Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'bywalca' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 12 wyników

  1. Imię:Filip Aktualny wiek:14 Krótkie przedstawienie się: Sieeemson, jestem Filip, znany również jako Fizol. Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz: Gram od sierpnia 2017, zaczynałem na MTA DayZ, później zacząłem grac na serwerach CSGO oraz CS 1.6 (1.6 na steamie oczywiscie kupiona) gdzie miałem okazje umilić sobie czas i trochę się postrzelać. Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów: Administracja z dystansem do siebie, szybkie reagowanie na jakiekolwiek problemiki. Dodatkowe informacje: —
  2. Imię: Patryk. Aktualny wiek: 18. Krótkie przedstawienie się: Witam Wszystkich Polaków tego o to serwera, mam na imię Patryk i mam 18 lat. Chodzę do 2 klasy Liceum. Pochodzę z Rdomia, mazowieckie. Interesuję się Polityką ( ), sportem, motoryzacją. Jak można rozpoznać po moim nicku mam poczucie humoru i lubię Sobie czasem zażartować, w końcu śmiech to zdrowie . Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz: 2 miesiące (Bez konto na forum grałem). Serwer: ZM. Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów: Dobre hostingi, wspaniałe serwery i co najważniejsze dobrą administrację . Dodatkowe informacje: Mam bardzo dobrą aktywność, spędzam na forum sporo czasu, i rzecz jasna nie obrażam nikogo. PS: Wiem że nie mam zbytnio dużo postów, ale nie udzielam się jak nie mam nic do powiedzenia, najważniejsze że chcę być stałym bywalcem bo nie mam zamiaru się rozstawać ze społecznością Fragujemy.com .
  3. Imię: Mateusz Wiek: Siedemnaście Pochodzę z serwera: AWP ONLY Od kiedy u nas grasz: Półtora roku, prawie od początku gry w tą grę Za co cenisz naszą sieć: Zatrzymała mnie na dłużej, jest bardzo stabilna, towarzystwo jest genialne, administracja jest przyjazna i "ludzka" Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Spędziłem na serwerze ok 40% mojego czasu w CS:GO, jestem na nim kilka razy w tygodniu niezmiennie od roku Inne informacje o sobie: Spec od wszystkiego i niczego - lubię zdobywać wiedzę w wielu kategoriach, żeby móc się zawsze o czymś wypowiedzieć; (za) dużo czasu spędzam przy komputerze, ale jestem bardzo otwarty i przyjazny do osób, które poznaję przez internet
  4. Imię:Krzysztof Wiek:16 Od kiedy u nas grasz: od około roku Gram na serwerze: MTA DayZ Za co cenisz naszą sieć: Za różnorodność jak i za profesjonalną i sprawiedliwą Administrację :) Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: 1. Już całkiem sporo z Wami jestem i zamierzam być jeszcze dłużej. 2. Podobają mi się Wasze pomysły na urozmaicenie rozgrywki (tyczy się to głównie MTA). 3. Być może byłbym bardziej szanowany na forum. Inne informacje o sobie: Jestem Krzysztof, mam 16 lat. Interesuję się informatyką, jak na razie w bardzo ogólnym tego słowa znaczeniu, lubię też uprawiać różnego typu sporty. Jestem raczej spokojnym człowiekiem z poczuciem humoru.
  5. Imię:Bartek Wiek:14 Od kiedy u nas grasz:Od 2015 roku nie pamiętam dokładnie. Gram na serwerze: MTA DayZ Za co cenisz naszą sieć:Za ogarniętą i wyrozumiałą administracje, oraz za to, że zawsze każdemu pomagacie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Chiałbym być Stałym bywalcem, bo stale bywam na serwerze, bardzo podoba mi się wasza sieć serwerów, oraz siedzę dużo na forum i chciałbym być członkiem tej społeczności Inne informacje o sobie: Mam na imię Bartek mam 14 lat, interesuję się sportem, e-sportem, grami komputerowymi i moją koleżanką. Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie. ;)
  6. Imię: Krystian Wiek: 19 Od kiedy u nas grasz: Od października 2k15. Gram na serwerze: Only dd2 Za co cenisz naszą sieć: Cenię sobie Waszą sieć ze względu na dobrą atmosferę panującą na serwerach + admini do każdej sprawy podchodzą poważnie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram na tym serwerze kupę czasu, zna mnie praktycznie stały gracz. Poznałem tutaj masę ludzi, z którymi utrzymuję kontakt i znam się z nimi z życia prywatnego oraz byliśmy na kilku turniejach i imprezach LAN, a przede wszystkim cenię sobie świetną atmosferę panującą na serwerze. Inne informacje o sobie: Mam na imię Krystian, pochodzę z okolic Kielc. Interesuję się motoryzacją, e-sportem. Po technikum zamierzam studiować logistykę. Obecnie nie mam czasu na naukę, gdyż mam egzaminy zawodowe, a wypadałoby je zdać :D Codziennie zaglądam na forum i je obserwuje.
  7. Imię: Dawid Wiek: 15 Od kiedy u nas grasz: Ponad 8 miesięcy. Gram na serwerze: MTA DayZ i czasem na DD2. Za co cenisz naszą sieć: Sieć cenię za dobrą administracje która się nie pier... że tak brzydko powiem. I za bardzo dobre serwery chodzi tu między innymi o MTA Dayz i DD2. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: 1. Gram dużo na Fragujemy 2. Lubię doświadczać nowych osiągnięć 3. Bardzo podobają mi się wasze serwery. Inne informacje o sobie: Jestem Dawid, Mam 15lat, interesuję się motoryzacją. Chyba jak każdy fan motoryzacji mam swoją perełkę, jest to KTM 125ccm. Jednak że na kompie jestem dostępny jak zajdzie potrzeba (reset pojazdów na dayz).
  8. Imię: Michał Wiek: 14 Od kiedy u nas grasz: Od stycznia! Jest to już 5 miesięcy. Gram na serwerze: MTA DayZ Za co cenisz naszą sieć: Siec fragujemy cenię za tutejszych graczy i sprawiedliwa administrację oraz za stabilne i dopracowane serwery. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Na serwerze MTA, gram juz sporo. Bardzo spodobała mi sie ta siec i pragnę na niej zostac jak najdluzej. Inne informacje o sobie: Jestem Michał, interesuje się sportem. Piłkę nożną trenuje juz od 8 lat. Chodze do szkoly sportowej, przez co mam mniej czasu, ale gdy znajde czas zawitam na forum i na serwer MTA.
  9. Witam, jak w temacie chciałbym sie dowiedziec, po jakim czasie mozna skladac podanie na stałego bywalca? ;)
  10. Imię:Miłosz Wiek:14 lat Od kiedy u nas grasz: No około 3 miesiące Gram na serwerze: MTA DayZ Za co cenisz naszą sieć: Przede wszystkim za miłą i pomocną administrację, bo jeśli mam jakikolwiek problem to jest on zaraz rozwiązany, oraz za dobre serwery, tylko tutaj lubię grać Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Dużo czasu spędza na forum udzielając się, również często siedzę na serwerze :) Jestem raczej przyjaźnie nastawiony oraz lubię pomagać ;) Poza tym, zdążyłem się zżyć z tą siecią serwerów. Inne informacje o sobie: Lubię sporty, niektóre bardziej, niektóre mniej, ale Polakom kibicuję we wszystkich dziedzinach, gry komputerowe, ogólnie komputery oraz muzykę, bardziej słuchać niż tworzyć, bo do tworzenia nie mogę się zabrać :p Jestem przyjacielski, gadatliwy i mam spore poczucie humoru.
  11. Imię: Dominik. Wiek: 19. Od kiedy u nas grasz: Na obecnym nicku, nie długo będzie z 10 dni, na forum dłużej, ale jestem bardzo aktywny, widać to po "top15" Gram na serwerze: Gram na ONLY DD2, tam też mnie spotkacie. Za co cenisz naszą sieć: Za pomocną, ogarniętą administrację, graczy owego serwera, oraz przede wszystkim sprawiedliwość na serwerze jak i forum. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: No na pewno chciałbym zdobyć nową rangę, jestem dość aktywny na forum, więc myślę, że nadaję się do tego stanowiska. Inne informacje o sobie: Tak jak już powiedziałem na imię mi Dominik, mieszkam we Wrześni w województwie Wielkopolskim, interesuję się każdym sportem, najczęściej motoryzacją i piłką nożną, lubię posłuchać dobrej muzyki, kończę technikum. Pozdrawiam, MEDUSA ~ not`sprt
  12. Siemka chciałbym zostać Stałym Bywalcem oto moje preferencje : Imię: Jakub [ Kuba to zdrobnienie ] Wiek: 16 lat Od kiedy u nas grasz: od 2 miesięcy około Gram na serwerze: 4FUN Za co cenisz naszą sieć: Ogarnięta administracja i Przyjemny klimat gry. Polecam! Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Jestem Waszym stałym graczem i bardzo się cieszę że mogę grać na tym serwerze wiele przyjemnych godzin. Inne informacje o sobie : Lubie piłkę nożn ą najlepiej się czuje gdy gram w Counter Strike ale miło mi też spędzić troche czasu z przyjaciółmi Dzięki za Uwagę. POZDRO
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności