Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'propozycje' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Znowu ani jednej nuty dodanej przez użytkowników forum. Istny brak szacunku dla użytkowników tego forum. Następnym razem będzie już dislike ...
  2. Propozycja Round Sound na serwer FFA RS FRagujemy FFA Lipiec 2025 Round Sound na serwer FFA Lipiec 2025 [CT/TT] Playlist 11.Tommy Cash - Espresso Macchiato (SOUND BASS Bootleg)[CT].mp3 ( 0:13) 10.Męskie Granie Orkiestra 2025 - To Bardzo Ziemskie (C-Tite Purple Disco Mash)[CT].mp3 ( 0:15) 9.AlphaJack - Sugar Sugar [CT].mp3 ( 0:15) 8.Maxx & Misha Goda - Get a Way (KIRILLSLEM Blend) [CT].mp3 ( 0:15) 7.Lou Bega - Mambo No. 5 (Valeriy Smile Remix)[CT].mp3 ( 0:16) 6.Krzysztof Krawczyk & Edyta Bartosiewicz - Trudno tak (JHUSH DNB Remix)[CT].mp3 ( 0:12) 5.Doechii - Anxiety (Dj Dark Remix)[CT].mp3 ( 0:15) 4.Dj Dark - Lily Was Here [CT].mp3 ( 0:16) 3.Disco or Die! - Ghosts On The Dancefloor (Radio Edit)[CT].mp3 ( 0:15) 2.2 Unlimited - Get Ready For This (CASA Remix) [CT].mp3 ( 0:12) 1.Piersi - Piątek Piątunio Piąteczek [CT].mp3 ( 0:14) 11.MaxRiven - Flying High [TT].mp3 ( 0:13) 10.ŁZY Adam Konkol - AGNIESZKA(DJ SKIBA OFFICIAL REMIX)[TT].mp3 ( 0:14) 9.Queen - Another One Bites The Dust (Funny Bubble Remix)[TT].mp3 ( 0:15) 8.Sonny Wern & TIM PLVNK - Bamboleo TECHNO REMIX 2025 [TT].mp3 ( 0:14) 7.Perfect Pitch - Everywhere [TT].mp3 ( 0:15) 6.Subacik - Nie mogę spać [TT].mp3 ( 0:13) 5.KYLIE MINOGUE - CAN'T GET YOU OUT OF MY HEAD (BVNNY REMIX) [TT].mp3 ( 0:14) 4.Goya - Smak słów (DJ Mularski Remix) [TT].mp3 ( 0:14) 3.89ers x Felix Harrer x Rimini Rockaz – Kingston Town [TT].mp3 ( 0:10) 2.DANCE 2 DISCO BIG DADDI - Polka Techno [TT].mp3 ( 0:14) 1.Connie Francis - Pretty Little Baby (Ultimix by DJSW Production 2025 Dj Dark Club Edit) [TT].mp3 ( 0:15) Link do RS FRagujemy FFA Lipiec 2025 r : https://krakenfiles.com/view/wk3chK04Zn/file.html Link do odsłuchy rs w jednej mp3 : https://krakenfiles.com/view/yG1uZGIGUA/file.html PS śmiało można brać na dzwonek na telefon. Enjoy and listen to music , pozdrawiam.
  3. Wnioskuję o usunięcie de_css_port w związku z bugami na respie które w dalszym ciagu występują a dodanie jakiegoś dinaunion albo cs_rio
  4. to zależy na ile ten ban
  5. Temat nowych map umarł, w tym temacie czy tym założonym przez Smakowego. Czy możemy liczyć na jakieś informację czy choćby komentarz od administracji? Proponuje cs_rio oraz de_cpl_mill.
  6. Tak szczerze to te mapy powinny być dodane przed świętami , kiedy był zapchany serwer graczami ... Jeszcze kilka tygodni i można powoli zmniejszać pulę map ... bo wiosna to raczej graczy nie będzie. Zresztą zawsze obserwujemy spadek po feriach... Mi szczerze się też przejadły w koło te same mapy. A pisanie propozycji na zasadzie proszenia się o mapy , bo poruszamy to już kolejny raz ..już mnie znudziło Time to break .
  7. Tak Panowie, przydałyby się wreszcie nowe mapy ciągle grane są jedne i te same mapy
  8. no get nie za bardzo sie popisales z tym updatem xd
  9. COD MOD - beta testy oraz propozycje Witajcie, W związku z startem serwera CS 1.6 - COD MOD, chcielibyśmy przeprowadzić wkrótce beta-testy, Osoby chcące pomóc nam w testach proszone są o zgłoszenie się w tym temacie! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w testach. Jeśli ktokolwiek z Was ma jakiekolwiek pomysły na serwer, które moglibyśmy wdrożyć, piszcie koniecznie! @ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Elitarny fragowicz FGTeam
  10. Jestem za każdym pomysłem który jest za nowymi mapami 👍👍
  11. Jak najbardziej jestem za ,gram często po północy i potrzebne są mapki ma kilka osób Cs_max też jest ok
  12. Nie ma zadniej mapy z VIPEM to może dodajcie as_tundra ? de_vegas de_tmar32
  13. Cześć, Propozycje nowych map składamy w tym temacie: Pozdrawiam
  14. A więc tak za niedługo jadę po myszkę, i potrzebuję jakieś propozycje aktualnie mam g pro superlighta / Zowie EC2-CW ale nie leż mi troche zowie, a przy g pro już się double klick zrobił i scroll ledwo działa xD Jakie wy macie gryzonie? Czy jesteście bardziej team bezprzewodowe czy po kablu rozważę każdą propozycje, myszki tylko pod palm / finger gripa claw mi nie leży PS. kasa nie gra roli. O i klawe jakąs mechanika tym razem możecie polecić do 250 ziko
  15. Dorzucę propozycję. Kiedy nowe rs?
  16. Nazwa mapy: de_dust2 Dlaczego chciałbyś tę mapę u nas na serwerze: Klasyk. Zna ja każdy. Najpopularniejsza mapa cs 1.6. Funkcjonują serwery na których grana jest tylko ta mapa. Nie rozumiem dlaczego została usunięta z map cyklu.
  17. de_eldorado grając zauważyłem, że westwood jest lubiany, wydaje mi sie ze eldorado jest wieksze. Jest to rowniez fajna mapa.
  18. Nazwa mapy: de_eldorado Witam, chciałbym zaproponować o dodanie mapy de_eldorado na serwer FFA. Duża mapka, na dużo awp, gdzie na tym serwerze dużo osób gra z tą bronią. Można by wykluczyć w regulaminie mapy, żeby nie skanować plotka z respa CT do respa TT i odwrotnie. Myśle, że ta mapka idealnie by się sprawdziła. Pozdrawiam
  19. de_dust2_xmas de_winterinferno assault_christmas de_dust2_xmas de_winterinferno assault_christmas
  20. Niestety, ale muszę się doczepić do mc nocnego... Obecnie składa się on z następujących map... Nie da się ukryć, że nie ma w czym wybierać... Uważam, że bez sensu są te 4 dupsty w mc nocnym... I tak ani de_dust, ani de_fg_dust2 ani też de_dust2x2 (ta może jest wybierana sporadycznie przy mniejszej ilości osób) nie są wybierane jeśli już to wybierany jest standardowy dupst2, więc nie wiem jaki ma to sens, żeby trzymać te mapy na siłę. Zamiast de_dust2x2, de_fg_dust2 proponuje dodać mapkę de_hell mapa znana wielu graczom na innych serwerach często się na niej grało w nocy oraz mapę, którą można zobaczyć czy się przyjmie w nocy czyli de_stacja. Jeśli by się de_stacja nie przyjęła raczej nie jest problemem zrobić podmiankę mapy na inną. Troszkę mniej graczy na serwerze bo nie ma już w czym wybierać... więc mc nocny wygląda następująco Zdziwiło mnie bardzo co się stało z mapą de_chateau... 🤔 Mapa, która jest co noc grywana nagle zniknęła z nominacji... Nie wspominając już o mapie, która niedawno została wgrana cs_bikini pierwsze zagranie tej mapy w nocy i był na niej full, ale bardzo szybko zniknęła, a cs_estate nie było nawet okazji zagrać... Mapy standardowe może i przyciągają graczy w nocy (zależy też jaka mapa), ale widać, że ludziom się nudzi granie jednego i tego samego w kółko, a jeszcze jak nie ma w czym wybierać to frekwencja zaczyna spadać. Przykro się robi kiedy się widzi, że mapy, które się często kiedyś grało niestety nie są tutaj dostępne, a mc nocne jest coraz bardziej okrojone... Tylko nie mówcie mi, że truję dupę o mapy... należę do stałych bywalców i widzę co się dzieje i jak to wygląda w rzeczywistości na serwerze...
  21. Wesołych świąt i mokrego dyngusa psikusa!
  22. Zwiększcie liczbę map ponieważ praktycznie cały czas grane jest to samo. Co chwile tylko mirage/aztec/inferno później jakieś prodigy, hell, nuke i jeszcze jakieś ze dwie mapki i za chwilę ponownie mirage i powtórka z rozrywki.
  23. Myślę że militia mogłaby się sprawdzić. A tak odbiegając, czemu nie wypisałeś propozycji map w tym temacie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności