Skocz do zawartości
  • Postów

    131
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

peena

Donator
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    50.00 PLN 

Treść opublikowana przez peena

  1. Dobrze Panie prokuratorze poproszę o zawiasy…. A tak na poważnie wydawało się że było częściej grane no cóż tym razem przegrałem , z ostatnim zdaniem się nie zgodzę bo byłem namolny o zimowe mapy których domagał się serwer a ja byłem głosem serwera więc tak bywa że ktoś musi truć dupeeeee
  2. Pierwsza co mi przychodzi do głowy na szybko to csgotic która była często grana
  3. Odnośnie map to milo by było gdybyście wrzucali sugerowane zmiany map jakie bierzecie pod uwagę co do usunięcia z cyklu jak i dodania wtedy moglibyśmy się odnieść do tego bo wg mnie niektóre mapy zostają pochopnie usunięte a które proszą się już o usunięcie pozostają pozdrowki
  4. Legancko
  5. legancko
  6. aktualnie mała aktywność na serwerze patrząc na gt , cos tam Cię kojarzę ale to za mało Popraw aktywność i wróć z ponownym podaniem , aktualnie nie
  7. Wnioskuję o usunięcie de_css_port w związku z bugami na respie które w dalszym ciagu występują a dodanie jakiegoś dinaunion albo cs_rio
  8. peena

    [KOSZ] respy nowe mapy

    Na poniższych mapach brakuje respów. Dam znaka jak z pozostałymi jak bedzie grane. cs_css_assault de_css_italy de_zus_beta9
  9. no Stefanisko dobsz gratki
  10. Tego typu gratulacje 🥂
  11. Legancko
  12. 2353
  13. Ahoj 😄
  14. No siema Stefan
  15. No i git 😈
  16. Gj
  17. Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 - FFA Imię: Mateusz Aktualny wiek: 30 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: - spore doświadczenie gram od 2005r w csika ( zgubiłem poprzednie logi do kont steam) - opanowania fragowiczow podczas nieobecności admina, gram w różnych porach dniach ale nie codziennie - byłem adminem jakieś 13 lat temu w pewnej serwerowni Dodatkowe informacje o sobie: W 1.6 gram od bardzo dawna, swego czasu dużo grałem esla min z michem w druzynie, przygodę z eslem zakończyłem po zbanowaniu mnie za haxy odbanowali mnie po odwolaniach koło miesiąc czasu co bardzo zniechęciło mnie do grania Wróciłem do 1.6 po baardzo długiej przerwie i tak jakoś zostało ze w dalszym ciągu gram, stara miłość nie rdzewieje. Z innych głupot patrzę na makrosy na produktach często chadzam na siłownie , aktualnie redukcja na lato Link do GT: https://www.gametracker.com/player/pna/ffa.fragujemy.com:27015/ Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199010164788/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności