Jump to content

NervousReckless

Zasłużony
 • Content Count

  2,817
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

NervousReckless last won the day on March 7 2019

NervousReckless had the most liked content!

Community Reputation

1,232 Mistrzowska

About NervousReckless

 • Rank
  Ten z Tamtąd

Profile information

 • Name
  Paweł
 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nickname
  Nervous
 • Favourite server
  CS:GO - MULTI ARENA

Recent Profile Visitors

14,521 profile views
 1. Zebraliśmy niecałe 500 PLN! Zapraszamy Was, drodzy fragowicze, do dołączania się do naszej zbiórki! Pozdrawiamy, FGTeam
 2. Witam. @Odwolanie_Malloy aby rozprostować sytuację, nakreślę trochę zaistniałe fakty. Konta @Rick @Mortex @AgaKRax oraz @Malloy zostały zablokowane biorąc pod uwagę pierwsze trzy wymienione konta dodawałby reputację ostatniemu. Po sprawdzeniu kont okazało się że: Wszystkie konta zostały założone w tym samym czasie. Konta boostujące wykazywały aktywność jedynie względem konta @Malloy Wszystkie konta zostały założone z tego samego adresu IP. Wszystkie konta posiadają tą samą lokalizację. Wszystkie konta korzystały z tej samej przeglądarki, wliczając w to wersję. Wszystkie konta dodawały reputację w tym samym czasie zaraz po sobie. Wygląda to tak jakbyś piątkowe popołudnie spędził na stworzeniu kont oraz tripa po każdym po kolei aby doładować sobie repy. Jeżeli nie masz złośliwego brata który zaraz po Twoim wyjściu z domu specjalnie korzysta z Twojego komputera oraz przeglądarki i utrudnia Ci życie to wytłumacz zaistniałą sytuację lub najzwyczajniej w świecie się przyznaj a wtedy odblokuję Twoje główne konta i połącze pozostałe ze sobą. Pozdrawiam FGTeam
 3. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 4. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 5. Krasnoludek z chujowym poczuciem humoru, uparciuch, gorszy od najgorszych i do tego głupek <puk> A tak poważnie, czy ktoś mu przemówi wreszcie do rozumu, że jest najlepszym Właścicielem na tej sieci?<ninja> ;*

 6. Myślę że łapki do pracy się przydadzą @Dratwa
 7. Otwarcie serwera discord na Fragujemy.com Drodzy Fragowicze, Wiemy jak ważna dla graczy jest społeczność i komunikacja w grze, dlatego otworzyliśmy dla Was sieciowy serwer Discord! Możecie tam zarówno rozmawiać na kanałach głosowych, jak i pisać na publicznych kanałach tekstowych! Na serwerze znajdziecie również kanały serwerowe naszej sieci serwerów oraz kanały publiczne w przedziale max 2-5 użytkowników! Nie chcecie pobierać aplikacji? Spokojnie - Discord oferuje połączenie prosto z Waszej przeglądarki! Aby wejść na serwer wystarczy kliknąć poniżej: Dołącz do serwera Discord! Pozdrawiamy, FGTeam
 8. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 9. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 10. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 11. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 12. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
 13. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy