Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'nesty' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 15 wyników

  1. Yosaie

    [KOSZ] Pytanko do Nesty

    Wróci jeszcze kiedyś ten Dayz Mta ? To już kolejny rok leci @ GET @ Krystek
  2. Wątek będzie poświęcony temu, jak szaleję w CS:GO na turniejówkach. Dawno, dawno temu... A dzisiaj musiałem się wyżyć: W TT nam gorzej poszło, bo idioci biegali na początku, ale ugraliśmy...
  3. Nick jakiego używasz: Natalia >3 Wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 7 lat Staż gry na serwerze: Grałem już ale na innych nickach Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] / NIE NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK/NIE TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK/NIE TAK Godziny w jakich grasz: Wczoraj o 20.00 a tak na co dzień 14/15/16/17 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] Chce dopilnować żeby każdy gracz serwera przeszczegał regulaminu Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] ' STEAM_0 : 0 : 735293791 '
  4. Dawaj link do rozmowy, skrzynka browara Tobie będzie jak to potwierdzisz.
  5. Cannabis3k

    [KOSZ] Nesty prosze

    Nick podczas gry: Cannabis3k Nick admina podczas gry: Właściciel Nesty Powód bana: Wyzywanie administracji Opis sytuacji: Kolega nas namówił żebyśmy Okradli 1 baze Chyba sasuke gdy juz to zrobilismy po kilku minutach nesty nam zabral baze ktora kupilismy w tym samym dniu Wkurzyliśmy sie wszyscy najbardziej ja i zaczolem nieumyslnie wyzywac Administracje serwera chcialbym ostatnia szanse Serial : CE81FF9DA9D489121F79B044C3A02BA1
  6. Nick podczas gry: Cannabis3k Nick admina podczas gry: Właściciel Nesty Powód bana: Wyzywanie administracji Opis sytuacji: Kolega nas namówił żebyśmy Okradli 1 baze Chyba sasuke gdy juz to zrobilismy po kilku minutach nesty nam zabral baze ktora kupilismy w tym samym dniu Wkurzyliśmy sie wszyscy najbardziej ja i zaczolem nieumyslnie wyzywac Administracje serwera chcialbym ostatnia szanse Serial : CE81FF9DA9D489121F79B044C3A02BA1
  7. Nie posiadam postów ponieważ jest to nowe konto ponieważ dwa poprzednie zostały zbanowanie na forum i nie zostały odbanowane pomimo odbanowania na serwerze MTA Dayz. Mój staż na serwerze to około 1,5 roku z niewielkimi przerwami. Mój wiek to 15 lat.Oferuję posiadanie ts3/skype/mumble/mutacji.jestem dosyć tolerancyjny i nie zostawiam nowych graczy w potrzebie i zawsze staram się pomóc jak tylko mogę :). Co do serwerów MTA gram tylko i wyłącznie na fragujemy.com oraz na serwerach rosyjskich więc nie posiadam na żadnym z serwerów funkcji administratora lub moderatora. Grałem kiedyś na serwerze kolegi więc troszkę wiem co do panelu admina i wiem jak go używać.Tak jak pisałem wyżej gram na serwerze już troszkę i wiem co i jak podziało się na serwerze oraz jestem obeznamy co do serwera :). Jestem otwarty na poszerzanie swojej wiedzy o serwerze,MTA,wiem że z takimi OGARNIĘTYMI administratorami i moderatorami dam sobie radę choć początek nie będzie prosty o ile się dostane ;D. Humor...nwm dokładnie o co chodzi ale mam nadzieje o beke na TS i serwerze bez celowego obrażania graczy i osób znanych xD. Oferuje:Beka na TS,chore historie,suchary i wiele więcej xD. Coś odemnie : Wiem że nie jest to potrzebne lecz odniosę się do jednej kwestii mianowicie do ludzi których wyzywałem na serwerze nie zawsze,nie poważnie(może czasem xD) ale jestem człowiekiem i nerwy też mi puszczają ale od jakiegoś czasu staram się wyładować emocje na TS lub też na książkach ze szkoły albo coś xD.Jak można zauważyć jestem bardzo aktywnym graczem,co prowadzi do tego że byłbym w stanie pomóc większej ilości osób :) .To tyle ode mnie mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania i życzę miłego dnia.
  8. Razor3k3

    Prośba o kanał - Nesty

    Nazwa kanału: Razor i przyjaciele Powód zapotrzebowania: Rozmowy prywatne, gra z kumplami Twój unikalny ID: 7qdTYP5GdS95XpJHu5WPfGUkWS0=
  9. Kendzior

    Prośba o kanał - Nesty

    Nazwa kanału: MUTANCI Powód zapotrzebowania: Rozmowy prywatne Twój unikalny ID: WR8tz/UQWsA6vm67+PUZ2caMbSU=
  10. Dario203

    [KOSZ] Nesty

    Kilka słów prawdy o naszym właścicielu, będą dla niego bardzo niewygodne i może je usunąć, ale na zawsze pozostaną już w jego chorej głowie. @Nesty wszystkiego najlepszego z okazji urodzin... bla bla bla bla... jebać to pierd****ie. Dzięki Ci człowieku ze jesteś tu z nami i poświęcasz swój czas i nerwy żeby nas znosić i nasze humory, ostatnio w szczególności moje :D Wkładałeś i wkładasz w ten projekt serducho i ja w imieniu wszystkich użytkowników bardzo Ci za to dziękuję. Jesteś tak troszkę jak nasza serwerowa Mama :D, a my jak takie niesforne dzieci. Wiesz jak to jest, czasami się popsioczy troszkę pod nosem na Mamę, czasami troszkę nawet głośniej, ale Ona jest tylko jedna i nikt nigdy chyba nie dałby jej skrzywdzić. Tak samo Ty czasami pokrzyczysz na nas, pogrozisz palcem, albo dasz i klapsa, ale wszyscy wiemy że masz miękka dupę i bardzo nas kochasz :D Pamiętaj, ten projekt to Twoje dziecko i nigdy go nie porzucaj. Bo nawet jak go zostawisz, to zawsze będziesz za nim tęsknił i kiedyś nadszedłby ten dzień kiedy tęsknota i żal byłby większy niż stan złości do jakiego Cię doprowadzamy. ps. Spieprzaj dziś już od nas i leć się bawić i świętować swoje urodzinki, obiecujemy że do poniedziałku, pod opieką Niani ( @x_warrior ) będziemy grzeczni :*. Ja dziś też lecę do brata na grill'a i napiję się za Twoje zdrowie, wszystkim innym też polecam taki toast. Pozdrawiam Dariusz Prusik Kolega z sieci Fragujemy.com
  11. Nesty słuchaj uważnie, nie mam pojęcia czy przeczytałeś moją wiadomość wysłaną do ciebie, ale jak nie przeczytałeś to napisze. To ja od tej zmiany klasy premium. Wybrałem opcje DEATHRUN, wszystko wypełniłem, wpisałem kod. Jak to zawsze wyskoczyło mi okienko i pisało: Serwer: Cod [A jak powiedziałem wybrałem tryb DEATHRUN] Trochę się boje, że straciłem pieniądze. Kodu nie mam bo miałem formatowany telefon i wszystkie pliki utraciłem. Nie wiem czy to jest miejsce do takich spraw ale mam nadzieję, że tak, a jeśli nie to proszę ten post przenieść. Dzięki za uwagę ;)
  12. Em.

    [KOSZ] aSg - pytanie do Nesty

    Temat nie jest skargą, a jedynie prośbą o jasną odpowiedź ze strony Nesty. Na serwerze do gry powrócił aSg. Człowieczek, który ma bana zarówno na BL, jak i na k***.eu - serwerze gdzie gra kilku sędziów z anticheat.pl. U nas bana nie ma, a za każdym razem gdy reportuje/pytam adminów czemu są wobec niego bierni, otrzymuje pokrętne odpowiedzi "bo Nesty powiedział/napisał/coś tam". Rozumiem, że żaden admin grzejący swój stołek z ownerem serwera w dyskusje nie wejdzie, ale ja jako szeregowy gracz nie wiele mam do stracenia. No więc zadaje jasne pytanie, dlaczego aSg jest u nas nietykalny? Płaci na serwer czy co?
  13. >>Pablo<<

    V.I.P->>Pablo<<

    serwer:DD2 STEAM_ID: STEAM_1:1:106290369 okresdni : 2 dni UWAGI:brak nick: >>Pablo<<
  14. Tak Sobie siedziałem siedziałem i się nudziłem i dalej siedziałem, aż wpadłem na pomysła, że pogram Sobie w coś... No i wyszło jak wyszło
  15. BaKaCz

    Nesty

    Formalności, które należy wiedzieć przed i po napisaniu podania: Podanie swojego wieku oznacza Twój aktualny rzeczywisty wiek, a nie który będziesz miał. Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie. Podanie świadczy o Tobie! Podanie bez wzoru zostaje odrzucone i wyrzucone do kosza. Podanie bez nieosiągniętych wymogów gwarantuje jego natychmiastowy odrzucenie. Brak wypełnienia jakiejkolwiek luki skutkuje zamknięciem podania. Jakiekolwiek oszukiwanie - podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane. Jeżeli liczba głosów przeważa w podaniu na NIE, wówczas podanie zostaje odrzucone. Najważniejsze zdanie w podaniu ma HeadAdmin - opiekun - serwera . Rozpatrzenie podania trwa minimum 1 dzień, a maksymalnie 3. Po akceptacji podania, należy zapoznać się z działem ukrytym i złożyć przysięgę, a ponadto wpłacić opłatę wstępną jednorazową - wszystko zostało opisane w specjalnym FAQ dla admina. Admin nie płaci żadnej składki adminowskiej comiesięcznej! Nie wypowiadaj się w moim podaniu! Chyba, że masz coś merytorycznego do przekazania. Znajdź błąd w swoim regulaminie mistrzu :) I mógłbyś odpisać na pw, bo widze że po prostu masz problemy z pisaniem i czytaniem.Tylko nie wmawiaj mi znowu że teraz też Cię obraziłem^.Po prostu stwierdzam fakty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności