Jump to content

System

[MTA] ModChat DayZ
 • Content Count

  288
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

166 Bardzo dobra

5 Followers

About System

 • Other groups Elite fragers
 • Rank
  Error 404
 • Birthday 08/19/1996

Profile information

 • Name
  Łukasz
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  System
 • Favorite server
  MTA:DayZ
 • I play on servers
  Brak...
  CS:GO - ONLY AWP #02
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 7 Professional

Recent Profile Visitors

2,429 profile views
 1. SPC gear VIRO. Mega wygodne, dobre brzmienie i wygłuszenie.
 2. Ja to najlepiej wspominam banowanie 12 latków którzy ruchali połowę serwer <3 A tak na serio to zawsze najlepiej wspomina się początki i pierwszą grupą. Pamiętam pamiętną noc z SeQu czekaliśmy jak wygasa baza (róg LV-LS) jakiegoś budynia, betona nie pamiętam nicku, wygasła ok 2 w nocy to do 4 rano przenosiliśmy wszystkie namioty do naszych.
 3. Kiedyś miałem taką sytuację w biedronce. Kupiłem mega dużo rzeczy, ledwo to trzymałem, a sprzedawca zaproponował mi reklamówkę, odmówiłem, bo nie potrzebowałem plastiku, mówiąc, że sobie poradzę bez tego, a on do mnie: "Spodziewaj się niespodziewanego" i tak oto otrzymałem ten kawałek plastiku.
 4. to już bardziej sensowne, ale lepiej aby to nazywało się Inwazja i trwała może z 30-60min przy której było by masa zombie + może wtedy dodać bossa, a nie co chwilę jak jest teraz. Inwazja była by w godzinach szczytu, w zależności od ilości graczy na serwerze, im więcej tym większa. np +40 mała + jeden Boss, +60 dwa bossy i większy teren. Wyświetlałby się komunikat inwazja rozpocznie się za (...) i podany teren np Dilimore i ten kwadrat migałby na czerwono. Nie mówię że inwazja miałaby być codziennie ale co jakiś czas jako event czy cos. Co do eventu można też dodać Shipcrash, coś pokroju planecraha ale ma wodzie. W tym crashu byłoby można znaleźć sprzęt i broń ale bez ammo, a w plane głównie ammo
 5. i do tego biegające jednorożce
 6. zmienić w końcu te zawsze błękitne niebo + dodać mgle lub inne warunki pogodowe.. (podstawowe z GTA SA) Naprawić managera pro odnośnie możliwości zabicia. miejsc do lootowania jest bardzo dużo, aż za dużo, tak samo jak broni, nie potrzeba więcej.. Zmienić system hitboxow, aby nie padło się od jednego randomowego strzału w głowę, ale włożyć trochę wysiłku w zabicie kogoś. Przywrócić starego systemu planecraha, train oraz wyspę magów. Naprawić skiny, aby nie bugowaly się z plecakami. Wprowadzić nowe zasady odnośnie skinów. Większość grup ostatnio się wycfanila i robi CALE czarne skiny które są niewidoczne w nocy. Wprowadzić stary system zombie gdzie były ja całej mapie. Jak coś przyjdzie do głowy będę edytował.
 7. Serwer jest w fazie alpha, więc nie wszystko zostało jeszcze ukończone. A co do systemu sadzenia to pasowałoby mieć przy sobie jakieś sadzonki
 8. Produkcja i Sprzedaż W tym krótkim poradniku, ale treściwym poradniku pokaże wam, jak produkować bimber i haszysz Do produkcji bimbru potrzebujemy: 1x Kukurydze - Znajdziemy na północ od Los Santos, obok autostrady w strone Las Venturas 1x Cukier - Kupimy go w sklepie, który znajduje się na granicy dzielnicy Idlewood/El Corona 1x Drożdze - Kupimy je w sklepie, który znajduje się na granicy Idlewood/El Corona Po zebraniu wszystkich wymaganych składników udajemy się do odpowiedniego miesjca w którym możemy produkować bimber. Znajdziemy na północ od Los Santos, obok autostrady w strone Las Venturas. Do produkcji haszyszu potrzebujemy: 2x Sativa - Znajdziemy ją w Hilltop Farm (farma obok Dillimore) 2x Indica - Znajdziemy ją w North Rock (Północny wschód od Los Santos) Po zebraniu wszystkich wymaganych składników udajemy się do odpowiedniego miesjca w którym możemy produkować haszysz. Znajdziemy je w Blue Berry. Wyrobione produkty możemy sprzedać w Siedzibie Mafii, która znajduje się w Mulholland. Produkty zostają sprzedane automatycznie po wejściu w strefę handlu. Tak wygląda mniej więcej cennik towarów (ceny ulegają zmianie) Sativa: 144.05$ Indica: 250.00$ Haszysz: 1000.00$ Bimber: 200.00$ W filmiku poniżej przedstawiam, cały proces produkcji i sprzedaży, oraz gdzie zdobywać produkty.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy