Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'nowych' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Wnioskuję o usunięcie de_css_port w związku z bugami na respie które w dalszym ciagu występują a dodanie jakiegoś dinaunion albo cs_rio
  2. to zależy na ile ten ban
  3. Temat nowych map umarł, w tym temacie czy tym założonym przez Smakowego. Czy możemy liczyć na jakieś informację czy choćby komentarz od administracji? Proponuje cs_rio oraz de_cpl_mill.
  4. Tak szczerze to te mapy powinny być dodane przed świętami , kiedy był zapchany serwer graczami ... Jeszcze kilka tygodni i można powoli zmniejszać pulę map ... bo wiosna to raczej graczy nie będzie. Zresztą zawsze obserwujemy spadek po feriach... Mi szczerze się też przejadły w koło te same mapy. A pisanie propozycji na zasadzie proszenia się o mapy , bo poruszamy to już kolejny raz ..już mnie znudziło Time to break .
  5. Tak Panowie, przydałyby się wreszcie nowe mapy ciągle grane są jedne i te same mapy
  6. Kurde tele... Ale jeśli chodzi o ten pierwszy cytat to jestem bardzo ciekawy jak to wygląda na serwie i dlaczego użyte są ścieżki botów
  7. Lanka ma rację z tymi bugami, właśnie miałem to samo pisać
  8. Jestem za każdym pomysłem który jest za nowymi mapami 👍👍
  9. Jak najbardziej jestem za ,gram często po północy i potrzebne są mapki ma kilka osób Cs_max też jest ok
  10. Nie ma zadniej mapy z VIPEM to może dodajcie as_tundra ? de_vegas de_tmar32
  11. Cześć, Propozycje nowych map składamy w tym temacie: Pozdrawiam
  12. Nazwa mapy: de_dust2 Dlaczego chciałbyś tę mapę u nas na serwerze: Klasyk. Zna ja każdy. Najpopularniejsza mapa cs 1.6. Funkcjonują serwery na których grana jest tylko ta mapa. Nie rozumiem dlaczego została usunięta z map cyklu.
  13. de_eldorado grając zauważyłem, że westwood jest lubiany, wydaje mi sie ze eldorado jest wieksze. Jest to rowniez fajna mapa.
  14. Nazwa mapy: de_eldorado Witam, chciałbym zaproponować o dodanie mapy de_eldorado na serwer FFA. Duża mapka, na dużo awp, gdzie na tym serwerze dużo osób gra z tą bronią. Można by wykluczyć w regulaminie mapy, żeby nie skanować plotka z respa CT do respa TT i odwrotnie. Myśle, że ta mapka idealnie by się sprawdziła. Pozdrawiam
  15. de_dust2_xmas de_winterinferno assault_christmas de_dust2_xmas de_winterinferno assault_christmas
  16. Niestety, ale muszę się doczepić do mc nocnego... Obecnie składa się on z następujących map... Nie da się ukryć, że nie ma w czym wybierać... Uważam, że bez sensu są te 4 dupsty w mc nocnym... I tak ani de_dust, ani de_fg_dust2 ani też de_dust2x2 (ta może jest wybierana sporadycznie przy mniejszej ilości osób) nie są wybierane jeśli już to wybierany jest standardowy dupst2, więc nie wiem jaki ma to sens, żeby trzymać te mapy na siłę. Zamiast de_dust2x2, de_fg_dust2 proponuje dodać mapkę de_hell mapa znana wielu graczom na innych serwerach często się na niej grało w nocy oraz mapę, którą można zobaczyć czy się przyjmie w nocy czyli de_stacja. Jeśli by się de_stacja nie przyjęła raczej nie jest problemem zrobić podmiankę mapy na inną. Troszkę mniej graczy na serwerze bo nie ma już w czym wybierać... więc mc nocny wygląda następująco Zdziwiło mnie bardzo co się stało z mapą de_chateau... 🤔 Mapa, która jest co noc grywana nagle zniknęła z nominacji... Nie wspominając już o mapie, która niedawno została wgrana cs_bikini pierwsze zagranie tej mapy w nocy i był na niej full, ale bardzo szybko zniknęła, a cs_estate nie było nawet okazji zagrać... Mapy standardowe może i przyciągają graczy w nocy (zależy też jaka mapa), ale widać, że ludziom się nudzi granie jednego i tego samego w kółko, a jeszcze jak nie ma w czym wybierać to frekwencja zaczyna spadać. Przykro się robi kiedy się widzi, że mapy, które się często kiedyś grało niestety nie są tutaj dostępne, a mc nocne jest coraz bardziej okrojone... Tylko nie mówcie mi, że truję dupę o mapy... należę do stałych bywalców i widzę co się dzieje i jak to wygląda w rzeczywistości na serwerze...
  17. Insiderzy przewidują, że karty graficzne RTX 4090, RTX 4080 oraz RTX 4070 zobaczymy jeszcze w tym roku, natomiast RTX 4060 dopiero w 2023. Kiedy konkretnie? Jaka będzie ich specyfikacja? Kiedy będzie można kupić karty RTX 4000? Nie tak dawno Internet obiegły informacje o szacowanej dacie premiery RTX-a 4090. Zgodnie z nimi miał on zostać zaprezentowany w lipcu bieżącego roku. Niestety najnowsze przecieki sugerują przesunięcie ujawnienia najnowszej karty „zielonych” na październik. Po niej możemy spodziewać się premier RTX-ów 4080, 4070, a także 4060. Jakie są dokładnie terminy? RTX 4090 – premiera w październiku 2022 r.; RTX 4080 – premiera w listopadzie 2022 r.; RTX 4070 – premiera w grudniu 2022 r.; RTX 4060 – ogłoszenie w styczniu 2023 r. na CES 2023 Patrząc w przeszłość, kiedy to premierę miały karty z serii Ampere, nie możemy wykluczyć, iż Nvidia zdecyduje się ogłosić trzy najmocniejsze modele w tym samym czasie. Do sklepów zaś trafiłyby one zgodnie z powyższą rozpiską. Specyfikacja kart graficznych RTX 4000 Na podstawie źródeł, do których dotarł portal wccftech, możemy przekazać prawdopodobną specyfikację poszczególnych modeli GPU. Titan A, bazujący na pełnym rdzeniu AD102-400, ma być kartą nieprawdopodobnie prądożerną. Mówi się o TGP wynoszącym aż 900 W! Sam rdzeń graficzny powinien zmieścić 18 432 rdzenie CUDA. Do tego GPU może otrzymać aż 48 GB pamięci VRAM na 384-bitowej szynie danych, co przy 24 Gb/s modułach pamięci przełoży się na przepustowość rzędu 1,15 TB/s. Do jej zasilenia potrzebne będą również dwa 16-pinowe złącza zasilania. RTX 4090 Ti ma być wyposażony w ograniczony pod kątem poboru mocy układ AD102-350. Jedyne aktualnie znane różnice między nim a „Tytanem” to TGP wynoszące 600 W, pojedyncze, 16-pinowe złącze zasilania oraz 24 GB pamięci VRAM zamiast 48 GB. Kolejny model, który ma jako pierwszy trafić do sprzedaży, to RTX 4090. Zostanie on nieco okrojony względem w/w kart. Jego „mózgiem” będzie układ AD102-300, który ma zaoferować 16 128 rdzeni CUDA. Pod kątem pamięci wideo zmienia się jedynie szybkość modułów, która wyniesie 21 Gb/s, co przy zachowanej szynie danych da przepustowość 1 TB/s. Do tego znów schodzimy z TGP do poziomu 450 W. Wariant „listopadowy”, czyli RTX 4080, bazuje na zupełnie innym rdzeniu o oznaczeniu AD103-300. W jego kontekście mówi się o przynajmniej 84 blokach SM, kryjących 10 752 rdzenie CUDA, a także 16 GB VRAM o prędkości 21 Gb/s na 256-bitowej szynie danych, co da przepustowość na poziomie 672 GB/s. Pobór mocy powinien oscylować w granicach 350 W. „Grudniowy” RTX 4070 może okazać się świetnym prezentem pod choinkę. Kolejny raz widzimy zmianę rdzenia graficznego, tym razem na AD104-400. Tutaj będziemy musieli zadowolić się 7680 rdzeniami CUDA i 12 GB pamięci VRAM na 192-bitowej szynie danych o szybkości 18 Gb/s -daje to 432 GB/s przepustowości. W parze z niższą wydajnością idzie także niższe zużycie energii, szacowane na 300 W. Na RTX-a 4060 przyjdzie nam zaczekać najdłużej. Z tego też powodu w sieci brakuje pewnych informacji o tym wariancie karty reprezentującej rodzinę Ada Lovelace. Rdzeń AD106 ma skrywać 4608 rdzeni CUDA i 8 GB VRAMu na 128-bitowej szynie. Niestety nie wiadomo nic o prędkości oraz przepustowości pamięci. TGP ma oscylować w granicach 200 W. Czy powtórzy się kryzys sprzed dwóch lat? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Kryptowaluty co prawda słabną, ale nowe karty graficzne z pewnością będą charakteryzowały się bardzo dobrą wydajnością ich wydobywania. Do tego dochodzą problemy z dostępnością półprzewodników oraz gracze czekający na ustabilizowanie się cen na rynku. Niewykluczone, że jeśli Nvidia nie dostarczy kart na czas, to znów będziemy mieli do czynienia z „papierową” premierą. źródło
  18. witam od jakiegoś czasu gram na waszym serwerze i brak nowych map jest dobijajacy na poczatek proponuje pare mapek dla urozmaicenia : cs_havana de_pakamera De_italy lub cs_italy de_airstrip de_port as_tundra as_oilrig cs_crakhouse cs_arabstreets cs_casa Cs_Mansion cs_siege cs_estate cs_militia cs_backalley i co jest szeroko komentowane na serwerze brak mozliwosci wyboru map w godzinach rannych do 12:00 w nominacjach sa tylko mapy standard a brak innych nowych map które są dodane do serwera. lista map powinna byc dostepna przez 24h tak by gracze mogli sobie dowolnie wybrac mapy na ktorych chca grac a nie przymuszeni do ograniczonego wyboru mapek standardowych.
  19. .
  20. Zwiększcie liczbę map ponieważ praktycznie cały czas grane jest to samo. Co chwile tylko mirage/aztec/inferno później jakieś prodigy, hell, nuke i jeszcze jakieś ze dwie mapki i za chwilę ponownie mirage i powtórka z rozrywki.
  21. Myślę że militia mogłaby się sprawdzić. A tak odbiegając, czemu nie wypisałeś propozycji map w tym temacie?
  22. Hejo, Dziś spędziłem troszkę czasu szukając jakiś nowych map które by na pewno odświeżyły rozgrywkę w pewnien sposób. Zacznijmy od 1 mapy surf_superwild Link Jak dla mnie ta mapa jest perfekcyjnym zamiennikiem na mniej grywalne mapy i również wymusza fajną dynamikę. surf_japan_classic_csgo Link Japan jak dla mnie jest już bardzo starą mapą która jest na serwerze od zawsze i nigdy nie jest grana. Znalazłem nowszą wersje tej mapy która jest o wiele lepsza. surf_fillory Link Jak dla mnie nic chyba się o tej mapie nie musze jakoś rozpisywać. Zajebista mapa i tyle!
  23. Wrzuciłeś ssy innej mapy Nie podoba mi się kilka rzeczy. Zaraz na początku jest ciasno (korytarze z tymi drzwiami oraz screen poniżej) Druga sprawa: Barierka zabija oraz można łatwo strollować bo gdy Cię zabije to cofa się z powrotem do góry uniemożliwiając przejście przez następne kilkadziesiąt sekund. (Mając nadzieje że gdy wróci do góry to po jakimś czasie znowu zjedzie na dół) https://i.imgur.com/pnBsqAG.mp4 Trzecia sprawa: Wyobrażasz sobie że wskakuje tutaj 20 osób jednocześnie ? Oczywiście jak ktoś używa mózgu to się poświęci i podsadzi wszystkich na 3 pudło. (dla tych co nie ogarnęli po screenie - to żeby pokonać to ogrodzenie należy przeskoczyć z lewego pudła na prawe) I takie pytanie. Jak kończy się ta mapa? Bo dobiegłem do konsoli na końcu, czekam czekam i nic się nie dzieje Mapa zajebista, dałbym ją na próbę. Na pewno będzie ciężko dla humanów wygrać gdy na serwerze będzie dużo ludzi. - Szkoda tylko że na serwerze nie ma noblock'a (przenikanie) albo chociaż możliwości wpisania nb (5 sekund przenikania), przepatrzyłem sporo map escape i albo ciasne przejścia, albo teleporty albo parkour z więcej niż 2 pudłami (niemożliwe do szybkiego przejścia dla większości graczy na naszym serwerze XD). Btw. nie da się zrobić tak by przenikanie było tylko na mapach escape? /edit. Co do ze_egypt. Za dużo parkour'u (już na samym początku widzę jak gracze skakają po tych filarach), mała kładka. Skończyłem oglądanie mapy, gdy zabiłem się właśnie na tej wodzie gdzie ta kładka podpływa. Mapa wygląda świetnie, ma swój klimat i ogólnie fajna. Wątpie jednak by sprawdziła się na naszym serwerze... Szkoda.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności