Jump to content

enQ

Zasłużony
 • Content Count

  4,057
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  111

enQ last won the day on November 6 2016

enQ had the most liked content!

Community Reputation

1,380 Mistrzowska

1 Follower

About enQ

 • Rank
  Demon.
 • Birthday 05/03/1995

Profile information

 • Sex
  kobieta

Information about Fragowicz

 • Nickname
  enq

Recent Profile Visitors

8,286 profile views
 1. Twój wniosek o Stałego Bywalca został przyjęty do realizacji. Decyzja może zapaść w każdej, dowolnej chwili. Należy pamiętać, że tylko Administratorzy lub osoby uprawnione do tego mogą wypowiadać się bądź przyjmować ten wniosek!
 2. Twój wniosek o Stałego Bywalca został przyjęty do realizacji. Decyzja może zapaść w każdej, dowolnej chwili. Należy pamiętać, że tylko Administratorzy lub osoby uprawnione do tego mogą wypowiadać się bądź przyjmować ten wniosek!
 3. Twój wniosek o Stałego Bywalca został przyjęty do realizacji. Decyzja może zapaść w każdej, dowolnej chwili. Należy pamiętać, że tylko Administratorzy lub osoby uprawnione do tego mogą wypowiadać się bądź przyjmować ten wniosek!
 4. Temat najbardziej pasował mi tutaj, a wszystko odnośnie: https://www.indiegogo.com/projects/maguss-the-mobile-multiplayer-spell-casting-game-magic?source=http://maguss.org#/ + Co sądzicie? :)
 5. Oglądałam i prawa fizyki robią swoje. Tyle.
 6. Jak dla mnie za dużo jest tych map, moglibyśmy zostawić tylko te, które są najczęściej grane + dorzucić te troszkę mniej i parę z tych mało granych Wybacz, ale się nie zgodzę, to byłoby nudne i serwer straciłby na popularności. Zdarza się, że nie jest grane to samo w kółko i ludzie trafiają na perełki - nowe mapy - i zaczynają je doceniać. ;)
 7. Jak już zakładasz temat, to proszę Cię, rób to w odpowiednim miejscu - zakładam, ze temat dotyczy się csa 1.6 z racji tego, że na GO steamy są "raczej" spokojne. I teraz wracając do sedna: http://fragujemy.com/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=32- tu masz spis adminów. Każdy admin ma steama, jeśli chcesz pomóc - dodaj sobie ich, napisz jak jest syf, wejdą, jeśli będą dostępni. Jak ich nie będzie - to znak, że robią coś poza klawiaturą i myszką. ;) A jeśli naprawdę zależy Ci na serwerze i chcesz zostać na dłużej, no to zapoznaj się z nami i zapraszam do złożenia podania, rekrutacja jest otwarta - http://fragujemy.com/topic/15924-rekrutacja-otwarta-zapotrzebowanie-na-admin%C3%B3w/ Pozostaje jeszcze jedna kwestia - po to jest to: http://fragujemy.com/forum/157-dd2-odwo%C5%82ania-i-skargi/ i to: http://fragujemy.com/forum/125-zg%C5%82oszenia-cheater%C3%B3w/ żeby w razie nieobecności admina, a Twojej obecności na serwerze i wpadek graczy, zarówno pod względem małych (bluzgi, resp) i dużych (skrypty, cheaty) mógł to zgłosić. Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało. Pozdrawiam.
 8. Litości... jak już masz jakiś pomysł, to MYŚL. Wspomniałam Ci już o tym w podaniu na admina. Logika przede wszystkim. Nie jesteśmy serwerem w którym chodzi o to, żeby jak najwięcej najebać, nie po to Nesty zakładał i doprowadzał wszystko do ładu, jasne? Odrzucam.
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został przeniesiony z forum Centrum Dowodzenia → Sprawy sieciowe do Serwery CS 1.6 - Fragujemy.com → [CS 1.6] 3# ONLY DE_DUST2 at Fragujemy.com → [DD2] Propozycje i uwagi
 10. enQ

  KamilPDW

  Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został przeniesiony z forum English Forum → Unban Appeals do English Forum → Unban Appeals → Appeals archive
 11. enQ

  KamilPDW

  Zastosuj się do wzoru i w odpowiednim dziale, chyba, że zależy Ci na angielskim.
 12. I może przenieść to do działu COD'a?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy