Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'frag' .
-
Pewnie niewiele osob wiedzialo o istnieniu mojego konta na fragu oraz, ze gram lub gralem na tym serwerze (poniewaz glownie gralem pod fake nickami) ale ci ktorzy wiedzieli, ze gram mogli sie domyslec xD Do rzeczy: jak zapewne zauwazyliscie ludziska, ze dzemeg i esut odchodza od mta, ja postanowilem zrobic to samo. Nie zobaczycie juz 'boyki ani na fragu ani na tacticsie. W koncu po dokladnie 5 latach grania w mta stalo sie to dla mnie nudne i irytuacjace. Od kilku tygodni kazde wejscie na mta i proba gry gdziekolwiek czy to tactics czy fragujemy rownal sie z wkurwieniem i szybkim znudzeniem. Pojawilo sie wiele lepszych ode mnie osob, niektore uczylem grac, niektorzy sami sie wyskillowali i czas na tych mlodszych lepszych z lepszym aimem i lepszym sprzetem niech pokaza co umieja, ja poki co quituje z tej gierki i mam nadzieje, ze wiecej do niej nie wroce. Z calego serca chcialbym podziekowac wielu wielu osobom z ktorymi gralem przez te kilka lat na roznych serwerach, ich lista jest dluga ale wymienie poszczegolne: - Dzemeg - Adek (esut) - Jerycho - Mentos - caly sklad 1tg: - Buczu - Waza (sexykempa aka juniorkempa) - Adiw - ShaGGy (Neskot) - Bob4s - Emzix (1Tg'10.) - Adrenalin - Kirox - EdiWolf - caly sklad rC / K1NG (chociaz dlugo nie gralem z wami :D) - Ryba - Holm - Makiavelli - Fr3ze - angel oraz szczegolne podziekowania dla - Dyzio - stopa (ulaniec xD) - zombek - zgetek reszty wymieniac nie bede, poniewaz moglbym tutaj wypisac jeszcze ze 100 innych osob. Dzieki wszystkim i moze jeszcze kiedys sie zobaczymy PS: na moim kanale yt: 4eReZz niedlugo pojawi sie jakis edit z tacticsa, to tak na pozeganie z mta. Fragmovie z innych serwerow juz raczej nie bedzie PS2: Staty na fragu to jakies 110:30 wiec not bad xD
-
[KOSZ] MTA:SA DayZ #8 - Fragujemy ostro !! /w bula, thizz, RUDY, Dorixson
Kaczorek2306 opublikował(a) temat w Kosz
Zapraszam do oglądania dzisiaj dostaniecie DayZ :D Naprawdę przesępatyczny odcinek zapraszam ! -
[CS:GO] atraX.sO (Frag Collection 2015)
atraX.sO opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Zapraszam do oglądnięcia drugiego mojego filmiku z kolekcją fragów świeżo zrobiony bo w nocy :) mam nadzieję że wam się spodoba a jak nie no to przynajmniej muzyczki posłuchacie :D pamiętajcie ustawić na jakość HD miłego oglądania. Pozdrawiam https://youtu.be/wvYd3r8CeuA -
[CS:GO] s1cent "TIME FOR DUBSTEP 3" CSS Frag Movie
WilQ. opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
-
[CS:GO] s1cent "TIME FOR DUBSTEP 2" CSS Frag Movie
WilQ. opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
-
E-Frag z awansem na IEM Katowice 2016
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Pierwszy otwarty turniej kwalifikacyjny do Intel Extreme Masters Katowice 2016 dobiegł końca! Na najwyższym stopniu podium stanęli reprezentanci E-Frag.net Esports Club i to właśnie oni dołączyli do grona uczestników prestiżowych zawodów. Na liście uczestników są już tylko trzy wolne miejsca. Reprezentanci E-Frag w ćwierćfinale weekendowych eliminacji zmierzyli się z Publiclir.se i wygrali 16:9. W kolejnej rundzie rywalem bułgarskiej formacji byli zawodnicy CSGO.one. E-Frag wygrało ten pojedynek 2:0 (16:10 Cobblestone, 19:17 Dust2). W starciu decydującym o tym, która z drużyn zagra na IEM Katowice 2016 naprzeciw siebie stanęli zawodnicy E-Frag i Gambit Gaming. Triumfatorami tej batalii byli ci pierwsi. Zwyciężyli dość pewnie 2:0 (16:10 Dust2, 16:4 Mirage). E-Frag to dziewiąty uczestnik IEM Katowice 2016. Wcześniej na liście znalazło się osiem zaproszonych ekip – Virtus.pro, G2 Esports, Na’Vi, Fnatic, Luminosity Gaming, NiP, Team EnVyUs i Question Mark. Zawody w Katowicach odbędą się 2-5 marca. W puli nagród znajdzie się 250 000$. Źródło: http://cybersport.pl/44153/e-frag-z-awansem-na-iem-katowice-2016/ -
Ooooo KIERWA !!! Wiesz, powiem coś szczerze, nie sądziłem, że możesz mieć tyle mężów/żon, ale też nie sądziłem, że możesz być aż tak obrotny :D hahahaha no tak, już znowu Ja, Ty jak zwykle masz jakiś problem ze mną, ja nic nikomu nie mówiłem, nie wiem skąd masz znowu jakieś śmieci i jakieś brudy wyciągasz. Przecież to nierealne, Ja, o takich rzeczach nie pisze... Tym bardziej z Tobą... Chyba sobie kpisz, za przeproszeniem...
