Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'on!' .
-
WITAMY!! Rekrutacja: ON ↪Co oferujemy w naszych skromnych progach?: - Bazę Ultra (taka ładna). - Skina grupowego czasowego (aktualnie nie posiadamy skina). - Obecność na resetach pojazdów. - Dużo śmieszkowania. - Wyjazdy na Crashe/Train. ↪Wymagania do naszej świetnej grupy!!: - Przynajmniej 15lat!! - Znajomość mapy!! - Minimum 15h na serwerze!! - Staty na plusie (130/64)!! - Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3!! - Dystans do siebie!! ↪Wzór Podania (TRZYMAJ SIĘ DO PODANYCH WYMAGAŃ U GÓRY!!): 1. Nick na serwerze: 2. Wiek: 3. Stosunek zabójstw do śmierci (np. 120/32): 4. Jak długo grasz na serwerze?: 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 6. W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?: 7. Coś o sobie (minimum 3 zdania): 8. Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?: 9. Twoje umiejętności: - Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10) - Umiejętność Strzelania?: (1-10) - Umiejętność pilotażu?: (1-10) 10. Kierowca czy Strzelec?: 11. Czy posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon?: ◕‿◕ ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA PODAŃ ◕‿◕ POZDRAWIAMY!!
-
WITAMY!! Rekrutacja: ON ↪Co oferujemy w naszych skromnych progach?: - Bazę Ultra (taka ładna ) - Skina grupowego czasowego. - Obecność na resetach pojazdów. - Dużo śmieszkowania. - Wyjazdy na Crashe/Train. ↪Wymagania do naszej świetnej grupy!!: - Przynajmniej 15lat!! - Znajomość mapy!! - Minimum 15h na serwerze!! - Staty na plusie (130/64)!! - Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3!! - Dystans do siebie!! ↪Wzór Podania (TRZYMAJ SIĘ DO PODANYCH WYMAGAŃ U GÓRY!!): 1. Nick na serwerze: 2. Wiek: 3. Stosunek zabójstw do śmierci (np. 120/32): 4. Jak długo grasz na serwerze?: 5. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 6. W jakich grupach byłeś przed napisaniem podania?: 7. Coś o sobie (minimum 3 zdania): 8. Czy jakby zaistniałaby sytuacja, gdzie będzie trzeba zapłacić składkę można na ciebie liczyć?: 9. Twoje umiejętności: - Umiejętność Kierowania pojazdu lądowego?: (1-10) - Umiejętność Strzelania?: (1-10) - Umiejętność pilotażu?: (1-10) 10. Kierowca czy Strzelec?: 11. Czy posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon?: ◕‿◕ ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA PODAŃ ◕‿◕ POZDRAWIAMY!!
-
nie gapie się na staty ;)_
-
@Pecio20 oraz @DuDSoN po co wy spamujecie tymi podaniami po parę razy?! Wystarczy że raz napiszecie, a poza tym wydaję mi się że jest to bezsensowne pisać podanie do drużyny jeżeli się w niej jest przez 2-3 tygodnie... W przypadku @Pecio20 bo @DuDSoN to w teamie to już jest na pewno grubo ponad miesiąc @#Zonkilek*~ ładnie spamicie pod rekrutacją, jestem za aby cała rekrutacja została usunięta bo to nie jest już pierwszy raz, albo chociaż usunięcie zbędnych postów pod tą oto rekrutacja.
-
.
