Jump to content

System

[MTA] ModChat DayZ
 • Content Count

  285
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

System last won the day on January 21 2018

System had the most liked content!

Community Reputation

165 Bardzo dobra

5 Followers

About System

 • Other groups Elite fragers
 • Rank
  Error 404
 • Birthday 08/19/1996

Profile information

 • Name
  Łukasz
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  System
 • Favorite server
  MTA:DayZ
 • I play on servers
  Brak...
  CS:GO - SURF
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 7 Professional

Recent Profile Visitors

2,070 profile views
 1. Ja to najlepiej wspominam banowanie 12 latków którzy ruchali połowę serwer <3 A tak na serio to zawsze najlepiej wspomina się początki i pierwszą grupą. Pamiętam pamiętną noc z SeQu czekaliśmy jak wygasa baza (róg LV-LS) jakiegoś budynia, betona nie pamiętam nicku, wygasła ok 2 w nocy to do 4 rano przenosiliśmy wszystkie namioty do naszych.
 2. Kiedyś miałem taką sytuację w biedronce. Kupiłem mega dużo rzeczy, ledwo to trzymałem, a sprzedawca zaproponował mi reklamówkę, odmówiłem, bo nie potrzebowałem plastiku, mówiąc, że sobie poradzę bez tego, a on do mnie: "Spodziewaj się niespodziewanego" i tak oto otrzymałem ten kawałek plastiku.
 3. PODSTAWOWE INFORMACJE ] Twoje imię: Łukasz Aktualny wiek: 23 Kilka zdań o sobie: Chyba nie muszę się zbytnio przedstawiać bo na pewno każdy mnie zna, albo kojarzy. Jeżeli jednak jest ktoś nowy i nie mnie nie zna to opisze swoją osobę. Zaczynałem grę na serwerze jako zwykły noob, pod swoje skrzydła przygarnął mnie @ Krystek do grupy NIEPLA. Byłem wtedy mega zainspirowany moderatorem, postanowiłem złożyć podanie, z biegiem czasu piąłem się po szczeblach na górę, aż osiągnąłem rangę Moderator Pro. Z charakteru jestem spokojny, wyluzowany, nie używam wulgaryzmów, jestem obiektywny i tak samo rzucam kary ludziom z grupy jak i innym graczom. Tak, jestem surowy co do kar, ale zawsze można się dogadać. [ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ] Od kiedy masz styczność z grą MTA: od 3 lat z przerwami Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Tak, tutaj jako Manager Pro Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: Tak Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: Tak [ KOŃCOWE INFORMACJE ] Nick jakiego używasz: System Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: 10-3 Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: Pomoc wszystkim graczom, spokój na czacie, łatanie bugów w txt
 4. Nick jakiego używasz: System Wiek: 22 Zajmowane wcześniej stanowisko: Manager Pro Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: 2 mieś Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Manager Pro Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Doświadczenie, wieloletni staż na serwerze, kultura osobista, opanowanie, bezstronny.
 5. W końcu jakaś skarga i odwołanie <3 tęskniłem za nimi. Dostałeś permmute za wyzywanie i prowokacje. Miałeś wiele razy mute na serwerze + bany na 3 dni. Teraz już na pewno nie będziesz wyzywał graczy od kurw i szmat @Krystek mozna zamykać ;p
 6. Widać, że muszę częściej zaglądać na serwer... Ze mną nie będziecie mieli tak kolorowo... Totalna banda idiotycznych gimbusów...
 7. Ale nie rozumiem po co. Przecież jak jeździcie w aucie to nie macie żadnych możliwości poza wyjściem z niego. Bezsensu Na Nie.
 8. Okey, a więc dalej czujesz się bezkarny i niewinny także przedstawię Ci które punkty z regulaminu złamałeś co skutkowało permem: Ucieczka przed banem - ban według uznania admina Nadmierne przeklinanie - mute do 30 dni / ban do 7 dni Nieprawidłowe zachowanie - mute do roku / ban do 7 dni Obrażanie lub poniżanie graczy - mute do roku / ban do 7 dni -nadmierna obraza (także po nadanym banie) może zakończyć się permanentnym banem! Stosowanie obraźliwych nicków na serwerze - ban do 7 dni Męczenie lub nagabywanie admina - ban do 10h Obrażanie admina - ban do 7 dni -nadmierna obraza (także po nadanym banie) może zakończyć się permanentnym banem! nadal sądzisz, że nic nie zrobiłeś?
 9. Tak bardzo chcesz trzymać się regulaminu? Skoro tak to może zbanuje kilka osob z Twojej grupy za bugowanie txt? - Wykorzystywanie wszelkich błędów oraz niedozwolonych programów - ban permanentny Papież nie dostał bana tylko za to ale za całokształt na serwerze.
 10. i co chcesz trzeciego? hahaha ty sie nigdy nie zmienisz
 11. to chyba nie jest twój pierwszy perm.. także miałeś już szanse tutaj, ale jak zawsze zjebałeś. nie warto dawać znowu
 12. Dostałem polecenie z góry, abyś został zbanowany. Dodatkowo cały czas podburzałeś atmosferę na serwerze, prowokowałeś i wyzywałeś graczy.
 13. Ty to FaPa widzę niedługo pod permmute podejdziesz... bo to nie pierwszy raz kiedy kogo wyzywasz..
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy