Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wersja' .
-
jak nadzieje o serwer
-
Siemano jest 20 rano A tak na poważnie , chciałem poruszyć temat GTA Nie wiem jak u was , ale u mnie po dzien dzisiejszy odslona GTA VC budzi mocne emocje Klimaty lat 80 , 90 - przedstawione w tej grze , dla mnie coś magicznego No i warunki w jakich sie grało w ta gre , mega słabe komputery Pewnie nie kazdy tak uważa roczniki po 2000r mieli juz na tacy GTA SA i bardziej sie jarali tym niz starsza wersja . Chcialbym zapytac czy ktos z was ma sciagniete GTA VC 2 ? https://gamingsociety.pl/artykul/fani-zrobili-swoje-gta-vice-city-2-1122554/ Podobno sa nowe misje , bronie itp . Ktos sprawdzał ? PS : GTA 6 ma byc w stylu VC
-
Temat najbardziej pasował mi tutaj, a wszystko odnośnie: https://www.indiegogo.com/projects/maguss-the-mobile-multiplayer-spell-casting-game-magic?source=http://maguss.org#/ + Co sądzicie? :)
-
Nowa wersja De_Cache dostępna w Warsztacie Steam
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Cache, który jest w grupie podstawowych map turniejowych Counter-Strike: Global Offensive, został zaktualizowany. Odświeżona wersja lokalizacji była zapowiedziana już jakiś czas temu. W nocy trafiła do Warsztatu Steam. Wraz z aktualizacją poprawiony został przede wszystkim wygląd tekstur. Różnicę powinni zauważyć gracze, którzy są daltonistami. FMPONE skupił się bowiem na poprawie kolorów na Cache’u. Wprowadzone zostały także nowe kratki w wejściach do szybów wentylacyjnych. Ponadto, wyeliminowano miejsca, w których mogła utknąć bomba oraz inne błędy mapy. Pełną listę poprawek, które wprowadził FMPONE znajdziecie tutaj. Źródło: http://cybersport.pl A wy co sądzicie o nowej wersji? -
Jeżeli wykorzystujesz wtyczkę flashową (jak większośc internautów), to nadszedł czas na zainstalowanie aktualizacji. Firma Adobe właśnie ją udostępniła. Usuwa ona groźną lukę w zabezpieczeniach typu zero-day. Omawiana luka w zabezpieczeniach została odkryta przez japońską firmę Trend Micro, która poinformowała również, że usterka jest już wykorzystywana przez cyberprzestępców. By ją wykorzystać, wystarczy, by włamywacz skłonił internautę do odwiedzenia witryny internetowej. Najwięcej ataków (czytaj: złośliwych witryn internetowych) pochodzi z Rosji. Luka jest też wykorzystywana do instalowania złośliwego oprogramowania o nazwie Cerber, które szyfruje zainfekowaną maszynę i domaga się wpłacenia okupu za jej odblokowanie. Przeglądarki Edge i Chrome samodzielnie aktualizują wtyczkę flashową. W przypadku reszty, należy aktualizację wykonać ręcznie. Źródło: http://tech.wp.pl
-
- 1
-
-
- prędko
- zaktualizuj
-
(i 7 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Exp o godzinach - lepsza wersja Opis: Plugin po ustawieniu określonego czasu, ustawia podwójny exp. Kod pluginu: /* Plugin generated by Fragujemy.com */ #include <amxmodx> #define PLUGIN "Exp o godzinach" #define VERSION "0.9" #define AUTHOR "Nesty & QTM_Peyote" #define minut(%1) ((%1)*60.0) new pcvarOdgodziny, pcvarDogodziny, pcvarExpzazabojstwo, pcvarExpzawygrana; public plugin_init() { register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR) pcvarOdgodziny = register_cvar("eog_expodgodziny", "22"); pcvarDogodziny = register_cvar("eog_expdogodziny", "8"); is_codmodtime_active() == true ? plugin_init2() : pause("ad") } public plugin_init2(){ pcvarExpzazabojstwo = register_cvar("eog_killxp", "90"); pcvarExpzawygrana = register_cvar("eog_winxp", "120"); register_concmd("eog_przeladuj", "sprawdz", ADMIN_KICK); set_task(1.0, "sprawdz"); } public sprawdz(){ server_cmd("cod_killxp %i;cod_winxp %i", get_pcvar_num(pcvarExpzazabojstwo), get_pcvar_num(pcvarExpzawygrana)); new timestr[3]; get_time("%M", timestr, 2); new minuta = str_to_num(timestr); set_task(minut(60-minuta), "sprawdz"); } stock bool:is_codmodtime_active(){ new timestr[3]; get_time("%H", timestr, 2); new godzina = str_to_num(timestr); new odgodziny = get_pcvar_num(pcvarOdgodziny), dogodziny = get_pcvar_num(pcvarDogodziny); if(odgodziny > dogodziny) { if(godzina >= odgodziny || godzina < dogodziny) return true; } else { if(godzina >= odgodziny && godzina < dogodziny) return true; } return false; } Jest to na pewno znacznie lepsza wersja niż krążąca po całym Internecie... Nowa wersja pluginu wpierw sprawdza czy rzeczywiście występuje określony wymiar czasowy podany za pomocą cvarów. Jeśli tak, wysyła do pluginu, że przedział czasowy podany w cvarach się zgadza, co za tym idzie plugin będzie działał. Jeśli jednak tak nie będzie, zapauzuje się. Plugin będzie używany przez naszego COD'a.
-
Mapę tworzyłem dość dawno temu, miałem ją razem z Ubek'iem robić ale chyba zrezygnował. Miało być jeszcze wejście z zewnątrz do budynku ale zrezygnowałem. Max wpoly 971, waga mapy ~5-6 mb + ~2mb modeli. Wersja finalna, poprawiono parę niedoróbek i inne duperele :D Screenshoty : Download : http://cs.gamebanana.com/maps/177514
- 12 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
- lostproject
- wersja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
