Jump to content

Walezenka

Fragowicz
 • Content Count

  49
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Czas online

  40m 56s

Walezenka last won the day on March 14 2018

Walezenka had the most liked content!

Community Reputation

42 Początkująca

About Walezenka

 • Rank
  Śmiały fragowicz
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Krystian
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Kalisz
 • Interest
  Kobiety.

Information about Fragowicz

 • Nick
  Wazelinka
 • Favorite server
  MTA:DayZ
 • I play on servers
  CS:GO - MULTI ARENA

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 7 Professional

Recent Profile Visitors

694 profile views
 1. [ PODSTAWOWE INFORMACJE ] Twoje imię: Krystian Aktualny wiek: 17 lat Kilka zdań o sobie: Człowiek wielowymiarowy, nie osiągalny dla bytów tego świata, pies na baby, abstynent, #LGBT, psiapsi Benka, 182cm/72kg/18cm [ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ] Od kiedy masz styczność z grą MTA: 7 lat Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Moderator na kozackim The-Dayz za słynnych czasów kiedy ktoś tam grał, niestety go stracił, gdyż byłem za surowy dla tych pajaców. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: Jeszcze jak. Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: Na pamięć. [ KOŃCOWE INFORMACJE ] Nick jakiego używasz: Wazelinka Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: 15 - 22 Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: W końcu wytłumacze Nestjuszowi o co chodzi w tej gierce, postaram sie coś doradzić, grałem na FG od początku nie licząc mojej rocznej przerwy spowodowanej bólem brzucha, więc wiem o co chodzi na tym serwerku i o co zadbać. Ludzie mnie znają, kochają, albo nienawidzą, tyle. PS. HEISEN WRÓĆ
 2. Jak dla mnie: 1. Zombie nie powinno być, wszyscy chcą zombie, a na koniec wyjdzie tak jak zawsze, czyli zombie zostanie usunięte. 2. Skoro ma być to Old Frag to musi być M4A1 bez tłumnika, inaczej sobie tego nie wyobrażam, Ci co wtedy grali wiedzą, że M4A1 była zajebista. 3. Skate park było miejscem gdzie działo się największe PVP za czasów OLD FG, więc jak dla mnie powinnien on zostać, a szklanka jest i tak bez znaczenia, gdyż nie ma w niej lootu. 4. Myślę, że fajnie byłoby przypomnieć sobie stare czasy i poczuć się jak kiedyś, przy okazji lootojąc stare militarki, takie jak nauka, wyspy w LS, czy skate. 5. Chcąc, czy nie chcąc będzie to serwer robiony pod PVP jak 95% serwerów DayZ, więc nie zaszkodziłoby jakby na serwerze były 3 rodzaje crashów - Heli, Train i Plane. Były by to dobre miejsca do PVP. Można też zadbać o system pojazdów, czyli możliwość klejenia się do helek, zwiększyć wytrzymałość Top Carów, gdyż nie mają one żadnej wartości, kiedy byle kto może pociągnąć full auto ze LSATA i taki infek nie ma szans, jest to uciążliwe, gdy musisz go naprawiać po każdym, nawet mniejszym PVP. Tutejsze "Car Wary" w wykonaniu Top Carów trwają po 5 sek...
 3. Tak jak pisze Nesty. To bug MTA... Żeby wejść szybko na G musisz stać przy drzwiach i tyle.
 4. Ludzie, pisze jeszcze raz, to skarga na Lumcie. Jeżeli MG cały czas prowokuje to złóżcie skarge na MG...
 5. Skarga na: gracza Nick podczas gry: ~~>Wazelinka Nick osoby oskarżonej: V8T^Cyprian Dlaczego składasz skargę: Gracz wyzywa, zaczyna kłótnię. (przyznam, że lekko prowokowałem, ale nie moja wina, że Cyprian mimo tego, że jest starszy i teoretycznie mądrzejszy nie odpuszczał) Data zdarzenia: 29.03.2018 godz: ok. 21:10 Opis zdarzenia: Kolega zabił członka V8T i Cyprian zaczął coś pisać, a następnie mnie wyzywać. Dowód: Kolejne SSy: https://imgur.com/a/cyajh https://imgur.com/a/QeBWU https://imgur.com/a/Z9F86 https://imgur.com/a/DDrl5 P.S. Pisałem Cyprianowi żeby przestał a on dalej mnie wyzywał dobrze wiedząc, że zrobię z tego skarge. Po moim powrocie na serwer: https://imgur.com/a/brW5l
 6. Ale to jest skarga na Ciebie, a nie na osoby z grupy, w której gram. Jeżeli chcesz, aby ktoś został ukarany to złóż skargę i tyle... PS. Skoro kurwa wszyscy piszecie, że prowokujemy to składać skargi.
 7. Daj mi ssa, albo wycinek z logów gdzie JA kogoś prowokuje.
 8. Jak dla mnie dobrym rozwiązaniem tego był by brak możliwości zabijania swoich i tyle.
 9. Mógłbyś to bardziej rozwinąć? W sensie nie wiem o co Ci chodzi.
 10. Po co usuwać skrypt na GLUE. Wtedy auta będą bezużyteczne. Będzie można nimi tylko jeździć, poza tym weź nie niszcz życia Uzillowi, jak będzie wyglądał jego gejmplej bez DODO??!!?
 11. Jak dla mnie na TAK. Jest to denerwujące jak strzelasz do gościa, który jest przed tobą i zabijasz kumpla, który jest przyklejony z tyłu. Myślę, że znalezienie innego skryptu lub naprawienie tego nie jest jakoś mocno problematyczne.
 12. Jak dla mnie to papież się nie zmieni, grałem z nim i wiem na co go stać. Sorry papież, ale jak dla mnie nie ma dla Ciebie tutaj miejsca.
 13. Walezenka

  Unban

  Jeżeli chodzi o przenikanie przez niektóre TXT to dzieje się to jeżeli wejdziemy np. na Nonka. Przenika się wtedy przez wieże, bramy i inne tekstury. To jest raczej bug MTA, więc nie ma jak tego naprawić, aby to odbugować wystarczy zresetować MTA.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy