Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'mta' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. GET

    [KOSZ] Wasze Fragmovie

    POKAŻ NAM SWOJEGO SKILLA! Jak wysłać nam fragmovie? 1. Wrzuć go na hosting lub na youtube. 2. Zastosuj się do zasad. 3. Zastosuj się do wzoru. 4. Czekaj na potwierdzenie. Zasady 1. Najlepiej gdyby film byłby bez podkładu muzycznego. 2. Akcja nie może być dłuższa niż 2 minuty. 3. Sam film w którym jest dany moment nie może być dłuższy niż 9 minut. 4. Film musi być minimum w jakości 720p. 5. Akcja nie może zawierać nienawiści wobec graczy/administracji. 6. Film nie może mieć pasków, zacięć oraz żadnych emotikon, emblematów, ikon i loga innej sieci. 7. Możesz wysłać akcję która jest już w fragmovie. 8. Film nie może być z okresu bety i poprzednich edycji. 9. Dźwięk musi być dobrej jakości, tzn. żadnych szumów itp. 10. Zakaz wysyłania przeciętnych akcji. 11. Jednorazowo możesz wysłać 3 akcje!!! 12. Dodatkowo, nie musi być to fragmovie, może być to śmieszna akcja / faile itp. Wzór 1. Nick: 2. Link do filmu: a. Moment/y akcji np.(2.00-3.00) 3. Link do pliku: 4. Coś od Siebie: Nagrody Mega Armbox za najlepszy klip # Na jeden film przypada 5 akcji oraz 1 nagroda. # Zakaz pisania czegokolwiek oprócz podań z akcjami. # Zasady mogą się zmienić z biegiem czasu. # W razie pytań proszę napisać do mnie prywatną wiadomość.
  2. WITAMY! Zacznijmy od kilku słów o nas. Grupa SVM jest jedną ze starszych grup na serwerze (2 lata), gdzie skład ekipy, a nawet nazwa były często zmieniane. Jesteśmy zgraną ekipą która ma już duże doświadczenie w modzie MTA-DayZ (co nie znaczy, że od Ciebie też tego wymagamy). Nie bierzemy gry aż tak na poważnie, głównie chodzi nam o zabawę i pośmianie się, więc nie szukamy tak zwanych "spinaczy, napinaczy" , czy dla kogoś, dla kogo liczy się przede wszystkim skill. A teraz przejdźmy do naszych wymogów w stosunku do Ciebie: - dojrzałość umysłowa - odpowiednie zachowanie na serwerze - znajomość mapy (podstawowa) - TS3 i działający mikrofon - poczucie humoru Teraz wróćmy na chwilę do nas, a dokładniej do tego co możemy Ci zaoferować: - dobrą atmosferę - opłaconą na zawszę bazę ultra i dużą - doświadczoną ekipę - własny serwer TS3 - pogrywanie w gry inne od MTA Nie będę rozpisywał całego składu ekipy, ponieważ jak już wspominałem często się on zmieniał, jednak najdłużej są z nami: LIDER - Kryniu/Krystek, V-Lider - TheKislu, z3usek, LumciaGumcia, Shizov, SeQu, TeQu, TelezakupyMango_Marek/BMW/Bartek Hajsik, A teraz wzór podania (który wcale nie został skopiowany z poprzedniej rekrutacji, nie): 1. Wiek: 2. Nick w MTA: 3. Stosunek zabójstw do śmierci (np. 200/68): 4. Umiesz latać? [Tak/Nie]: 5. Znajomość mapy GTA SA [0-10]: 6. Rola [strzelec/kierowca]: 7. TS3+ Mikrofon [Tak/Nie]: 8. Składki na bazę, lub inne elementy gry [Tak/Nie]: 9. Grupy w których byłeś [opcjonalnie]: 10. Opowiedz nam coś o sobie (czym się zajmujesz, czy grasz w coś innego niż MTA itp itd):
  3. A zamknięta nie ważne.
  4. Czas na kolejny porządek w temacie rekrutacji do grup/gangów na serwerze MTA. Parę tematów już usunąłem, ale aby nie usunąć jakiegoś aktywnego tematu danej grupy, proszę o napisane tutaj w temacie czy wasza grupa w dalszym ciągu jest aktywna na serwerze, oraz czy temat twojej grupy ma nadal tutaj się znajdować. Dotyczy to liderów grup: @Kafel @RadeQQ @Sztaba12 @RareGun17 @FreeZy* @KrzysiuProPlejer @Kopia^^Angiee @Felix ^^ @Juniorr @XDELOOO @DanekS @zajcuu @Pro100WJanusza @AAAWARIA @RemiXX @Tr0ll @#Zonkilek*~ @LegEndARy @.:K!LL3R:. @Dynkaa*-(( Na zgłoszenie macie 7 dni od teraz (16.04.2018 - 23.04.2018). Co po tym czasie? Tematy liderów czy też autorów zostaną usunięte!
  5. ♦ Bazy. ♦ Skin Grupowy na zawsze. ♦ Dużą aktywność. ♦ Dosyć miłą atmosferę w grupie. ♦ Częste wypady na crashe. ♦ Wiek +15 ♦ Dobrą znajomość mapy. ♦ Komunikator głosowy TeamSpeak 3. ♦ Sprawny mikrofon. ♦ Kulturę osobistą. ♦ Aktywność na różnych wydarzeniach min. reset aut, eventy. ♦ Ogarnięty głos. ♦ Akceptowanie sojuszy które wybieramy. ♦ Wiek : ♦ Nick : ♦ Imię : ♦ Znajomość Mapy (1/10) : ♦ Umiejętność Latania (1/10) : ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : ♦ Twoja ostatnia grupa? : ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? : Leader Bicekk vLeaderzy FreeZy* rakchereKK Osoby Zaufane Felian rad0m Reszta Ekipy WielBond
  6. 1. Wiek: 15lat 2. Nick w MTA: PraktycznyRziom 3. Stosunek zabójstw do śmierci (np. 200/68): mniej więcej 50\50 godzin 30 ok 4. Umiesz latać? [Tak/Nie]: tak 5. Znajomość mapy GTA SA [0-10]: 9,5 6. Rola [strzelec/kierowca]: obydwa 7. TS3+ Mikrofon [Tak/Nie]: tak 8. Składki na bazę, lub inne elementy gry [Tak/Nie]: tak 9. Grupy w których byłeś [opcjonalnie]: SW,NIEPL,RcV,WML,Fch,TnT, wiele innych 10. Opowiedz nam coś o sobie (czym się zajmujesz, czy grasz w coś innego niż MTA itp itd): Mam na imię Paweł lubię spędzać czas przed komputerem oraz na świeżym powietrzu ,moim zainteresowaniem jest komputer i wiele innych gier i trybów takich jak cs go , fortnite , WOT , cs 1.6 , MTA , i wiele innych gier lubię tryby gier taki klimatów jakim jest dayz , arma , zombie itp grałem również z kislem ale to 1 rok temu uczę się i nie lubię gry na poważnie lubię osoby chumorystyczne pozdrawiam . Proszę o jak najszybszą odpowiedz .
  7. Cześć, wychodzę z propozycją o usunięcie tej useless animacji zgonu, wygląda to moim zdaniem tragicznie. Ciągnie to za sobą, brak możliwości zbierania rzeczy z innych gracy, tak wiem to na pewno można jakoś naprawić, ale nie róbmy z GTA SA jak jakieś cebulaki GTA V. Wróćmy do starego systemu dedów, dodatkowo dodam sondę która pomoże podjąć nam decyzję: http://sonda.hanzo.pl/sondy,272805,GTTE.html
  8. Dobra robota, Dzięki
  9. Nawet mnie w składzie nie wymienił... ODCHODZE.
  10. .
  11. Proszę o usunięcie posta
  12. ♦ Wiek : W realu 10, ale w MTA ile chce. ♦ Nick : Walizenka ♦ Imię : Dżejson Le Parkur ♦ Znajomość Mapy (1/10) : 10/10 ♦ Umiejętność Latania (1/10) :10/10 ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : 2/10 ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : Wyjebało poza skale. ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Big dik, pedał, jestem biały i młody, chce kebaba nie żony. ♦ Twoja ostatnia grupa? : Nie byłem w żadnej grupie, tylko w gangach. ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : Gud plejer, chce być pieskiem Bicka (tak tego chuja) i więcej nie pisze bo się śpiesze na roczek do bratanka. ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? : Tak, można liczyć, ale pieniędzy wam kurwy nie dam. @Walezenka Przyjęty
  13. heh
  14. ♦ Wiek : 15 ♦ Nick : DuDSoN ♦ Login : DuDSoN ♦ Imię : Igor ♦ Twoje Aktualne KDR (Aktualne a nie jakie kiedyś miałeś) : 0.60 (nowe konto) ♦ Znajomość Mapy (1/10) : Jeśli chodzi o oryginalną to 9 A jeśli o serwerową to 7-8 ♦ Umiejętność Latania (1/10) : Helikoptery: 8 Samoloty: 7 ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : 8 ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : 8-9 ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Jestem Igor mam 15 lat, lubię grać w koszykówkę oraz jeździć na rowerze gram w GTA San Andreas około 7 lat ♦ Twoja ostatnia grupa? : Neon Team ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : Gram często jestem ogarnięty, dobrze strzelam jak i prowadzę. Myśle, że jestem dość dobrym graczem ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? (Aktualnie brak jakichkolwiek składek) : Tak
  15. Zapraszam do oglądania dzisiaj dostaniecie DayZ :D Naprawdę przesępatyczny odcinek zapraszam !
  16. .
  17. STAN REKRUTACJI: ON Słowami wstępu - jesteśmy jedną z najdłużej grających na serwerze grup, a właściwie połączeniem 2 innych (SVM, NIEPLA). Posiadamy jakieś tam umiejętności, oraz całkiem spore doświadczenie w modzie MTA DayZ. Tak na marginesie, jeśli szukasz grupy w której najważniejszy jest skill, KDR itp itd to niestety źle trafiłeś, gramy przede wszystkim dla dobrej zabawy Co oferujemy: -Dobrą atmosferę, -Bazę ultra opłaconą na zawsze, -Ekipę która ma doświadczenie z DayZ Skład Ekipy: -Krystek -TheKislu -Hassan -Sequ -owca -z3usek Wymagania: -Przyzwoity wiek (jak i dojrzałość umysłowa), -Umiejętność strzelania, -Znajomość mapy, -Dobra współpraca, -TS3 jak i działający mikrofon, -Znajomość trybu DayZ, -Dobry humor przede wszystkim Wzór podania: 1. Wiek: 2. Nick w MTA: 3. Twoje KD: 4. Umiesz latać? [Tak/Nie]: 5. Znajomość mapy GTA SA [0-10]: 6. Rola [strzelec/kierowca/looter*]: 7. TS3+ Mikrofon [Tak/Nie]: 8. Składki na bazę, lub inne elementy gry [Tak/Nie]: 9. Grupy w których byłeś [opcjonalnie]: 10. Opowiedz nam coś o sobie, podaj kilka argumentów, dlaczego Nas wybrałeś!: Pozdrawiam * looter - osoba często chodząca szukać itemów itp.
  18. cofam
  19. ☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆ 「★ >> Rekrutacja: ON << ★」 ☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆═══════☆════════☆ ٠•● Co oferujemy? ●•٠ └ Przyjazną atmosferę, └ Bazę niestandardową na zawsze, └ Skina grupowego tymczasowego, └ Dużo śmieszkowania, └ Aktywność na resetach pojazdów, └ Wyjazdy na Crashe/Trainy. ◥◣ Wymagania!! ◢◤ └ Minimum 15lat (lub mutacja,ogarnięty) └ Minimum 40/50h na serwerze └ KdR minimum 1.00 └ Poczucia Humoru └ Dystansu do siebie └ Dobra znajomość mapy ıllıllı Wzór Podania ıllıllı ★ Nick na serwerze: ★ Wiek: ★ Twoje KdR: ★ Ile masz godzin na serwerze?: ★ Ile czasu możesz poświęcić na gre na serwerze?: ★ Ile czasu grasz w MTA:DayZ?: ★ Dlaczego my?: ★ Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: ★ Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: ★ Czy zgadzasz się płacić składki?: ★ Rola [strzelec/kierowca]: ★ Umiejętność pilotowania (0-10): ★ Umiejętność strzelania (0-10): ★ Umiejętność kierowania pojazdów (0-10): ★ Znajomość Mapy?: ★ Opisz siebie w kilku zdaniach: ☆ ☆ ☆ ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA PODAŃ ☆ ☆ ☆
  20. CI CO ZOSTALI PRZYJĘCI WIEDZĄ REKRUTACJA: OFF
  21. 3
  22. CO OFERUJEMY? ~ Przyjazną atmosferę, ~ Bazę niestandardową na zawsze, ~ Skina grupowego, ~ Dużo śmieszkowania, ~ Aktywność na resetach pojazdów, ~ Wyjazdy na Crashe/Trainy. ~ Dużo przegranych nocek ☆ Wymagania!! ☆ ~ Minimum 15lat (lub mutacja,ogarnięty) ~ Minimum 40/50h na serwerze ~ KdR minimum 1.00 ~ Poczucia Humoru ~ Dystansu do siebie ~ Dobra znajomość mapy ~ Płacenie składek $ Wzór Podania $ 1. Nick na serwerze: 2. Wiek: 3. Twoje KdR: 4. Ile masz godzin na serwerze?: 5. Ile czasu możesz poświęcić na gre na serwerze?: 6. Ile czasu grasz w MTA:DayZ?: 7. Dlaczego my?: 8. Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: 9. Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: 10. Czy zgadzasz się płacić składki?: 11. Rola [strzelec/kierowca/pilot]: 12. Umiejętność pilotowania (0-10): 13. Umiejętność strzelania (0-10): 14. Umiejętność kierowania pojazdów (0-10): 15. Znajomość Mapy?: 16. Opisz siebie w kilku zdaniach: !! UWAGA !! Podawaj prawdziwe informacje, Nie możesz być w innej grupie podczas składania podania, Ostatnie podanie do innej grupy musi być starsze niż trzy dni, Podanie złożone w czasie zamkniętej rekrutacji zostaje automatycznie odrzucone.
  23. ♦ Wiek : 11 lat ♦ Nick : Lemeg ♦ Login : lemekpodstawowka1123 ♦ Imię : Antryk ♦ Twoje Aktualne KDR (Aktualne a nie jakie kiedyś miałeś) : teraz to mam z jakies 5 zero kiedyś miałem z 6-7 zero ♦ Znajomość Mapy (1/10) : -1/10 nie znam w ogole mapy wbijam tylko nabijac kd i wygrywać iventy ♦ Umiejętność Latania (1/10) : -1/10 nie umiem latać ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : -1/10 nie umiem latać ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : umiejetności strzeleckie to 200/10 ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Nazywam sie antryk chodze do 5 klasy podstawowki. Z wf jestem najlepszy pod wzglendem siatkowki i pilki koznej. Tez lubie grac w gry typu mc na premium czy cos w tym stylu ♦ Twoja ostatnia grupa? : moja ostatniom grupa bylo kk i mg ale mg forever i nie wiem czy dojde wgl do was ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : poniewaz rudi jest najlepszym strzelcem i wgl macie pelny ogar i te sprawy ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? (Aktualnie brak jakichkolwiek składek) : nie wiem zalezy ale ten i think ze nie bede placil
  24. Hej, Cześć, Witajcie z tej strony Gray! Ostatnio stworzyłem spawn w San Fierro. Jest to moja druga praca (na serwer RP oczywiście) więc proszę o wyrozumiałość i może jakąś pomoc + ocenę :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności