Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'pierwsza' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 12 wyników

  1. Chińska firma Betavolt New Energy Technology zaprezentowała rewolucyjny akumulator, który na jednym ładowaniu może zasilać urządzenia przez 50 lat. Atomowa bateria energię produkuje z radioaktywnego izotopu. Nie da się zaprzeczyć, że Chiny od jakiegoś czasu intensywnie inwestują w rozwój nowoczesnych technologii i te działania zaczynają powoli przynosić efekty. Firma Betavolt New Energy Technology, pochwaliła się właśnie swoim najnowszym osiągnięciem, które może zrewolucjonizować zasilanie przenośnych urządzeń. Opracowała bowiem niewielką, atomową baterię, która na jednym ładowaniu dostarczać energię przez 50 lat. Atomowa bateria może zasilać rozrusznik serca Bateria o nazwie BV100, jest w zasadzie mikroskopijnym reaktorem atomowym, który wykorzystuje rozpad izotopu niklu-63 oraz półprzewodnik diamentowy. Dzięki temu, bez żadnej obsługi czy ładowania, jest w stanie zasilać podłączone do niej urządzenie przez niemal pół wieku. Warto dodać, że koncepcja atomowej baterii nie jest nowa, gdyż w Europie oraz USA opracowano już taki typ zasilania, stosowany w przemyśle lotniczym. Chińczykom udało się jednak znacznie zminiaturyzować technologię i dostosować ją do urządzeń przenośnych. Bateria przekształca energię uwalnianą w wyniku rozpadu izotopu jądrowego na prąd elektryczny, za pomocą przetwornika półprzewodnikowego. Testy wykazały, że w przypadku niewielkich akumulatorów, najlepiej sprawdza się izotop niklu-63. Dlatego w BV100 wykorzystano arkusz niklu-63 o grubości 2 mm. Umieszczono go pomiędzy warstwami półprzewodników diamentowych o grubości 2 x 10 mm. Akumulator ma objętość 15 x 15 x 5 mm2, więc jego moc ograniczona jest do 100 mW przy napięciu 3 V. Producent zapewnia jednak, że już w przyszłym roku wprowadzi na rynek wersję o mocy 1 W. Będzie ona bardziej odpowiednia do smartfonów oraz dronów. Warto dodać, że technologia jest skalowalna, a więc łącząc ze sobą równolegle poszczególne moduły, możemy uzyskać znacznie większą moc. źródło: technogadzet.pl
  2. Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Jakiś randomowy mod dał mi perma za rzekomo posiadanie wh Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze Emilia Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę| paris StaryPEEK Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 28.07.2022 okolo 00:50 Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę wbiłem sobie po raz pierwszy na serwer awp 2, wcześniej grałem awp 1 i nie było dużo graczy wiec chcialem wyprobować serwer awp 2, narobilem sobie 50 fragów na dzieciach na mapie po czym dostałem perma za rzekomo posiadanie wh, poprawcie jakość adminów bo żalosne jest to że musze pisać skarge. Nie pozdrawiam admina i zalecam kontrole u okulisty. Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów Posprawdzajcie sobie demka, nagrywalem też jak gralem na awp 1 wiec też moge podeslać jak będzie trzeba.
  3. Drodzy Fragowicze! Zapewne wielu z Was dostrzega w ostatnim czasie liczne toczące się zmiany wokół naszego projektu. Trud i wysiłek włożony w dalszy rozwój naszej sieci serwerów pokazuje, jak bardzo zależy nam na stałym podnoszeniu jakości Fragujemy.com. Niestety, mimo szczerych chęci do działania, nie jesteśmy w stanie wszystkiemu sprostać. Codziennie doświadczamy nowych wyzwań, a to przekłada się na stały wzrost oczekiwań, a w rezultacie kosztów utrzymania projektu. Dlatego też chcąc zrealizować dalsze plany rozwoju naszej sieci serwerów, organizujemy dziś po raz pierwszy od 6 lat wspólną zbiórkę pieniężną, której celem jest uzbieranie kwoty około 2000 PLN. Szczegółowe informacje... Kwota, jaka zostanie uzbierana podczas zbiórki, planujemy przeznaczyć na: Przedłużenie licencji forum - 100 PLN. Przedłużenie licencji naszego serwera głosowego TS3 - ok. 400 PLN. Przedłużenie VPS, na którym trzymamy serwer głosowy TS3 - ok. 140 PLN. Uregulowanie opłat związanych z stroną WWW, tj. skalowanie zasobów i przedłużenie domeny - 200 / 250 PLN. Rozbudowa serwerów poprzez wykupienie droższych reklam i wprowadzenie nowych usług. Każdy gest jest bardzo ważny, bo przede wszystkim chodzi o to, aby wspólnymi siłami budować nasz dom. Można to tak określić, zwłaszcza, że wielu Fragowiczów jest z nami od wielu lat! Metody płatności... Metody płatności, dzięki którym możecie dołączyć się do naszej zbiórki to: przelew bankowy krajowy oraz zagraniczny, PayPal oraz PaySafeCard. [ UWAGA! ] Niestety nie ma możliwości wpłacenia środków poprzez płatność SMS! 1. PRZELEW BANKOWY: Zaloguj się na stronę banku poprzez przeglądarkę internetową Wyślij przelew na poniżej wskazane dane, wpłacając dowolną kwotę. Nazwa odbiorcy: Fragujemy.com Nr. Rachunku Odbiorcy: 19 1090 1069 0000 0001 3487 4875 Kwota: wybrana kwota, którą chcesz Nas wspomóc Tytułem: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick z sieci 2. PAYPAL: Zaloguj się do swojego konta na https://www.paypal.com/pl/home Przekaż dowolną kwotę ( do przyjaciół i rodziny ) na konto: [email protected] W tytule przelewu wpisz: Zbiórka na rozwój sieci - Twój nick. 3. PAYSAFECARD: Zakup kod PaySafeCard o dowolnej wartości. Przekaż kod PSC w prywatnej wiadomości do @GET Każda osoba, która wpłaci kwotę większą niż 50 PLN otrzyma dodatkowo rangę V.I.P na forum. Ranga ta posiada wiele dodatkowych i przywilejów oraz wyróżnia się na tle pozostałych użytkowników. Lista darczyńców... @System - 3 PLN ( 04.09.2018 ) @Cal isau - 50 PLN ( 05.09.2018 ) @Murzyn - 60 PLN ( 06.09.2018 ) @Wild marten - 50 PLN ( 09.09.2018 ) @kolpak - 20 PLN ( 10.09.2018 ) Anonim - 80 PLN ( 10.09.2018 ) @IwonKA - 50 PLN ( 11.09.2018 ) @Krystek - 20 PLN ( 12.09.2018 ) @Paciaciak - 66,66 PLN ~ 67 PLN ( 13.09.2018 ) @Gasiu - 150 PLN ( 13.09.2018 ) @PoLaR - 20 PLN ( 21.09.2018 ) @FARO - 100 PLN ( 23.09.2018 ) @ShadoWay - 130 PLN ( 25.09.2018 ) @PACIU - 20 PLN ( 28.09.2018 ) @Mika ;) - 50 PLN ( 20.09.2018 ) @ShadoWay - 140 PLN ( 02.10.2018 ) @Murzyn - 130 PLN ( 03.10.2018 ) @suvi - 20 PLN ( 04.10.2018 ) @Forestino # PorNogaming - 60 PLN ( 05.10.2018 ) @Kappirano - 5 PLN ( 08.10.2018 ) @bella - 30 PLN ( 15.10.2018 ) @Red Warrior 22 30 PLN ( 15.10.2018 ) @Murzyn - 25 PLN ( 15.10.2018 ) @R2. - 45 PLN ( 18.10.2018 ) @R2. - 10 PLN ( 18.10.2018 ) @Kappirano - 5 PLN ( 18.10.2018 ) @Luki1521 ツ - 5 PLN ( 26.10.2018 ) @MatseyW - 55 PLN ( 30.10.2018 ) @TygryS - 30 PLN ( 30.10.2018 ) @FARO - 100 PLN ( 31.10.2018 ) @VeksuaL - 50 PLN ( 05.11.2018 ) @Rindi - 50 PLN ( 01.12.2018 ) @Rindi - 20 PLN ( 17.12.2018 ) @landnito♛♛♛ - 30 PLN ( 19.12.2018 ) @ven1 - 50 PLN ( 21.12.2018 ) @Murzyn - 40 PLN ( 27.12.2018 ) @spod - 90 PLN ( 27.12.2018 ) @kolpak - 20 PLN ( 28.12.2018 ) @landnito♛♛♛ - 30 PLN ( 10.01.2019 ) @spod - 70 PLN ( 13.01.2019 ) --- Zebraliśmy kwotę: 2010 / 2000 PLN Wszystkim którzy chcą wesprzeć Nas w dalszym rozwoju sieci serdecznie dziękujemy i życzymy miłego Fragowania!
  4. Książka w 2015 roku trafiła na 1 miejsce w liście najlepiej sprzedających się książek Nocni Łowcy z Los Angeles są głównymi bohaterami powieści „Pani Noc”, pierwszej odsłony najnowszego cyklu Cassandry Clare zatytułowanego „Mroczne intrygi”, kontynuacji bestsellerowej serii „Dary Anioła”. Minęło pięć lat od wydarzeń przedstawionych w „Mieście Niebiańskiego Ognia”, po których Nocni Łowcy znaleźli się na skraju zagłady. Emma Carstairs nie jest już pogrążoną w żałobie dziewczynką, lecz młodą kobietą, która zamierza za wszelką cenę dowiedzieć się, kto zabił jej rodziców, i pomścić ich śmierć. Wraz ze swoim parabatai, Julianem Blackthornem, musi się nauczyć ufać swojemu sercu i rozumowi, gdy odkrywa demoniczny spisek obejmujący zasięgiem całe Los Angeles, od Sunset Strip aż po morskie fale roztrzaskujące się na plażach Santa Monica. Gdyby jeszcze serce nie prowadziło jej na manowce… Jakby mało było tych komplikacji, brat Juliana Mark – uprowadzony przez faerie przed pięcioma laty – zostaje teraz uwolniony w geście dobrej woli ze strony porywaczy. Faerie rozpaczliwie poszukują mordercy, który zbiera wśród nich krwawe żniwo – i w tych poszukiwaniach potrzebują pomocy Nocnych Łowców. Kłopot w tym, że w krainie faerie czas płynie inaczej i Mark nie tylko prawie się nie postarzał, ale na dodatek nie rozpoznaje nikogo ze swoich bliskich. Czy będzie w stanie naprawdę wrócić na łono rodziny? I czy faerie naprawdę na to pozwolą? Oto rozdzierające serce wprowadzenie do nowej serii Cassandry Clare, „Mroczne intrygi”, wciągająca gra pozorów, pełna magii i obfitująca w przygody Nocnych Łowców.
  5. Witam Postanowiłem, że od czasu do czasu nagram jakiś filmik i wrzucę go na jutuba jak i na forum. Ostrzegam- jakość wideo jak i audio nie stoją na najwyższym poziomie, ale da się coś wypatrzeć z tego xD Zapraszam do oglądania i oceny
  6. World Of Tanks. Gra wydana w 2011 roku przez studio Wargaming.net. Gra o ciekawej tematyce, która nawiązuje do czołgów z okresu II Wojny Światowej i poniekąd do współczesnych maszyn pancernych. Jest to gra MMO free to play, więc grają w nią już miliony graczy z całego świata. W grze dostępnych mamy wiele pojazdów oraz podtypów pojazdów. W skład całego arsenału bitewnego wchodzą: -Czołgi ciężkie tzw. "hewiki" -Czołgi lekkie tzw. "lajty/lighty" -Działa samobieżne -Czołgi średnie -Niszczyciele czołgów Mamy możliwość gry pojazdami z wielu krajów: Rosji, Niemiec, Szwecji, Francji, USA, Chin, Japonii oraz Czech. Bardzo dobrze rozwinięta gra, z piękną grafiką i efektami oraz dobrze rozbudowaną fizyką rozgrywki. WG, od samego początku wypuszczenia produktu w sieć dla graczy, rozwijało prężnie ową grę. Niestety, kilka lat temu gra stała się niesamowicie "Pay2win". Gracze którzy wydają pieniążki na tą grę mają zwyczajnie łatwiej. Gracz z kontem premium zarobi dwa razy więcej niż zwykły wyjadacz. W grze dostępne mamy czołgi premium, które zazwyczaj odstają od odpowiedników z drzewek technologicznych. Różnią się bowiem "demedżem" na strzał oraz penetracją czy też pancerzem. Gra jest zbudowana na skryptach, co często potrafi doprowadzić do szewskiej pasji, ale jeśli przebolejemy to, to gra jest bardzo przyjemna i pochłonie nam wiele dni, miesięcy czy tak jak w moim przypadku lat. W grze mamy dostępnych bardzo dużo map. Wiele z nich jest odwzorowaniem pól bitew rodem z II WŚ, np. Prochorovka / Łuk Ognia, czyli Łuk Kurski. Każda mapa jest unikalna i wymaga innego stylu gry. Na jednej mapie trzeba grać pasywnie, oraz wyczekiwać wroga zza budynku czy w krzaku, a zaś na innej trzeba "zraszować" wroga. Wszystko ku drodze do zwycięstwa. Do dyspozycji mamy dwie waluty: -Złoto - Unikalna waluta którą możemy wygrać ew. kupić. Kupujemy za jej pomocą czołgi premium, lub wymieniamy je na zwykłą walutę lub wolne doświadczenie -Kredyty - Podstawowa waluta którą zdobywamy po każdej bitwie. Można kupić za nią czołgi, moduły do czołgów oraz wyposażenie. Każdy czołg, musimy odblokować odpowiednią ilością doświadczenia. Zdobywamy je podobnie jak kredyty, czyli w po bitwach. Im lepszy wynik uzyskamy w bitwie tym więcej XP i kredytów. Mamy do dyspozycji kilka trybów bitew. Zaczynając od bitw zwykłych czyli losowych, po treningowe czy drużynowe i wiele więcej. Możemy grać ze znajomymi w plutonach. Czyli dwu albo trzy osobowe ekipy w jednej bitwie 15 na 15. Dla osób które chcą się rozwijać pod względem poziomu gry czy też po prostu urozmaicenia są klany. Klany zrzeszają graczy w jedną wielką drużynę i walczą przeciwko sobie. Każdy klan ma swoją bazę, którą dowódca wraz z klanowiczami może rozwijać. Od niedawna klany mogą walczyć o złoto, unikalne czołgi premium, czy też o prowincje. Osobiście gram w WoT'a od 2011 roku, czyli od jej wydania. Byłem przy większości aktualizacji, oraz śledziłem jej rozwój. Niby gra jest denerwująca, niby jest czasami skrajnie głupia, ale coś w niej jest, coś co powoduje że jak zagrasz raz, to będziesz chciał grać więcej. Bolało mnie to co działo się przy niektórych aktualizacjach, ale przeżyłem to i mogę śmiało powiedzieć że to świetna gra, która zapewni wam wiele pięknych godzin satysfakcji, frustracji i ataków wściekłości. Serdecznie polecam zagrać, M!k0! Prawa autorskie M!k0. Nie kopiować!
  7. Dwa razy pojemniejsza niż poprzednia rekordzistka. Western Digital ujawnił dzisiaj nową kartę pamięci SDXC przejętej przez niego marki SanDisk o pojemności aż 1 TB. Do tej pory takie wartości kojarzyły się głównie z dyskami twardymi, więc trzeba przyznać, że osiągnięcie jest znaczące. W chwili obecnej nie można jednak zakupić tego produktu i nie wiadomo, kiedy trafi do sprzedaży. Jak twierdzi Dinest Bahal z SanDisk: „16 lat temu jako pierwsi zaprezentowaliśmy kartę SD o pojemności 64 MB, a dzisiaj jesteśmy w stanie udostępnić aż 1 TB”. Nowy produkt sygnowany słynną marką został zaprezentowany na imprezie Photokina, a sama karta kierowana będzie właśnie dla fotografów i użytkowników kamer cyfrowych oraz dronów wyposażonych w kamery. Obecnie najpojemniejsze karty SD mogą zaoferować 512 GB miejsca na dane. Są one przy tym oczywiście bardzo drogie. Model SanDisk Extreme Pro SDXC 512 GB należący do tej samej serii co terabajtowa konstrukcja kosztuje około 350 euro. Powinniśmy się więc spodziewać, że nowy model będzie naprawdę bardzo drogi. Nie jest niestety jasne, jaką wydajnością będzie mogła pochwalić się karta. Można założyć, że nie będzie ona raczej niższa niż dla edycji 512 GB, która osiąga około 95 MB/s. Źródło: pclab.pl
  8. Pierwsza runda testu 9.14 oficjalnie została zakończona. Na stronie internetowej WG zamieściło podziękowania za udział i link do ankiety, którą możecie wypełnić. (TUTAJ). Główne elementy testu publicznego wersji 9.14: Ulepszona fizyka ruchu pojazdów Ulepszony dźwięk Ulepszenia minimapy Nowa mapa w trybie Rozwałki – Spustoszona stolica Ulepszenia w trybie Rozwałki Różne poprawki i usprawnienia Czekamy na II rundę i zobaczymy co zostanie zmienione. Być może pojawi się polska mapa „Studzianki”. Uprzedzając pytania, portal rykoszet.info nie wie ( na chwilę obecną), czy będą do testu dodane polskie czołgi. http://rykoszet.info/2016/02/18/pierwsza-runda-testu-publicznego-9-14-zakonczona/
  9. Ooooo KIERWA !!! Wiesz, powiem coś szczerze, nie sądziłem, że możesz mieć tyle mężów/żon, ale też nie sądziłem, że możesz być aż tak obrotny :D hahahaha no tak, już znowu Ja, Ty jak zwykle masz jakiś problem ze mną, ja nic nikomu nie mówiłem, nie wiem skąd masz znowu jakieś śmieci i jakieś brudy wyciągasz. Przecież to nierealne, Ja, o takich rzeczach nie pisze... Tym bardziej z Tobą... Chyba sobie kpisz, za przeproszeniem...
  10. Bimbasek

    Pierwsza krew

    Co Wy na wprowadzenie na serwer "pierwszej krwi"? Jakiś dodatkowy exp za pierwsze zabójstwo, może jakieś dolary, wszystko da się ustalić. Może nawet jakiś ciekawy dźwięk by się znalazło. Jak to widzicie?
  11. Natalia Starr jest pierwszą Polką, która podpisała kontrakt z wytwórnia filmów porno Brazzers. Brazzers to jeden z największych producentów internetowej pornografii. Natalia Starr to przydomek artystyczny - podaje portal sadistic.pl. Ukrywa się pod nim Polka, która podpisała kontrakt z wytwórnią filmów porno Brazzers. To jeden z największych producentów w tej branży na świecie. Ta wielka firma ma stronę składającą się z 30 podstron. Oferuje wiele gatunków porno. Co ciekawe, została założona przez... studentów z Uniwersytetu Concordia. Działa od początku 2005 roku, a założyli ją Ouissam Youssefa i Stephan Manosa. Większość filmów Brazzers kręci w Las Vegas i Kalifornii. Na stronie firmy pojawił się do tej pory jeden film z Polką. Natalia Starr, właściwie nazywa się Katarzyna Tyszka i urodziła się 22 marca w Ostrowi Mazowieckiej. W wieku siedmiu lat wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych z rodziną, gdzie mieszkała w nowojorskich dzielnicach Brooklyn i Queens. Jak podaje polska wikipedia, w 2012 roku jako nastolatka została najpięknieszą Polką na Manhattanie Miss Polonia Manhattan 2012.Jej pierwszym krokiem ku branży filmów dla dorosłych było dołączenie w sierpniu 2012 roku do agencji modelek erotycznych LA Direct Models, co zaowocowało sesjami dla stron Digital Desire oraz Twistys. Także w 2012 roku zdjęcie Natalii zagościło na okładce specjalnego, świątecznego numeru miesięcznika Hustler. W 2013 roku Natalia oraz jej siostra Natasha Starr, która również jest aktorką pornograficzną, zdobyły tytuł "Pet of the Month" (Natalia lipca, Natasha sierpnia) miesięcznika Penthouse. W 2013 siostry Starr podpisały umowę z agencją OC Modeling. Źródło: Onet.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności