-
Dobrze Panie prokuratorze poproszę o zawiasy…. A tak na poważnie wydawało się że było częściej grane no cóż tym razem przegrałem , z ostatnim zdaniem się nie zgodzę bo byłem namolny o zimowe mapy których domagał się serwer a ja byłem głosem serwera więc tak bywa że ktoś musi truć dupeeeee
-
Pierwsza co mi przychodzi do głowy na szybko to csgotic która była często grana
-
Odnośnie map to milo by było gdybyście wrzucali sugerowane zmiany map jakie bierzecie pod uwagę co do usunięcia z cyklu jak i dodania wtedy moglibyśmy się odnieść do tego bo wg mnie niektóre mapy zostają pochopnie usunięte a które proszą się już o usunięcie pozostają pozdrowki
-
peena obserwuje zawartość [KOSZ] Podanie na admina - nnn , Awans fragowicza - Turek_YoFi , Awans fragowicza - Pajlot!!! i 1 inny
-
Gj
-
Legancko
-
legancko
-
aktualnie mała aktywność na serwerze patrząc na gt , cos tam Cię kojarzę ale to za mało Popraw aktywność i wróć z ponownym podaniem , aktualnie nie
-
Wnioskuję o usunięcie de_css_port w związku z bugami na respie które w dalszym ciagu występują a dodanie jakiegoś dinaunion albo cs_rio
- 2 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- propozycje
- nowych
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na poniższych mapach brakuje respów. Dam znaka jak z pozostałymi jak bedzie grane. cs_css_assault de_css_italy de_zus_beta9
-
no Stefanisko dobsz gratki
- 22 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tego typu gratulacje 🥂
- 20 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Legancko
- 14 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
2353
-
Ahoj 😄
- 26 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No siema Stefan
- 23 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
Donator
Użytkownik wpłacił 50.00 PLN
