Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'staly' .
-
Imię:Filip Wiek:15 Pochodzę z serwera:DayZ Od kiedy u nas grasz:od końca 2014 roku. Za co cenisz naszą sieć: -Dobre serwery. -Świetną i nie zawodną administracje. -Nakład w stworzeniu tego wszystkiego i pełen profesjonalizm. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:A więc chciałbym zostać stałym bywalcem ponieważ moja ,,kariera'' na serwerze DayZ sięga końca 2014..w tym czasie były chwile gorsze,były chwile lepsze i od tego czasu dużo się zmieniło zacząłem być miły na forum jak i na serwerze,zacząłem udzielać sie na forum jak i pomagać nowym graczom jak tylko mogę.Na MTA spędziłem wiele,wiele czasu i nie żałuję tego poznałem wiele wspaniałych osób z którymi nie mam zamiaru tracić kontaktu w żaden sposób.Chciałbym otrzymać stałego bywalca ponieważ bardzo dużo udzielam się na forum i na serwerze. Inne informacje o sobie:Tak jak mówiłem nazywam się Filip mam 15 lat i chodzę do gimnazjum.Interesuję się grami komputerowymi,informatyką oraz siatkówką.W wolnych chwilach jeżdżę rowerem,chodzę na siłownię oraz pogrywam w MTA.
-
Imię: Dawid Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: 2 lata Gram na serwerze: Mta Dayz i cs go Za co cenisz naszą sieć: Cenię waszą sieć za miła atmosferę i bardzo miłą administracja , która zawsze jest w stanie pomóc graczom w potrzebie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram sporo czasu na serwerach większość graczy mnie zna jestem lubiany przez graczy . Byłem również adminem na TS, choć musiałem zrezygnować z przyczyn prywatnych , ale polecam tego TS bardzo miła ekipa. Inne informacje o sobie: Mam na imię Dawid , mieszkam w okolicach Wrocławia. Interesuję się sportem i elektryką , stąd też wybrałem się do technikum na zawód elektryka i bardzo jestem zadowolony z tego wyboru .
-
Imię:Michał Wiek:15 Od kiedy u nas grasz: Coś około roku Gram na serwerze: MTA DayZ Za co cenisz naszą sieć:Ogarnięta administracje i za to że zawsze każdemu pomagają. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Chciałbym zostać Stałym Bywalcem, ponieważ lubię waszą sieć i serwery, bywam często na serwerze. Inne informacje o sobie:Mam na imię Michał. Mam 15 lat, interesuje się e-sportem, grami komputerowymi i motoryzacją. Pozdrawiam, liczę na pozytywne rozpatrzenie. ;)
-
Imię: Mikołaj Wiek: 16 Od kiedy u nas grasz: Gram u was od około 3-4 miesięcy Gram na serwerze: MTA DayZ, Arena 1v1 CS:GO, FFA CS:GO Za co cenisz naszą sieć: Za brak lagów, miłą atmosferę i dopracowane serwery Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Nie będę ściemniał, chciałbym skorzystać z oferty dla stałych bywalców na MTA DayZ Inne informacje o sobie: Gram na MTA DayZ najdłużej ze wszystkich wyżej wymienionych serwerów. Jestem chętny do pomocy innym, oraz grać z moją ekipą. Nwm. za bardzo co tu pisać :P
-
Imię: Darek Wiek: 15 Od kiedy u nas grasz: Więcej niż rok :D Gram na serwerze: MTA DayZ oraz serwery CS 1.6 (CS;Go czasami) Za co cenisz naszą sieć: Sieć cenię za to że jak gram w cs'a nie ma prawie lagów co na wiekszosci serwerow czasami sie pojawia, Admini calkiem spoko, ale ci na CS to mogli by mi oszczedzic tych ss :D. Na ts3 administracja jest miła i prawie zawsze jest ktos dostepny. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram z wami od ponad roku, byłem juz adminem na serwerach cs 2 razy (Za swoich czasow) Jestem miły i sympatyczny, na serwerach cs nie wyzywam i nie jestem wulgarny, ale na serwerach MTA troszke mnie ponosi jak prawie all tam :D. Prawie dzien w dzien jestem na jakims z waszych serwerow minimum 4-5h. Inne informacje o sobie: Nazywam sie Darek. Moje hobby to glownie informatyka i fizyka. Nie lubie sie uczyć. Jestem miły i sympatyczny. Nie bede kłamał czasami mnie ponosi, ale staram sie nad tym panowac ;p. POZDRAWIAM :D
-
Imię: Tobiasz Wiek: 13 (Wiem że mało :P) Od kiedy u nas grasz: od roku Gram na serwerze: DayZ MTA Za co cenisz naszą sieć: Za wspaniałą administracje, Za duża ilość serwerów, i nie wiem co jeszcze Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: ponieważ codziennie wchodze na forum i patrzę na wątki czytam je itp, Lubie bardzo pisac nowe wątki oraz lubię pomagać nowym graczą Inne informacje o sobie: Chciałbym zostać w przyszłości informatykiem lub mechanikiem.
-
Imię:Alan Wiek: 14 Od kiedy u nas grasz: od stycznia Gram na serwerze: Mta dayz Za co cenisz naszą sieć: Za wspaniałą administracje, która szybko leci z pomocą dla graczy Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Chciałbym sie bardziej zaangażować w życie sieci Inne informacje o sobie: Jestem Alan interesuje się piłką nożna informatyką
-
Imię: Paula Wiek: 23 lata Od kiedy u nas grasz: od maja 2016 r. Gram na serwerze: dd2 Za co cenisz naszą sieć: Szczególnie za administrację, która zawsze stara się podejść do każdego problemu indywidualnie. Możliwość kontaktu z administracją w razie potrzeby i ewentualnego problemu. Porządek na serwerze. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Od samego początku gram tylko na jednym serwerze ( dd2 ). Bardzo często gram na fragujemy ( prawie codziennie). Cenię sobie dobrą atmosferę jaka tam panuje. Jestem osobą, która nie szuka i nie sprawia problemów na serwerze. Inne informacje o sobie: Paula, 23 lata :) Na co dzień pracuję i studiuję logistykę, a w wolnych chwilach szukam inspiracji w kuchni :)
-
Imię: Karolina Wiek: 16 lat Od kiedy u nas grasz: Od około 5 miesięcy Gram na serwerze: Only DD2 Za co cenisz naszą sieć: - Za ogarniętą i zawsze gotową do pomocy administracje - Za wspaniałych ludzi, z którymi zawsze da się pożartować i o wszystkim porozmawiać Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Chciałabym zostać stałym bywalcem, ponieważ gram na serwerze naprawdę bardzo często, serwery waszej sieci to jedyne na których gram, również spędzam dużo czasu na forum oraz chciałabym zostać częścią waszej społeczności. Inne informacje o sobie: Uwielbiam tańczyć, od ponad roku jestem cheerleaderką, kocham gimnastykę i piłkę ręczną. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości i zawsze uśmiechniętą.
-
Imię:forestino Wiek::23 < niedludo 24> Od kiedy u nas grasz: gram z przerwami bardzo długo ., na stemie i nowym koncie kilka miesięcy Gram na serwerze:dd2 mta Za co cenisz naszą sieć za porządek ., konsekwentnych adminów:) i to ze wszelkie problemy są rozwiązywane w mgnieniu oka :) wystarczy napisać o dowolnej godzinie temat i zawsze jest odpowiedz:) Fragujemy to najlepsza siec w necie:) Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:sprawdzam codziennie forum jestem ze wszystkim na bierzaco co sie dzieje:) znam wiekszosc graczy oraz adminów :) staram się pomagać innym graczom jeżeli z czymś maja problem:) a wiem jak się z nim uporać nie trując nikomu D.. :) myślę ze sie nadaje na stalego bywalca:) Inne informacje o sobie: na codzien jestem ogarnięta osoba:) sport rapsy :) praca:) co tu duzo mowic:)
-
Imię: forestino Wiek:23 Od kiedy u nas grasz: gram z przerwami bardzo dlugo ., na stemie i nowym koncie okolo 2 miesiecy Gram na serwerze: dd2 o Za co cenisz naszą sieć: za porządek ., konsekwentnych adminów:) i to ze wszelkie problemy są rozwiązywane w mgnieniu oka :) wystarczy napisac o dowolnej godzinie temat i zawsze jest odpowiedz:) Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: sprawdzam codziennie forum jestem ze wszystkim na bierzaco co sie dzieje:) znam wiekszosc graczy oraz adminow :) staram sie pomagac innym graczom jezeli z czyms maja problem:) a wiem jak sie z nim uporac nie trujac nikomu D..:) mysle ze sie nadaje na stalego bywalca:) Inne informacje o sobie: nie lubie islamistow. :) :) cziterow:) i innych brudasow
-
Siema :) gdzie mam napisac podanie o stalego bywalca ? Bo jak klikam rekruracja i potem podania staly bywalec to nie moge odtworzyc nowego tematu. Pomoze ktos ?
