Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'aaawaria' .
-
Może i moje słowo będzie tu najmniej znaczyć, ale i tak się wypowiem. AAAWARIA pasuje na to stanowisko, jest rozsądny i dojrzały. Nigdy nie kieruje się sprawami osobistymi w odnośniku do swojej pracy. Mam na myśli to, że jeśli zdarza się jakiś problem pomiędzy kimś, zapomina o wcześniejszych znajomościach i fair rozwiązuje sprawę. Odnośnie postów powyżej, AAAWARIA jest osobą dorosłą, i po nocach nie gra, oczywiście nie mam na myśli weekendów. Ma on dużo spraw, ale wolny czas poświęca na serwer. Jest on również, jak widać wyżej, "Partnerem Sieciowym" co znaczy że już pomaga się serwerowi rozwijać. A co do "Rekrutacji OFF", jeśli nie przeszedłby wcześniejszej rozmowy z naszym właścicielem Nesty'm, raczej by tego nie napisał, nie warto wziąść to pod uwagę?? Po za tym, sam poparł to podanie. Tyle z mojej strony
-
[Oddzielony] ıllıllı DedSec | Rekrutacja Do .dS^ - ON ıllıllı
_mvtty opublikował(a) temat w Oddzielone posty
. -
[Oddzielony] ıllıllı DedSec | Rekrutacja Do .dS^ - ON ıllıllı
Maike opublikował(a) temat w Oddzielone posty
-
[Oddzielony] ıllıllı DedSec | Rekrutacja Do .dS^ - ON ıllıllı
niczek opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Jeszcze zobaczycie jaka ta osoba jest,wyzywa nie ma kultury osobistej raguje sie i trze morde na ts3, @KeFso Bez ciebie ta ekipa jest spokojna powiem ci ty tylko te problemy robiłeś w ave$ i nie opowiadaj głupot innym grupą -
W imieniu wszystkich aktualnych czlonkow grupy ABR (Abrakadabra) m.i.n (L)AAAWARIA/EEERROR, (VL)Czekoladka, (VL)Ryuk Ivan, Cichy, Xiaomi. Przepraszamy za wszytskie nieuaktualnienia pochodzace z naszej strony. Bylismy nowa grupa na serwerze, i szukalismy jak najwiecej osob do team'u - w tym PW (djox, juan etc.) oraz Cannabis3k/Stopa. Wszytskie te osoby zostaly usuniete. Jakikolwiek toxic ze strony czlonkow ABR byl niekontrolowany. Todziez, jakiekolwiek plotki na nas od bylych czlonkow grupy sa nieprawda. Nie przeszli rekrutacji, wiec byli wydaleni. - Grupa ABR -
- 8 odpowiedzi
-
- 4
-
-
-
- abr
- abrakadabra
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
=☆= !!Rekrutacja do ABR!! =☆= ╔══ Rekrutacja: OTWARTA ══╗ * Co oferujemy? * ~ Przyjazną atmosferę, ~ Bazę niestandardową na zawsze, ~ Skina grupowego tymczasowego, ~ Dużo śmieszkowania, ~ Aktywność na resetach pojazdów, ~ Wyjazdy na Crashe/Trainy. ☆ Wymagania!! ☆ ~ Minimum 15lat (lub mutacja,ogarnięty) ~ Minimum 40/50h na serwerze ~ KdR minimum 1.00 ~ Poczucia Humoru ~ Dystansu do siebie ~ dobra znajomość mapy $ Wzór Podania $ 1. Nick na serwerze: 2. Wiek: 3. Twoje KdR: 4. Ile masz godzin na serwerze?: 5. Ile czasu możesz poświęcić na gre na serwerze?: 6. Ile czasu grasz w MTA:DayZ?: 7. Dlaczego my?: 8. Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: 9. Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: 10. Czy zgadzasz się płacić składki?: 11. Rola [strzelec/kierowca]: 12. Umiejętność pilotowania (0-10): 13. Umiejętność strzelania (0-10): 14. Umiejętność kierowania pojazdów (0-10): 15. Znajomość Mapy?: 16. Opisz siebie w kilku zdaniach: !! UWAGA !! Podawaj prawdziwe informacje, Nie możesz być w innej grupie podczas składania podania, Ostatnie podanie do innej grupy musi być starsze niż trzy dni, Podanie złożone w czasie zamkniętej rekrutacji zostaje automatycznie odrzucone. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA PODAŃ
- 6 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
-
- aaawaria
- abrakadabra
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
