LUMX x MOKABY D.T.E x Gabry Ponte The Passenger, Martin Garrix & Bebe Rexha - In The Name Of Love, Martin Garrix & Justin Mylo - Burn Out, Olivia Addams - Are We There, Roddy Ricch - The Box, SAINt JHN - ROSES, Selena Gomez - Back To You, Sleepwalkrs - More Than Words, TONES AND I - DANCE MONKEY,
 3. Twoja skarga została odrzucona Powód: Dostarczony dowód nie jest wystarczający lub nie wykazał złamania regulaminu - - - [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a rozpatrzymy skargę ponownie!
 4. Siemka mrsluchawa, Przejrzałem sobie demko i masz racje co do strzelania z respa przez @ PAPA Smerf . Jednakże on zrozumiał swój błąd i postanowił samemu sobie wymierzyć karę poprzez wyjście z serwera po dwóch rundach na dłuższy okres czasu. Wiem, że nie jest to godzina, lub dwie jak to on w zwyczaju przyznaje za takie rzeczy, ale musisz zrozumieć, że jednak postanowił jakkolwiek "odpokutować", gdzie czasami niektórzy admini, mogą po prostu powiedzieć: "okej" i nic więcej z tym nie zrobić bo i m się nie chce. No ale załóżmy, że admin zrobił to co zrobił i wlepił sobie na, godzinę, lub co gorsza cały dzień bana i co wtedy? Nie będzie miał możliwości wejścia na serwer, przez co nie zbanuje czitera, lub zmutuje denerwującego dzieciaka, mimo iż powinien to zrobić, no ale jak może skoro nawet nie wejdzie. Niby przykład znikąd i mało prawdopodobny co? Ale zawsze może się coś takiego wydarzyć. Ogólnie rzecz mówiąc jestem sceptycznie nastawiony do dawania bana adminom, bo nigdy nie wiadomo kiedy będą potrzebni na serwerze. Najważniejsze mimo wszystko, że admin zrozumiał swój błąd i w jakimś stopniu próbował ukarać samego siebie, mimo iż mógł po prostu nic z tym nie zrobić.
 5. Drogi Użytkowniku, Twoja propozycja została zrealizowana! Z każdą kolejną zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią. Razem tworzymy lepsze jutro... Pozdrawiamy, FGTeam.
 6. Witaj q1y, Problem został już zażegnany, był on spowodowany podziałem mapcyklu na wersję dzienną i nocną, gdzie w tym pierwszym były wszystkie mapy, natomiast w drugim już tylko ich część, przez co wieczorem można było ujrzeć tylko wycinek aktualnych map jakie możemy wybrać na serwerze.
 7. Trudno jest powiedzieć które na pewno bo uwielbiam oglądać: Naruto, DragonBall'a, OnePiece, Bleach, i wiele innych, ale chyba wyznaczę Naruto, gdyż to anime jest jednym z pierwszych które zacząłem oglądać za młodu i do teraz jeszcze mi się nie znudziło.
 8. Siemka Kalin, pozwoliłem sobie posprawdzać wszystkie informacje, które tutaj zapisałeś i puszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Ogólnie rzecz biorąc twój GameTracker robi wrażenie, starasz się codziennie wchodzić na serwer co jest na plus. Dodatkowo po paru rozmowach z tobą muszę stwierdzić, że wydajesz się nawet miłym i ogarniętym gościem, no ale pozory czasami mogą mylić, jednakże miejmy nadzieję, że nie jest tak w twoim przypadku. Z tego co widzę to kilku adminów jest podobnego zdania co ja, więc trudno byłoby cię nie przyjąć, dlatego też zatwierdzę twoje podanie i zobaczymy na ile cię stać. Miejmy nadzieję, że poradzisz sobie jako admin i nie będziesz sprawiał kłopotów, no ale zanim do tego dojdzie, najpierw musisz wykonać kilka innych czynności, ale o nich dowiesz się więcej na pw. PODANIE PRZYJĘTE Więcej informacji co masz dalej zrobić dostaniesz w swojej skrzynce z wiadomościami w ciągu 24h
 9. Siemka, już wam popoprawiałem te mapy. Na dole podsyłam listę zmian. awp_fg_lego_2 / remake - skrócono blok przy drabince na wieży, aby nie blokowała postaci podczas wchodzenia, - zablokowano boczne ściany, od teraz już się nie da tam wskoczyć. awp_fg_kazki - usunięto błąd z niewidocznymi teksturami na skrzynkach.
 10. Uwagi związane z nowymi mapami na Surf Classic Od niedawna zostało wdrożonych kilka map naszego autorstwa na serwer. Dlatego też prosiłbym wszystkich użytkowników, aby zapisywali swoje sugestie, błędy, oraz uwagi w tym poście i pomogli je udoskonalić. Od razu informuje, że każda przerobiona przeze mnie mapa będzie miała na końcu dopisek "beta" więc skupiajcie się jedynie na nich, aby nie opisywać nie tych map co trzeba. Poniżej lista map, które ostatecznie znajdą się na serwerze, wraz z ich zmienioną nazwą. 1. surf_4fun_2016_v1_fg -> surf_fg_4fun 2. surf_akai_final_fg -> surf_fg_akai 3. surf_buzzkill2_new_fg -> surf_fg_buzzkill 4. surf_combat_fg -> surf_fg_combat 5. surf_dust2_2015_fg -> surf_fg_dust_2015 6. surf_dust2017_fg -> surf_fg_dust_2020 7. surf_fg_ski_2 8. surf_gamma_fg -> surf_fg_gamma 9. surf_greatriver_xdream_night_fg -> surf_fg_greatriver 10. surf_green_b3_fg -> surf_fg_green 11. surf_iceland_fg -> surf_fg_iceland 12. surf_japan_ptad_fg -> surf_fg_japan_ptad 13. surf_mai_remix_fg -> surf_fg_mai_remix 14. surf_matrix_v8_fg -> surf_fg_matrix 15. surf_megamachine_fg -> surf_fg_megamachine 16. surf_monster_dust2_fg -> surf_fg_monster_dust 17. surf_reloaded_v2_fg -> surf_fg_reloaded 18. surf_strange2_v2_fg -> surf_fg_strange2 19. surf_utopia_day_fg -> surf_fg_utopia 20. surf_year3000_dm_fg -> surf_fg_year3000 ★ Legenda ★ Kolor zielony - jeszcze jest stara wersja mapy, Kolor żółty - już została wdrożona nowa wersja, Mapa przekreślona - mapa została już ukończona w całości - - - Prosiłbym, abyście zapisywali zawsze nazwę mapy, w której chcecie coś zmienić. Przy okazji dziękuję wszystkim tym, co chcą nam pomuc i angażują się w testowaniu map.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy