Jump to content

Dzejsoon

Fragowicz
 • Content Count

  238
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Dzejsoon last won the day on January 1 2018

Dzejsoon had the most liked content!

Community Reputation

167 Bardzo dobra

6 Followers

About Dzejsoon

 • Rank
  DzejsonTOP1
 • Birthday 05/19/2003

Profile information

 • Name
  Łukasz
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Tarnobrzeg

Information about Fragowicz

 • Nick
  Dzejson
 • Favorite server
  MTA:DayZ
 • I play on servers
  Brak...
  CS 1.6 - 4FUN
  CS 1.6 - ZOMBIE
  CS 1.6 - ONLY DD2
  CS 1.6 - FFA
  CS 1.6 - COD MOD
  CS 1.6 - GUNGAME
  CS 1.6 - PAINTBALL
  CS:GO - ONLY MIRAGE #1
  CS:GO - ONLY MIRAGE #2
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - ONLY AWP NS
  CS:GO - SURF
  CS:GO - MULTI ARENA
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

2,533 profile views
 1. Twoje imię: Łukasz Aktualny wiek: 16 lat 19.05.2003 Kilka zdań o sobie: Grałem kiedyś na fg dłuższy czas może byłem toxic czy coś lecz poprawiłem się i chce być moderatorem [ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ] Od kiedy masz styczność z grą MTA: Nie okresle długo bardzo gram/gralem Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję w grze MTA: Nie Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie modu DayZ: TAK Czy posiadasz wiedzę w zakresie regulaminu naszego serwera: TAK [ KOŃCOWE INFORMACJE ] Nick jakiego używasz: Dzejson Orientacyjne godziny, w jakich mógłbyś sprawować funkcję na serwerze: w tygodniu to po szkole tak od 15-23 a w weekendy od 10-16/17 Kilka zdań o tym, co wniósłbyś swoją osobą na stanowisku do rozgrywki: na pewno byłbym fajnym moderatorem. Udzielał bym się na różne tematy, chciałbym wchodzić w dobry stosunek z graczami i szanować się nawzajem.
 2. 1. Nick na serwerze: Dzejson 2. Wiek: 15 3. Aktualne (TM/THS/TD): 419/277/303 4. Jak długo grasz na serwerze? (godziny): 168:53 5. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: 1sK^ 6. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę dziennie?: W chuj i jeszcze więcej 7. Posiadasz Discord oraz sprawny mikrofon?: Taaak 8. Kierowca czy strzelec: Obojętnie Umiejętności: -Umiejętność strzelania: 8 -Umiejętność prowadzenia pojazdu: 8 -Znajomość mapy: 10 -Umiejętność pilotażu: 6
 3. WITAMY!! Rekrutacja: ON ↪Co oferujemy w naszych skromnych progach?: - Bazę Ultra (taka ładna). - Skina grupowego czasowego (aktualnie nie posiadamy skina). - Obecność na resetach pojazdów. - Dużo śmieszkowania. - Wyjazdy na Crashe/Train. ↪Wymagania do naszej świetnej grupy!!: - Przynajmniej 15lat!! - Znajomość mapy!! - Minimum 15h na serwerze!! - Staty na plusie (130/64)!! - Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3!! - Dystans do siebie!! ↪Wzór Podania (TRZYMAJ SIĘ DO PODANYCH WYMAGAŃ U GÓRY!!): 1. Nick na serwerze: 2. Wiek: 3. Stosunek zabójstw do śmierci (np. 120/32): 4. Jak długo grasz na serwerze?: 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 6. W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?: 7. Coś o sobie (minimum 3 zdania): 8. Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?: 9. Twoje umiejętności: - Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10) - Umiejętność Strzelania?: (1-10) - Umiejętność pilotażu?: (1-10) 10. Kierowca czy Strzelec?: 11. Czy posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon?: ◕‿◕ ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA PODAŃ ◕‿◕ POZDRAWIAMY!!
 4. @Floodaś Odrzucam!!! @Remmik Przyjęty na okres próbny!!! @Dynkaa*-(( Odrzucam!!! XD typie ty nie masz 13 lat to po pierwsze a po 2 zobacz swoje staty .
 5. @J4CoB Odrzucam!!! @mat3j Przyjęty na okres próbny!!!
 6. @MentosToJa Co ma Cs;Go do MTA? xDDD tez mam vaca w cs:go i pewnie jak polowa graczy serwera Mta dayz fragujemy, to znaczy ze jak ktoś ma vaca w cs:go to ma haxy w MTA? XDDDD
 7. ejj ciagle to piszemy? Jak ciebie nie ma 24h na serwer to skąd wiesz co ile my piszemy mogłeś napisać ogarnijcie sie bo muty poleca a ty napisałeś to co u góry napisałem.
 8. Ale czy ja spamowałem? 2 razy napisaalem i mute
 9. Skarga na: moderatora Nick podczas gry: .1sK^Dzejson Nick osoby oskarżonej: Lumcia Gumcia Dlaczego składasz skargę: Dostaliśmy muta za napisanie rekrutacji na globalchat Data zdarzenia: 29.03.2018 Opis zdarzenia: Napisałem na GlobalChat ze mamy rekrutacje do grupy ON i nagle Lumcia napisal ze jeszcze raz ktoś napisze o rekrutacji i dalej nie dopisał i ja napisałem bo nie zauważyłem tego i dostałem muta na 1 dzień jak inni gracze z mojej drużyny i 1 gracz z QB. Nie wiem co się dzieje z tą administracją... Dowód: https://imgur.com/a/NMUAF/ Ps. wysłałem tylko 1 ss a mutów było o wiele więcej.
 10. @Pecio20 Przyjęty na Stałe!!! @DuDSoN Przyjęty na Stałe!!!
 11. Nick podczas gry: .1sk^Dzejson Nick moderatora: System Powód bana: Powód bana za to ze koledzy z grp ustawili sobie nick .1sk^Dzejson Data zdarzenia: 19.03.2018 Opis zdarzenia: Powiedzialem na ts3 kolegą żebyśmy ustawili razem nick .1sK^Dzejson ustawialiśmy i nagle System pisze "No i ban" ja mowie mu ze czm? Pozwoliłem grp ustawić i nie ma autoryzacji na nick Dzejson więc nie wiem o co chodzi każdy może mieć taki nick ale dopasał się do nas. Tak samo każdy od mojej grupy dostał bana na 30min a ja na 1h nie wiem dlaczego. Serial: 2F5E50A4258BAABCBBEA8E2FC7B3C391 Ps. Jeszcze chce dodać ze osoby z mojej drużyny już zmieniali na normalne swoje główne nicki i jak już zmienili to po minucie nagle System dał bany...
 12. @Szpaku Odrzucam!! Okradł nas!!!! @KliXeR Odszedł od teamu!!
 13. [ Formalności przed zakupem usługi ] Akceptacja regulaminu usług: tak Twój nick w MTA: .1sK^Dzejson Twój login w MTA: Dzejson Twój serial w MTA: 2F5E50A4258BAABCBBEA8E2FC7B3C391 Rodzaj płatności: psc [ Informacje o bazie na zawsze ] Nazwa grupy: nazwę grupy możesz skopiować z panelu ustawień F3 Wielkość bazy: ultra Nowe położenie bazy: na lądzie Nowa lokalizacja bazy: a) SCREEN Z MIEJSCA: https://imgur.com/a/zOpxS b) SCREEN MAPY (F11): https://imgur.com/a/zOpxS Link do kupionej bazy: [ Płatne dodatki do bazy na zawsze ] a) Skrzynki z itemami Mała skrzynka [ 1 x 10 PLN ]: TAK + ilość skrzynek / NIE Duża skrzynka [ 1 x 25 PLN ]: TAK + ilość skrzynek / NIE Mega skrzynka [ 1 x 50 PLN ]: TAK + ilość skrzynek / NIE Promocja dotycząca zakupu skrzynek... Za każdy zakup 5 x małych skrzynek, otrzymasz dodatkowo małą skrzynkę gratis! Za każdy zakup 4 x dużych skrzynek, otrzymasz dodatkowo dużą skrzynkę gratis! Za każdy zakup 3 x mega skrzynek, otrzymasz dodatkowo mega skrzynkę gratis! [!] Zatem kupując, np. 10 x małych skrzynek, otrzymasz łącznie 12 małych skrzynek! b) Dodatkowa ochrona bazy na zawsze Zwykłe ogrodzenie bazy [ 10 PLN ]: NIE Rozbudowane ogrodzenie bazy [ 20 PLN ]: TAK / Jezeli za to rozbudowane ogrodzenie bazy płacę 10zł bo mam zwykłę ogrodzenię więc powinienem placic polowe taniej więc jezeli za to rozbudowane ogrodzenie bede placil 10zł to poproszę. Dodatkowa brama na hasło [ tylko, jeśli baza ma posiadać ogrodzenie - 5 PLN ]: TAK / NIE Wieżyczki ochronne na terenie bazy [ tylko, jeśli baza ma posiadać ogrodzenie - 1 x 5 PLN ]: TAK + ilość wieżyczek / NIE c) Dodatkowe pomieszczenia do bazy na zawsze Małe pomieszczenie na hasło [ 10 PLN ]: TAK / NIE Duże pomieszczenie na hasło [ 15 PLN ]: TAK / NIE [!] Pomieszczenie służy do przechowywania cennych namiotów bądź aut! d) Pozostałe dodatki do bazy na zawsze Most ruchomy na hasło [ maks 3 mosty - 1 x 5 PLN ]: TAK + ilość mostów / NIE Schody na górę bazy [ 5 PLN ]: TAK / NIE Lądowisko dla helikopterów na górze bazy [ 5 PLN ]: TAK / NIE Marker wewnątrz i na zewnątrz bazy [ tylko, jeśli baza ma być na budynku wysokim - 10 PLN ]: TAK / NIE
 14. [ Formalności przed zakupem usługi ] Akceptacja regulaminu usług: tak Rodzaj płatności: Paysefcard [ Informacje o skinie czasowym ] Nazwa grupy: KidS Link do skina: http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-skins/54716-skin-hd-gta-v-online-paren-v-maske.html Adnotacja dotycząca skinów grupowych: Nie można ustawiać skinów ważących ponad 5 mb! Nie można ustawiać skinów przezroczystych ani zbugowanych! Nie można ustawiać skinów z rodzaju: anime, zombie ani z wydźwiękiem erotycznym! Skin musi być pełnowymiarowy - nie może być niższy od standardowego!
×
×
 • Create New...