Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'sadboys' .
-
.
-
- sadboys
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Proszę o usunięcie posta
-
- sadboys
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
♦ Wiek : W realu 10, ale w MTA ile chce. ♦ Nick : Walizenka ♦ Imię : Dżejson Le Parkur ♦ Znajomość Mapy (1/10) : 10/10 ♦ Umiejętność Latania (1/10) :10/10 ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : 2/10 ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : Wyjebało poza skale. ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Big dik, pedał, jestem biały i młody, chce kebaba nie żony. ♦ Twoja ostatnia grupa? : Nie byłem w żadnej grupie, tylko w gangach. ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : Gud plejer, chce być pieskiem Bicka (tak tego chuja) i więcej nie pisze bo się śpiesze na roczek do bratanka. ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? : Tak, można liczyć, ale pieniędzy wam kurwy nie dam. @Walezenka Przyjęty
-
- 2
-
-
-
- sadboys
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
heh
-
- sadboys
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
♦ Wiek : 15 ♦ Nick : DuDSoN ♦ Login : DuDSoN ♦ Imię : Igor ♦ Twoje Aktualne KDR (Aktualne a nie jakie kiedyś miałeś) : 0.60 (nowe konto) ♦ Znajomość Mapy (1/10) : Jeśli chodzi o oryginalną to 9 A jeśli o serwerową to 7-8 ♦ Umiejętność Latania (1/10) : Helikoptery: 8 Samoloty: 7 ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : 8 ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : 8-9 ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Jestem Igor mam 15 lat, lubię grać w koszykówkę oraz jeździć na rowerze gram w GTA San Andreas około 7 lat ♦ Twoja ostatnia grupa? : Neon Team ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : Gram często jestem ogarnięty, dobrze strzelam jak i prowadzę. Myśle, że jestem dość dobrym graczem ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? (Aktualnie brak jakichkolwiek składek) : Tak
- 33 odpowiedzi
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
cofam
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Oddzielony] Rekrutacja do "sadBoys" - Otwarta
NeJtanoFeJkano opublikował(a) temat w Oddzielone posty
♦-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
♦ Wiek : 11 lat ♦ Nick : Lemeg ♦ Login : lemekpodstawowka1123 ♦ Imię : Antryk ♦ Twoje Aktualne KDR (Aktualne a nie jakie kiedyś miałeś) : teraz to mam z jakies 5 zero kiedyś miałem z 6-7 zero ♦ Znajomość Mapy (1/10) : -1/10 nie znam w ogole mapy wbijam tylko nabijac kd i wygrywać iventy ♦ Umiejętność Latania (1/10) : -1/10 nie umiem latać ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : -1/10 nie umiem latać ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : umiejetności strzeleckie to 200/10 ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Nazywam sie antryk chodze do 5 klasy podstawowki. Z wf jestem najlepszy pod wzglendem siatkowki i pilki koznej. Tez lubie grac w gry typu mc na premium czy cos w tym stylu ♦ Twoja ostatnia grupa? : moja ostatniom grupa bylo kk i mg ale mg forever i nie wiem czy dojde wgl do was ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : poniewaz rudi jest najlepszym strzelcem i wgl macie pelny ogar i te sprawy ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? (Aktualnie brak jakichkolwiek składek) : nie wiem zalezy ale ten i think ze nie bede placil
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
