Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'otwarta' .
-
Rekrutacja do SavageTeam---- OTWARTA Nasz Skład: [Leader]DannyS [SubLeader]Bogus! [SubLeader]Flash [Członek]Wulf [Członek]Seyanek [Członek]RenGi [Członek]LaggeR [Rekrut]Kajtuch [Rekrut] Dorixon Co oferujemy ? >Bazę premium oraz średnia >Własnego TeamSpeak >Miłą atmosferę >Ogarniętych graczy którzy znają Dayz na wylot >Brak spin >Aktywność na różnych eventach, resetach aut >Różne wypady na wyspy >Co najważniejsze nie kisimy aut więc na pewno wyjedziemy Czego oczekujemy ? >Min 15 lat (chyba że ktoś jest dojrzały) >Aktywność na eventach,resetach aut i ogólnie >Dojrzałość (głównie na GlobalChat) >Brak spin z innymi graczami >Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak >Dystansu do siebie Wzór podania: >Nick na serwerze: >Imię: >Wiek: >Jak często grasz na serwerze: >Staż gry w MTA:Dayz: >Staż gry na Fragujemy: >W jakich grupach byłeś przed napisaniem do nas: >Dlaczego postanowiłeś napisać do nas podanie: Twoje umiejętności: >Jeździsz [1-10]: >Latasz [1-10]: >Znasz mapę [1-10]: >Strzelasz [1-10]: >Czy jesteś w stanie płacić składki: >Opowiedz coś o sobie [min 3 zdania]:
-
rekrutacja [Oddzielony] Rekrutacja do SavageTeam OTWARTA !
Dzejsoon opublikował(a) temat w Oddzielone posty
.,., -
rekrutacja [Oddzielony] Rekrutacja do SavageTeam OTWARTA !
Dzejsoon opublikował(a) temat w Oddzielone posty
.. -
.
-
- sadboys
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Sr Ale nie moge przyjść
-
Proszę o usunięcie posta
-
- sadboys
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
♦ Wiek : W realu 10, ale w MTA ile chce. ♦ Nick : Walizenka ♦ Imię : Dżejson Le Parkur ♦ Znajomość Mapy (1/10) : 10/10 ♦ Umiejętność Latania (1/10) :10/10 ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : 2/10 ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : Wyjebało poza skale. ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Big dik, pedał, jestem biały i młody, chce kebaba nie żony. ♦ Twoja ostatnia grupa? : Nie byłem w żadnej grupie, tylko w gangach. ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : Gud plejer, chce być pieskiem Bicka (tak tego chuja) i więcej nie pisze bo się śpiesze na roczek do bratanka. ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? : Tak, można liczyć, ale pieniędzy wam kurwy nie dam. @Walezenka Przyjęty
-
- 2
-
-
-
- sadboys
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
heh
-
- sadboys
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Rekrutacja do SavageTeam OTWARTA Nasz skład: [Leader]DannyS [SubLeader]Boguś! [SubLeader]Flash [Członek]Wulf [Członek]RenGi [Członek]Seyanek [Rekrut]Kajtuch [Rekrut]suicide [Rekrut]LaggeR [Rekrut]cobain [Rekrut]Rydziu Co oferujemy ? >Bazę premium oraz średnia >Miła atmosferę >Ogarnięta i dojrzała grupę >Aktywność na resetach aut oraz innych różnych eventach >Skina grupowego na zawsze Czego oczekujemy ? >Dojrzałości głównie na GlobalChat >Aktywności na serwerze i evetach >Sprawny mikrofon >Brak spin z innymi graczami z grupy jak i z serwera >Min 14 lat chyba że ktoś jest dojrzały jak na swój wiek >Poczucia humoru >Bycia sobą >Dystansu do siebie Wzór podania: Imię: Nick na serwerze: Wiek: Ile czasu spędziłeś na serwerze: Jak często grasz na serwerze: Ile grasz w MTA:Dayz: W jakich grupach byłeś: Twoje umiejętności: Strzelanie [1-10]: Znajomość mapy [1-10]: Kierowca [1-10]: Pilot [1-10]: Opowiedz coś o sobie MIN 3 zdania: Czy jesteś w stanie płacić składki: TAK/NIE Kazdy ma szansę dołączyć! UWAGA! Grupa powstanie w dzień resetu globalnego! Zapraszamy do składania podań.
-
.
-
- wml
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
♦ Wiek : 15 ♦ Nick : DuDSoN ♦ Login : DuDSoN ♦ Imię : Igor ♦ Twoje Aktualne KDR (Aktualne a nie jakie kiedyś miałeś) : 0.60 (nowe konto) ♦ Znajomość Mapy (1/10) : Jeśli chodzi o oryginalną to 9 A jeśli o serwerową to 7-8 ♦ Umiejętność Latania (1/10) : Helikoptery: 8 Samoloty: 7 ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : 8 ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : 8-9 ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Jestem Igor mam 15 lat, lubię grać w koszykówkę oraz jeździć na rowerze gram w GTA San Andreas około 7 lat ♦ Twoja ostatnia grupa? : Neon Team ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : Gram często jestem ogarnięty, dobrze strzelam jak i prowadzę. Myśle, że jestem dość dobrym graczem ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? (Aktualnie brak jakichkolwiek składek) : Tak
- 33 odpowiedzi
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nick w grze: Hortex2115 Login: Kalaumek KDR(aktualne na dzień pisania podania): 1.09 Wiek: 15 Czas gry na serwerze (w godzinach): 269 Ogólny czas grania w MtaDayz: około 2latach Ile czasu jesteś w stanie grać w tygodniu oraz w weekendy: codziennie okolo op 5-6h Rola (strzelec,looter,kierowca,pilot): Kierowca albo Strzelec albo Looter Umiejętność prowadzenia samochodów [1-10]: 9 Umiejętność prowadzenia motocykli [1-10]: 9 Umiejętność latania dodo oraz heli [1-10]: dodo: 7 heli: 9 Znajomość położenia militarek na serwerze [1-10]: 8 Historia grup i powód ich opuszczenia: KT Niekatywność Opisz siebie w kilku zdaniach i powiedz czemu chciałbyś do nas dołączyć: xD
-
- wml
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Co oferujemy: * Bazę premium na zawsze * Dużą baze w LS * Częste jeżdżenie Top-Carami, latanie DODO * Sojusze z innymi grupami * Własny skin * Aktywność na resetach * Fajną atmosferę * W niedalekej przyszłości swojego tsa (aktualny upadł) Wymagania: * Aktywność , szczególnie podczas resetów * Znajomość respawnów aut * Znajomość mapy na fragujemy (zniszczone mosty itp.) * Teamspeak3, oraz sprawny mikrofon * Poczucie humoru i dystans do siebie ;D * Chęć do prowadzenia pojazdów Wzór podania: Nick w grze: Login: KDR(aktualne na dzień pisania podania): Wiek: Czas gry na serwerze (w godzinach): Ogólny czas grania w MtaDayz: Ile czasu jesteś w stanie grać w tygodniu oraz w weekendy: Rola (strzelec,looter,kierowca,pilot): Umiejętność prowadzenia samochodów [1-10]: Umiejętność prowadzenia motocykli [1-10]: Umiejętność latania dodo oraz heli [1-10]: Znajomość położenia militarek na serwerze [1-10]: Historia grup i powód ich opuszczenia: Opisz siebie w kilku zdaniach i powiedz czemu chciałbyś do nas dołączyć: Zapraszamy do składania podań Pozdrawiamy WMLteam
- 7 odpowiedzi
-
- wml
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
cofam
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Oddzielony] Rekrutacja do "sadBoys" - Otwarta
NeJtanoFeJkano opublikował(a) temat w Oddzielone posty
♦-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
♦ Wiek : 11 lat ♦ Nick : Lemeg ♦ Login : lemekpodstawowka1123 ♦ Imię : Antryk ♦ Twoje Aktualne KDR (Aktualne a nie jakie kiedyś miałeś) : teraz to mam z jakies 5 zero kiedyś miałem z 6-7 zero ♦ Znajomość Mapy (1/10) : -1/10 nie znam w ogole mapy wbijam tylko nabijac kd i wygrywać iventy ♦ Umiejętność Latania (1/10) : -1/10 nie umiem latać ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : -1/10 nie umiem latać ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : umiejetności strzeleckie to 200/10 ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Nazywam sie antryk chodze do 5 klasy podstawowki. Z wf jestem najlepszy pod wzglendem siatkowki i pilki koznej. Tez lubie grac w gry typu mc na premium czy cos w tym stylu ♦ Twoja ostatnia grupa? : moja ostatniom grupa bylo kk i mg ale mg forever i nie wiem czy dojde wgl do was ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : poniewaz rudi jest najlepszym strzelcem i wgl macie pelny ogar i te sprawy ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? (Aktualnie brak jakichkolwiek składek) : nie wiem zalezy ale ten i think ze nie bede placil
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
╔══ Rekrutacja do G^ ══╗ =☆= Rekrutacja: Otwarta =☆= =☆= Co oferujemy? =☆= ~ Przyjazną atmosferę, ~ Jest śmiesznie, ~ Dobrze zachowaną dużą baze, ~ Obecność na resetach pojazdów, ~ Ogarniętą ekipę, która gra od początków istnienia DayZ. =☆= Skład =☆= [Lider] Joki^G [SubLider] mahonek77^G [AFK] OreoSmakRadości =☆= Czego Wymagamy =☆= ~ Minimum przegranych 35 godzin na serwerze, ~ Aktywności, ~ Dobrej reputacji, ~ Dystansu do siebie, ~ Dobrej znajomości mapy. ~ Dobrej znajomości respów pojazdów (Bez Przesady). ~ Poczucia humoru (Stypa off) =☆= Wzór Podania =☆= Nick podczas gry: Login: Wiek: Ile czasu spędziłeś na serwerze?: Jak często grasz na serwerze?: Ile czasu grasz w MTA:DayZ?: Dlaczego my?: Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: Czy zgadzasz się płacić składki? Twoje umiejętności[Strzelec,Kierowca,Pilot 1-10]: Opisz siebie w kilku zdaniach: ! UWAGA ! Podawaj prawdziwe informacje, Nie możesz być w innej grupie podczas składania podania, Ostatnie podanie do innej grupy musi być starsze niż trzy dni, Podanie złożone w czasie zamkniętej rekrutacji zostaje automatycznie odrzucone. ╚══ Zapraszamy do składania podań ══╝
-
Rekrutacja do gangu Radioactive (RcV) - Otwarta! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |Co wymagamy?| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Teamspeak 3 oraz działający mikrofon |Dojrzałość oraz wiek 12+| |Ogar na ts3 oraz serwerze| |Znajomość mapy| |Poczucie humoru| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |Co oferujemy?| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |Bazę Premium (Na zawsze w tym tygodniu)| |Teamspeak 3 (Już niedługo)| |Miłą atmosferę.| |Miłego Lidera i Vice Lidera| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |Wzór| ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Nick w grze : 2. Ile już grasz na modzie DayZ : 3. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na grę : 4. Oceń siebie w roli Pilota DODO [1/10] : 4a. Oceń siebie w roli Pilota Mavericka [1/10] : 4b. Oceń siebie w roli Kierowcy Samochodu [1/10] : 5. Oceń się w roli Strzelcy [1/10] : 6. Ile masz lat : 7. Co robisz gdy zginiesz z itemami : 8. W jakich grupach byłeś : 9. Krótko się opisz : 10. Czy byłbyś w stanie kupić skrzynkę do bazy : TAK/NIE 11. Czy złożyłbyś się na różne zakupy do bazy : TAK/NIE 12. Czy posiadasz sprawny mikrofon : TAK/NIE 13. Czy posiadasz Teamspeak3 : TAK/NIE (Nie trzeba spełniać wszystkich wymagań)
-
Serwer TP CS:GO poszukuje administratorów ! Zachęcam do składania podań w dziale: http://fragujemy.com/forum/254-tp-podania-na-admina/ Proszę o zapoznanie się z wzorem obowiązującego podania: http://fragujemy.com/topic/15486-wz%C3%B3r-podanie-o-admina/
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
