Treść opublikowana przez peena
-
Dobrze Panie prokuratorze poproszę o zawiasy…. A tak na poważnie wydawało się że było częściej grane no cóż tym razem przegrałem , z ostatnim zdaniem się nie zgodzę bo byłem namolny o zimowe mapy których domagał się serwer a ja byłem głosem serwera więc tak bywa że ktoś musi truć dupeeeee
-
Pierwsza co mi przychodzi do głowy na szybko to csgotic która była często grana
-
Odnośnie map to milo by było gdybyście wrzucali sugerowane zmiany map jakie bierzecie pod uwagę co do usunięcia z cyklu jak i dodania wtedy moglibyśmy się odnieść do tego bo wg mnie niektóre mapy zostają pochopnie usunięte a które proszą się już o usunięcie pozostają pozdrowki
-
Gj
-
Legancko
-
legancko
-
aktualnie mała aktywność na serwerze patrząc na gt , cos tam Cię kojarzę ale to za mało Popraw aktywność i wróć z ponownym podaniem , aktualnie nie
-
Wnioskuję o usunięcie de_css_port w związku z bugami na respie które w dalszym ciagu występują a dodanie jakiegoś dinaunion albo cs_rio
- 2 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- propozycje
- nowych
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na poniższych mapach brakuje respów. Dam znaka jak z pozostałymi jak bedzie grane. cs_css_assault de_css_italy de_zus_beta9
-
no Stefanisko dobsz gratki
- 22 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tego typu gratulacje 🥂
- 20 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Legancko
- 14 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
2353
-
Ahoj 😄
- 26 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No siema Stefan
- 23 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No i git 😈
- 19 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gj
- 23 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[NIEAKTUALNE] Szósta wielka rekrutacja sieciowa!
peena odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Ranga, jaką chciałbym otrzymać: Admin CS 1.6 - FFA Imię: Mateusz Aktualny wiek: 30 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: - spore doświadczenie gram od 2005r w csika ( zgubiłem poprzednie logi do kont steam) - opanowania fragowiczow podczas nieobecności admina, gram w różnych porach dniach ale nie codziennie - byłem adminem jakieś 13 lat temu w pewnej serwerowni Dodatkowe informacje o sobie: W 1.6 gram od bardzo dawna, swego czasu dużo grałem esla min z michem w druzynie, przygodę z eslem zakończyłem po zbanowaniu mnie za haxy odbanowali mnie po odwolaniach koło miesiąc czasu co bardzo zniechęciło mnie do grania Wróciłem do 1.6 po baardzo długiej przerwie i tak jakoś zostało ze w dalszym ciągu gram, stara miłość nie rdzewieje. Z innych głupot patrzę na makrosy na produktach często chadzam na siłownie , aktualnie redukcja na lato Link do GT: https://www.gametracker.com/player/pna/ffa.fragujemy.com:27015/ Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199010164788/
