Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'pozegnanie' .
-
Pewnie niewiele osob wiedzialo o istnieniu mojego konta na fragu oraz, ze gram lub gralem na tym serwerze (poniewaz glownie gralem pod fake nickami) ale ci ktorzy wiedzieli, ze gram mogli sie domyslec xD Do rzeczy: jak zapewne zauwazyliscie ludziska, ze dzemeg i esut odchodza od mta, ja postanowilem zrobic to samo. Nie zobaczycie juz 'boyki ani na fragu ani na tacticsie. W koncu po dokladnie 5 latach grania w mta stalo sie to dla mnie nudne i irytuacjace. Od kilku tygodni kazde wejscie na mta i proba gry gdziekolwiek czy to tactics czy fragujemy rownal sie z wkurwieniem i szybkim znudzeniem. Pojawilo sie wiele lepszych ode mnie osob, niektore uczylem grac, niektorzy sami sie wyskillowali i czas na tych mlodszych lepszych z lepszym aimem i lepszym sprzetem niech pokaza co umieja, ja poki co quituje z tej gierki i mam nadzieje, ze wiecej do niej nie wroce. Z calego serca chcialbym podziekowac wielu wielu osobom z ktorymi gralem przez te kilka lat na roznych serwerach, ich lista jest dluga ale wymienie poszczegolne: - Dzemeg - Adek (esut) - Jerycho - Mentos - caly sklad 1tg: - Buczu - Waza (sexykempa aka juniorkempa) - Adiw - ShaGGy (Neskot) - Bob4s - Emzix (1Tg'10.) - Adrenalin - Kirox - EdiWolf - caly sklad rC / K1NG (chociaz dlugo nie gralem z wami :D) - Ryba - Holm - Makiavelli - Fr3ze - angel oraz szczegolne podziekowania dla - Dyzio - stopa (ulaniec xD) - zombek - zgetek reszty wymieniac nie bede, poniewaz moglbym tutaj wypisac jeszcze ze 100 innych osob. Dzieki wszystkim i moze jeszcze kiedys sie zobaczymy PS: na moim kanale yt: 4eReZz niedlugo pojawi sie jakis edit z tacticsa, to tak na pozeganie z mta. Fragmovie z innych serwerow juz raczej nie bedzie PS2: Staty na fragu to jakies 110:30 wiec not bad xD
-
Cześć, W cs'a gram od 2 lat , na Fragujemy gram od 7-8 miesięcy , na tutejszym duscie mam przegrane 91 godz. :) Tak jak wszystko na tym świecie się kończy , tak moja "kariera" w cs'ie też się zakończyła . ( Może kiedyś wrócę ^^ ) . Na serwerach nie gram już prawie wcale , na forum zaglądam sporadycznie , chęci do gry też mi brakuje . Przed odejściem chciałbym jeszcze podziękować wszystkim graczom Fg za miła atmosferę , całej administracji za kontrolę serwerów :) Jednak chciałbym jeszcze złożyć podziękowania kilku osobom takim jak : enQ - za miło spędzony czas na dd2 i ZM , oraz za nasze rozmowy na steam :DDDD , Nestemu - za danie mi 2 szans które niestety ( albo stety ) zmarnowałem , Polarisowi - również za miło spędzony czas na dd2 , Miernemu - zawsze gdy tylko napisałem na steam do niego od razu reagował :) . To by było na tyle , wstawię jeszcze na " pożegnanie " parę ss-ów za dusta :) To tyle , więcej ss-ów nie wstawię , choć mam tego mnóstwo . :> A więc narka wszystkim , może się kiedyś jeszcze spotkamy ! :) Dziękuję za miło spędzone 8 miesięcy !! :)
-
Witam.Z przykrością oznajmiam wam,że od wt do piątku mnie nie będzie.Niedługo do was wrócę.Jak będę miał możliwośc to będę przez ten czas odwiedzał forum. Pozdrawiam .
