Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'rangi' .
-
kupilem rangi a ich nie dostalem kupywalem na nick i haslo i ich nie dostalem
-
hej kupiłem rangi za fragi i po wpisywaniu hasła w konsole wyłączałem grę i ja włączyłem dalej tej rangi nie dostałem
-
Tytuły użytkowników względem postów Tytuły są przyznawane za przekroczenie danej ilości postów. Tytuł: Nowy - 0 postów Tytuł: Początkujący - +15 postów Tytuł: Coraz lepszy - +30 postów Tytuł: Zapowiadający się - +50 postów Tytuł: Gaduła - +100 postów Tytuł: Stały bywalec - +250 postów Tytuł: Guru - +400 postów Tytuł: Fragowy guru - +500 postów + 1 pipe* Tytuł: Szatanowy frag - +666 postów + 6 pipów* Tytuł: Średni Fragowicz - +667 postów + 2 pipy* Tytuł: Fragowicz - +1000 postów + 3 pipy * Tytuł: Wygadany fragowicz - +1500 postów + 3 pipy* Tytuł: Zaawansowany fragowicz - +2500 postów + 4 pipy* Tytuł: Ekspert fragów - +3500 postów + 4 pipy* Tytuł: Master fragowy - +5000 postów + 5 pipów* *Pipe - kropki.
-
Nesty słuchaj uważnie, nie mam pojęcia czy przeczytałeś moją wiadomość wysłaną do ciebie, ale jak nie przeczytałeś to napisze. To ja od tej zmiany klasy premium. Wybrałem opcje DEATHRUN, wszystko wypełniłem, wpisałem kod. Jak to zawsze wyskoczyło mi okienko i pisało: Serwer: Cod [A jak powiedziałem wybrałem tryb DEATHRUN] Trochę się boje, że straciłem pieniądze. Kodu nie mam bo miałem formatowany telefon i wszystkie pliki utraciłem. Nie wiem czy to jest miejsce do takich spraw ale mam nadzieję, że tak, a jeśli nie to proszę ten post przenieść. Dzięki za uwagę ;)
-
- 1 odpowiedź
-
Witam jak przykładowo wygram 10/11 meczy początkowej to do jakiej dywizji wyrzuci? Silver I? Robią te wygrane jakąś różnicę czy nie?
