Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'stały' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Imię: Damian Wiek: 18, 9 października kończę 19 Od kiedy u nas grasz: 1,5 - 2 roku z przerwami :) Gram na serwerze: Zombie Mod Za co cenisz naszą sieć: *ogarniętą administrację *miło spędzony czas *sprawiedliwie wymierzone "kary" wobec nieuczciwie/nieczysto grających graczy Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Hmmm... *Zawsze w miarę możliwości staram się każdemu pomóc *Poprawnie posługuję się polszczyzną *Chciałbym jak najwięcej czasu poświęcać serwerowi oraz forum *Być szanowanym/docenianym oraz uważany za osobę ogarniętą wśród innych graczy/administratorów. Inne informacje o sobie: Pochodzę z Murowanej Gośliny, miasteczka niedaleko Poznania(20 km), interesuję się dietetyką, muzyką, piłką nożną oraz zdrowym odżywianiem. Przytłoczę, że kiedyś posiadałem konto na forum pod nickiem "JUPITER" lecz zostało zbanowane z powodów mi niewiadomych. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby! Pozdrawiam, J U P I T E R
  2. Imię:Patryk Wiek:19 Od kiedy u nas grasz: Od około 5 miesięcy . Gram na serwerze: Zombie Infection Za co cenisz naszą sieć: Za miłą i wyrozumiałą administrację oraz za to że miło mogę spędzać z wami czas . Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Bardzo często gram na serwerze spędzając swój wolny czas . A gdy nie gram przesiaduje na forum pisząc z ludźmi . Posiadając Stałego Bywalca będę mógł mieć slota , dzięki któremu mógłbym spędzać więcej czasu na moim ulubionym serwerze . Inne informacje o sobie: Lubię uprawiać różnego typu sporty , interesuję się komputerami . Dziękuje za przeczytanie mojego podania i proszę o rozpatrzenie go pozytywnie . :)
  3. Imię: Sebastian Wiek: 17 Od kiedy u nas grasz: Od czerwca 2015 roku Gram na serwerze: GunGame 1.6 Za co cenisz naszą sieć: Za zgraną administracje, miłą atmosferę i dobrze postawione serwery. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ zżyłem się już z tą siecią, próbowałem odejść, ale wróciłem i myślę że już zostanę na dłuższy okres czasowy. Inne informacje o sobie: Jestem osobą kreatywną, lubię poznawać nowe znajomości. Interesuję się już w mniejszym stopniu grafiką komputerową, kulturą japońską oraz muzyką.
  4. Imię:Piotr Wiek:17 Od kiedy u nas grasz:Leci drugi miesiąc Gram na serwerze:Mta DayZ Za co cenisz naszą sieć:Za profesjonalizm administracji, oraz swoje własne surowe zasady właściciela. Dążenie do perfekcji i ciągle udoskonalenie sieci. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Ponieważ zżyłem się z serverem MTA DayZ, Gram bardzo dużo dziennie, odwiedzam forum, staram się pomagać graczom, mimo słabego początku na serverze teraz się staram. Planuje zostać przy sieci jak nadłużej. Lubie administracje :) Inne informacje o sobie:Uwielbiam sporty, gram w piłkę nożną, uczęszczam na siłownie, lubie grać w gry FPS, strategiczne, jestem niestety wybuchowy i mam mało cierpliwości. Ale lubię się śmiać, rozmawiać z innymi, otwarty :)
  5. Imię: Kacper Wiek: 17 Od kiedy u nas grasz: Od połowy października, już 4 miesiące jestem z wami. Gram na serwerze: Mta DayZ i CS:GO Arena 1v1 Za co cenisz naszą sieć: Administratorzy nie "cackają" się z graczami którzy zrobili coś nie zgodnie z regulaminami. Można liczyć na szybką pomoc w razie problemów. Cenie też humor jaki istnieje i dobrą zabawę. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Chciałbym zostać stałym bywalcem, dlatego że już sporo gram tutaj co rzadko mi się to zdarza i przesiaduje na forum w wolnej chwili zobaczyć co się zmieniło itp. Inne informacje o sobie: W wolnych chwilach oczywiście gram na serwerach, które wymieniłem wyżej. Spędzam też dzień w sposób aktywny fizycznie mam tu na myśli piłkę nożną, w którą mogę grać codziennie po 4-5 h. Wypady ze znajomymi, żeby odpocząć od innych spraw i cieszyć się z nimi spędzony czas. Nie może też zabraknąć jeziorka w wakacje ze znajomymi.
  6. Imię: Filip Wiek: 17 Od kiedy u nas grasz: Od 24 września Gram na serwerze: Only De_Dust2 Za co cenisz naszą sieć: Jest fajna, rozkręcona i miła administracja :) Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ, jestem aktywnym graczem na forum jak widać mam 6d przegrane i idzie coraz więcej. Inne informacje o sobie: Mieszkam w Jarocinie, interesuję się piłką nożną, komputerami. Lubię grać w cs'a, ale bardziej siedzę na forum niż gram w cs'a.
  7. Imię: Kuba Wiek: 19 Od kiedy u nas grasz: Rok i 7 miesięcy wg. gametrackera Gram na serwerze: ZM Za co cenisz naszą sieć: Miła atmosfera, ogarnięta i pomocna administracja. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Jako, że wróciłem po długiej nieobecności i ostatnio coraz częściej gram na serwerze korzyść płynąca ze stałego bywalca byłaby bardzo przydatna przy zawalonym serwerze, czyli zasadniczo zawsze. Poza tym wracam na forum i będę aktywnie uczestniczył w dyskusjach dotyczących wyżej wymienionego serwera. Inne informacje o sobie: Otwarty, do pogadania. Zawsze chętnie służę pomocą i radą. Pozdrawiam Jaśnie Wielmożny
  8. Imię: Łukasz Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: Wcześniej około 3-4 miesięcy (chyba) no i teraz od miesiąca jakoś, może dłużej. Gram na serwerze: Only AWP / Only DD2 (CS:GO) Za co cenisz naszą sieć: Za Beniamina <3 no i też resztę, bo coś tam NC też robi :D Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Zrobiłem dla sieci sporo (tyle ile mogłem) zrobiłem też trochę złego ale teraz się poprawiłem i jestem grzeczny :) Inne informacje o sobie: Mieszkam 100Km od Białegostoku, lubię piłkę nożną i słuchać setów !
  9. Imię: Damian Wiek: 20 lat Od kiedy u nas grasz: 4 miesiące Gram na serwerze: Zombie Mod Za co cenisz naszą sieć: Miła atmosfera, fajni ludzie, naprawdę przywiązałem się do tego serwera, w sumie to... do całej serwerowni. Nigdzie dobrze tak jak na Fragujemy nie ma ^^ Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ sądzę, że zasługuję na tą range, dużo pomagam adminom na serwerze, zgłaszam jak nakazano na u@, wrzucam dużo dem, składam dość poprawnie skargi. Inne informacje o sobie: Mieszkam niedaleko Poznania,(20 km), moim głownym hobby jest hip - hop, który osobiście tworzę, nie pogardzę dobrą książką, ale także filmem, fascynuję się astronomią. PS.Wiem, że mam 8 pkt ostrzeżeń, ale dopilnuję, że nie pojawi się już ani jedno. Obiecuję - nie zawiodę. Proszę mi dać szansę i rozpatrzeć pozytywnie podanie. Pozdrawiam, oddany Jupiter. :) u@ Zgodnie z nakazaniem Nesty'ego napisałem podanie po bodajże 10 - 15 dniach od minięcia złożenia pierwszego. :)
  10. Imię: Damian Wiek: 25 Od kiedy u nas grasz: Trudno powiedzieć około pól roku z drobnymi przerwami lecz teraz zmieniam kompa i zaczynam grac oporowo. Gram na serwerze: Zombie Infection Za co cenisz naszą sieć: Za ogarnięta i miła Administracje a w szczególności właściciela Nesty za serce które włożył w rozwinięcie tej sieci. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Staram co dzień przegrać parę godzinek na serwerze jak i pośledzić forum przeglądając wszystkie tematy nie wypowiadam się tam gdzie nie potrzeba bo nie lubię zbędnego spamu jak i wspieram siec finansowo ;) Inne informacje o sobie: Jak już wiecie mam na imię Damian obecnie pracuję jako biały murzyn w Ocynkowni Śląsk kocham grać w Cs-a to jest jak nałóg bo już gram w tą grę ponad 13lat <puk> do tego lubię dobre melanże w doborowym towarzystwie...
  11. Imię: Paweł Wiek: 16 Od kiedy u nas grasz: Od kwietnia z przerwą Gram na serwerze: CS 1.6 [DD2] Za co cenisz naszą sieć: Za atmosferę tworzoną przez Administracje na forum i Graczy na serwerach Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ jestem już trochę na forum jak i na serwerze DD2. ;) Inne informacje o sobie: Jestem Paweł. Mam 16 lat. Po wakacjach udaje się do 1 klasy zawodowej ( na profil mechanik pojazdów samochodowych ) Moim hobbym jest majsterkowanie oraz gra w cs'a ^^ PS. Nie było mnie 7 dni, ponieważ komputer mi sie zepsuł.
  12. Imię: Karol Wiek: 15 Od kiedy u nas grasz: Około 6 miesięcy Gram na serwerze: OnlyDD2, ZI, Gun Game, 4fun, FFA, DM Za co cenisz naszą sieć: Zawsze jest miła atmosfera podczas gry, administracja pełni swoją role bez zarzutów. Jedyna sieć serwerów w której nie spotkałem się z banem za nic Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Uwielbam grać na serwerach tej sieci (zwłaszcza na onlyDD2), gram codziennie czasem nawet więcej niż 5h. Także regularnie odwiedzam forum i mam zamiar nadal to robić. Inne informacje o sobie: Lubię grać w piłkę nożną, spotykać się ze znajomymi. Oprócz samej gry w Cs-a interesuje się również tworzeniem do niego map.
  13. Imię: Paweł Wiek: 16 Od kiedy u nas grasz: Od kwietnia z przerwą Gram na serwerze: CS 1.6 [DD2] Za co cenisz naszą sieć: Za atmosferę tworzoną przez Administracje na forum i Graczy na serwerach Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Jestem dość często na forum i staram się odpowiadać na pytania jeśli znam na nie odpowiedz :P Inne informacje o sobie: Jestem Paweł. Mam 16 lat. Po wakacjach udaje się do 1 klasy zawodowej ( na profil mechanik pojazdów samochodowych ) Moim hobbym jest majsterkowanie oraz gra w cs'a ^^
  14. Imię: Agnieszka Wiek: 16 lat Od kiedy u nas grasz: 7 miesięcy Gram na serwerze: Zombie Infection Za co cenisz naszą sieć: Przede wszystkich za miłą, wyluzowaną i kulturalną administracje. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Chciałabym zostać Stałym Bywalcem, ponieważ uwielbiam tę sieć serwerów, gram codziennie minimum godzinę. Staram się być równie aktywna na forum. Inne informacje o sobie: Interesuję się koszykówką i jazdą na rolkach, czasami jakieś wypady na rowery ze znajomymi, a w wolnych chwilach cs.
  15. Imię: Damian Wiek: 19 Od kiedy u nas grasz: grudnia 2013r. Gram na serwerze: COD Za co cenisz naszą sieć: Za ogarnięte serwery, ogarniętą administracje i stanowczego właściciela. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gdyż gram tutaj bardzo długo oraz jestem w TOP1 przegranych godzin (800+h) na owym serwerze. Inne informacje o sobie: Jestem osobą spokojną, a zarazem potrafię być pozytywnie walnięty xd jestem zwykłym chłopakiem o twardym charakterze. Interesują mnie wypady ze znajomymi, kobiety, siłownia, mocne pier..lnięcie czyli boks, podróże, dobra muzyka club,dance,pop,rap. dobra zabawa i inne. Zawsze znajdę czas aby pograć na serwerze :)
  16. Imię: Mateusz Wiek: 17 Od kiedy u nas grasz: 3 tygodnie Gram na serwerze: [CS 1.6] Only DD2 Za co cenisz naszą sieć: Za serwery wykonane na bardzo wysokim poziomie, miłą i doświadczoną administrację. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Na forum siedzę bardzo często, staram się pomagać użytkownikom i jestem miły. Inne informacje o sobie: Siedemnastolatek podekscytowany przeróżnymi sportami m.in. kolarstwo, piłka nożna, siatkówka. Kulturalny, sumiennie wykonujący swoją pracę i przede wszystkim ogarnięty.
  17. Imię: Tomasz Wiek: 15 Od kiedy u nas grasz: gram około 1,5 roku Gram na serwerze: przede wszystkim na zm modzie :P. Za co cenisz naszą sieć: Cenię Waszą sieć za miłą atmosferę, miłych i ogarniętych ludzi. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Jestem już tu trochę czasu - na pewno się sprawdzę :P. Inne informacje o sobie: Pietnastolatek, niesamowicie 'podjarany' piłką nożną.Od trzech lat karateka.Obowiązkowy, kulturalny i opanowany.Bywa, że nieco dłużej niż inni odnajduję się w nowym środowisku, ale fragujemy nie jest już dla mnie chyba taki nowy :).
  18. Imię: Szymon. Wiek: 17-naście. Od kiedy u nas grasz: 24 kwietnia 2015r. Gram na serwerze: Only dd2 (aktualnie przerwa). Za co cenisz naszą sieć: Za atmosferę, dobrą i ogarnięta administrację, przyjaznych użytkowników i znakomite serwery. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ w dużej mierze udzielam się na forum, jestem aktywny oraz pomocny. Inne informacje o sobie: Pozwolę wstawić sobie treść mojego przywitania:
  19. Imię:Kamil Wiek:20 Od kiedy u nas grasz: gram od grudnia. Na forum jestem od marca Gram na serwerze:only dd2 Za co cenisz naszą sieć: za wspaniałych i sympatycznych ludzi, których tu poznałem oraz za ogarnięta i pomocna administracje Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem:Jestem dosc czesto na forum i staram sie odpowiadac na pytania jesli znam na nie odpowiedz :) Inne informacje o sobie: Nazywam sie Kamil jestem z Rzeszowa interesuje sie motoryzacja oraz pilka noza
  20. Imię: Łukasz Wiek: 16lat Od kiedy u nas grasz: Rejestracja: 16 mar 2015 dzisiaj mamy 2 kwi 2015 Gram na serwerze: Only AWP CS:GO oraz od czasu do czasu zdaża mi się grać na innych serwerach. Za co cenisz naszą sieć: Za wspaniałych ludzi których tu poznałem oraz za systematyczność i chęć do pomocy dla graczy przez Administracje. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Często siedzę na forum i czytam różne tematy staram się wypowiadać w tych tematach na które znam odpowiedz bądz potrawie udzielić pomocy. Inne informacje o sobie: Jestem Łukasz mam 16lat (UP ^^) jestem osoba o bardzo radosnym charakterze. Moje zainteresowania to piłka nożna oraz jazdą na rowerze.
  21. Imię: Krzysztof Wiek: 20 Od kiedy u nas grasz: Za 2-3 miechy Gram na serwerze: teraz DR (ZM czasami) Za co cenisz naszą sieć: Fajnie się gra tutaj. Lubie teraz mod DR. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Hmm, bo gram w 99% na tej serwerowni oraz chciałbym złożyć podanie o rezerwację nicku, gdyż mam VIP-a na DR, a często grają mi na tym nicku. Inne informacje o sobie: Lubię grę w CS 1.6 na steamie, lubie dobre filmy sensacyjne.
  22. Imię: Dominik Wiek: 15 lat Od kiedy u nas grasz: Od 11 stycznia 2015 roku. Gram na serwerze: 4FUN i DD2 Za co cenisz naszą sieć: Za miłą, i ogarniętą administrację. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ jestem stałym graczem. Inne informacje o sobie: Interesuje się sportem, trenuje piłkę nożną. Jestem miły i spokojny.
  23. Imię: Grzegorz Wiek: 17 lat Od kiedy u nas grasz: Ponad 2 lata Gram na serwerze: CS:GO Only AWP oraz ostatnio latam w 1.6 na Deathrunie Za co cenisz naszą sieć: Za wszelkie starania, które wkładają w każdy serwer. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Chciałbym być nim, abym czuł się wyróżniony za te 2 lata wspólnej gry. Inne informacje o sobie: Chodzę do technikum, można spotkać mnie na dr 1.6 lub only awp cs:go ppd nickiem Sawanstor (w 1.6 niekoniecznie). Pozdrawiam
  24. Imię: Marcin Wiek: 21 Od kiedy u nas grasz: powyżej 1 roku Gram na serwerze: 4fun, ZM Za co cenisz naszą sieć: Przede wszystkim za rodzinną atmosferę oraz za bardzo zorganizowane forum i administrację. I za to, że mogę zabijać Polish'a kiedy tylko chce <3 Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Nie oszukujmy się, zakochałem się w naszej sieci serwerów jak i w ludziach tutaj grających. Postanowiłem, że czas już pójść krok dalej, ponieważ codziennie gram całe dnie na serwerze jak również interesuję się wszystkim co jest na forum. Inne informacje o sobie: Studiuję informatykę na agh'u w Krakowie. Kocham piłkę nożną, którą od dziecka uprawiam z wieloma międzynarodowymi sukcesami. Od podstawówki gram w cs, jak zapewne każdy zaczynałem w kafejkach internetowych;D Pochodzę z Podkarpacia i uwielbiam podróżować oraz wyjechać w nasze kochane, polskie Bieszczady^^ A ogólnie to no life'uje na 4fun :P
  25. Imię: Gabriel Wiek: 17 Od kiedy u nas grasz: 23 sierpnia miną trzy lata. Gram na serwerze: 4Fun. Czasami odwiedzę swoją starą miłość - Zombie Mod. Za co cenisz naszą sieć: Za atmosferę tworzoną przez Administracje na forum i Graczy na serwerach. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Dłuższy czas myślałem nad napisaniem tego podania, staż jaki tutaj przebyłem powinien być dla mnie wystarczającą zachętą. Inne informacje o sobie: Uczeń Technikum Ekonomicznego, Mieszkaniec Szczecina. Widoczny, sympatyczny i z poczuciem humoru.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności