-
Coś mi się wydaje, że coś się.. coś się popsuło
-
Kawał dobrej roboty. Pozdro
- 1 odpowiedź
-
- dayz skins
- mta skins
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nick: DuDSoN Login: DuDSoN Imię: Igor Wiek: 15 Twoje KDR: 0.72 jest niskie, ponieważ mam nowe konto Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz TS3?: Tak Jak często grasz na serwie: Codziennie po kilka godzin Od kiedy grasz na serwerze: Od około 2 tygodni (grałem też na starej edycji) Od kiedy grasz w DayZ: 3-4 lata Umiejętność pilotowania (0-10): 7 Umiejętność strzelania (0-10): 8-9 Umiejętność kierowania pojazdów (0-10): 8 Znajomość mapy (0-10): 9-10 Składki na ulepszanie bazy (Tak/Nie): Tak W jakich grupach uczestniczyłeś?: AsD, ale grupa rozpadła się Czy będziesz aktywny na wydarzeniach takich jak reset pojazdów?: Tak, jak najbardziej Kierowca czy strzelec ?: Raczej strzelec Opisz siebie w paru zdaniach: Jestem Igor mam 15 lat, lubię grać w koszykówkę oraz jeździć na rowerze gram w GTA San Andreas około 7 lat. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam
-
Sory, że się wtrące ale Motor to silnik mówi się Motocykl
-
Sory SaJKeR, że tak dupę zawracam ale pisze jeszcze raz. Jak masz na imię : Igor Ile masz lat : 15 Ile grasz na Dayz mta : 3-4 lata Ile czasu spędzasz na serwerze : W tej chwili około 2h ale jak będę miał team to nawet po 6h mogę Strzelanie [0-10] : 8-9 Latanie [0-10] : Helikoptery: 8 Samoloty: 7 Prowadzenie Pojazdów [0-10] : 8 Znajomość Mapy [0-10] : Jeśli chodzi o oryginalną to 9 A jeśli o serwerową to 7-8 Czy posiadasz sprawny mikrofon [TAK-NIE] : Tak Czy zgadzasz się płacić składki? [ TAK-NIE] : Tak Opisz siebie w kilku zdaniach : Jestem Igor mam 15 lat, lubię grać w koszykówkę oraz jeździć na rowerze gram w GTA San Andreas około 7 lat.
-
1. Nick na serwerze: DuDSoN 2. Wiek: 15 3. Twoje KdR: 0.60 (nowe konto) 4. Ile masz godzin na serwerze?: Około 15h ale grałem na starej edycji 5. Ile czasu możesz poświęcić na gre na serwerze?: 5-8h 6. Ile czasu grasz w MTA:DayZ?: 3-4 lata 7. Dlaczego my?: Szukam po prostu teamu który jest aktywny 8. Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: Neon Team, opuściłem z powodu małej aktywności 9. Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: Tak 10. Czy zgadzasz się płacić składki?: Jak najbardziej 11. Rola [strzelec/kierowca]: Obojętnie ale bardziej preferuje strzelca 12. Umiejętność pilotowania (0-10): 7 13. Umiejętność strzelania (0-10): 8-9 14. Umiejętność kierowania pojazdów (0-10): 8 15. Znajomość Mapy?: 9 16. Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem Igor mam 15 lat lubię grać w koszykówkę, gram w GTA około 7 lat Poprzednie podania do grup anulowałem
- 6 odpowiedzi
-
- aaawaria
- abrakadabra
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dobre ,,plejsy,,
-
[Oddzielony] Rekrutacja do "sadBoys" - Otwarta
DuDSoNPL odpowiedział(a) na h4x temat w Oddzielone posty
Jaki typ XD- 2 odpowiedzi
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Oddzielony] Rekrutacja do "sadBoys" - Otwarta
DuDSoNPL odpowiedział(a) na DuDSoNPL temat w Oddzielone posty
Tak napisałem ponieważ wiem, że nie każda grupa mnie przyjmnie więc napisałem tak jakby na zapas Szukam po prostu teamu więc napisałem kilka podań jednocześnie z myślą, że któraś mnie przyjmie- 33 odpowiedzi
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
,,@DuDSoNPL- Odrzucam podanie. (Zdecyduj się do kogo chcesz dołączyć),, Zdecydowałem się więc Elo
-
1. Imię: Igor 2. Nick na serwerze: DuDSoN 3. Wiek: 15 4. KD Ratio: 0.60 (nowe konto) 5. Jak długo grasz na serwerze? (godziny): Około 100h (grałem na starej edycji serwera) 6. W jakich grupach grałeś przed złożeniem podania?: Neon Team 7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 6-8h 8. Posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak 9. Czy jeżeli zaistniałaby sytuacja, w której trzeba złożyć składkę na grupę, można na Ciebie liczyć?: Tak 10. Kierowca czy strzelec: Obojętnie ale bardziej strzelec 11. Umiejętność strzelania: (1-10) 8-9 12. Umiejętność prowadzenia pojazdu: (1-10) 7-8 13. Umiejętność pilotażu: (1-10) 7 Zdecydowałem, chce dołączyć do was
-
♦ Wiek : 15 ♦ Nick : DuDSoN ♦ Login : DuDSoN ♦ Imię : Igor ♦ Twoje Aktualne KDR (Aktualne a nie jakie kiedyś miałeś) : 0.60 (nowe konto) ♦ Znajomość Mapy (1/10) : Jeśli chodzi o oryginalną to 9 A jeśli o serwerową to 7-8 ♦ Umiejętność Latania (1/10) : Helikoptery: 8 Samoloty: 7 ♦ Umiejętność Prowadzenia auta (1/10) : 8 ♦ Umiejętności strzeleckie (1/10) : 8-9 ♦ Coś o sobie (Max 2-3 zdania) : Jestem Igor mam 15 lat, lubię grać w koszykówkę oraz jeździć na rowerze gram w GTA San Andreas około 7 lat ♦ Twoja ostatnia grupa? : Neon Team ♦ Dlaczego akurat ty? (Przekonaj nas do siebie (nie więcej niż 10 zdań) : Gram często jestem ogarnięty, dobrze strzelam jak i prowadzę. Myśle, że jestem dość dobrym graczem ♦ Czy można na Ciebie liczyć jeśli chodzi o składki? (Aktualnie brak jakichkolwiek składek) : Tak
- 33 odpowiedzi
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jednak nie.
-
Postów
21 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
DuDSoNPL
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
