Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'bywalec' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Imię:Filip Wiek:15 Pochodzę z serwera:DayZ Od kiedy u nas grasz:od końca 2014 roku. Za co cenisz naszą sieć: -Dobre serwery. -Świetną i nie zawodną administracje. -Nakład w stworzeniu tego wszystkiego i pełen profesjonalizm. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:A więc chciałbym zostać stałym bywalcem ponieważ moja ,,kariera'' na serwerze DayZ sięga końca 2014..w tym czasie były chwile gorsze,były chwile lepsze i od tego czasu dużo się zmieniło zacząłem być miły na forum jak i na serwerze,zacząłem udzielać sie na forum jak i pomagać nowym graczom jak tylko mogę.Na MTA spędziłem wiele,wiele czasu i nie żałuję tego poznałem wiele wspaniałych osób z którymi nie mam zamiaru tracić kontaktu w żaden sposób.Chciałbym otrzymać stałego bywalca ponieważ bardzo dużo udzielam się na forum i na serwerze. Inne informacje o sobie:Tak jak mówiłem nazywam się Filip mam 15 lat i chodzę do gimnazjum.Interesuję się grami komputerowymi,informatyką oraz siatkówką.W wolnych chwilach jeżdżę rowerem,chodzę na siłownię oraz pogrywam w MTA.
  2. Imię: Dawid Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: 2 lata Gram na serwerze: Mta Dayz i cs go Za co cenisz naszą sieć: Cenię waszą sieć za miła atmosferę i bardzo miłą administracja , która zawsze jest w stanie pomóc graczom w potrzebie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram sporo czasu na serwerach większość graczy mnie zna jestem lubiany przez graczy . Byłem również adminem na TS, choć musiałem zrezygnować z przyczyn prywatnych , ale polecam tego TS bardzo miła ekipa. Inne informacje o sobie: Mam na imię Dawid , mieszkam w okolicach Wrocławia. Interesuję się sportem i elektryką , stąd też wybrałem się do technikum na zawód elektryka i bardzo jestem zadowolony z tego wyboru .
  3. Imię:Michał Wiek:15 Od kiedy u nas grasz: Coś około roku Gram na serwerze: MTA DayZ Za co cenisz naszą sieć:Ogarnięta administracje i za to że zawsze każdemu pomagają. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Chciałbym zostać Stałym Bywalcem, ponieważ lubię waszą sieć i serwery, bywam często na serwerze. Inne informacje o sobie:Mam na imię Michał. Mam 15 lat, interesuje się e-sportem, grami komputerowymi i motoryzacją. Pozdrawiam, liczę na pozytywne rozpatrzenie. ;)
  4. M!k0

    [ODRZUCONY] Stały bywalec

    Imię: Mikołaj Wiek: 16 Od kiedy u nas grasz: Gram u was od około 3-4 miesięcy Gram na serwerze: MTA DayZ, Arena 1v1 CS:GO, FFA CS:GO Za co cenisz naszą sieć: Za brak lagów, miłą atmosferę i dopracowane serwery Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Nie będę ściemniał, chciałbym skorzystać z oferty dla stałych bywalców na MTA DayZ Inne informacje o sobie: Gram na MTA DayZ najdłużej ze wszystkich wyżej wymienionych serwerów. Jestem chętny do pomocy innym, oraz grać z moją ekipą. Nwm. za bardzo co tu pisać :P
  5. Imię: Darek Wiek: 15 Od kiedy u nas grasz: Więcej niż rok :D Gram na serwerze: MTA DayZ oraz serwery CS 1.6 (CS;Go czasami) Za co cenisz naszą sieć: Sieć cenię za to że jak gram w cs'a nie ma prawie lagów co na wiekszosci serwerow czasami sie pojawia, Admini calkiem spoko, ale ci na CS to mogli by mi oszczedzic tych ss :D. Na ts3 administracja jest miła i prawie zawsze jest ktos dostepny. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram z wami od ponad roku, byłem juz adminem na serwerach cs 2 razy (Za swoich czasow) Jestem miły i sympatyczny, na serwerach cs nie wyzywam i nie jestem wulgarny, ale na serwerach MTA troszke mnie ponosi jak prawie all tam :D. Prawie dzien w dzien jestem na jakims z waszych serwerow minimum 4-5h. Inne informacje o sobie: Nazywam sie Darek. Moje hobby to glownie informatyka i fizyka. Nie lubie sie uczyć. Jestem miły i sympatyczny. Nie bede kłamał czasami mnie ponosi, ale staram sie nad tym panowac ;p. POZDRAWIAM :D
  6. smoki

    [ODRZUCONY] Stary Bywalec

    Imię: Dawid Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: 2 sezony Gram na serwerze: Gram na serwerze ponieważ jest bardzo przyjemny można powalyczć z przeciwnikami itp. Za co cenisz naszą sieć: Za to że jest bardzo fajny i polecam go zawsze rówieśnikom Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ gram bardzo długo i myśle że taka ranga jest jak najbardziej odpowiednia dla mnie :) . Myśle ze na to zasługuje nie wiem jestem dobrym graczem . I oczywiście jak bym dostał to wspomógł bym serwer zakupem bazy :P. Prawie dzien w dzien jestem na jakims z waszych serwerow minimum 5-6h. Inne informacje o sobie: Jestem miłym przyjemnym graczem nie mam kar na serwerze ponieważ zawsze staram sie być odpowiedzialnym graczem.
  7. Imię: Tobiasz Wiek: 13 (Wiem że mało :P) Od kiedy u nas grasz: od roku Gram na serwerze: DayZ MTA Za co cenisz naszą sieć: Za wspaniałą administracje, Za duża ilość serwerów, i nie wiem co jeszcze Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: ponieważ codziennie wchodze na forum i patrzę na wątki czytam je itp, Lubie bardzo pisac nowe wątki oraz lubię pomagać nowym graczą Inne informacje o sobie: Chciałbym zostać w przyszłości informatykiem lub mechanikiem.
  8. Imię:Alan Wiek: 14 Od kiedy u nas grasz: od stycznia Gram na serwerze: Mta dayz Za co cenisz naszą sieć: Za wspaniałą administracje, która szybko leci z pomocą dla graczy Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Chciałbym sie bardziej zaangażować w życie sieci Inne informacje o sobie: Jestem Alan interesuje się piłką nożna informatyką
  9. Imię: Paula Wiek: 23 lata Od kiedy u nas grasz: od maja 2016 r. Gram na serwerze: dd2 Za co cenisz naszą sieć: Szczególnie za administrację, która zawsze stara się podejść do każdego problemu indywidualnie. Możliwość kontaktu z administracją w razie potrzeby i ewentualnego problemu. Porządek na serwerze. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Od samego początku gram tylko na jednym serwerze ( dd2 ). Bardzo często gram na fragujemy ( prawie codziennie). Cenię sobie dobrą atmosferę jaka tam panuje. Jestem osobą, która nie szuka i nie sprawia problemów na serwerze. Inne informacje o sobie: Paula, 23 lata :) Na co dzień pracuję i studiuję logistykę, a w wolnych chwilach szukam inspiracji w kuchni :)
  10. Imię: Karolina Wiek: 16 lat Od kiedy u nas grasz: Od około 5 miesięcy Gram na serwerze: Only DD2 Za co cenisz naszą sieć: - Za ogarniętą i zawsze gotową do pomocy administracje - Za wspaniałych ludzi, z którymi zawsze da się pożartować i o wszystkim porozmawiać Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Chciałabym zostać stałym bywalcem, ponieważ gram na serwerze naprawdę bardzo często, serwery waszej sieci to jedyne na których gram, również spędzam dużo czasu na forum oraz chciałabym zostać częścią waszej społeczności. Inne informacje o sobie: Uwielbiam tańczyć, od ponad roku jestem cheerleaderką, kocham gimnastykę i piłkę ręczną. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości i zawsze uśmiechniętą.
  11. Imię: Damian Wiek: 18, 9 października kończę 19 Od kiedy u nas grasz: 1,5 - 2 roku z przerwami :) Gram na serwerze: Zombie Mod Za co cenisz naszą sieć: *ogarniętą administrację *miło spędzony czas *sprawiedliwie wymierzone "kary" wobec nieuczciwie/nieczysto grających graczy Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Hmmm... *Zawsze w miarę możliwości staram się każdemu pomóc *Poprawnie posługuję się polszczyzną *Chciałbym jak najwięcej czasu poświęcać serwerowi oraz forum *Być szanowanym/docenianym oraz uważany za osobę ogarniętą wśród innych graczy/administratorów. Inne informacje o sobie: Pochodzę z Murowanej Gośliny, miasteczka niedaleko Poznania(20 km), interesuję się dietetyką, muzyką, piłką nożną oraz zdrowym odżywianiem. Przytłoczę, że kiedyś posiadałem konto na forum pod nickiem "JUPITER" lecz zostało zbanowane z powodów mi niewiadomych. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby! Pozdrawiam, J U P I T E R
  12. Imię:forestino Wiek::23 < niedludo 24> Od kiedy u nas grasz: gram z przerwami bardzo długo ., na stemie i nowym koncie kilka miesięcy Gram na serwerze:dd2 mta Za co cenisz naszą sieć za porządek ., konsekwentnych adminów:) i to ze wszelkie problemy są rozwiązywane w mgnieniu oka :) wystarczy napisać o dowolnej godzinie temat i zawsze jest odpowiedz:) Fragujemy to najlepsza siec w necie:) Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:sprawdzam codziennie forum jestem ze wszystkim na bierzaco co sie dzieje:) znam wiekszosc graczy oraz adminów :) staram się pomagać innym graczom jeżeli z czymś maja problem:) a wiem jak się z nim uporać nie trując nikomu D.. :) myślę ze sie nadaje na stalego bywalca:) Inne informacje o sobie: na codzien jestem ogarnięta osoba:) sport rapsy :) praca:) co tu duzo mowic:)
  13. Imię:Patryk Wiek:19 Od kiedy u nas grasz: Od około 5 miesięcy . Gram na serwerze: Zombie Infection Za co cenisz naszą sieć: Za miłą i wyrozumiałą administrację oraz za to że miło mogę spędzać z wami czas . Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Bardzo często gram na serwerze spędzając swój wolny czas . A gdy nie gram przesiaduje na forum pisząc z ludźmi . Posiadając Stałego Bywalca będę mógł mieć slota , dzięki któremu mógłbym spędzać więcej czasu na moim ulubionym serwerze . Inne informacje o sobie: Lubię uprawiać różnego typu sporty , interesuję się komputerami . Dziękuje za przeczytanie mojego podania i proszę o rozpatrzenie go pozytywnie . :)
  14. Imię: Sebastian Wiek: 17 Od kiedy u nas grasz: Od czerwca 2015 roku Gram na serwerze: GunGame 1.6 Za co cenisz naszą sieć: Za zgraną administracje, miłą atmosferę i dobrze postawione serwery. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ zżyłem się już z tą siecią, próbowałem odejść, ale wróciłem i myślę że już zostanę na dłuższy okres czasowy. Inne informacje o sobie: Jestem osobą kreatywną, lubię poznawać nowe znajomości. Interesuję się już w mniejszym stopniu grafiką komputerową, kulturą japońską oraz muzyką.
  15. Imię:Piotr Wiek:17 Od kiedy u nas grasz:Leci drugi miesiąc Gram na serwerze:Mta DayZ Za co cenisz naszą sieć:Za profesjonalizm administracji, oraz swoje własne surowe zasady właściciela. Dążenie do perfekcji i ciągle udoskonalenie sieci. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Ponieważ zżyłem się z serverem MTA DayZ, Gram bardzo dużo dziennie, odwiedzam forum, staram się pomagać graczom, mimo słabego początku na serverze teraz się staram. Planuje zostać przy sieci jak nadłużej. Lubie administracje :) Inne informacje o sobie:Uwielbiam sporty, gram w piłkę nożną, uczęszczam na siłownie, lubie grać w gry FPS, strategiczne, jestem niestety wybuchowy i mam mało cierpliwości. Ale lubię się śmiać, rozmawiać z innymi, otwarty :)
  16. Imię: Kacper Wiek: 17 Od kiedy u nas grasz: Od połowy października, już 4 miesiące jestem z wami. Gram na serwerze: Mta DayZ i CS:GO Arena 1v1 Za co cenisz naszą sieć: Administratorzy nie "cackają" się z graczami którzy zrobili coś nie zgodnie z regulaminami. Można liczyć na szybką pomoc w razie problemów. Cenie też humor jaki istnieje i dobrą zabawę. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Chciałbym zostać stałym bywalcem, dlatego że już sporo gram tutaj co rzadko mi się to zdarza i przesiaduje na forum w wolnej chwili zobaczyć co się zmieniło itp. Inne informacje o sobie: W wolnych chwilach oczywiście gram na serwerach, które wymieniłem wyżej. Spędzam też dzień w sposób aktywny fizycznie mam tu na myśli piłkę nożną, w którą mogę grać codziennie po 4-5 h. Wypady ze znajomymi, żeby odpocząć od innych spraw i cieszyć się z nimi spędzony czas. Nie może też zabraknąć jeziorka w wakacje ze znajomymi.
  17. Imię: Filip Wiek: 17 Od kiedy u nas grasz: Od 24 września Gram na serwerze: Only De_Dust2 Za co cenisz naszą sieć: Jest fajna, rozkręcona i miła administracja :) Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ, jestem aktywnym graczem na forum jak widać mam 6d przegrane i idzie coraz więcej. Inne informacje o sobie: Mieszkam w Jarocinie, interesuję się piłką nożną, komputerami. Lubię grać w cs'a, ale bardziej siedzę na forum niż gram w cs'a.
  18. Imię: Kuba Wiek: 19 Od kiedy u nas grasz: Rok i 7 miesięcy wg. gametrackera Gram na serwerze: ZM Za co cenisz naszą sieć: Miła atmosfera, ogarnięta i pomocna administracja. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Jako, że wróciłem po długiej nieobecności i ostatnio coraz częściej gram na serwerze korzyść płynąca ze stałego bywalca byłaby bardzo przydatna przy zawalonym serwerze, czyli zasadniczo zawsze. Poza tym wracam na forum i będę aktywnie uczestniczył w dyskusjach dotyczących wyżej wymienionego serwera. Inne informacje o sobie: Otwarty, do pogadania. Zawsze chętnie służę pomocą i radą. Pozdrawiam Jaśnie Wielmożny
  19. Imię: Łukasz Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: Wcześniej około 3-4 miesięcy (chyba) no i teraz od miesiąca jakoś, może dłużej. Gram na serwerze: Only AWP / Only DD2 (CS:GO) Za co cenisz naszą sieć: Za Beniamina <3 no i też resztę, bo coś tam NC też robi :D Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Zrobiłem dla sieci sporo (tyle ile mogłem) zrobiłem też trochę złego ale teraz się poprawiłem i jestem grzeczny :) Inne informacje o sobie: Mieszkam 100Km od Białegostoku, lubię piłkę nożną i słuchać setów !
  20. Imię: Damian Wiek: 20 lat Od kiedy u nas grasz: 4 miesiące Gram na serwerze: Zombie Mod Za co cenisz naszą sieć: Miła atmosfera, fajni ludzie, naprawdę przywiązałem się do tego serwera, w sumie to... do całej serwerowni. Nigdzie dobrze tak jak na Fragujemy nie ma ^^ Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ sądzę, że zasługuję na tą range, dużo pomagam adminom na serwerze, zgłaszam jak nakazano na u@, wrzucam dużo dem, składam dość poprawnie skargi. Inne informacje o sobie: Mieszkam niedaleko Poznania,(20 km), moim głownym hobby jest hip - hop, który osobiście tworzę, nie pogardzę dobrą książką, ale także filmem, fascynuję się astronomią. PS.Wiem, że mam 8 pkt ostrzeżeń, ale dopilnuję, że nie pojawi się już ani jedno. Obiecuję - nie zawiodę. Proszę mi dać szansę i rozpatrzeć pozytywnie podanie. Pozdrawiam, oddany Jupiter. :) u@ Zgodnie z nakazaniem Nesty'ego napisałem podanie po bodajże 10 - 15 dniach od minięcia złożenia pierwszego. :)
  21. Imię: Damian Wiek: 25 Od kiedy u nas grasz: Trudno powiedzieć około pól roku z drobnymi przerwami lecz teraz zmieniam kompa i zaczynam grac oporowo. Gram na serwerze: Zombie Infection Za co cenisz naszą sieć: Za ogarnięta i miła Administracje a w szczególności właściciela Nesty za serce które włożył w rozwinięcie tej sieci. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Staram co dzień przegrać parę godzinek na serwerze jak i pośledzić forum przeglądając wszystkie tematy nie wypowiadam się tam gdzie nie potrzeba bo nie lubię zbędnego spamu jak i wspieram siec finansowo ;) Inne informacje o sobie: Jak już wiecie mam na imię Damian obecnie pracuję jako biały murzyn w Ocynkowni Śląsk kocham grać w Cs-a to jest jak nałóg bo już gram w tą grę ponad 13lat <puk> do tego lubię dobre melanże w doborowym towarzystwie...
  22. Imię: Paweł Wiek: 16 Od kiedy u nas grasz: Od kwietnia z przerwą Gram na serwerze: CS 1.6 [DD2] Za co cenisz naszą sieć: Za atmosferę tworzoną przez Administracje na forum i Graczy na serwerach Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ jestem już trochę na forum jak i na serwerze DD2. ;) Inne informacje o sobie: Jestem Paweł. Mam 16 lat. Po wakacjach udaje się do 1 klasy zawodowej ( na profil mechanik pojazdów samochodowych ) Moim hobbym jest majsterkowanie oraz gra w cs'a ^^ PS. Nie było mnie 7 dni, ponieważ komputer mi sie zepsuł.
  23. Imię: Karol Wiek: 15 Od kiedy u nas grasz: Około 6 miesięcy Gram na serwerze: OnlyDD2, ZI, Gun Game, 4fun, FFA, DM Za co cenisz naszą sieć: Zawsze jest miła atmosfera podczas gry, administracja pełni swoją role bez zarzutów. Jedyna sieć serwerów w której nie spotkałem się z banem za nic Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Uwielbam grać na serwerach tej sieci (zwłaszcza na onlyDD2), gram codziennie czasem nawet więcej niż 5h. Także regularnie odwiedzam forum i mam zamiar nadal to robić. Inne informacje o sobie: Lubię grać w piłkę nożną, spotykać się ze znajomymi. Oprócz samej gry w Cs-a interesuje się również tworzeniem do niego map.
  24. Imię: Paweł Wiek: 16 Od kiedy u nas grasz: Od kwietnia z przerwą Gram na serwerze: CS 1.6 [DD2] Za co cenisz naszą sieć: Za atmosferę tworzoną przez Administracje na forum i Graczy na serwerach Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Jestem dość często na forum i staram się odpowiadać na pytania jeśli znam na nie odpowiedz :P Inne informacje o sobie: Jestem Paweł. Mam 16 lat. Po wakacjach udaje się do 1 klasy zawodowej ( na profil mechanik pojazdów samochodowych ) Moim hobbym jest majsterkowanie oraz gra w cs'a ^^
  25. Imię: Agnieszka Wiek: 16 lat Od kiedy u nas grasz: 7 miesięcy Gram na serwerze: Zombie Infection Za co cenisz naszą sieć: Przede wszystkich za miłą, wyluzowaną i kulturalną administracje. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Chciałabym zostać Stałym Bywalcem, ponieważ uwielbiam tę sieć serwerów, gram codziennie minimum godzinę. Staram się być równie aktywna na forum. Inne informacje o sobie: Interesuję się koszykówką i jazdą na rolkach, czasami jakieś wypady na rowery ze znajomymi, a w wolnych chwilach cs.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności